00:00
7 psychopatów

Marty to początkujący scenarzysta filmowy. Pewnego dnia jego przyjaciel Billy porywa psa należącego do gangstera Charliego. Ponieważ grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, Marty musi mu pomóc.

02:15
Cafe Futbol

Mateusz Borek rozmawia z gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W programie m.in. wywiady z gwiazdami futbolu, sondy przeprowadzane wśród kibiców i przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia.

06:00
Frank i dżungla

Hiszpański tenisista i prezenter telewizyjny Frank Cuesta z zamiłowania jest herpetologiem i podróżnikiem. Kamera towarzyszy mu podczas kilku z jego licznych wypraw.

07:05
Kacper: Szkoła Postrachu

Gdy Kacper _ najmilszy duszek na świecie _ zaprzyjaźnia się ze zwykłym chłopcem, jego wujkowie postanawiają wysłać go Szkoły Postrachu.

07:35
Co nowego u Scooby'ego?

Scooby i jego nieustraszeni towarzysze _ Kudłaty, Velma, Daphne i Fred, rozwiązują kolejne zagadki, posługując się potężnym arsenałem najnowocześniejszych gadżetów epoki Internetu.

08:05
The Looney Tunes Show

Przygody królika Bugsa, kaczora Daffy'ego, kota Sylwestra, kanarka Tweety'ego, strusia Pędziwiatra oraz wielu innych postaci stworzonych przez wytwórnię Warner Bros.

08:35
Co nowego u Scooby'ego?

Scooby i jego nieustraszeni towarzysze _ Kudłaty, Velma, Daphne i Fred, rozwiązują kolejne zagadki, posługując się potężnym arsenałem najnowocześniejszych gadżetów epoki Internetu.

09:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

10:00
Dom nie do poznania

Todd Craft jest trenerem w szkole średniej w miasteczku Hondo w Teksasie. Do pracy z młodzieżą podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem. Z żoną Elizabeth mają czworo dzieci, które bardzo kochają.

11:00
Detektywi w akcji

Detektywi zajmują się sprawą mężczyzny, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami żony. Pomagają także pewnemu człowiekowi w poszukiwaniach kierowcy, który potrącił jego żonę.

12:00
Detektywi w akcji

Detektywi zajmują się zleceniem rodziców dziewczyny, którzy chcą, by ich córka rozstała się z narzeczonym, oraz pomagają kobiecie, która padła ofiarą przestępcy zwanego Czarnym Fantomem.

13:00
Policjantki i policjanci

Michał w stanie krytycznym zostaje przewieziony do szpitala. Ola czuwa przy jego łóżku. Psycholog policyjny przygotowuje się do ucieczki. Po kłótni z ojcem Emilka zaczyna rodzić.

14:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

15:00
Dom nie do poznania

Brian i Michelle adoptowali dwoje czarnoskórych dzieci oraz chłopca z Chin. Pilnie powinni zainstalować w domu specjalne ochronne okna ze względu na problemy immunologiczne Michelle.

16:00
Po prostu Maria

Pełna wzlotów i upadków historia Marii, która z wioski przenosi się do miasta. Tam przeżywa wielką miłość, choć cena, którą będzie musiała zapłacić za szczęście, niejednokrotnie okaże się wysoka.

17:00
Trzy razy Ana

Losy trzech mających różne charaktery sióstr zostają pokrzyżowane w wyniku tragicznego wypadku _ jedna z nich zostaje uznana za zaginioną. Po latach drogi kobiet się krzyżują.

18:00
Detektywi w akcji

Detektywi pomagają Jagodzie, która w telefonie syna zobaczyła zdjęcie biustu. Kobieta obawia się, że to fotografia koleżanki z klasy licealisty i że sprawa może wyjść na jaw.

19:00
Policjantki i policjanci

Policjanci zajmują się zgłoszeniem od kobiety, która twierdzi, że ochroniarz ze sklepu próbował ją zgwałcić. Ten oskarża ją o kradzież. Funkcjonariusze interweniują także w sprawie pewnego chuligana.

20:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Bandyci wpadają do mieszkania starszych ludzi i dokonują rabunku klasera ze znaczkami. Wkrótce jeden z agresorów ginie w zagadkowych okolicznościach.

21:00
Śmierć na 1000 sposobów

Przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący śmierć ludzi, którzy umarli w wyjątkowy sposób.

21:30
Na żywo - Śmierć na 1000 sposobów

Przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący śmierć ludzi, którzy umarli w wyjątkowy sposób.

22:00
Galileo

Widzowie zobaczą osiedle przyczep kempingowych położone tuż przy płycie lotniska w Los Angeles i poznają Kanadyjczyka, który przy użyciu kilku dronów skonstruował latającą deskę.

23:00
Galileo

Autorzy ukazują kulisy budzących w Europie kontrowersje amerykańskich konkursów piękności dla dziewczynek. Widzowie dowiedzą się także, jak się łowi przegrzebki.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF