00:50
Galileo: Tajemnicze historie

Program rzuca światło na niektóre spośród sekretów przeszłości, współczesności i przyszłości dzięki fascynującym śledztwom, niezwykłym eksperymentom, nieznanym faktom i pomijanym wcześniej źródłom.

01:45
Graffiti

Dziennikarze zapraszają do studia znane osobistości życia publicznego, polityków i naukowców. Z każdym z nich przeprowadzają rozmowę dotyczącą wydarzeń dnia, do której na gorąco dodają komentarz.

03:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

04:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

05:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

06:00
Detektywi w akcji

Detektywi zajmują się sprawą mężczyzny, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami żony. Pomagają także pewnemu człowiekowi w poszukiwaniach kierowcy, który potrącił jego żonę.

07:05
The Looney Tunes Show

Przygody królika Bugsa, kaczora Daffy'ego, kota Sylwestra, kanarka Tweety'ego, strusia Pędziwiatra oraz wielu innych postaci stworzonych przez wytwórnię Warner Bros.

07:35
The Looney Tunes Show

Przygody królika Bugsa, kaczora Daffy'ego, kota Sylwestra, kanarka Tweety'ego, strusia Pędziwiatra oraz wielu innych postaci stworzonych przez wytwórnię Warner Bros.

08:00
Drużyna A

Na terenie Arizony bogaty farmer wyłapuje dzikie konie, które są pod ochroną. Mieszkający tam Indianin, weteran wojny w Wietnamie, postanawia działać. Wzywa Drużynę A.

09:00
Detektyw Monk

Do Monka dzwoni kapitan Stottlemeyer z wiadomością, że ojciec detektywa, Jack, został aresztowany za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego i przebywa w więzieniu.

10:00
Na patrolu

Policjanci interweniują w sprawie awantury w jednej z restauracji. Otrzymują także zgłoszenie od kobiety twierdzącej, że funkcjonariusz, który ją zatrzymał do kontroli, podejrzanie się zachowuje.

10:30
Na patrolu

Policjanci zostają wezwani do agencji ubezpieczeniowej, w której ktoś został postrzelony z broni gazowej. Muszą ustalić tożsamość sprawcy.

11:00
Drużyna A

Drużyna A postanawia zebrać dowody na to, że Carter nielegalnie handluje mustangami. Hannibal i Buźka zakradają się do jego posiadłości. Zostają przyłapani przez ludzi Cartera.

12:00
Detektyw Monk

Uznany za zaginionego milioner zgłasza się do Monka z prośbą o włamanie się do jego mieszkania i wykradzenie listów miłosnych od kochanki, które mogłyby wpaść w ręce żony.

13:00
Detektywi w akcji

Detektywi przyjmują zlecenie od kobiety, która martwi się, że mąż wrócił do hazardu. Pomagają także matce szesnastolatka. Po rozwodzie rodziców chłopiec zmienił zachowanie.

14:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

15:00
Detektywi w akcji

Opowieść o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i prowadzonych przez nich sprawach. Detektywi niosą pomoc, wykorzystując wiedzę, inwencję, doświadczenie i najnowsze techniki śledcze.

16:00
Nie igraj z aniołem

Bellesteros i Juan Miguel omawiają wyniki badań Marichuy. Okazuje się, że przeprowadzenie operacji jest ryzykowne _ kobieta może stracić pamięć lub nie przeżyć zabiegu.

17:00
Nie igraj z aniołem

Juan Miguel ostrzega Marichuy, mówiąc, że jej operacja jest ryzykowna. Mimo tego dziewczyna zgadza się na zabieg. Eduardo zawiadamia Beatriz, że nie może być dawcą szpiku dla synka.

18:00
Policjantki i policjanci

Na komendzie pojawia się kobieta z nagraniem z monitoringu ze swojego sklepu. Jest prawdopodobne, że doszło do przestępstwa. Policjanci poszukują dowodów zbrodni.

19:00
Policjantki i policjanci

Ktoś przesłał Jaskowskiej zdjęcie Karoliny i Mikołaja całujących się podczas służby. Pani komendant musi wyciągnąć konsekwencje wobec podwładnych.

20:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Wach i Walczak prowadzą sprawę śmierci strażnika więziennego. Dowiadują się też, że równolegle prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie przemytu nielegalnych towarów do więzienia.

21:05
Antidotum

Były wojskowy zostaje omyłkowo wzięty za agenta prowadzącego dochodzenie w sprawie kradzieży narkotyku o nazwie EX. Porwany przez terrorystów, zostaje poddany działaniu śmiercionośnej substancji.

23:05
Na żywo - Pirania 3DD

W parku wodnym "Wielkie Zmoczenie" trwają przygotowania do sezonu. Tymczasem okazuje się, że w okolicznych wodach pojawiły się piranie. Studentka biologii morza próbuje zapobiec tragedii.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF