01:20
Bez twarzy

Sean Archer, agent FBI, ściga terrorystę Castora Troya. Bandyta zostaje ciężko ranny, zapada w śpiączkę. By poznać lokalizację podłożonej przez niego bomby, Sean postanawia upodobnić się do Troya.

03:35
Sindbad Żeglarz

Sindbad opowiada żeglarzom zgromadzonym w porcie o ośmiu niebezpiecznych przygodach, m.in. o statku, który uratował wraz z przyjacielem oraz o zaginionym skarbie Aleksandra Wielkiego.

04:30
The Split

Jim Brown, Gene Hackman and Donald Sutherland are among the stars of this exciting caper movie about a plot to rob the LA Coliseum during a Rams game.

05:35
Objazd

Perypetie rodziny, która przeżywa mnóstwo przygód podczas wycieczki na Florydę.

07:25
Nieustraszeni zabójcy wampirów

Profesor oraz jego młody asystent wyruszają do Transylwanii z nadzieją zdobycia niezbitego dowodu na istnienie wampirów.

08:30
The Wolf of Wall Street

Based on the true story of Jordan Belfort, from his rise to a wealthy stock-broker living the high life to his fall involving crime, corruption and the federal government.

09:30
Hokus-pokus

Trzy wiedźmy, spalone na stosie w Salem przed 300 laty, wracają, by ostatecznie rozprawić się ze światem. Na ratunek spieszy chłopiec zaklęty przez nie w czarnego kota.

11:30
Małolaty u taty

Charlie i Phil, bezrobotni specjaliści od reklamy, siedzą w domu i zajmują się dziećmi. Wpadają na pomysł, by pogodzić domowe obowiązki z zarabianiem pieniędzy _ otwierają przedszkole.

13:25
W krzywym zwierciadle: wakacje

Clark W. Griswold postanawia zabrać żonę i dwójkę dzieci na wymarzone wakacje do wesołego miasteczka Wally World w Kalifornii. Rodzina wyrusza w pełną niezwykłych przygód podróż.

15:25
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra

Danny Ocean zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Postanawia zrobić skok na skarbiec trzech największych kasyn w Las Vegas, a przy okazji zemścić się na właścicielu dochodowego biznesu.

15:40
The Wolf of Wall Street

Based on the true story of Jordan Belfort, from his rise to a wealthy stock-broker living the high life to his fall involving crime, corruption and the federal government.

17:50
Ocean's Twelve: Dogrywka

Trzy lata wcześniej Danny Ocean i ekipa dokonali napadu, kradnąc 160 mln dolarów. Właściciel ograbionego kasyna żąda od złodziei zwrotu pieniędzy. Jeśli w ciągu 14 dni nie dostarczą całej sumy, zginą.

18:35
Critters 4

Just before bounty hunter Charile triggers his gun to destroy the last two Critter-eggs, he gets a message that it would be illegal to extinguish the race from the galaxy.

20:15
Anaconda

A "National Geographic" film crew is taken hostage by an insane hunter, who takes them along on his quest to capture the world's largest _ and deadliest _ snake.

20:25
Kamera, akcja!

Magazyn prezentuje wiadomości dotyczące filmów sensacyjnych, zwiastuny i materiały zakulisowe. Co tydzień pojawiają się relacje ze światowych premier oraz ekskluzywne wywiady.

21:00
Ocean's 13

Gang Danny'ego Oceana planuje kolejny wielki skok. Wybór pada na właściciela kasyn i hoteli, bezwzględnego Willy'ego Banka. Danny i jego wierny zespół opracowują misterny plan pogrążenia Banka.

23:25
Cztery pokoje

Cztery łączące się ze sobą historie z wieczoru sylwestrowego w upadającym hotelu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF