00:15
Wygrany

Utalentowany pianista żyje pod presją matki i menedżera. Przeżywa dylemat, czy grać z myślą o jurorach, czy dla melomanów. Profesor pokazuje wirtuozowi, że można żyć wedle własnych zasad.

02:45
Ki

Samotna matka, Kinga, nie zamierza rezygnować z uroków życia. Bez oporów angażuje znajomych do opieki nad synkiem, żeby móc bawić się z przyjaciółkami w klubach. Marzy o karierze artystycznej.

04:45
Telesprzedaż

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia.

06:05
Złotopolscy

Listonosz opowiada Dionizemu, co wydarzyło się w pubie, gdzie trenował grę w bilard. Marta proponuje, aby kapitan Wons skorzystał z pieniędzy Emila i został współwłaścicielem kawiarni.

06:40
Złotopolscy

Stan zdrowia Barbary Złotopolskiej systematycznie się pogarsza. Lekarz, który się nią opiekuje, sugeruje operację w klinice w Szwajcarii za niebagatelną sumę 120 tys. franków.

07:05
Plebania

Krzysztof przychodzi do gospody. Krystyna wita go niezbyt przychylnie i robi mu wyrzuty za sposób, w jaki potraktował Wiki. Barbara daje mężowi do zrozumienia, że pragnie, by zrezygnował z awansu.

07:35
Plebania

Zenon nie może się pogodzić z tym, że Krystyna nie chce mieć z nim dzieci. O sprawie tej opowiada proboszczowi. Piotr prosi żonę, by całą rodziną jechali do Lublina.

08:05
Poczuj rytm

Zwolniony warunkowo z więzienia w Nowym Orleanie nowojorczyk Donny zarabia tańcem na ulicach. Chłopak łamie postanowienia sądu. Wraca do Nowego Jorku, gdzie poznaje tancerkę Ayę.

10:25
Sekrety luksusowych hoteli

Prowadzący zabierze widzów w świat niezwykle luksusowych hoteli posiadających nierzadko pełną skandali i sekretów historię. Odwiedzi te najbardziej znane, niemal ikoniczne miejsca.

11:20
Życie po zagładzie

Seria dokumentalna o świecie po nagłym zniknięciu ludzi pokazuje, jaki los spotkałby zwierzęta i rośliny oraz co stałoby się z miastami i z konstrukcjami, które powstały w ciągu tysiącleci.

12:20
Allo, Allo

Angielscy lotnicy są nadal uwięzieni w kanale pod rynkiem. Kolejny plan wydostania ich polega na zorganizowaniu na rynku jarmarku cygańskiego, aby lotnicy mogli wyjść na zewnątrz pod osłoną namiotu.

12:55
Na żywo - Allo, Allo

Yvette oznajmia, że jest w ciąży. Utrzymuje przy tym, że ojcem dziecka jest Rene. Tymczasem ruch oporu postanawia uruchomić w Nouvion radiostację.

13:35
Allo, Allo

René przedwcześnie cieszy się z ucieczki pułkownika von Strohma i porucznika Grubera do Hiszpanii. Niespodziewanie obaj wracają, a René znów musi ratować ich z opałów.

14:15
Katastrofy w przestworzach

Eksperci próbują ustalić, dlaczego samolot brazylijskich linii Varig musiał awaryjnie lądować w dżungli, oddalonej o 1100 km od trasy przelotu.

16:10
Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

Program zaprasza do lombardu Royal Pawn Shop w Chicago, który prowadzą bracia Randy i Wayne Cohenowie.

16:35
Wojny kontenerowe

Program odsłania kulisy aukcji w portach handlowych. Perspektywa osiągnięcia ogromnych zysków sprawia, że udział w przetargach staje się zaciekłą walką.

17:00
Scena śmiechu

Najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów.

18:00
Komisarz Rex

Przygody owczarka niemieckiego, Reginalda von Ravenhorsta, znanego pod pseudonimem Rex. Pies pomaga opiekunom rozwiązywać zagadki kryminalne.

19:00
Rejsy w luksusie

Z Wenecji wypływa Costa Serena. Niespodziewana śmierć na pokładzie oraz nowy show magika zmieniają harmonogram rejsu.

20:00
Zaginiona

Jill odkrywa, że jej siostra zaginęła, lecz policja jej nie wierzy. Dziewczyna próbuje na własną rękę odnaleźć porywacza. Uznana za uzbrojoną i niebezpieczną, jest ścigana przez funkcjonariuszy.

21:55
Nieustraszeni bracia Grimm

Losy braci Grimmów, opowiedziane z bajkową fantazją i przymrużeniem oka. Jakub i Wilhelm są sprytnymi hochsztaplerami, którzy zarabiają na egzorcyzmowaniu wymyślonych przez siebie potworów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF