06:00
Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego i urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

10:30
Nieźle kliknięci

W cyklu programów przedstawiono filmy autorstwa amatorów, umieszczone w Internecie. W każdym odcinku autorzy zaprezentują dziesięć najciekawszych filmów.

11:00
Atomowy huragan

Potężny huragan nadciąga nad Wyspy Hawajskie. Ludność przygotowuje się do ewakuacji. Równocześnie w elektrowni nuklearnej dochodzi do awarii. Erik Stain musi naprawić usterkę i uratować pracowników.

13:00
Przemiana w bestię

Toby French jest prawniczką. Jej ojciec Marcus to znany adwokat. Pewnego dnia Toby umawia się z klientem na jego jachcie. Szybko okazuje się, że mężczyzna celowo zwabił dziewczynę na łódź.

15:00
Na żywo - Rodzinna sielanka

Frannie ma wszystko, o czym marzyła _ idealnego narzeczonego, ekscytującą pracę, wspaniałe mieszkanie w Nowym Jorku. Kiedy nagle odkrywa, że jest w ciąży, jej poukładane życie wali się w gruzy.

16:55
Zagrożenie z kosmosu

Astronom Madison Taylor i były oficer sił powietrznych pułkownik Richard Donovan na własną rękę próbują zapobiec zderzeniu asteroidy z Ziemią. Chcą do tego celu wykorzystać wojskowy laser.

22:05
Ofiara Amora

W domu zamożnego małżeństwa pojawia się korepetytorka ich nastoletniego syna. Ojciec nie pozostaje obojętny na jej wdzięki. Okazuje się, że przed laty ktoś zamordował w tym domu młodą kobietę.

23:35
Na osi

Audycja skierowana jest do osób zainteresowanych szeroko pojętą motoryzacją, które mogą czerpać z niej najświeższe informacje oraz znaleźć źródło wiadomości o wiodących na rynku rozwiązaniach.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF