02:45
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

03:00
Na żywo - Atleci

Magazyn, w którym poruszane są i analizowane problemy polskiej oraz światowej lekkoatletyki. W programie między innymi ciekawe spotkania i wywiady z gwiazdami tej dyscypliny sportu.

03:40
Trans World Sport

Magazyn poświęcony najlepszym momentom i najciekawszym wydarzeniom sportowym. Autorzy nie koncentrują się na jednej dyscyplinie.

04:35
SuperLudzie

Seria dokumentów przedstawiająca osoby niepełnosprawne, które przełamują każdą barierę i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. Sięgają dalej niż inni. Patrzą na świat z innej perspektywy.

05:10
SuperLudzie

Program ukazuje codzienne życie osób niepełnosprawnych, które przełamują każdą barierę i z energią poświęcają się swoim pasjom, udowadniając, że niemożliwe nie istnieje.

05:45
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Buffy: postrach wampirów

Trójka osób przypadkowo zabiła byłą dziewczynę Warrena, Katrinę. Za pomocą magii mordercy próbują zrzucić winę na Buffy.

07:05
Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

Podczas poszukiwania zbiegłego z więzienia Dagura Szalonego Czkawka i Szczerbatek znajdują magiczny przedmiot. Dzięki niemu wraz z przyjaciółmi z krainy Berg przeżyją wiele emocjonujących przygód.

08:00
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

09:00
Septagon

Młody proboszcz prosi detektywów o pomoc w sprawie zniknięcia ikony św. Judy oraz włamania do kościoła. Śledztwo rozpoczyna się od przejrzenia nagrań z monitoringu.

10:30
Anatomia głupoty

Program, w którym najbardziej niemądre, ryzykowne i zwariowane wyczyny uwiecznione na amatorskich nagraniach trafiają pod lupę naukowej analizy.

11:00
Sekrety sąsiadów

Sąsiadką maturzysty Antka jest siedemnastoletnia Kaśka. Dziewczyna mieszka z surowym opiekunem. Pewnego dnia Kaśka ucieka z domu, a na jaw wychodzą niepokojące fakty.

11:30
Sekrety sąsiadów

Sąsiadów Olgi i Edwarda wciąż spotykają nieszczęścia: zalanie, kradzież. Edward pomaga im uzyskać odszkodowanie. Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzeń odkrywa coś niepokojącego.

12:00
Galileo

W odcinku: amerykańska szkoła, gdzie komputer zastępuje tablicę i plecak, właściwości oleju kokosowego, próba rozwikłania zagadek ciała i umysłu oraz praca na polu diamentów i wieżowiec bez windy.

13:00
Detektywi w akcji

Detektywi przyjmują zlecenie od właścicielki kamienicy. Klientka sądzi, że w jej budynku zadomowiły się duchy. Pomagają także pewnemu Włochowi, który podejrzewa żonę o zdradę.

14:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

15:00
Policjantki i policjanci

Zastępowanie Jaskowskiej okazuje się dla Wysockiej naprawdę wymagające. Szymon z Asią muszą wyjaśnić nieporozumienia, które poważnie zagrażają ich przyjaźni. Zatońska kontynuuje kurs tańca.

16:00
Gliniarz i prokurator

Partner detektywa Jake'a Stylesa, Dennis, ginie w strzelaninie w dniu swoich zaręczyn. Obecna przy tym tragicznym zdarzeniu jego narzeczona, Laura, rozpoznaje i wskazuje sprawcę zabójstwa.

17:00
Joker

Uczestnik teleturnieju odpowiada na 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego ma 4 warianty odpowiedzi, a także otrzymuje wsparcie w postaci 7 jokerów.

18:00
Septagon

Detektywów prosi o pomoc Helena, której córka Jagoda wyjechała za granicę. Kobieta ostatnio wyczuła w jej głosie, że jest smutna i coś przed nią ukrywa, a znajoma widziała dziewczynę w okolicy.

19:00
Policjantki i policjanci

Zuza i Wojtek dostają pozornie błahą informację. Zuza w końcu uwalnia się od podejrzeń o udział w morderstwie, a prawdziwego winowajcę udaje się zatrzymać. Radek przeżywa fascynację dziennikarką.

20:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Latoszek i Kubis zajmują się sprawą zaginięcia dziesięcioletniego Kacpra. Dziecko zniknęło z własnego domu, w którym technicy nie znaleźli żadnych śladów włamania.

21:00
Wiking

Ruś Kijowska, X wiek n.e. Po śmierci ojca młody wiking ucieka przed podstępnym bratem. Namówiony przez doświadczonego wojownika zbiera oddziały i wraca, by odbić rodzinne ziemie.

23:55
Paragraf 78

Elitarny oddział komandosów otrzymuje misję najwyższej wagi. W tajnej rosyjskiej bazie rakietowej, w jednym z laboratoriów prowadzone są prace nad bronią biologiczną. Komandosi ruszają do akcji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF