00:05
Horsemen: Jeźdźcy Apokalipsy

Policyjny detektyw prowadzi sprawę serii morderstw inspirowanych biblijną przepowiednią o jeźdźcach Apokalipsy. W trakcie śledztwa odkrywa związek między sobą a podejrzanymi o zbrodnie.

01:55
Żywot Mateusza

Mateusz mieszka z siostrą Olgą w domku nad jeziorem. Ona zarabia, robiąc swetry na drutach, on żyje we własnym świecie. Spokojne życie mężczyzny ma zostać wkrótce przerwane.

03:35
Francuski numer

Do Paryża zdezelowanym kradzionym mercedesem podróżują: 50-latek z synem, czarnoskóry student, Ormianin Siergiej i Magda, która nabyła pojazd w komisie. Za autem podążają ludzie właściciela.

05:35
Niania

Na Boże Narodzenie Maks wyjeżdża z Karoliną do Wrocławia, by poprowadzić koncert charytatywny. Frania jest oburzona, że dzieci spędzą Wigilię bez ojca.

06:00
Prywatna historia kina

W kolejnych odcinkach goście programu _ znane osoby, autorytety i gwiazdy, opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Rozmowy prowadzi Beata Sadowska.

06:35
Na planie

W programie informacje o procesie powstawania największych światowych produkcji. To fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

07:25
Pan Toti

W pniu starego drzewa mieszka pan Toti _ człowieczek wielkości palca. W każdym odcinku spotykają go nowe przygody.

07:40
Niania

Skalscy bezskutecznie starają się o dziecko. Zaniepokojona brakiem rezultatów Frania decyduje się poddać Maksa kuracji dalekowschodniego znachora.

08:10
Niania

Frania ma obsesję, że nie może zajść w ciążę. Maks dostał zaproszenie na bankiet z Billem Clintonem w Zakopanem i namawia ją na wyjazd, żeby przestała myśleć o dziecku.

08:40
Niania

W domu Skalskich pojawia się ciotka Janina. Ma żal, że nie została zaproszona na ślub Frani i Maksa. O wszystko obwinia Teresę, z którą jest od zawsze skłócona. Postanawia dać jej nauczkę.

09:20
Złotopolscy

Marek musi na pewien czas wyjechać służbowo do Brukseli. Kate chce mieć dziecko z Wieśkiem. Gdy on odmawia, ona zażywa dużą ilość narkotyków. Marcel żąda od Ewy informacji o Kowalskim.

10:00
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

10:30
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

11:00
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

11:35
Katastrofy w przestworzach

W 1983 roku samolot koreańskich linii lotniczych wpadł do morza. Rosjanie przyznali się, że zestrzelili maszynę.

13:30
Pułapki umysłu

W tym wydaniu autorzy sprawdzają siłę ludzkiej moralności.

14:55
Matki, żony i kochanki

Adam wyjaśnia Dorocie powody zniknięcia. Po szczerej rozmowie rozstają się w przyjaźni. Dorota odkrywa dziwne znajomości ojca. Wyniki badań lekarskich Wandy wskazują na groźną chorobę.

16:00
Niania

Frania pomaga Zuzi dostać się do prywatnej szkoły dla uzdolnionych dzieci. Chcąc zrobić dobre wrażenie na dyrektorce, zaprasza ją do domu i opowiada zmyślone historie o swojej rodzinie i edukacji.

16:30
Niania

Frania i Maks odwiedzają doktor Sadowską. Okazuje się, że za dwa tygodnie Frania ma mieć badanie USG, dzięki któremu dowie się, czy będzie miała synka, czy córeczkę.

17:00
Niania

Amerykański producent zaprasza Maksa do współpracy. Skalski, Frania, Konrad i Karolina lecą do Hollywood podpisać kontrakt. Trzeba również poszukać nowego domu dla rodziny.

17:35
Złotopolscy

Kapitan Wons telefonuje z Montrealu. Eleonora, Marta i Weronika dowiadują się, że Mirek opuścił statek i pojechał do USA w towarzystwie kobiety. Waldek daje dziadkowi biznesplan do zatwierdzenia.

18:05
Zaginiony świat

Margarita spotyka czternastoletniego króla Gawaina, który postanawia ją poślubić. Jeśli dziewczyna odmówi, czeka ją pewna śmierć. Przyjaciele spieszą jej na pomoc.

19:00
Na żywo - Komisarz Rex

W nocy ze szpitala znika pacjent. Nie zostawia za sobą żadnych śladów. Po pewnym czasie okazuje się, że mężczyzna nie żyje. Policja stara się znaleźć mordercę na podstawie DNA.

20:00
Juwanna Mann

Czarnoskóry koszykarz Jamal Jefferies zostaje wyrzucony z drużyny z powodu trudnego charakteru. Nie zamierza rozstawać się z ligą. W damskim przebraniu zgłasza się do drużyny kobiet.

21:55
Gloria

Kochanka gangstera wychodzi z więzienia i wraca do Nowego Jorku. Tu przez przypadek staje się opiekunką sześcioletniego chłopca. Dzieciak dysponuje informacjami, które mogą ujawnić tajemnice mafii.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF