00:15
Sędzia Dredd

Na gruzach Nowego Jorku powstaje metropolia Mega City One, w której porządku pilnują sędziowie. Za najlepszego uchodzi Joseph Dredd. W mieście szykuje się zmiana władzy. Dredd staje się celem spisku.

02:35
Taki jest świat

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata.

03:40
Kontrakt na miłość

Şevket pojawia się w domu Fehmi. Żąda, by młodzi wzięli ślub. Wysyła Orhana do domu Şekercizade, by opiekował się Fatihem i Zeynep, a także namówił ich do przeprowadzenia się do domu Taşkına.

06:00
Hotel Zacisze

W hotelu pojawia się niesłysząca kobieta. Basil w tajemnicy przed Sybil obstawia zakłady w wyścigach konnych i wygrywa. Ale niedługo cieszy się wygraną.

06:45
Taki jest świat

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata.

07:25
Szalone fabryki polskiej muzyki!

Ruda, wokalistka zespołu Red Lips, wyrusza na wschód Polski, do Werbkowic. Odwiedza lidera grupy Baflo _ Jarka Straussa. Dzięki niemu poznaje tradycje i zwyczaje mieszkańców Lubelszczyzny.

08:40
Lombard. Życie pod zastaw

Agnieszka i Tadeusz nie potrafią okiełznać krnąbrnego syna. Dla jego dobra postanawiają pozbyć się telewizora. Zatrudniają też Igora, który pracuje z trudną młodzieżą.

09:40
Lombard. Życie pod zastaw

Mika i Kuba pracują w korporacji. Mimo że nie stać ich na drogie wyjścia do restauracji ze znajomymi, ulegają presji. By zdobyć pieniądze na wystawne życie, Mika zastawia w lombardzie biżuterię.

10:40
Na żywo - Lombard. Życie pod zastaw

Zbigniew, były komentator sportowy, zastawia w lombardzie pamiątki sprezentowane mu przez znanych sportowców. Mężczyzna stracił pracę i dach nad głową. Mariusz postanawia mu pomóc.

11:40
Lombard. Życie pod zastaw

Kołpak, drobny złodziejaszek. zastawia w lombardzie radio i kamerę samochodową. Okazuje się, że kamera zawiera nagranie wypadku drogowego.

12:40
Lombard. Życie pod zastaw

Z powodu afrykańskiego pomoru świń rolnicy, Danuta i Wiesiek, stracili całą trzodę. Nie będą mogli opłacić studiów córki. Wiesiek próbuje zastawić w lombardzie należący do szwagra traktor.

13:35
Księga mistrzów

Przed 300 laty córka Baby Jagi zmieniła się w Kamienną Księżną. Młody rzeźbiarz, chcąc zdobyć ukochaną, musi ożywić czarodziejski kamień, który zapewni złej Kamiennej Księżnej panowanie nad światem.

15:40
Miłość, szmaragd i krokodyl

Bohaterka otrzymuje przesyłkę, w której znajduje się mapa wiodąca do skarbu. Wkrótce dowiaduje się, że w Kolumbii została porwana jej siostra, a bandyci żądają zwrotu mapy w zamian za jej uwolnienie.

17:50
Król Skorpion II: Narodziny wojownika

Mathayus jest świadkiem śmierci ojca, na którego ktoś rzucił zły czar. Chłopak poprzysięga zemstę rywalowi Ashura _ okrutnemu wojownikowi Sargonowi.

20:00
Wilk wojny

Chiński żołnierz sił specjalnych, mający niezwykłe umiejętności strzeleckie, zostaje zmuszony do walki z grupą uzbrojonych zagranicznych najemników wynajętych przez bossa narkotykowego.

21:50
Piąty element

Nowy Jork, rok 2259. Ziemia stoi w obliczu zagłady, zaatakowana przez kosmicznych najeźdźców, którym przewodzi Zorg. Jedynie "piąty element" może powstrzymać inwazję z kosmosu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF