01:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

02:00
Śmierć na talerzu

Autorzy programu odpowiadają na pytanie, dlaczego ludzie nadal jedzą potrawy, które mogą zabić. Program zabiera widzów w odległe miejsca, gdzie istnieją tradycje kulinarne, w które trudno uwierzyć.

03:00
Cafe Futbol

Mateusz Borek rozmawia z gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W programie m.in. wywiady z gwiazdami futbolu, sondy przeprowadzane wśród kibiców i przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia.

04:40
Trans World Sport

Magazyn poświęcony najlepszym momentom i najciekawszym wydarzeniom sportowym. Autorzy nie koncentrują się na jednej dyscyplinie.

06:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

07:05
Przygody Kota w butach

Przygody Kota w butach, który staje po stronie bezbronnych mieszkańców San Lorenzo i stawia czoło różnym nikczemnikom.

08:05
Flintstonowie

Serial opowiada o życiu dwóch "jaskiniowych" rodzin _ Freda i Wilmy Flintstonów oraz Barneya i Betty Rubble'ów.

08:35
Flintstonowie

Serial opowiada o życiu dwóch "jaskiniowych" rodzin _ Freda i Wilmy Flintstonów oraz Barneya i Betty Rubble'ów.

09:05
Mrówka Z

Mrówka Z-4195 jest zwykłym robotnikiem żyjącym w miliardowej, podzielonej na kasty społeczności. Pewnego dnia zakochuje się w pięknej księżniczce Bali. Postanawia za wszelką cenę zdobyć ukochaną.

10:50
Król lew

Następca tronu, Simba, zostaje oskarżony o spowodowanie śmierci ojca i wygnany. Mija kilka lat. Dowiedziawszy się o kłopotach królestwa, Simba postanawia wrócić. Chce odzyskać tron.

12:45
Flintstonowie

Fred Flintstone przypadkowo zostaje wiceprezesem kamieniołomów. Od tej pory życie rodziny diametralnie się zmienia. Fred nie wie, że jest tylko pionkiem w rękach zachłannego Cliffa Vandercave'a.

14:40
Dżungla

W wyniku nieprzewidzianych okoliczności młody lew Franek trafia z nowojorskiego zoo na pokład statku płynącego do Afryki. Zrozpaczony ojciec, Sebastian, i grupa jego przyjaciół ruszają mu z pomocą.

16:25
Zaginiony świat: Park Jurajski

Sześć lat po tragicznych wypadkach, które miały miejsce w rezerwacie wskrzeszonych dinozaurów, krwiożercze gady znów zagrażają ludzkości.

19:00
Policjantki i policjanci

Po nieudanej próbie przyłapania Alana na gorącym uczynku Zuza nadal jest gotowa na poświęcenie i doprowadzenie śledztwa do końca. Załoga numer osiem otrzymuje zgłoszenie kradzieży.

20:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Romans Kuby z Magdą rozwija się w najlepsze. Tymczasem w pracy Walczak zajmuje się sprawą zabójstwa profesora Wilczyńskiego i jego żony. Okazuje, że profesor mógł nie być tak święty, jak sądzili.

21:00
Snajper

Były sierżant piechoty morskiej, komandos Beckett, dostaje zlecenie zabójstwa dowódcy panamskich rebeliantów. Młody oficer Richard Miller towarzyszy Beckettowi. Dochodzi między nimi do wielu sporów.

23:05
Pokój grozy

Dana przeprowadza się z mężem i 5-letnim synem do domu na wsi. Na strychu rodzina odkrywa pokój, który lepiej byłoby zostawić nietknięty. Z pomieszczeniem wiąże się przerażająca historia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF