02:45
Ślad

Zastrzelono parę kochanków. Broń użyta podczas zabójstwa prowadzi CWŚ do rodzinnego miasta dziewczyny i do jednego z zamożniejszych lokalnych biznesmenów, Igora Rudzkiego. CWŚ urządza prowokację.

03:45
Ślad

W tajemniczych okolicznościach znika właścicielka sklepu z wyrobami papierniczymi. Mąż kobiety i jej ojciec wyruszają na poszukiwania, ale także nie wracają do domu. Detektywi rozpoczynają śledztwo.

04:45
Gliniarze

W jadłodajni znaleziono ciało kucharki. Śledztwo sugeruje napad, a ofiara mogła być świadkiem. Przeszłość kobiety oraz jej kontakty z klientami naprowadzają detektywów na kolejne tajemnice.

06:00
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

06:30
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

07:00
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

08:00
Przyjaciółki

Zuza i Inga wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Markiewicz rezygnuje z konferencji w banku, przekreślając jednocześnie szanse w konkursie na prezesa. Hania nie akceptuje Szymona w roli ojca.

09:00
Przyjaciółki

Maciek chce wprowadzić się do Anki. Przyjaciółki radzą jej, aby zaczęła z nim i z dziećmi spędzać więcej czasu wspólnie. Niespodziewanie przynosi to dobre efekty. Koleżanka Julki kokietuje Maćka.

10:05
Zezowate szczęście

Skomplikowane perypetie Jana Piszczyka, oportunisty, którego głównym celem jest jak najlepiej dopasować się do aktualnej tendencji społecznej i politycznej.

12:30
Skok przez płot

Przywódca grupy leśnych zwierząt, żółw Verne, po przebudzeniu się z zimowego snu stwierdza, że las, w którym mieszkał, przestał istnieć, a na jego miejscu wyrosło osiedle domków jednorodzinnych.

14:15
Wredne dziewczyny II

Siedemnastoletnia córka kierowcy rajdowego przenosi się do nowego miasta, w którym zaczyna naukę w liceum North Shore. Wkrótce wchodzi w konflikt z najpopularniejszą uczennicą.

18:45
Smerfy II

Gargamel tworzy stworki podobne do Smerfów. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Smerfy muszą ją wybawić z opresji.

21:00
Pasażerowie

Na przeznaczoną do skolonizowania planetę zostaje wysłana misja kosmiczna. Podróż ma trwać 120 lat. Niestety, proces hibernacji zawodzi i dwoje uczestników ekspedycji budzi się 90 lat za wcześnie.

23:30
2012

Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop rządowego projektu, stworzonego na wypadek kataklizmu, która ma wkrótce nadejść. Postanawia za wszelką cenę uratować rodzinę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF