01:10
W rytmie serca

Korzystając z pomocy doktora Zycha i lokalnego radia, Szarek przygotowuje romantyczną niespodziankę dla Ewy. Zakochany w Marii Beniamin nakłania ją, by wyjechała z nim do domku pod Kazimierzem Dolnym.

02:05
W rytmie serca

Adam robi wszystko, by odnaleźć Marię. Weronika rozpoczyna oficjalne poszukiwania Beniamina, który jest podejrzany o uprowadzenie Biernackiej. Ojciec Stanisław mówi Agnieszce, że jest ona jego córką.

03:05
Gliniarze

Niania kilkuletniego Miłosza zostaje zaatakowana, a chłopiec znika bez śladu. Ojciec dziecka podejrzewa, że jego była żona postanowiła kolejny raz uprowadzić syna. Kobieta nie przyznaje się do winy.

04:05
Gliniarze

W motelu zastrzelono mężczyznę. Okazuje się, że w tym miejscu dochodzi do spotkań kochanków. Policjanci podejrzewają, że w sprawę może być zamieszany prywatny detektyw.

05:30
Malanowski i Partnerzy

Do Malanowskiego przychodzi Klara Marciniak. Jej zdaniem jej ojciec dał się wciągnąć w piramidę finansową, którą prawdopodobnie sprytnie zorganizowała synowa jego znajomego.

06:00
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

06:30
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

07:00
Przyjaciółki

Inga uświadamia sobie, że zależy jej na Maksie. Zuza spędziła upojną noc z Chrisem. Ma wyrzuty sumienia i nie wie, czy wyznać Jaśkowi prawdę.

08:00
Baranek Shaun

Pod nieobecność gospodarza na farmie dzieją się niesamowite rzeczy. Tym razem Shaun organizuje wycieczkę do miasta. Wyprawa w towarzystwie przyjaciół obfituje w przygody i niebezpieczeństwa.

09:45
Potwory kontra obcy

Wskutek uderzenia kawałkiem meteorytu Suzan osiąga wzrost ponad piętnastu metrów. Trafia do ośrodka rządowego, w którym przebywają niezwykłe istoty. Wkrótce władze kierują je do walki z najeźdźcami.

11:45
Małolaty Ninja w lunaparku

Tum Tum, Colt, Rocky Douglasowie oraz 13-letnia Amanda bawią się w lunaparku. Miejsce opanowują terroryści, którym przewodzi podstępna Meduza. Nastolatkowie próbują im się przeciwstawić.

13:45
Krokodyl Dundee II

Sue grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Dziennikarka wplątała się w aferę narkotykową i zadarła z szefem mafii. Aby uchronić ukochaną przed jego ludźmi, pogromca krokodyli wraca do Australii.

16:10
X-Men

X-Meni, żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie, zamierzają zapanować nad światem. Ich przywódcą jest Magneto. W walce z nimi pomagają ludziom mutanci dowodzeni przez profesora Xaviera.

18:25
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki

Indiana próbuje przechytrzyć piękną i genilalną agentkę (Cate Blanchett), żeby zdobyć mistyczną, skrywającą potężną moc, czaszkę z Akator.

21:00
Pewnego razu w Meksyku: Desperado II

Agent CIA, Sands odnajduje pogrążonego w rozpaczy El Mariachi i prosi go, aby udaremnił zamach na meksykańskiego prezydenta. Osobą, która ma dokonać zbrodni, jest zabójca żony bohatera.

23:10
Sekretne okno

Pisarz Mort Rainey, przeżywający małżeński i twórczy kryzys, przenosi się na wieś. Pewnego dnia w jego domu pojawia się tajemniczy nieznajomy, który oskarża go o plagiat jednego z własnych opowiadań.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF