00:00
Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie

"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie" to mnóstwo doskonalej rozrywki, najlepsze wakacyjne przeboje i najabawniejsze skecze. Widzów zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski.

01:00
Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie

"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie" to mnóstwo doskonalej rozrywki, najlepsze wakacyjne przeboje i najabawniejsze skecze. Widzów zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski.

02:00
Tajemnice medyczne

Karol i Lidka pracują w modelingu. Para dobrze się dogaduje, ale wraz z nowymi zadaniami pojawiają się problemy. Karol zatrudnia asystentkę, która zauważa, że mężczyzna dziwnie się zachowuje.

03:05
Z archiwum policji

W programie akcja uwolnienia porwanego chińskiego biznesmena oraz likwidacji nielegalnej rozlewni spirytusu. Ponadto widzowie zobaczą zatrzymanie przemycającej fałszywe czeki Nigeryjki.

03:45
Taki jest świat

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata. Widzowie mogą zobaczyć nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki.

04:25
Z archiwum policji

W tym wydaniu kulisy likwidacji polskiego i wietnamskiego gangu, pojmania złodzieja z Sękocina oraz handlarza narkotykami.

06:00
J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze

Jednostka specjalna została wysłana do Kosowa z misją ratowania trzech żołnierzy ONZ wziętych do niewoli przez terrorystów. Akcja nie powiodła się, a komandosów uznano za winnych śmierci zakładników.

08:00
Lombard. Życie pod zastaw

Dominik i jego przyjaciel Paweł są konstruktorami robota społecznego, jednak brakuje im funduszy. Adek z Maćkiem kupują depilator laserowy. Patrycja od kilku dni dziwnie się zachowuje.

09:00
J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze

Harm i Mac szukają zabójcy agenta Claytona Webba, którego zwłoki znaleziono na pokładzie płonącego statku. Mężczyzna miał dostarczyć dane dotyczące zaawansowanej technologii właściwym władzom.

10:00
Zaklinaczka duchów

Melinda i Jim ratują życie Gwen, która usiłowała popełnić samobójstwo po śmierci narzeczonego, Conora. Tymczasem Conor nie chce przejść na drugą stronę _ czuje się odpowiedzialny za narzeczoną.

11:00
Zaklinaczka duchów

W przeznaczonym do wyburzenia zajeździe Melinda spotyka duchy trzech chłopców, którzy zginęli w pożarze sierocińca w 1956 roku.

12:00
Kobra _ oddział specjalny

Pewien policjant w cywilu zostaje zamordowany. Semir i Paul muszą zmierzyć się z szukającym zemsty zawodowym zabójcą.

13:00
Kobra _ oddział specjalny

Życie Susanne König zamienia się w koszmar, gdy zostaje ona porwana i zmuszona przez napastników do wykradzenia skonfiskowanego przez policję telefonu komórkowego.

14:00
Agenci NCIS: Los Angeles

Gdy w pobliżu Camp Pendleton zostaje zamordowana grupa imigrantów i funkcjonariuszy straży granicznej, zespół NCIS odkrywa, że zabójcy szukają jednego z ich dawnych wrogów.

15:00
Lombard. Życie pod zastaw

Młoda kobieta pewnego dnia przypadkiem dowiaduje się, że bliscy przez całe życie ją oszukiwali, a jej matką jest ktoś inny, niż sądziła do tej pory.

16:00
Kobra _ oddział specjalny

Po latach nieobecności były partner Semira, Frank, nieoczekiwanie go odwiedza. Mężczyzna twierdzi, że chce zacząć nowe życie, lecz przez jego plan obaj koledzy wpadają w kłopoty.

17:00
Kobra _ oddział specjalny

Semir wraz z rodziną i Paulem spędzają wakacje nad Bałtykiem. Niestety, pewne okoliczności sprawiają, że wypoczynek zostaje zakłócony.

18:00
Lombard. Życie pod zastaw

Podczas spaceru z Rolandem Nikola zostaje zaczepiona przez pijaka, a młody mężczyzna staje w jej obronie. Tymczasem w lombardzie pojawia się Zbyszek, który zastawia opony.

19:00
Lombard. Życie pod zastaw

W lombardzie pojawia się Majchrzak z niepełnosprawną córką Jolą, którą zostawia przed wejściem. Zjawia się Julka ze swoimi rzeczami, a Ziutek zastawia alkomat.

20:00
Straszny film 4

Ameryka przeżywa inwazję złowrogich kosmitów _ TriPodów. Cindy i jej przyjaciółka Brenda wyruszają w pełną przygód podróż do odciętej od świata osady, aby znaleźć sposób na ocalenie ludzkości.

21:30
Wielki Stach

Nieuczciwy biznesmen za pół roku ma trafić do więzienia. Obawiając się spotkania ze zdegenerowanymi kryminalistami, próbuje do tego czasu opanować wschodnie sztuki walki.

23:40
Puls lata

Gospodarze programu relacjonują imprezy i wydarzenia kulturalne, które mają miejsce w okresie wakacyjnym w całym kraju.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF