00:30
Bardzo ostry dyżur

Wizyty w izbach przyjęć brytyjskich szpitali, gdzie trafiają pacjenci z dolegliwościami i urazami, a personel robi wszystko, by im pomóc.

01:30
Rosyjski ostry dyżur

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

02:00
Nie do uwierzenia!

Historie ludzi z całego świata, którzy cierpią na rzadkie i tajemnicze schorzenia.

03:00
Tatuaż do poprawki

Doświadczeni eksperci od tatuaży pomagają osobom, które żałują, że zdecydowały się pokryć ciała permanentnymi rysunkami.

04:00
Mała piękność

Konkurs Winter Beauties Pageant odbywa się w Teksasie. Trzyletnia Kayleigh rywalizuje z 10-letnią Brooklyn i z 9-letnią Brittanie.

05:00
Wielkie wesela amerykańskich Romów

W Stanach Zjednoczonych mieszka około miliona Romów i travellersów. Program ukazuje, jak wygląda organizacja wielkich i ekstrawaganckich ślubów, z których słyną te społeczności.

06:00
Wiza na miłość: dalsze losy

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że życie nie stało się łatwiejsze.

08:00
Salon sukni ślubnych

Spojrzenie zza kulis na świat znakomitego salonu ślubnego, Kleinfeld's Bridal. Randy i jego zespół przedstawią rumieniącym się pannom młodym nowych konsultantów i nowe sukienki.

09:00
Historie wielkiej wagi _ dalsze losy

Laura schudła 136 kilogramów dzięki czemu nie jest już całkowicie zależna od męża. Maria szykuje się na konfrontację.

10:00
Historie wielkiej wagi _ dalsze losy

Historie ludzi, którzy tracą kilogramy, by odzyskać życie.

11:00
Domowe wizyty dr. Christiana

Lekarze Christian Jessop i Sara Kayat nowocześnie wyposażoną kliniką mobilną podróżują po Wielkiej Brytanii. Odwiedzają i leczą pacjentów w domach.

12:00
Mała piękność

Program ukazuje kulisy konkursów piękności dla dzieci. Widzowie poznają uczestniczki w różnym w wieku i z różnych środowisk, które z zaangażowaniem walczą o tytuł królowych piękności.

13:00
Salon sukni ślubnych _ Kanada

Medalistka olimpijska Michelle Kelly szuka dopasowanej kreacji, a miłośniczka myślistwa Kelly ma poważne trudności z upolowaniem wymarzonej sukni.

13:30
Pojedynek na modę

W każdym odcinku zostaną przedstawione dwie bohaterki, które marzą o metamorfozie. Zajmą się nimi dwa konkurencyjne zespoły stylistów. Program poprowadzi Anna Lucińska.

14:15
Idealna niania

Sylwia i Michał mają dwójkę dzieci _ 4,5 letniego Krystiana i prawie 3 letnią Michalinę. Oboje planują powrót do pracy po dłuższej przerwie, dlatego poszukują niani dla swoich pociech.

15:00
Rodzice na szóstkę

Courtney i Eric denerwują się organizacją charytatywnej imprezy dla biegaczy. Courtney kończy się płatny urlop macierzyński i rodzina może stracić nianię.

16:00
Historie wielkiej wagi _ dalsze losy

Historie ludzi, którzy tracą kilogramy, by odzyskać życie.

18:00
Kilogramy zbędnej skóry

Opowieści o osobach, które zrzuciły bardzo dużą liczbę kilogramów i poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

19:00
Salon sukni ślubnych

Kleinfeld Bridal to jeden z najbardziej ekskluzywnych salonów sukni ślubnych na świecie. Sklep staje się także poradnią psychologiczną. Widzowie mają okazję przyjrzeć się etapom zakupu sukni.

21:30
Historie wielkiej wagi _ dalsze losy

Historie ludzi, którzy tracą kilogramy, by odzyskać życie.

23:30
Dr Pryszczylla

Dr Sandra Lee jest jedną z najsłynniejszych lekarek dermatologów w USA. Ma kanał na YouTube, gdzie jako dr Pimple Popper przeprowadza tysiące zabiegów medycznych.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF