00:35
Lot "Intrudera"

Trwa wojna w Wietnamie. Jake jest pilotem marynarki wojennej. Kiedy jego przyjaciel zostaje zestrzelony podczas jednego z lotów bojowych, Jake poddaje w wątpliwość słuszność prowadzonych bombardowań.

02:50
Rodzina Innocente

Rodzina Vittoria przybyła do Kanady po II wojnie światowej. Po śmierci matki chłopiec próbuje rozwikłać rodzinne sekrety. Dotarcie do prawdy zajmie mu wiele lat.

04:45
Złotopolscy

Opowieść o dwóch gałęziach rodu, skłóconych ze sobą od pokoleń. Nestorami rodziny są Dionizy i Eleonora. Dionizy mieszka w rodowej siedzibie w Złotopolicach. Gabrielowie mieszkają w Warszawie.

05:25
Złotopolscy

Policja zatrzymuje gangstera jeżdżącego samochodem zarejestrowanym na nazwisko Kacpra Górniaka. Wiesław po raz pierwszy od lat kontaktuje się z Markiem, by wspólnie ratować Kacpra z opresji.

06:00
Prywatna historia kina

W kolejnych odcinkach goście programu _ znane osoby, autorytety i gwiazdy, opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Rozmowy prowadzi Beata Sadowska.

06:35
Na planie

W programie informacje o procesie powstawania największych światowych produkcji. To fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

07:25
Pan Toti

W pniu starego drzewa mieszka pan Toti _ człowieczek wielkości palca. W każdym odcinku spotykają go nowe przygody.

07:40
Niania

Frania idzie do kwiaciarni kupić tulipany w prezencie dla matki Maksa, która ma tego dnia przyjechać. Na miejscu Majówna zaczyna kłócić się z panią, która również chce kupić tulipany.

08:10
Niania

Frania wpada na pomysł, aby razem z Jolą zorganizować w domu szefa party dla singli. Maks wyjeżdża na kilka dni z Karoliną w podróż służbową. Konrad podpuszcza go, aby zabrał ze sobą Zuzię i Adasia.

08:50
Złotopolscy

Agata spędza noc z Grubbą. Senator prosi Wieśka o sprawdzenie Kowalskiego i Grubby _ sądzi, że mieli coś wspólnego z napadem na Lipawskiego. Wons namawia Martę na rozwód z Wieśkiem.

09:25
Złotopolscy

Wiesiek Gabriel dowiaduje się od detektywa Marcela, że Grubba jest wprawdzie cwaniakiem, ale nie przestępcą, natomiast Kowalski jest powiązany z gangami i brudnymi pieniędzmi.

10:00
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

10:30
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

11:00
Umrzesz ze śmiechu _ wpadki i wypadki

Program prezentuje dramatyczne upadki, szokujące pomyłki, kaskaderskie wyczyny, żenujące wpadki oraz zadziwiająco szczęśliwe zrządzenia losu.

12:40
Katastrofy w przestworzach

W 1983 roku samolot koreańskich linii lotniczych wpadł do morza. Rosjanie przyznali się, że zestrzelili maszynę.

14:05
Szpital nadziei

Alex i Charlie pomagają parze, która została poturbowana przez niedźwiedzia. Im dłużej analizują sprawę, tym bardziej utwierdzają się w przekonaniu, że prawda jest inna, niż mogłoby się wydawać.

15:55
Niania

Frania dostaje zaproszenie na zjazd modelek. Do domu Skalskich przychodzi Teresa. Zwierza się Frani, że nie pociąga męża fizycznie. Oświadcza córce, że postanowiła poddać się operacji plastycznej.

16:25
Niania

Jolka ma chłopaka i w związku z tym nie ma czasu dla Frani. Okazuje się jednak, że Piotrek to notoryczny podrywacz, który próbuje zdobyć serce Frani. Karolina żąda od Maksa połowy udziałów w firmie.

17:00
Misja specjalna

Wywiad brytyjski zleca porucznikowi Romańskiemu wykonanie trudnego zadania na terenie okupowanej Polski. W wyniku fatalnej pomyłki zamiast Romańskiego do Polski leci niczego nieświadomy kucharz, Jan.

19:00
Komisarz Rex

Wiedeńska policja znajduje zwłoki znanego modela Marka Reinharda. Wyniki sekcji zwłok są zaskakujące _ denata najpierw otruto, a następnie zasztyletowano. Podejrzanych jest kilka osób.

20:00
Kręglogłowi

Były mistrz kręgli i utalentowany młody amisz łączą siły, aby wygrać milion dolarów w bowlingowych rozgrywkach w Reno.

22:30
Znamię

Żona Joego, lekarka z misji medycznych dobrej woli, ginie w wypadku autobusowym na górskiej drodze w Wenezueli. Jej ciało nie zostaje jednak odnalezione. Joe wyrusza na poszukiwania.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF