01:10
Zdrady

Bohaterowie podejrzewają partnerów o zdradę. Prywatny detektyw pomaga im w odkryciu prawdy. Zainteresowani decydują, czy należy przerwać dochodzenie, czy też je kontynuować.

02:05
Rodzina zastępcza plus

Alutka postanawia wcielić się w kilka typów kobiet i przetestować ich wpływ na Jędrulę. Niestety, szybko dochodzi do wniosku, że najbardziej interesujące są typy kobiet bardzo nieprzyjemnych.

03:05
Gliniarze

Ze szpitala znika pacjent, który uległ wypadkowi. Jego stan zdrowia był na tyle poważny, że lekarze wykluczają, by wyszedł z budynku o własnych siłach. Ktoś musiał go porwać lub umożliwić mu ucieczkę.

04:00
Na ratunek 112

Ania i Tomek postanawiają wykonać sobie odlewy twarzy. Chłopak nakłada maskę, ale okazuje się, że masa, której używa, zawiera barwnik powodujący alergię.

04:30
Świat według Kiepskich

W sklepie u Stasia Kiepski zostaje sfilmowany telefonem komórkowym, a film zostaje opublikowany w mediach społecznościowych. Nagranie robi furorę w Internecie, a Ferdynand zyskuje popularność.

05:00
Pierwsza miłość

Zdjęcie Melki zostaje opublikowane w gazecie z informacją, że jest to osoba poszukiwana. Radek postanawia poszukać dodatkowego zajęcia. Niestety, pierwsza próba w hurtowni papieru okazuje się porażką.

06:00
Przyjaciółki

Elżbieta staje się dla Patrycji i Michała coraz bardziej uciążliwa. Robert zaprasza Ingę na obiad do siostry. Do Łukasza przychodzi była żona, Ewelina, z małym Maciusiem, i nagle zaczyna płakać.

07:00
Małolaty

Karol lubi horrory, przez co jest wyśmiewany przez szkolnego lidera. Kiedy klasa jedzie na wycieczkę do ośrodka położonego w lesie, zabawa nie trwa długo. Ktoś znajduje martwą dziewczynę.

08:00
Świat według Kiepskich

Prezes Kozłowski opowiada Ferdkowi o przekroczeniu wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Poruszony Kiepski postanawia zaalarmować społeczeństwo.

08:30
Pierwsza miłość

Paweł się wyprowadza i oddaje Melce klucze od mieszkania. Dziewczyna czuje, że zamyka się pewien etap jej życia. "Kaśka" nadal nie przyjmuje do wiadomości tego, że Gosia chce mieć dziecko.

09:15
Na żywo - Pierwsza miłość

Dominika i Igor kradną Marysi portfel. Firma udzielająca szybkich pożyczek bez problemu wypłaca im pieniądze. Michał proponuje Marysi wyjazd na Teneryfę. Kobieta orientuje się, że nie ma dokumentów.

10:00
Gliniarze

Łucja prosi o pomoc w przeprowadzeniu koordynowanej przez Interpol akcji. Tym razem chodzi o handel dziećmi. Natalia, Kuba, Olgierd i Krystian zostają zaangażowani w śledztwo.

11:00
Gliniarze

Ze szpitala znika pacjent, który uległ wypadkowi. Jego stan zdrowia był na tyle poważny, że lekarze wykluczają, by wyszedł z budynku o własnych siłach. Ktoś musiał go porwać lub umożliwić mu ucieczkę.

12:00
Pielęgniarki

27-letnia Weronika, tancerka teatru muzycznego, została zarażona WZW C. Okazuje się, że jej chłopak Waldek też ma WZW C. Na domiar złego dziewczyna, z którą spędził noc, spodziewa się z nim dziecka.

13:00
Pielęgniarki

Monika Grzybowska ma zapalenie wyrostka robaczkowego. Była na randce z Amerykaninem Gregiem, który szuka żony w Polsce. Kobieta chce wyjść za niego i rozpocząć nowe życie za granicą.

14:00
Przyjaciółki

Elżbieta podejrzewa, że pod jej nieobecność Zbigniew nawiązał romans z sąsiadką. Hania gorączkuje i w nocy trzeba kupić dla niej antybiotyk. Andrzej nie odbiera telefonu, więc Inga dzwoni do Roberta.

15:00
Przyjaciółki

Inga obawia się, że mogła zajść w ciążę z Robertem. Wynik testu ciążowego jest niejednoznaczny. Zbyszek chce za naprawić relacje z byłą żoną. Robi wszystko, żeby ją odzyskać. Elżbieta żąda rozwodu.

16:00
Na ratunek 112

Ania i Tomek postanawiają wykonać sobie odlewy twarzy. Chłopak nakłada maskę, ale okazuje się, że masa, której używa, zawiera barwnik powodujący alergię.

16:30
Pierwsza miłość

Piotrek chce zamieszkać z Melką. Ona nie chce o tym słyszeć. Chłopak nie odpuszcza. Śmiałek dowiaduje się od strażaków, co było przyczyną wybuchu pożaru w fabryce.

17:15
Pierwsza miłość

Anna postanawia wyznać mężowi, że odpowiada za pożar w fabryce. Chce również powiedzieć mu, że stopniowo traci wzrok. Dominika i Igor zastanawiają się, jak ograbić Domańskich.

18:00
Hotel 52

Pewien pilot podczas przerwy w lotach spotyka się w hotelu z dwiema kochankami naraz. Gdy personel spodziewa się konfrontacji obu pań, okazuje się, że mężczyzna padł ofiarą manipulacji.

19:00
Hotel 52

W hotelu melduje się Mateusz Bień _ biznesmen, który w tym miejscu świętował wesele i kolejne rocznice ślubu. Natalia zauważa, że mężczyzna umówił się z inną kobietą. Artur obchodzi 25. urodziny.

20:00
Przyjaciółki

Anka i Paweł przyjeżdżają w nocy do szpitala. Na miejscu jest Leszek. Okazuje się, że Julce i Hajdiemu nie stało się nic poważnego. Inga jest przerażona faktem, że może być w ciąży z Robertem.

21:00
Stoker

W dniu 18. urodzin India Stoker traci ojca i najlepszego przyjaciela. Jej życie w rodzinnej posiadłości zmienia się wraz z przybyciem wuja, Charliego, o którego istnieniu nie widziała.

23:05
Króliczek

Shelley _ króliczek Playboya, wiedzie beztroskie życie w luksusowej rezydencji Hugh Hefnera. Nieoczekiwanie zostaje z niej wyrzucona i nie ma gdzie się podziać. Trafia do kampusu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF