00:35
Prowokacja

Harlan Banks okrada bogatych przestępców. Postanawia zerwać ze złodziejskim fachem, ale zostaje wplątany w rabunek. W więzieniu zaprzyjaźnia się z Ice Koolem. Planuje ucieczkę i zemstę.

02:10
Pora mroku

Czwórka przyjaciół trafia do opuszczonej fabryki na Dolnym Śląsku. Wyprawę tę traktują jako okazję, by poznać tajemnicze okoliczności zaginięcia Adama, brata jednej z uczestniczek ekspedycji.

04:55
Telesprzedaż

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia.

06:25
Złotopolscy

Ewa jest zrozpaczona, że Tomek jedzie do Ameryki i zostawia ją z problemami. Weronika martwi się, że po tylu miesiącach małżeństwa z Waldkiem nie doczekali się potomka.

06:55
Złotopolscy

Eleonora, Marta i Ilona postanawiają zapomnieć o dawnych urazach i uprzedzeniach. W obliczu zagrożenia wspólnie szykują misternie utkany spisek. Ksiądz Leski podczas kazania bierze w obronę Karabasza.

07:30
Plebania

Na plebanię przychodzi krawcowa Borosiukowa z prośbą o radę. Sławek, potwornie skacowany po biesiadowaniu ze Zbyszkiem, przesypia autobus do Hrubielowa. Boi się, że zostanie wyrzucony z banku.

08:30
Pułapki umysłu

Tym razem widzowie dowiedzą się, w jaki sposób mózg radzi sobie ze stresem, a także jak silne napięcie steruje ludzkim zachowaniem. Okazuje się, że uliczne korki i płacz dziecka to pozytywne bodźce.

08:55
Ciężarówką po antypodach

Opowieści z życia kierowców wielkich ciężarówek. Bohaterowie mają nie tylko wiedzę techniczną i doświadczenie, ale wykazują też olbrzymią determinację i wolę przetrwania.

09:55
Pogodowe Top 10

Matka Natura zaskakuje niemal każdego dnia. Zdarzają się sytuacje, w których wydaje się, że wszystko wymknęło się spod kontroli.

10:50
Na żywo - Scena śmiechu

Najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów.

11:50
Castle

Prowadząc śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa młodej modelki, Castle i Beckett zagłębiają się w pełen bezwzględny świat nowojorskiej branży modowej,

12:40
Castle

Gdy zostaje zabity pewien oszust, Beckett i Castle zastanawiają się, czy sprawcą może być jedna z jego ofiar. Z czasem okazuje się, że Stephen Fletcher był zaręczony z bardzo bogatą kobietą.

13:30
Katastrofy w przestworzach

1 czerwca 2009 roku airbus A330-203 francuskich linii lotniczych rozbił się w Oceanie Atlantyckim podczas przelotu z Rio de Janeiro do Paryża. Czarne skrzynki udało się znaleźć dopiero w 2011 roku.

14:25
Katastrofy w przestworzach

Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r. Wśród 96 ofiar znaleźli się prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką.

15:20
Wojny kontenerowe

Program odsłania kulisy aukcji w portach handlowych. Perspektywa osiągnięcia ogromnych zysków sprawia, że udział w przetargach staje się zaciekłą walką.

15:50
Wojny kontenerowe

Program odsłania kulisy aukcji w portach handlowych. Perspektywa osiągnięcia ogromnych zysków sprawia, że udział w przetargach staje się zaciekłą walką.

16:15
Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

Program zaprasza do lombardu Royal Pawn Shop w Chicago, który prowadzą bracia Randy i Wayne Cohenowie.

16:45
Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

Program zaprasza do lombardu Royal Pawn Shop w Chicago, który prowadzą bracia Randy i Wayne Cohenowie.

17:10
Stawka większa niż życie

Hans Kloss dowiaduje się, że w niemieckich rękach znalazł się inżynier Pulkowski, pracujący nad silnikami odrzutowymi. Ustala, że za uwięzieniem wynalazcy stoi Erwin Reil, szef fabryki zbrojeniowej.

18:25
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

18:55
Allo, Allo

Generał von Klinkerhoffen podejrzewa Rene o próbę otrucia niemieckich generałów. Rene przebiera się w mundur francuskiego generała-kolaboranta, który miał wziąć udział w naradzie.

19:30
Allo, Allo

Generał von Klinkerhoffen obwinia pułkownika za zniknięcie niemieckich generałów. Bojąc się wysłania na wschodni front, pułkownik z Gruberem postanawiają odzyskać obrazy.

20:00
Siła odwagi

Kwiecień 1944 r., Francja. Wyszkolona snajperka Louise Desfontaines otrzymuje zadanie wydostania z niemieckiego szpitala Anglika pomagającego przygotować lądowanie wojsk sił alianckich w Normandii.

22:20
Ręka Boga

FBI prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego mordercy, nazywającego siebie "Ręką Boga". Pewnego dnia zgłasza się mężczyzna, który twierdzi, że jest starszym bratem zabójcy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF