03:40
Pewnego razu podczas miodowego miesiąca

Aktorka Katherine Butt-Smith wychodzi za barona von Lubera. Nie wie, że mężczyzna pracuje dla Hitlera. Gdy Katherine zakochuje się w dziennikarzu i poznaje prawdę o mężu, pozoruje swoją śmierć.

05:35
Rozbici

Po katastrofie samolotu bohaterów zamiast wypoczynku czeka walka o przetrwanie. Tym trudniejsza, że rozbitkowie sami dla siebie stanowią największe niebezpieczeństwo.

06:00
Start Feniksa

Po katastrofie samolotu wojskowego na Saharze pilot Frank Towns i nawigator Lew Moran ratują rozbitków wśród szalejącej burzy piaskowej. Teraz pozostaje im przetrwać na pustyni.

07:15
08:55
Na żywo - Głupi i głupszy

Lloyd, szofer limuzyny, marzy o kobiecie, która będzie podzielać jego poglądy. Pewnego dnia Lloyd wiezie na lotnisko Mary. Wydaje mu się, że trafił na wymarzoną partnerkę.

11:00
The Bad and the Beautiful

Vincente Minnelli's razor-sharp multi-Oscar-winning dissection of what it takes to climb the Hollywood ladder. Starring Kirk Douglas and Lana Turner.

11:05
Trzech mężczyzn i dziecko

Trzej mężczyźni znajdują niemowlę pod drzwiami mieszkania. Czeka ich konfrontacja z gangsterami, którzy sądzą, że w pieluchach ukryto przesyłkę zawierającą heroinę.

13:10
Trzech mężczyzn i mała dama

Pięcioletnia Mary mieszka z mamą i trzema "tatusiami". Wkrótce kobieta postanawia stworzyć córce normalną rodzinę. Przyjmuje oświadczyny Edwarda i wyjeżdża z Mary do Londynu.

15:05
The Aviator

A biopic depicting the early years of legendary director and aviator Howard Hughes' career from the late 1920s to the mid-1940s.

15:15
Ace Ventura: psi detektyw

Dzień przed rozgrywkami futbolowymi zostaje porwany delfin o imieniu Snowflake, oficjalna maskotka drużyny Miami Dolphins. Detektyw Ace Ventura musi go odnaleźć.

17:00
Ace Ventura: zew natury

Detektyw Ace Ventura musi odnaleźć święte zwierzę plemienia Wachati. To jedyny sposób, aby zapobiec wojnie między dwoma zwaśnionymi plemionami.

19:00
Legenda pijanego mistrza

Podczas podróży pociągiem do Kantonu w ręce Wong Fei-hunga wpada pudełko zawierające posążek. Figurka jest jednym z wielu skarbów, które Brytyjczycy próbują zagarnąć.

21:00
Blade _ wieczny łowca

Blade, pół wampir, pół człowiek, chroni ludzi przed upiorami. Grozi mu niebezpieczeństwo ze strony wampira Frosta, który potrzebuje jego krwi, aby zdobyć władzę nad współbraćmi i zapanować nad ludźmi.

23:25
Blade: Wieczny łowca II

Blade zawiera przymierze z wampirami, ponieważ światu ludzi i wampirów zagraża nowy wróg _ rasa superwampirów, tzw. reaperów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF