00:30
Śmiertelna odwilż

Doktor David Kruipen wraz z grupą studentów prowadzi badania w arktycznej części Kanady. Gdy odkrywają szczątki mamuta, wśród członków ekspedycji pojawiają się objawy tajemniczej choroby.

02:10
Zaklęte rewiry

Roman Boryczko, młody chłopak ze wsi, zaczyna naukę kelnerskiego fachu w restauracji "Pacyfik". Poznaje świat do tej pory mu obcy, w którym by piąć się wyżej, najlepiej być lizusem i cwaniakiem.

04:15
MiłośćKropka.pl

W pierwszym odcinku Basia poznaje Leszka. Znajomość nabiera szybkiego tempa. Krzysztof, po wypadku, którego doznał przed 3 laty, jest sparaliżowany od pasa w dół. Mężczyzna nawiązuje kontakt z Magdą.

06:00
Magiczne Alpy

Pokazywany na wielu festiwalach krótkometrażowy film fabularny jednej z nowych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

06:25
Złotopolscy

Listonosz opowiada Dionizemu, że dał ogłoszenie do gazety o wczasach agroturystycznych i rozpoczął prowadzenie własnego biznesu. Taki rozwój wydarzeń niepokoi Elżunię Kleczkowską.

06:55
Złotopolscy

Listonosz, przerażony wypadkami ostatnich dni, prosi Julię, by dała mu kilka dni zwolnienia. Tomek wraca nad ranem do Warszawy. Przed domem Ewy zauważa wychodzącego od niej Kacpra.

07:25
Plebania

Blaski i cienie życia na prowincji we wschodniej Polsce na przykładzie mieszkańców wsi Tulczyn. Ich losy splatają się na plebanii, a głosem rozsądku w sporach okazuje się proboszcz.

08:00
Plebania

Blaski i cienie życia na prowincji we wschodniej Polsce na przykładzie mieszkańców wsi Tulczyn. Ich losy splatają się na plebanii, a głosem rozsądku w sporach okazuje się proboszcz.

08:30
Stawka większa niż życie

Awansowany do stopnia kapitana Hans Kloss pracuje w sztabie generała Pfistera. To już ostatnie dni wojny, Niemcy wycofują się w popłochu. Kloss ma dopilnować wysadzenia mostu.

09:45
Stawka większa niż życie

Kapitan Kloss w cywilnym ubraniu _ udając ukrywającego się w celach taktycznych oficera _ dociera do domu pułkownika Ringa. Musi odnaleźć schowane w okolicy archiwum gestapo.

10:55
Apokalipsa: I wojna światowa

Bitwa pod Tannenbergiem to jedno z najważniejszych wydarzeń I wojny światowej. Wkroczenie Rosjan do Prus zmusza Niemców do masowej ucieczki.

12:00
Postęp: historia ludzkości

Jason Silva zabiera widzów w podróż w czasie, by pokazać historię ludzkości z perspektywy wielkich myślicieli i reformatorów oraz proces powstawania przełomowych dla cywilizacji odkryć i wydarzeń.

13:00
13:35
14:05
Katastrofy w przestworzach

Boeing 737 startuje z małego lotniska w Buenos Aires. Po chwili spada na zatłoczoną autostradę. Przyczyną katastrofy okazuje się ludzki błąd.

15:05
Katastrofy w przestworzach

Specjaliści badają przyczyny największych katastrof w historii lotnictwa. Autorzy próbują zrekonstruować zdarzenia dziejące się na pokładach poszczególnych jednostek.

16:00
Przetrwałem zabójczą pogodę

Cyklon 5. kategorii zmusza brytyjską położną Carol Weeks do przerwania uroczystości z okazji 25. rocznicy ślubu i odebrania porodu w prowizorycznym schronieniu.

17:00
Scena śmiechu

Najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów.

18:00
Komisarz Rex

Przygody niezwykłego psa pracującego w wiedeńskiej policji. Dzięki zdolnościom, którymi nie dysponuje żaden człowiek, Rex skutecznie pomaga tropić przestępców i chronić niewinnych ludzi.

19:00
Szpital Good Karma

Lydia chce odzyskać zaufanie dawnej pacjentki, którą teraz zajmuje się zielarka. Do Ruby trafia młody pacjent skarżący się na ogromny ból.

20:00
Weekend

Gangsterzy Max i Gula walczą o wpływy w mieście. Gdy pojawia się szansa zdobycia dwóch walizek z narkotykami i pieniędzmi, bracia zamierzają przejąć łup. Konkurencja stara się pokrzyżować ich plany.

22:20
Daybreakers: Świt

Rok 2019. Epidemia, która nawiedziła Ziemię, przeobraziła ludzi w wampiry. Ci, których nie dotknęła zaraza, muszą się ukrywać. Wampiry polują na ludzi i hodują ich, aby zapewnić sobie przetrwanie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF