00:40
Tuż przed tragedią

Profesor Tetsuya Fujita z zespołem naukowców bada kulisy największej burzy XX w., która miała miejsce w 1974 r.

01:50
Na żywo - Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

03:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

04:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

05:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

06:00
Czysta chata

Gospodarze programu spieszą z pomocą osobom, które nie potrafią poradzić sobie z bałaganem panującym w ich domach. W wielu przypadkach stan ten narastał przez lata i stał się poważnym problemem.

07:05
Turbo Fast

Przygody ślimaka o imieniu Turbo, który wraz z przyjaciółmi i bratem stawia czoło nowym rywalom i bierze udział w kolejnych wyścigach, marząc o biciu rekordów prędkości.

07:35
Turbo Fast

Przygody ślimaka o imieniu Turbo, który wraz z przyjaciółmi i bratem stawia czoło nowym rywalom i bierze udział w kolejnych wyścigach, marząc o biciu rekordów prędkości.

08:00
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

09:00
Septagon

Do detektywów zgłasza się Irena, której śniło się, że jej siostrzenica, Matylda, wpadła w czarną wodę. Zdaniem kobiety to zwiastuje kłopoty. Prosi detektywów, by przyjrzeli się jej nowemu chłopakowi.

10:00
Hell's Kitchen _ piekielna kuchnia

Uczestników programu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Muszą oni mieć mocne nerwy, bo czekają ich stres, walka i emocje bliskie temperatury wrzenia.

11:30
Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

12:00
Detektywi w akcji

Detektywi pomagają kobiecie, która niepokoi się o córkę. Zajmują się także od zleceniem studenta informatyki, na rachunku bankowym którego niespodziewanie pojawiło się 200 tysięcy złotych.

13:00
Detektywi w akcji

Detektywi zajmują się zleceniem pewnej kobiety podejrzewającej męża o zdradę, a także zgłoszeniem od księdza, któremu ktoś ukradł rytualne maski przywiezione z Afryki.

14:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

15:00
Policjantki i policjanci

Znika nieletnia koszykarka. Policjanci z piątego patrolu trafiają do trenera, który widział ją jako ostatni. Gdy dziewczyna zostaje odnaleziona, okazuje się, że instruktor zrobił jej krzywdę.

16:00
Maria z przedmieścia

W dniu piętnastych urodzin Maríi jej opiekunka dostaje ataku serca, a dziewczyna trafia pod opiekę don Fernanda de la Vegi, który postanawia ją adoptować.

17:00
Światło twoich oczu

Luis nie może doczekać się syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko ich rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się uznana za martwą.

18:00
Septagon

Do Septagonu zgłasza się Sara, będąca ofiarą internetowego nękania, o które podejrzewa swojego byłego chłopaka. Detektywi zaczynają przyglądać się Maćkowi, ale nie zauważają niczego podejrzanego.

19:00
Policjantki i policjanci

Samotna matka jest oskarżona o znęcanie się nad córką. Zapała spotyka się w pokoju hotelowym z atrakcyjną kobietą. Emilka wie, że nadal ją okłamuje. Juliusz udaje przed Nadią, że jest szefem profosa.

20:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Kopczyk i Latoszek badają sprawę starszej kobiety, która wypadła z balkonu. Ola Latoszek stara się wspierać siedzącego w areszcie Brunona, ale jego towarzysz z celi się nad nim znęca.

21:05
Gniew Caina

Skazany na dożywocie Cain, przywódca więziennego gangu, dowiaduje się, że za kratki trafił jego syn. Postanawia zrobić wszystko, aby Ricky nie poszedł w jego ślady.

22:50
Tylko jeden

Gabriel Yulaw przemierzył 123 wszechświaty, zabijając własne wcielenia. Aby zostać jednym, musi jeszcze wyeliminować ostatnie wcielenie. Trafia jednak na godnego przeciwnika.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF