00:40
Chirurdzy

Lekarze czekają na orzeczenie sądu w sprawie pozwu dotyczącego katastrofy lotniczej. Do szpitala trafia były pacjent Marka Sloana. Jackson czuje się za niego odpowiedzialny.

01:40
Chirurdzy

Owen przekazuje lekarzom złe wieści _ szpital znalazł się w tarapatach finansowych, więc zarząd zatrudni doradcę, który ma pomóc zracjonalizować koszty.

02:45
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

05:40
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

08:45
Malanowski i Partnerzy

Do biura detektywów przyniesiono paczkę. Wewnątrz przesyłki znajduje się taśma z nagraniem mężczyzny, który przypuszcza, że jego wspólnik robi w ich firmie przekręty. Detektywi rozpoczynają śledztwo.

09:15
Malanowski i Partnerzy

Bronek bierze udział w konkursie gastronomicznym dla kucharzy amatorów, w trakcie którego ulega zatruciu juror, dziennikarz Marek Wasilewski. Podejrzenie pada na Grażynę Barczyk, znajomą Bronka.

09:45
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

10:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

11:45
Gliniarze

Lenę zaskakuje telefon od siostry. Anna wróciła z pracy za granicą i zamierza na stałe zamieszkać w Warszawie. Lena jest przygnębiona rozstaniem z siostrzenicą, do której się bardzo przywiązała.

12:45
Trudne sprawy

Monika Kujawiak jest bardzo szczęśliwa w związku z architektem Marcinem Wielińskim. Zamieszkała u niego wraz z dziećmi, Anną i Patrykiem. Od początku rodzeństwo nie dogaduje się z Marcinem.

13:45
Sekrety rodziny

Małżeństwo Sylwii i Tadeusza przechodzi trudne chwile. Ich córka jest w śpiączce w szpitalu po wypadku samochodowym, w którym brała udział wraz z ojcem. Tadeusz nie radzi sobie z tragedią.

14:45
Dlaczego ja?

Paweł cały wolny czas spędza przy klawiaturze. Początkowo Aneta podejrzewa, że mąż potajemnie ogląda filmy erotyczne, ale okazuje się, że, tak jak syn, pochłonięty jest grami.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:40
Gliniarze

Barbara znajduje w domu ciało męża, sądząc, że ten nie żyje. Mężczyzna nie jest jednak martwy. Okazuje się, że Mariusz próbował popełnić samobójstwo. Detektywi próbują ustalić motywy jego zachowania.

17:40
Sekrety rodziny

W restauracji Barbary Włodkowskiej zaczynają znikać pieniądze. Kobieta jest pewna, że złodziejem jest któraś z zatrudnionych tam osób. Córka wspiera matkę w odkryciu prawdy.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Arnold Boczek niespodziewanie objawia się jako niezwykle utalentowany gracz w golfa. Prezes Kozłowski postanawia wykorzystać sytuację.

20:05
Słaba płeć?

Zośka zostaje oszukana przez szefa, traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody zmusza do działania. Jako silna kobieta chce wziąć z życia to, co jej się należy.

22:15
To tylko seks

Jamie poznaje Dylana z Los Angeles, którego namawia na przeprowadzkę do Nowego Jorku. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF