00:20
Pewnego razu w Meksyku: Desperado II

Agent CIA, Sands odnajduje pogrążonego w rozpaczy El Mariachi i prosi go, aby udaremnił zamach na meksykańskiego prezydenta. Osobą, która ma dokonać zbrodni, jest zabójca żony bohatera.

02:30
Ślad

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży w salonach sprzedaży telefonów komórkowych. Wkrótce wychodzi na jaw, że włamania to tylko element większej układanki.

03:30
Ślad

Śledczy badają sprawę podpalenia samochodów przez tajemniczego "Firemana". W jednym z aut zginął Cyprian Kołecki. Jego brat przysięga zemstę na sprawcy. Wkrótce zostają odnalezione zwłoki "Firemana".

04:30
W rytmie serca

W okolicy Kazimierza Dolnego dochodzi do wypadku, w którym biorą udział znany piłkarz i jego narzeczona. Sportowiec potrąca mężczyznę i ucieka z miejsca zdarzenia. Doktor Żmuda ratuje ofiarę.

06:00
Stołeczna drogówka

Program ukazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w Warszawie. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w czasie pościgów, podczas dokumentacji zdarzeń drogowych, kolizji i wypadków.

06:30
Przyjaciółki

Anka opowiada Julce o wyznaniu Pawła. Inga spotyka się z Maksem, z którym poprzednio umówiona randka nie doszła do skutku. Przystojny mężczyzna wpada Indze w oko.

07:30
Przyjaciółki

Inga zaprasza Maksa do siebie. Jest rozczarowana tym, że mężczyzna rzeczowo podchodzi do ich relacji. Anka podejrzewa, że Paweł zakochał się w córce nowych sąsiadów, Tośce.

08:30
SpongeBob: na suchym lądzie

Bikini Dolne to idylliczne podwodne miasteczko. Spongebob wiedzie tu spokojne życie razem z przyjaciółmi. Wszystko się zmienia, kiedy pirat Burgerobrody wykrada sekretny przepis na kraboburgery.

10:30
Goryl Śnieżek w Barcelonie

Jedyny biały goryl na świecie, Śnieżek, wyrusza do wielkiego miasta, gdzie rezyduje wróżka, która może przemienić zwierzątko w zwykłego przedstawiciela gatunku.

12:25
Alex i spółka: jak dorosnąć pod okiem rodziców

Pomimo sprzeciwu rodziców Alex chce wziąć udział w pojedynku zespołów. Na drodze do zwycięstwa pojawi się wiele przeszkód.

14:25
Duże dzieci

Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny spotykają się po trzydziestu latach w rodzinnym mieście na pogrzebie szkolnego trenera koszykówki. W domu zmarłego z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy.

16:30
Smerfy II

Gargamel tworzy stworki podobne do Smerfów. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Smerfy muszą ją wybawić z opresji.

18:45
X-Men

X-Meni, żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie, zamierzają zapanować nad światem. Ich przywódcą jest Magneto. W walce z nimi pomagają ludziom mutanci dowodzeni przez profesora Xaviera.

21:00
2012

Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop rządowego projektu, stworzonego na wypadek kataklizmu, która ma wkrótce nadejść. Postanawia za wszelką cenę uratować rodzinę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF