01:25
Anioły i demony

Profesor Langdon musi rozpoznać wzór wypalony na ciele zamordowanego fizyka. Sprawcą jest bractwo Iluminatów, którzy chcą zniszczyć Watykan. Langdon musi odnaleźć siedzibę sekty i zapobiec tragedii.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

05:40
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

08:45
Tajemnica Zielonego Królestwa

Profesor Bomba wierzy w istnieje mikroskopijnej, pełnej dziwnych stworzeń krainy. Przez przypadek przenosi się do niej kilkunastoletnia córka naukowca, Mary Katherine, która podlega transformacji.

10:55
Hotel Transylwania

Książę Drakula chce uczcić sto osiemnaste urodziny córki Mavis wystawną imprezą dla najbliższych przyjaciół. Przyjęcie zakłóca przybycie nieproszonego gościa _ zwykłego śmiertelnika.

12:55
X-Men _ Ostatni bastion

X-Meni to mutanci wyposażeni w nadprzyrodzone umiejętności. Gdy profesor Charles Xavier wynajduje lek odwracający mutację, wojowniczy Magneto zbiera armię przeciwko zwolennikom antidotum.

15:15
U Pana Boga w ogródku

W miasteczku Królowy Most bezpieczeństwo zapewnia aspirant Cielęcki, najsłabszy absolwent szkoły policyjnej. Tymczasem funkcjonariusze CBŚ lokują tam świadka koronnego, który zeznaje w procesie mafii.

17:45
Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor i ekipa budowlana pod wodzą Artura Witkowskiego jadą do Złotej Góry niedaleko Grójca, by pomóc Teresie, która wychowuje nastoletnią wnuczkę. Ich dom wymaga gruntownego remontu.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Prezes Kozłowski opowiada Ferdkowi o przekroczeniu wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Poruszony Kiepski postanawia zaalarmować społeczeństwo.

20:05
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z telewizją Polsat i RMF FM"

Relacja z drugiego dnia festiwalu, podczas którego widzowie usłyszą największe hity lata 2019. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki.

23:00
Aniołki Charliego: zawrotna szybkość

Trzy piękne i inteligentne agentki, Natalie, Dylan i Alex, muszą odnaleźć dwie tytanowe obrączki, które pozwalają odkryć nową tożsamość osób objętych programem ochrony świadków.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF