02:05
Krótki film o miłości

Tomek, wychowanek domu dziecka, stopniowo ulega fascynacji piękną nieznajomą z przeciwka, którą podgląda. Wreszcie zdobywa się na odwagę i postanawia wyznać jej miłość.

03:55
Złotopolscy

Gangsterzy próbują podpalić mieszkanie Gabrielów. Babcia Eleonora z powodzeniem wciela się w rolę ochroniarza. Zwolnionym z aresztu Maksymilianem Grubbą interesuje się Urząd Ochrony Państwa.

04:35
Złotopolscy

Z podwórka w Złotopolicach znika jeep pozostawiony przez Kacpra. Wiesiek Gabriel czuje się związany z dwiema kobietami. Senator Złotopolski ma kłopoty z wyborcami.

05:15
Skąd się bierze ból

Przed dwoma laty Romy opuściła matkę, Monique. Nie zostawiła po sobie śladu, nie wysłała żadnej wiadomości. Ich konfrontacyjne spotkanie przybiera formę walki o honor.

06:00
Prywatna historia kina

W kolejnych odcinkach goście programu _ znane osoby, autorytety i gwiazdy, opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Rozmowy prowadzi Beata Sadowska.

06:35
Na planie

W programie informacje o procesie powstawania największych światowych produkcji. To fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

07:40
Niania

Dom Skalskich mają odwiedzić dziadkowie Małgosi, Adasia i Zuzi _ rodzice Anny, zmarłej żony Maksa. Skalski jest przejęty ich wizytą i chciałby, aby wypadła jak najlepiej.

08:10
Niania

Małgosia przedstawia rodzinie nowego narzeczonego. Jest nim dobrze zarabiający model, a jednocześnie syn wziętego chirurga plastycznego. Frania jest nim zachwycona.

08:50
Złotopolscy

Babcia Eleonora opowiada Marcie o romansach męża. Pragnie uratować małżeństwo syna. Wiesiek przychodzi do Marty z przeprosinami. Ona znajduje w jego kurtce osiem tysięcy złotych.

09:25
Złotopolscy

Marek musi na pewien czas wyjechać służbowo do Brukseli. Kate chce mieć dziecko z Wieśkiem. Gdy on odmawia, ona zażywa dużą ilość narkotyków. Marcel żąda od Ewy informacji o Kowalskim.

10:00
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

10:30
Na żywo - Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

11:00
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

14:05
Szpital nadziei

W Wigilię Bożego Narodzenia miasto nawiedza burza śnieżna. Alex i Dawn robią wszystko, by umierająca pacjentka zdążyła pożegnać się z rodziną. Dana i Shahir uczestniczą w corocznej zbiórce zabawek.

15:00
Szpital nadziei

Profesjonalizm Alex zostaje wystawiony na próbę, gdy do szpitala trafia Kristine z kocykiem Luke'a w ręku. Kobieta prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

15:55
Niania

Frania nakrywa Małgosię z Michałem w łóżku. Chwilę potem pojawia się Maks. Jest wściekły. Oskarża żonę, że tak wyglądają skutki jej nadmiernie liberalnej postawy wychowawczej.

16:25
Niania

Maks, nie wiedząc o ciąży Frani, mówi jej, że na razie nie chce mieć dzieci, ponieważ musi nacieszyć się żoną. Frania jest zrozpaczona. Nie ma pojęcia, jak powiedzieć Maksowi, że zostanie ojcem.

17:00
Śluby panieńskie

Galicja, rok 1825. Dwie młode kobiety przysięgają, że nigdy nie będą żonami. Gdy ślubowanie wychodzi na jaw, w niechętnym wstępowaniu w stan małżeński Gustawie budzi się duch przekory.

19:00
Komisarz Rex

Członkowie gangu napadają na ciężarówki z lekami. Zabijają kierowców, a następnie jadą na Węgry, gdzie znikają bez śladu. Jiri Borowjez przechwytuje jednego tira w Austrii.

20:00
Czas surferów

Dżoker postanawia zemścić się na Czarneckim, który wyrzucił go z pracy. Dowiaduje się, że Czarnecki ma dług u gangstera Klamy. Chce odegrać rolę pełnomocnika Klamy i wyciągnąć pieniądze.

21:50
Pasażer

Agent Jacques Kristoff ma za zadanie chronić doktor Galinę Konstantin podczas podróży przez Słowację. Kobieta przewozi tajną broń biologiczną.

23:40
Maria Antonina

Młoda Maria Antonina wyrusza z ukochanego Wiednia do Paryża. Tam ma zostać poślubiona przez Ludwika Augusta z dynastii Burbonów. Małżeństwo ma duże znaczenie dla równowagi politycznej w Europie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF