01:45
Bohater roku

Początek lat 80. Była gwiazda branży rozrywkowej wpada na pomysł, jak ponownie zaistnieć w zawodzie. Zaczyna organizować na terenie całego kraju cykl spotkań z "bohaterem roku".

04:05
Polskie gówno

Grupa Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego wyrusza w trasę koncertową zorganizowaną przez wąsatego komornika Czesława Skandala, który postanawia zostać menedżerem zespołu.

06:00
MiłośćKropka.pl

Serial prezentujący perypetie osób poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre ze znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w uczucie, związek, a nawet w małżeństwo.

06:55
Złotopolscy

Pereszczako opowiada Dionizemu, co wydarzyło się w Złotopolicach podczas jego nieobecności. Waldek przypomina sobie, że ukrył pieniądze w pojemniku na sól. Trwają przygotowania do wyborów sołtysa.

07:30
Złotopolscy

Tomek nie wie, gdzie Kowalski ukrył Ewę. Bardzo przeżywa perspektywę utraty dziewczyny. Barbara jest załamana przejęciem przez komornika obrazów fundacji. Marek nie chce prosić o pomoc Kowalskiego.

08:00
Złotopolscy

Marek Złotopolski bezskutecznie próbuje skontaktować się z żoną. Zwraca się o pomoc do Wieśka. Tomek musiał obiecać Kowalskiemu, że nie będzie próbował zbliżyć się do Ewy.

08:30
Niania

Frania wpada na pomysł, aby razem z Jolą zorganizować w domu szefa party dla singli. Maks wyjeżdża na kilka dni z Karoliną w podróż służbową. Konrad podpuszcza go, aby zabrał ze sobą Zuzię i Adasia.

09:00
Niania

Frania dostaje zaproszenie na zjazd modelek. Do domu Skalskich przychodzi Teresa. Zwierza się Frani, że nie pociąga męża fizycznie. Oświadcza córce, że postanowiła poddać się operacji plastycznej.

09:30
Niania

Jolka ma chłopaka i w związku z tym nie ma czasu dla Frani. Okazuje się jednak, że Piotrek to notoryczny podrywacz, który próbuje zdobyć serce Frani. Karolina żąda od Maksa połowy udziałów w firmie.

10:00
Allo, Allo

W zamku dochodzi do spotkania niemieckiej generalicji. Rene, obsługujący wraz z towarzyszami imprezę, ma do wykonania bardzo ważne zadanie: musi sfotografować plany inwazji na Anglię.

10:30
Komisarz Rex

Przygody owczarka niemieckiego, Reginalda von Ravenhorsta, znanego pod pseudonimem Rex. Pies pomaga opiekunom rozwiązywać zagadki kryminalne.

11:30
Wojny przewoźników

W każdym z odcinków ukazany jest świat walki o nietypowe zlecenia transportowe na największej tego typu światowej aukcji online, których wykonania obawiają się podjąć tradycyjne firmy spedycyjne.

12:00
Wojny przewoźników

Jenn odkrywa, że "minigolf" to nazwa dość myląca w wypadku jej zlecenia. Todd i Tamera doznają szoku, gdy okazuje się, że załadowanie pewnego dzieła sztuki współczesnej wymaga zjeżdżania na linie.

12:30
Katastrofy w przestworzach

W 1996 roku na pokładzie przestarzałego DC-9 wybuchł pożar. Maszyna runęła na mokradła Everglades na Florydzie. Życie straciło 110 osób.

13:25
Katastrofy w przestworzach

W tym wydaniu próba ustalenia przyczyny katastrofy koreańskiego samolotu transportowego koło Londynu.

16:25
Niania

Frania dostaje list ze zdjęciem dziecka Daniela, byłego narzeczonego. Majówna jest rozżalona, że wciąż nie ma własnego dziecka. W domu Skalskich pojawia się gwiazda filmowa.

16:55
Allo, Allo

Generał von Klinkerhoffen obwinia pułkownika za zniknięcie niemieckich generałów. Bojąc się wysłania na wschodni front, pułkownik z Gruberem postanawiają odzyskać obrazy.

17:30
Allo, Allo

Rene przekonuje Denise, żeby nie zabijała pułkownika, porucznika i kapitana, lecz zażądała za nich okupu. Rene dzwoni do generała von Klinkerhoffena, żądając miliona franków za uwolnienie oficerów.

19:00
Bitwy wszech czasów

Serial wizualizujący najważniejsze bitwy starożytności. Widzowie zostają przeniesieni w czasy Hannibala, Mojżesza, Juliusza Cezara, Aleksandra Wielkiego, Ramzesa i Dariusza I.

20:00
Wojna imperiów

Strzegący Jedwabnego Szlaku Huo An trafia do miasta-więzienia. Wkrótce u bram pojawia się rzymski legion cesarza Lucjusza. Oddział Huo Ana staje do walki ze zbuntowanym władcą.

22:40
Na żywo - Jackie Brown

Stewardesa przemyca do Stanów Zjednoczonych pokaźną sumę gotówki dla handlarza bronią. Tuż po lądowaniu Jackie zostaje aresztowana. Policja żąda, aby pomogła im w schwytaniu przestępcy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF