00:55
Na żywo - Opętanie

Pewnego wieczoru Tom pozwala się zahipnotyzować. Wydarzenie odmienia jego życie. W trakcie seansu mężczyzna ma przerażające wizje, które nie opuszczają go także na jawie.

02:55
Szwadron

Rok 1863. Młody rosyjski baron Fiodor Jeremin wstępuje na ochotnika do szwadronu dragonów. Tymczasem w Polsce wybucha powstanie. Szwadron zostaje wysłany do jego stłumienia.

05:00
MiłośćKropka.pl

Serial prezentujący perypetie osób poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre ze znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w uczucie, związek, a nawet w małżeństwo.

06:00
Mikołajek

Przygody Mikołajka, który pokazuje, jak można ciekawie spędzać wolny czas bez komputera, grając w piłkę, gry planszowe, kapsle, kulki, zbierając znaczki lub bawiąc się w Indian, kowbojów i detektywów.

06:15
Mikołajek

Przygody Mikołajka, który pokazuje, jak można ciekawie spędzać wolny czas bez komputera, grając w piłkę, gry planszowe, kapsle, kulki, zbierając znaczki lub bawiąc się w Indian, kowbojów i detektywów.

06:30
Na planie

W programie informacje o procesie powstawania największych światowych produkcji. To fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

07:00
Prywatna historia kina

W kolejnych odcinkach goście programu _ znane osoby, autorytety i gwiazdy, opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Rozmowy prowadzi Beata Sadowska.

07:50
MiłośćKropka.pl

Dwaj przyjaciele _ Czesław i Tadeusz, rozwodnicy po pięćdziesiątce, dla zabawy poznają na portalu randkowym młodsze kobiety. Czesław nawiązuje kontakt z atrakcyjną 47-letnią rozwódką.

09:50
Niania

W szkole Zuzi panuje plaga wszy, które atakują dziewczynkę i resztę rodziny oprócz Maksa. Frania znajduje notatki Konrada, z których wynika, że mężczyzna planuje morderstwo.

10:20
Niania

Maks otrzymuje Telekamerę za najlepszy serial, jest w centrum zainteresowania mediów. Dziennikarze postanawiają wykorzystać fakt, że Skalski mieszka z atrakcyjną nianią.

10:50
Niania

Frania spotyka w barze znanego piłkarza Michała Jurskiego, kapitana halowej reprezentacji Polski. Jurski umawia się z nią. Twierdzi, że kobieta przynosi mu szczęście.

11:15
Apokalipsa _ II wojna światowa

Dokument prezentuje materiały filmowe nakręcone przez świadków i uczestników dramatycznych wydarzeń II wojny światowej. Pochodzące z prywatnych kolekcji obrazy pokazują wojnę z innej perspektywy.

13:50
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

14:30
Jak żyć

Życie Kuby komplikuje się, gdy chłopak dowiaduje się, że wkrótce zostanie ojcem. Obawia się, że nie da sobie rady. Pomocy szuka więc u trzech wujków, którzy starali się zastąpić mu zmarłego ojca.

16:25
Niania

Małgosia pokazuje Frani teledysk swojej ulubionej piosenkarki Nikoli. Majówna jest pod wrażeniem artystki i postanawia zostać autorką tekstów. Maks wątpi, że uda jej się zrobić karierę.

16:55
Niania

Maks wyjeżdża do Paryża na koncert zespołu Kombii. Chce namówić muzyków na gościnny występ w swoim serialu. Idąc za radą Jolki, Frania jedzie do Paryża za Maksem.

17:25
Niania

Teresa wpłaca zaliczkę na dom emeryta w Sopocie. Frania niby cieszy się, że matka się wyprowadza. Nie może jednak spać. Maks wysyła ją do doktora Młynarskiego.

18:00
Katastrofy w przestworzach

Samolot linii Crossair zbliżał się do lotniska w Zurichu, gdzie panowała zła widoczność. Maszyna zahaczyła o czubki drzew i runęła na ziemię.

19:00
Komisarz Rex

Zaginięcie Sybille zostaje zgłoszone przez przyjaciela, Petera, studenta medycyny. Gdy Alex i Rex przystępują do śledztwa, odkrywają, że Sybille nie żyje.

20:00
Niewierni

Niewierni bohaterowie przeżywają miłosne perypetie. Thibault spotyka się z kochanką. Bernard trafia na pogotowie. Eric uwodzi Ines, a Greg i Fred spędzają noce z przygodnie poznanymi kobietami.

22:25
Dom z piasku i mgły

Wskutek pomyłki urzędników dom rodzinny Kathy Lazaro zostaje wystawiony na aukcję. Budynek kupuje Masud Amir Behrani, emigrant z Iranu, który nie zgadza się na anulowanie transakcji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF