00:05
Afera w strefie 51

Na Ziemi ląduje dwóch obcych, których celem jest odnalezienie tajemniczego obelisku zdolnego zniszczyć życie na planecie. Pierwszy z przybyszów chce wyłączyć urządzenie, a drugi _ użyć.

02:05
Interwencja

Magazyn reporterski zajmujący się problemami wymagającymi interwencji. Autorzy wykrywają afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają strzec prawa i porządku.

02:30
Cafe Futbol

Mateusz Borek rozmawia z gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W programie m.in. wywiady z gwiazdami futbolu, sondy przeprowadzane wśród kibiców i przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia.

04:05
Atleci

Magazyn, w którym poruszane są i analizowane problemy polskiej oraz światowej lekkoatletyki. W programie między innymi ciekawe spotkania i wywiady z gwiazdami tej dyscypliny sportu.

04:40
Na żywo - Trans World Sport

Magazyn poświęcony najlepszym momentom i najciekawszym wydarzeniom sportowym. Autorzy nie koncentrują się na jednej dyscyplinie.

06:00
Buffy: postrach wampirów

Angelus nadal dręczy Buffy. Tymczasem pani Calendar stara się naprawić przeszłe błędy, próbując zwrócić Angelowi utraconą duszę.

07:05
Przygody Kota w butach

Przygody Kota w butach, który staje po stronie bezbronnych mieszkańców San Lorenzo i stawia czoło różnym nikczemnikom.

07:35
Przygody Kota w butach

Przygody Kota w butach, który staje po stronie bezbronnych mieszkańców San Lorenzo i stawia czoło różnym nikczemnikom.

08:00
Nasz nowy dom

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach. Ekipa programu podejmie się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontuje dom.

09:00
Septagon

Bokser zawodowy, Igor Wypych, został wykluczony z powodu sterydów. Jest przekonany, że to celowe działanie kogoś, komu zależało, by go wykluczyć z zawodów, więc zwraca się o pomoc do Septagonu.

10:00
Hell's Kitchen _ piekielna kuchnia

Uczestników programu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Muszą oni mieć mocne nerwy, bo czekają ich stres, walka i emocje bliskie temperatury wrzenia.

11:30
Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

12:00
Buffy: postrach wampirów

Buffy trafia do szpitala. Poznaje tam Ryana, który jest zarażony tym samym wirusem, co ona. Chłopiec twierdzi, że chore dzieci prześladuje potwór.

13:00
Detektywi w akcji

Detektywi pomagają znanemu autorowi kryminałów, który otrzymuje pogróżki. Zajmują się także sprawą prezesa koła łowieckiego, twierdzącego, że podczas polowań dochodzi do niebezpiecznych wydarzeń.

14:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

15:00
Gliniarz i prokurator

Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe, jego pies oraz młody detektyw Jake Styles rozwiązują liczne zagadki kryminalne.

16:00
Gliniarz i prokurator

Partner detektywa Jake'a Stylesa, Dennis, ginie w strzelaninie w dniu swoich zaręczyn. Obecna przy tym tragicznym zdarzeniu jego narzeczona, Laura, rozpoznaje i wskazuje sprawcę zabójstwa.

17:00
Policjantki i policjanci

Przerażona kobieta krzyczy w słuchawkę, że jej auto spychane jest z drogi przez agresywnego kierowcę. Nie wie, że wiezie pasażera na gapę. Osłabiony lekami Marek resztkami sił szykuje plan ucieczki.

18:00
Septagon

Do Septagonu zgłasza się właściciel stawów hodowlanych ze swoim wspólnikiem. Ktoś zatruwa im narybek, przez co ostatnio przepadł im ważny kontrakt. Detektywi zaczynają obserwację.

19:00
Policjantki i policjanci

Policjanci patrolu siódmego zostają wezwani na lotnisko, gdzie mężczyzna został oskarżony o przemyt narkotyków. Zuza odbiera telefony od niezadowolonych rodziców adeptów Akademii Policyjnej.

20:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Z domu pogrzebowego ginie ciało właściciela zakładu. Oficerowie Jawor i Górska znajdują ślady potwierdzające, iż ktoś wyniósł doczesne szczątki starszego pana. Lilka szuka mieszkania dla Huberta.

21:00
Włatcy móch

Bohaterami serialu są czterej ośmiolatkowie, uczniowie drugiej klasy Szkoły Podstawowej imienia Batalionu Zośka _ Czesio, Anusiak, Maślana oraz Konieczko.

21:35
Śmierć na 1000 sposobów

Przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący śmierć ludzi, którzy umarli w wyjątkowy sposób.

22:00
Galileo

W najnowszym sezonie widzowie zobaczą, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza można zrobić jedzenie.

23:00
Galileo

W najnowszym sezonie widzowie zobaczą, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza można zrobić jedzenie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF