00:20
Na żywo - Megan Fox i tajemnice starożytności

Starożytni przodkowie zostawili po siebie wiele tajemnic, które nurtują naukowców. Aktorka Megan Fox odwiedza niezwykłe miejsca, by dowiedzieć się nieco więcej o zaginionych światach.

01:50
Najwspanialsze trasy motocyklowe świata

Henry podróżuje po najpiękniejszych zakątkach Wielkiej Brytanii _ The Lake District, The Pennines oraz The Cotswalds, a kończy trasę w Land's End w Kornwalii.

02:50
Orzeł czy reszka?

Twórcy programu przedstawiają wybrane państwo lub miasto z punktu widzenia dwóch turystów: oszczędnego, planującego każdy wydatek oraz rozrzutnego, dla którego nie ma ograniczeń finansowych.

03:50
Muzealne tajemnice

Twórcy serialu prezentują zakamarki muzealnych sal, schowków i magazynów instytucji poświęconych między innymi niewidzialnym szpiegom, bezwzględnym zabójcom, zjawiskom paranormalnym i wielu innym.

04:50
Zarobić na kamperach

Justin i Anna przebudowują przyczepę Santa Fe z 1956 roku. Okazuje się, że zajmie to cztery tygodnie, bo dach wymaga nowej skóry, a panel aluminiowy musi zostać wymieniony w ostatniej chwili.

05:20
Ekstremalne parki wodne

Wycieczka po największych, najbardziej szalonych i niezwykle efektownych parkach wodnych świata.

05:50
Ekstremalne kampery

Program przedstawia warte miliony dolarów posiadłości na kółkach, których tematyczne wzory i luksusowe wnętrza mogą zawstydzić właściciela niejednego domu.

07:50
Świat według…

Program przedstawiający ludzi kochających podróżowanie. W każdym odcinku sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

08:20
Jestem z Polski

Program oparty jest na podróżniczych video blogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią osobisty punkt widzenia, autentyzm i podejście do poznawania innych miejsc.

09:20
Świat szeroko otwarty

Tomasz Michniewicz odwiedzi afrykański rezerwat przyrody Imire w Zimbabwe. To niezwykłe miejsce _ to rodzinny dom dla dzikich zwierząt prowadzonym przez rodzinę Traversów.

09:50
Kobieta na krańcu świata

Dziewięć lat temu Heather bała się jakichkolwiek zmian. Obecnie uprawia sporty ekstremalne i ma na koncie dwa światowe rekordy w tej dziedzinie. Skacze ze spadochronem, wspina się i nurkuje.

10:20
Porada na weekend

Jakub Porada przedstawi widzom malownicze ośrodki, na terenie których można rozbić namiot, zaparkować samochód kempingowy lub zaszyć się w domku z widokiem na góry.

10:50
Porada na wakacje. Chorwacja

Chorwacja to kraj, który kusi turystów każdego roku bałkańską kuchnią i urokliwymi, nadmorskimi miejscowościami. Jakub Porada wybierze się tam, by odkryć przed widzami najciekawsze miejsca.

13:50
Walka o bagaż

Billy, Mark i Martins udają się do Londynu, gdzie znajduje się sześć portów lotniczych. Walczą o zagubiony i nieodebrany bagaż pasażerów.

15:20
Świat według…

Program przedstawiający ludzi kochających podróżowanie. W każdym odcinku sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

15:50
Smakuj świat z Pascalem

Pascal przeniesie się na plantację cynamonu, po której oprowadzi go Said, mówiący w pięciu językach, w tym nawet po polsku, syn sołtysa z zaprzyjaźnionej wioski, który o uprawie przypraw wie wszystko.

16:20
Smakuj świat z Pascalem

Pascal odwiedzi plantację pieprzu, po której oprowadzi go farmer, Amir. Widzowie zobaczą, jak rośnie "nasz król", jak się go sadzi i uprawia i jak otrzymuje się rodzaje pieprzu, rodzaje czyli kolory.

16:50
Patent na podróż

Program udowadnia, że podróżowanie nie musi iść w parze z wielkimi pieniędzmi. W każdym odcinku autorzy odwiedzą inny kraj oraz zaprezentują sprytne i niebanalne sposoby na jego zwiedzanie.

18:50
Kobieta na krańcu świata

Martyna Wojciechowska jedzie do Lahaur w Pakistanie, by spotkać się z Musarrat Misbah, właścicielką salonu piękności. Z usług korzystają kobiety, które w przeszłości zostały poparzone kwasem.

19:20
Kobieta na krańcu świata

Cykl reportaży pokazujących niezwykłe miejsca, kulturę i obyczaje mieszkanek całego globu. Historie kobiet są pretekstem do pokazania egzotyki, tradycji i kultury odwiedzanych krajów.

19:50
Cała prawda o Iron Majdan

Radosław Majdan i jego żona Małgorzata opowiadają o najśmieszniejszych, najciekawszych i najbardziej zwariowanych chwilach towarzyszących realizacji programu "Iron Majdan".

20:20
Cała prawda o Iron Majdan

Radosław Majdan i jego żona Małgorzata opowiadają o najśmieszniejszych, najciekawszych i najbardziej zwariowanych chwilach towarzyszących realizacji programu "Iron Majdan".

20:50
Pasja _ sposób na życie

Twórcy opowiadają o ludziach, którzy realizują marzenia, z zapałem poszukując nowych wyzwań na ziemi, w wodzie i powietrzu. Wśród nich jest skialpinista Andrzej Bargiel.

21:50
Subiektywny ranking naj...

Znani podróżnicy i dziennikarze przedstawiają rankingi miejsc na świecie, które według nich warto odwiedzić.

22:20
Subiektywny ranking naj...

Tym razem widzowie zobaczą Amazonkę oczami Dawida Andresa, który postanowił przepłynąć tę najdłuższą rzekę świata razem z bratem na rowerach. W programie o wspaniałej wyprawie

22:50
Praga na weekend

Karol Paciorek, youtuber i podróżnik, odwiedzi stolicę Czech _ Pragę. Prowadzący zajrzy do restauracji, żeby spróbować tradycyjnych potraw i nauczy się kilku czeskich słówek.

23:20
Szkoła przetrwania

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF