00:30
Wikingowie

Ragnar wraca do Kattegat. Planuje wyprawę do Wessex, by wyrównać rachunki.

01:25
Flash

Dr Harrison znajduje sposób, żeby uwolnić moc Cisco. Wspólnie ustalają, że Eobard Thawne nadal żyje. Iris żegna się z matką. Patty zdaje sobie sprawę z tego, że Barry coś ukrywa.

02:20
Biesiada na cztery pory roku

Sławomir Świerzyński, lider popularnego zespołu Bayer Full, zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce, podczas której zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje.

03:00
Biesiada na cztery pory roku

Sławomir Świerzyński, lider popularnego zespołu Bayer Full, zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce, podczas której zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje.

03:35
Niesamowite!

Ryszard od kilku lat nie może znaleźć pracy, przez co boryka się z problemami finansowymi, ale mimo tego pomaga Zenkowi, bezdomnemu mężczyźnie. Nieoczekiwanie bohater otrzymuje bilet na Bali.

04:00
Niesamowite!

Paweł wraz z żoną Dianą i dziećmi _ sześcioletnią Olą i dziewięcioletnim Patrykiem _ tworzą szczęśliwą rodzinę. Któregoś dnia podczas zakupów karta płatnicza mężczyzny zostaje odrzucona.

04:40
Niesamowite!

Anna jest hematologiem, pracuje na oddziale dziecięcym. Do kliniki przywieziony zostaje pięcioletni pacjent w ciężkim stanie. Jest uderzająco podobny do syna lekarki, gdy był w tym wieku.

05:05
Niewolnica Victoria

Miguel, Tomás i Trinidad postanawiają na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość Granadosowi, który jest odpowiedzialny za śmierć wielu niewolników.

06:00
Kontrakt na miłość

Ertan i Selim nie są spokrewnieni. Zeynep znalazła się w trudnej sytuacji. Niespodziewanie Mukaddes wyznaje swoją winę w tej sprawie i stara się załagodzić konflikt pomiędzy Zeynep i Fatihem.

07:00
Dziesięć przykazań

Przerażeni ciemnością Egipcjanie nie mogą rozpalić pochodni. Ikeni dziwi się, że Uri rozpalił ogień. Ten wyznaje mu, że to dlatego, że jest Hebrajczykiem. Ramzes postanawia go wykorzystać.

08:00
Zbuntowany anioł

Ivo staje w obronie Angeliki na dyskotece. Mili ma koszmarne sny. Lina wygrywa na loterii dzięki podpowiedzi Mili. Rocky jest zaskoczony, że Mili potrafi przepowiadać przyszłość.

09:00
Na żywo - Lombard. Życie pod zastaw

W lombardzie zjawia się człowiek z manekinem.

10:00
Gliniarz i prokurator

Dyrektor banku zostaje zastrzelony w podziemnym garażu. Na podstawie zeznań świadków policji udaje się schwytać podejrzanego, który przyznaje się do winy.

11:00
Nash Bridges

Nash i Karen Decker tropią przestępcę. Detektyw poznaje prawdę o partnerce.

12:00
Kobra _ oddział specjalny

Paul wraz z ojcem udaje się w podróż w sprawach rodzinnych. Gdy wpada w kłopoty, Semir rusza mu z pomocą.

13:00
Agenci NCIS: Los Angeles

Porwany zostaje administrator departamentu do spraw weteranów, który defraudował pieniądze urzędu. Agenci działają z byłymi współpracownikami Hetty, admirałem Chegwiddenem oraz Bridgesem.

14:00
Agenci NCIS: Los Angeles

Agenci poszukują skradzionego złota. Współpracownicy Hetty pomagają im w tym przedsięwzięciu.

15:00
Lombard. Życie pod zastaw

Gracjan zastawia w lombardzie kolekcję gier komputerowych i konsolę. Klaudiusz namawia chłopaka na wzięcie udziału w kursie uwodzenia. Ten postanawia zastawić resztę sprzętu, żeby zdobyć pieniądze.

15:55
Kobra _ oddział specjalny

Semir i Paul są odpowiedzialni za ochronę króla Ahjady. Policjanci zostają wplątani w intrygę polityczną.

17:00
Kobra _ oddział specjalny

Paul bada sprawę porwania. Na autostradzie dostrzega kobietę. Gdy zaczyna ją śledzić, kobieta znika.

18:00
Lombard. Życie pod zastaw

W lombardzie zjawia się człowiek z manekinem.

19:00
Lombard. Życie pod zastaw

Kobieta uważa, że mąż ma kochankę, ponieważ unika bliskości i znika na dłuższy czas, twierdząc, że jeździ na ryby. Dowiaduje się, że mężczyzna ma kłopoty z potencją i postanawia zmusić go do leczenia.

20:00
9. kompania

Akcja dzieje się podczas wojny w Afganistanie w latach 80. XX w. Film opowiada opartą na faktach historię elitarnej 9. Kompanii Desantowej Armii Czerwonej.

22:50
Snajper III

Sierżant Beckett, jako najlepszy snajper marines, ma do wykonania trudne zadanie. Musi wyeliminować wroga, którym okazuje się jego najlepszy przyjaciel, poddany ściśle tajnej operacji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF