00:50
Zabić bobra

Żołnierz walczących w Iraku i Afganistanie jednostek specjalnych w samotności i otoczony naturą ma odzyskać siły i przygotować się do kolejnego zadania. Sprawy komplikują się, gdy pojawia się Bezi.

02:55
Na żywo - Człowiek z żelaza

Kontynuacja losów rodziny Birkutów, przedstawionych w filmie "Człowiek z marmuru". Syn Mateusza Birkuta, Maciek Tomczyk, jest aktywnym działaczem komitetu strajkowego Stoczni Gdańskiej.

05:55
Złotopolscy

Marylka i jej przyjaciółka ze studiów, Jola Podleśna, szykują się do specjalnej akcji w Chotomowie. Tylko Tomek Gabriel wie o wszystkim. Emil odwiedza Dionizego Złotopolskiego, by się pożegnać.

06:35
Złotopolscy

Weronika dostaje wiadomość, że jej fotogramy wytypowano na międzynarodowy konkurs fotograficzny w RPA. Senator Kowalski wraca z Francji, w połowie sparaliżowany po wypadku.

07:05
Złotopolscy

Marylka aresztuje na dworcu Brubera z paczką narkotyków. Bandyci atakują komisariat, dochodzi do strzelaniny. Karabasz, chcąc ukarać listonosza, zaleca się do Elżuni Kleczkowskiej.

07:35
Niania

Amerykański producent zaprasza Maksa do współpracy. Skalski, Frania, Konrad i Karolina lecą do Hollywood podpisać kontrakt. Trzeba również poszukać nowego domu dla rodziny.

08:05
Niania

Frania nie może pogodzić się z romansem, w który jej matka się uwikłała. Postanawia odwiedzić doktora Głąbskiego, z którym Teresa się związała. Mężczyzna okazuje się kulturalnym wdowcem.

08:35
Niania

Konrad próbuje namówić Maksa, by wystawił razem z nim sztukę jego przyjaciela. Skalski odmawia. Konrad mówi Frani, że chce w ten sposób zaimponować miłości swojego życia _ Karolinie.

08:55
Klara i wszystko jasne

Sekretarka zatrudniona w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech wtrąca się do prowadzonych śledztw i często przyczynia się do ich rozwiązania.

10:00
Scena śmiechu

Najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów.

11:35
Allo, Allo

Generał von Flockenstuffen chce zorganizować wypad do Anglii, aby porwać premiera Churchilla. Niemieckim oficerom plan nie przypada do gustu. Postanawiają uwolnić von Klinkerhoffena z domu wariatów.

12:05
Postęp: historia ludzkości

W tym wydaniu widzowie dowiedzą się, w jaki sposób zmieniły człowieka osiągnięcia techniki, które pozwalają każdemu wyrażać poglądy i być wysłuchanym.

14:00
Apokalipsa _ II wojna światowa

Unikatowe materiały filmowe ukazują inwazję Niemiec na Holandię, Belgię i Francję. Widzowie mają okazję zobaczyć m.in. ucieczkę mieszkańców Paryża, ruchy wojsk w Ardenach i pożar Rotterdamu.

15:05
Ciężarówką po antypodach

Opowieści z życia kierowców wielkich ciężarówek. Bohaterowie mają nie tylko wiedzę techniczną i doświadczenie, ale wykazują też olbrzymią determinację i wolę przetrwania.

17:00
Wielkie dekonstrukcje

Zapora, stadion, most, samolot _ każdy z tych obiektów był kiedyś wyzwaniem dla budowniczych. Gdy zaczynają stanowić zagrożenie dla ludzi, nowym wyzwaniem staje się ich rozbiórka.

18:05
Klara i wszystko jasne

Sekretarka zatrudniona w komisariacie w górskim miasteczku w Niemczech wtrąca się do prowadzonych śledztw i często przyczynia się do ich rozwiązania.

20:00
Wikingowie

Ragnar Lothbrok zbiera gotową na wszystko załogę, by wyruszyć z nią w nieznane. Pragnie zbadać ziemie na zachodzie, dokąd nie dotarł jeszcze żaden z jego pobratymców.

21:00
Przekręt doskonały

Grupa oszustów kradnie 100 tysięcy dolarów, nie wiedząc, że należą one do księgowego bossa świata przestępczego Los Angeles. By ratować życie, proponują gangsterowi, że wykonają dla niego skok.

23:00
Ajlawju

Starzy znajomi ze studiów, Gosia i Adam, spotykają się przypadkiem po dziesięciu latach. W tym czasie każde z nich zdążyło się rozwieść. Przypadkowe spotkanie przeradza się w głęboką fascynację.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF