01:20
Porwanie

Nathan wiedzie beztroskie życie do dnia, w którym odkrywa swoje zdjęcie z dzieciństwa na stronie internetowej poświęconej osobom zaginionym. Wkrótce jego rodzice zostają zamordowani.

03:45
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

05:40
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

08:45
Malanowski i Partnerzy

Beata Kołodziejczyk zleca detektywom obserwację męża. Kobieta twierdzi, że mąż się zmienił i od jakiegoś czasu to już nie jest ten sam mężczyzna, z którym spędziła wiele lat.

09:15
Malanowski i Partnerzy

Edyta Korpysz jest zaniepokojona zachowaniem nastoletniej córki, Blanki. Podejrzewa ją o przynależność do gangu atakującego woreczkami wypełnionymi farbą przejeżdżające pod wiaduktami samochody.

09:45
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

10:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

11:45
Gliniarze

Nowy członek zespołu irytuje wszystkich przesadnym przestrzeganiem procedur i wtrącaniem się do pracy operacyjnej. Policjanci podejrzewają, że Rafalski na nich donosi.

12:45
Trudne sprawy

22-letni Kamil i jego dziewczyna Nikola po roku znajomości postanawiają zamieszkać razem. Bogaty ojciec Nikoli, Szymon, udostępnia im mieszkanie i nie żąda za nie opłat, ale Kamil ma kupić meble.

13:45
Sekrety rodziny

34-letnia Daria budzi się po przeszczepie szpiku kostnego. Dawczynią była kobieta, która zginęła w wypadku. Jej grupa krwi i podobieństwo genetyczne było zadziwiająco zbieżne z wynikami badań Darii.

14:45
Dlaczego ja?

Mąż Moniki Frankowiak wyznaje, że zakochał się w klientce. Od kilku tygodni spotyka się z fizjoterapeutką Teresą Skalską. Michał zamierza być z obydwiema kobietami jednocześnie.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:40
Gliniarze

Pewien przechodzień znajduje na ulicy pobitą i zgwałconą nastolatkę. Starszy brat dziewczyny oskarża ojczyma, twierdząc, że ten od dawna znęca się nad pasierbami.

17:40
Sekrety rodziny

Michał znajduje test ciążowy i w ten sposób dowiaduje się, że jego dziewczyna spodziewa się dziecka. Chłopak jest zły, że ukochana o niczym mu nie powiedziała. Zaczyna być wobec niej podejrzliwy.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Przez roztargnienie Halina zapomina zabrać z bankomatu pobrane pieniądze. Martwi się, że zabrał je ktoś inny. Ferdek ustala, że głównym podejrzanym w tej sprawie jest Marian Paździoch.

20:05
Kod da Vinci

W Luwrze zostaje zamordowany kustosz, Saunière. Sprowadzony z Harvardu światowej sławy historyk i badacz symboli ma pomóc policji w rozszyfrowaniu zagadkowych śladów znalezionych na miejscu zbrodni.

23:15
Detonator

Sonni Griffith ma eskortować piękną Rosjankę, Nadię, do USA. Okazuje się, że poluje na nią handlarz bronią, który chce wydobyć od niej informację, gdzie ukryła 30 mln dolarów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF