01:00
Kolacja dla palantów

Tim postanawia wkupić się w łaski przełożonego, by otrzymać awans. By wziąć udział w organizowanej przez szefa kolacji, musi przyprowadzić osobę, która rozbawi współbiesiadników swoją głupotą.

03:35
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

05:40
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

08:45
SuperPies

Aneta Awtoniuk pokaże, jak wychować psa. W każdym odcinku widzowie poznają dwie rodziny. Każda skorzysta z pomocy behawiorystki, która stawi czoła codziennym wyzwaniom.

09:15
Malanowski i Partnerzy

Bartosz i Julia są szczęśliwym małżeństwem. Właśnie urodził im się syn. Zamiast cieszyć się tym wydarzeniem, małżonkowie popadają w konflikt. Okazuje się, że dziecko jest czarnoskóre.

09:45
Dzień, który zmienił moje życie

Program stworzony w oparciu o prawdziwe, dramatyczne historie, które zmieniły ludzkie życie. To historie inspirowane prawdziwym życiem, takie, które mogą się zdarzyć każdemu.

10:45
Dlaczego ja?

Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji w stosunku do siebie i bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa.

11:45
Gliniarze

Taksówkarz zostaje pobity. Kuba i Natalia podejrzewają, że mógł się narazić któremuś z klientów, ale ten trop okazuje się fałszywy. Wszystko wskazuje na to, że jest jednocześnie ofiarą i napastnikiem.

12:45
Trudne sprawy

Marta nie dogaduje się z rodzicami, Jolantą i Adamem. Mimo to postanowiła pożyczyć im 7 tys. zł na opał. Wkrótce potem dowiaduje się, że rodzice ją oszukali, bo wydali pieniądze na kupno samochodu.

13:45
Sekrety rodziny

W restauracji Barbary Włodkowskiej zaczynają znikać pieniądze. Kobieta jest pewna, że złodziejem jest któraś z zatrudnionych tam osób. Córka wspiera matkę w odkryciu prawdy.

14:45
Dlaczego ja?

Artur Tracz jest w związku z Dominiką Wilczyńską. Jest pewny, że Dominika jest kobietą jego życia. Dwa dni przed wyjazdem Artura na szkolenie dziewczyna zaczyna się dziwnie zachowywać.

15:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

16:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:15
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

16:40
Gliniarze

Pewien dwunastolatek zostaje porwany spod szkoły. Jego koledzy opowiadają historie o samochodzie porywającym dzieci, który rzekomo prowadzi diabeł. Monitoring ujawnia, że uczniowie nie kłamią.

17:40
Sekrety rodziny

Michał kandyduje na burmistrza. Do jego biura przychodzi nieznajoma, która twierdzi, że ma dowody na to, iż dziewiętnaście lat wcześniej Michał zgwałcił kobietę.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Wśród lokatorów kamienicy rozchodzi się plotka, że niebawem ma dojść w kraju do zasadniczych zmian. Nie wiadomo jednak, co ma się zmienić. Poruszeni sąsiedzi snują różne scenariusze na przyszłość.

20:10
X-Men _ Ostatni bastion

X-Meni to mutanci wyposażeni w nadprzyrodzone umiejętności. Gdy profesor Charles Xavier wynajduje lek odwracający mutację, wojowniczy Magneto zbiera armię przeciwko zwolennikom antidotum.

22:35
Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Rok 2011. Obcy zniszczyli największe miasta na świecie. Sierżant Michael Nantz i jego żołnierze chcą uratować szukających schronienia cywilów i ocalić Los Angeles, nim zostanie zrównane z ziemią.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF