01:05
Przypadek 39

Pracownica opieki społecznej Emilly Jenkins otrzymuje sprawę 10-letniej Lilith. Emily stara się ochronić dziecko przed znęcającymi się nad nim rodzicami. Wkrótce na jaw wychodzi drugie oblicze sprawy.

03:25
Tajemnice losu

Program interaktywny, w którym udział biorą znane wróżki. Na podstawie kart tarota albo numerologii Joanna Stawińska i wróżka Akima udzielają porad widzom, którzy zadzwonią do studia.

04:55
Disco gramy!

Program muzyczno-rozrywkowy. Nietuzinkowi prowadzący prezentują ciekawe wywiady z gwiazdami, ale też przeprowadzają przepełnione humorem rozmowy z widzami.

05:40
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Nowy dzień z Polsat News

Program przedstawia najważniejsze wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. Nie zabraknie także rozmów z zaproszonymi gośćmi oraz przeglądu prasy i portali internetowych.

08:40
Scooby Doo: Wakacje z duchami

Scooby Doo i jego przyjaciele wyjeżdżają na letni obóz. Gdy w lesie pojawiają się upiorne stwory, bohaterowie postanawiają rozwiązać kolejną zagadkę.

10:15
Ewa gotuje

Program Ewy Wachowicz, w którym autorka pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi przy jednoczesnym zachowaniu polskiej tradycji.

10:45
Fałszywa dwunastka II

Rodzina Bakerów wybiera się na wakacje nad jezioro Winnetka. Wakacyjna beztroska zmienia się w niemal wojenne stracie, gdy na horyzoncie pojawia się Jimmy Murtaugh, odwieczny rywal Toma Bakera.

12:40
Sekrety rodziny

Gdy Kama widzi na ulicy męża siostry, który rozmawia z nieznajomą kobietą, postanawia pomówić o tym z Gabi. Ta bagatelizuje sytuację. Wkrótce Kama odkrywa, że jej siostra i mąż mają sekret.

13:40
Sekrety rodziny

Alicja samotnie wychowuje syna. Pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się od lat niewidziany mąż kobiety. Mężczyzna twierdzi, że wrócił na osiemnaste urodziny Adama, z którym chce odnowić relacje.

14:45
Foto Models Poland 2019

Relacja z finałowej gali organizowanego przez Maxima Models konkursu Foto Models Poland 2019, który odbył się w tureckim Bodrum.

15:45
Kabaret na żywo

Program na żywo z udziałem publiczności, tchnący w widzów solidną dawkę dobrego humoru. Gospodarzem każdego wieczoru będzie inny kabaret, który do udziału w programie zaprosi kilku wykonawców.

17:45
Chłopaki do wzięcia

Obraz prowincjonalnej Polski, pełnej biedy, nudy i beznadziei. Młodzi mężczyźni, mimo braku pieniędzy i perspektyw, starają się znaleźć kandydatki na żony.

18:15
Chłopaki do wzięcia

Obraz prowincjonalnej Polski, pełnej biedy, nudy i beznadziei. Młodzi mężczyźni, mimo braku pieniędzy i perspektyw, starają się znaleźć kandydatki na żony.

18:50
Wydarzenia

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.

19:20
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:25
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:30
Świat według Kiepskich

Halina oskarża Ferdka o zdradę. Kiepski wszystkiemu zaprzecza. Halina twierdzi, że jest w posiadaniu dowodów jego winy. Sprawa zostaje skierowana do adwokata.

20:10
Epoka lodowcowa

Zaczyna się epoka lodowcowa. Gadatliwy leniwiec Sid i mrukowaty mamut Manny znajdują zagubione ludzkie niemowlę. Postanawiają odnieść je rodzicom. Na bezbronnego malca poluje jednak tygrys, Diego.

21:55
Skazani na Shawshank

Bankier Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka. Skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank Andy przeżywa dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF