00:20
Seksowne plaże z Bridget

Bridget i jej seksowna koleżanka przelecą pół świata, by zobaczyć najbardziej zmysłowe plaże Orientu. Będą przedzierać się przez dżunglę, napawać dziką przyrodą i poznawać kulturę Tajlandii.

01:20
Zabójcze wyzwania

Todd chce pokonać najtrudniejszy wojskowy tor przeszkód. W ramach przygotowań bierze udział w dziesięciodniowym treningu Francuskiej Legii Cudzoziemskiej w amazońskiej dżungli.

02:20
Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Andrew Zimmern zabiera widzów do najbardziej smakowitych miejsc na świecie. W Atenach skosztuje tradycyjnych greckich potraw, takich jak nadziewane liście winogron, musaka czy spanakopita.

02:45
Samantha Brown w Azji

Samanta Brown zabierze widzów w ekscytującą i fascynującą podróż po Azji. Z niesamowitą osobowością i uroczym uśmiechem buduje ciekawe relacje z ludźmi, poznaje lokalne tradycje i odkrywa sekrety.

03:30
Opowieści o duchach

Zak Bagans i Aaron Goodwin podróżują po świecie, badając najbardziej przerażające miejsca nawiedzane przez duchy.

04:15
Muzeum pełne tajemnic

Don bada zaszyfrowany list, który był elementem wywrotowego spisu polityka, ujawnia, w jaki sposób klasyk literatury amerykańskiej stał się słynny i ogląda legendarną lampę legendarnej pielęgniarki.

05:05
Zarobić na ruderach w Teksasie

Trzy ekipy przedsiębiorców z branży nieruchomości rywalizują ze sobą w fascynujących licytacjach nieruchomości. Mają mało czasu na to, żeby tanio je kupić, szybko wyremontować i drogo sprzedać.

05:50
Ekstremalne kampery

Legendarny producent kamperów _ Winnebago Industries konstruuje najbardziej luksusowy pojazd. Widzowie mogą poczuć klimat wędrówki w przestrzeni kosmicznej dzięki zabytkowym Astrovans NASA.

06:50
Jestem z Polski

Program oparty jest na podróżniczych video blogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią osobisty punkt widzenia, autentyzm i podejście do poznawania innych miejsc.

08:20
Poszukiwacze kamieni szlachetnych

Ron Le Blanc wraz z ekipą wybrał się do Tanzanii, by poszukać niebieskich tanzanitów na Kilimandżaro.

09:20
Najwyższy czas na przygodę!

Henry Winkler, William Shatner, Terry Bradshaw oraz George Foreman wyruszają w podróż przez Azję z Jeffem Dyem. Podczas wyprawy będą porozumiewać się ze społecznością oraz chłonąć azjatycką kulturę.

10:50
COOL turyści

Vienio i Filip wybiorą się w nietypową wyprawę po europejskich miastach. Zamiast podążać utartymi szlakami turystycznymi, wydepczą ścieżki i pokażą widzom, jak podróżować na totalnym spontanie.

13:50
Wielki turniej wędkarski Robsona Greena

Robson Green podejmuje wyzwanie i stara się przyłączyć do elity wędkarskiej, by umieścić swoje nazwisko w księdze rekordów. Zdobycie Wielkiego Szlema jest wyczynem nie byle jakim.

15:20
Hotele marzeń

Anna Dereszowska odwiedzi nietypowe miejsca. Odwiedzi niesamowite, luksusowe punkty z całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów.

15:50
Jestem z Polski

Program oparty jest na podróżniczych video blogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią osobisty punkt widzenia, autentyzm i podejście do poznawania innych miejsc.

17:50
Kobieta na krańcu świata

Podsumowanie wypraw Martyny Wojciechowskiej, które dziennikarka i podróżniczka odbyła w siódmej serii programu. Widzowie dowiedzą się, jak wyglądają życie i praca ekipy filmowej na krańcu świata.

18:20
Kobieta na krańcu świata

Martyna jedzie do Indii, by spotkać się z najmniejszą kobietą na świecie. Jyoti Amge ma 21 lat i niespełna 63 cm wzrostu. Uśmiechnięta Jyoti opowiada, jak wygląda jej życie.

18:50
Cała prawda o Iron Majdan

Radosław Majdan i jego żona Małgorzata opowiadają o najśmieszniejszych, najciekawszych i najbardziej zwariowanych chwilach towarzyszących realizacji programu "Iron Majdan".

19:20
Porada na weekend

Jakub Porada przedstawi widzom malownicze ośrodki, na terenie których można rozbić namiot, zaparkować samochód kempingowy lub zaszyć się w domku z widokiem na góry.

20:20
Subiektywny ranking naj...

Znani podróżnicy i dziennikarze przedstawiają rankingi miejsc na świecie, które według nich warto odwiedzić.

20:50
Subiektywny ranking naj...

Tym razem dziesięć najpiękniejszych wysp. Widzowie zobaczą słynne zachody słońca na Santorini, malowniczą wyspę, na której trudno o więcej niż jedną plażę oraz niezwykle romantyczne Bali.

21:20
Legendarne miejscówki

Josh Gates opowiada historie najbardziej kultowych i niezwykłych miejsc na świecie. Będzie zgłębiał legendy, które dały tym miejscom sławę, odkrywając zaskakujące wersje słynnych historii.

21:50
Wielki turniej wędkarski Robsona Greena

Robson Green podejmuje wyzwanie i stara się przyłączyć do elity wędkarskiej, by umieścić swoje nazwisko w księdze rekordów. Zdobycie Wielkiego Szlema jest wyczynem nie byle jakim.

22:50
Nagi instynkt przetrwania

Para amatorów sztuki przetrwania musi przetrwać przez 21 dni w lesie deszczowym w Nikaragui.

23:50
Jeni, Olly i kulinarna przygoda na Południu USA

Luizjana to ostatni przystanek smakowitej podróży. Jenny odwiedza słynną Café du Monde, a Olly wybiera się na spacer po Bourbon Street. Jak mawiają w Nowym Orleanie: "niech się kręcą dobre czasy".

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF