00:05
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Policjanci zajmują się sprawą zgłoszenia o zaginięciu chłopaka ze squatu. Okazuje się, że poszukiwany starał się o status świadka koronnego. Gdy go nie uzyskał, ukrywał się na własną rękę.

01:05
Mroczny świat II: Równowaga

Poprzez tajemny portal łączący dwa światy przedostają się cienie, które karmią się emocjami ludzi. Zło staje się silniejsze. Grupa wtajemniczonych walczy o utrzymanie równowagi.

03:10
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się dramatami i problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

06:00
Wojny parkingowe

Kamera śledzi pracę strażników miejskich. Każdy dzień obfituje w nieprzewidziane zdarzenia, a funkcjonariusze często muszą radzić sobie z agresywnymi kierowcami.

06:30
Wojny parkingowe

Kamera śledzi pracę strażników miejskich. Każdy dzień obfituje w nieprzewidziane zdarzenia, a funkcjonariusze często muszą radzić sobie z agresywnymi kierowcami.

06:55
Kaczor Donald przedstawia

Fragmenty filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy'ego oraz dwóch wiewiórek _ Chipa i Dale'a.

07:35
Co nowego u Scooby'ego?

Scooby i jego nieustraszeni towarzysze _ Kudłaty, Velma, Daphne i Fred, rozwiązują kolejne zagadki, posługując się potężnym arsenałem najnowocześniejszych gadżetów epoki Internetu.

08:00
Kacze opowieści

Przygody ekscentrycznego milionera Sknerusa McKwacza i trójki jego siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia, w których życiu pojawia się wiele nietuzinkowych postaci.

08:35
Kacper: Szkoła Postrachu

Gdy Kacper _ najmilszy duszek na świecie _ zaprzyjaźnia się ze zwykłym chłopcem, jego wujkowie postanawiają wysłać go Szkoły Postrachu.

09:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

10:00
Dom nie do poznania

Grupa projektantów i inżynierów budowlanych buduje nowe domy dla ludzi, którzy wcześniej pomagali innym, a teraz sami potrzebują pomocy i dachu nad głową dla najbliższych.

11:00
Detektywi w akcji

Detektywi pomagają lekarzowi chcącemu odnaleźć autorkę pewnej książki. Zajmują się także zleceniem od koła gospodyń wiejskich, którym ktoś ukradł kapę przygotowywaną na doroczny konkurs.

12:00
Galileo

Autorzy ukazują wnętrza najnowocześniejszego biurowca na świecie, który stoi w Amsterdamie. Widzowie dowiedzą się także, na czym polega co-living, nowy trend w Los Angeles.

13:00
Policjantki i policjanci

Sytuacja Zielińskiego jest trudna. Istnieje groźba, że będzie musiał się pożegnać z pracą w policji. Ojciec jest na niego wściekły, lecz po wyjaśnieniach Szymona złość ustępuje miejsca trosce o syna.

14:00
Galileo

Widzowie zobaczą, gdzie powstają selfiesticki, dowiedzą się, dlaczego sępy są wykorzystywane w pracy policji w stolicy Peru, Limie, a także przyjrzą się pracy asystenta spacerowego.

15:00
Dom nie do poznania

Grupa projektantów i inżynierów budowlanych buduje nowe domy dla ludzi, którzy wcześniej pomagali innym, a teraz sami potrzebują pomocy i dachu nad głową dla najbliższych.

16:00
Twoja na zawsze

Młody architekt ulega wypadkowi samolotowemu. Piękna Olvido znajduje rannego mężczyznę. Młodzi zakochują się w sobie, lecz na drodze do ich szczęścia staje wiele przeszkód.

17:00
Trzy razy Ana

Losy trzech mających różne charaktery sióstr zostają pokrzyżowane w wyniku tragicznego wypadku _ jedna z nich zostaje uznana za zaginioną. Po latach drogi kobiet się krzyżują.

18:00
Detektywi w akcji

Detektywi zajmują się sprawą pewnego rolnika, któremu giną ozdobne kury i koguty. Pomagają także zrozpaczonej wdowie, która po remoncie nagrobka męża odkryła, że trumna jej ukochanego jest pusta.

19:00
Policjantki i policjanci

Gdy Białach przychodzi do komendy, dzwoni do niego psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje i zachował to w tajemnicy. W przeciwnym wypadku może zginąć wielu ludzi.

20:00
Do zaliczenia

Nastolatka Brandy Clarke próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college'u. Jej aspiracją jest kolekcja doświadczeń z długiej listy.

22:05
Na żywo - Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmieci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione nad brzegiem Odry. Pierwszym podejrzanym staje się człowiek, który był winien ofierze pieniądze.

23:05
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie dziewczyny, która po otrzymaniu SMS-a z wizerunkiem szubienicy próbowała się powiesić. Okazuje się, że nie jest to odosobniony przypadek.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF