00:55
Bez litości

Elijah Kane i Anna wpadają na trop łącznika Ghosta, który zgadza się pomóc w wyeliminowaniu swego mocodawcy. W trakcie przekazania bomby łącznikowi dochodzi do krwawego starcia z Lynchem.

02:45
Tajemnice medyczne

Ewa trafia do szpitala po próbie samobójczej. Teresa samotnie wychowuje córkę, która uważa, że matka przez lata poświęcała jej niedostateczną ilość czasu. Teresa decyduje się na adopcję dziewczyny.

03:45
Taki jest świat

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata. Widzowie mogą zobaczyć nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki.

04:20
Dyżur

Na oddział trafia mężczyzna z podejrzeniem krwawienia śródczaszkowego. Ponieważ pacjent nie chce współpracować, lekarz zleca podanie mu leków uspokajających.

06:00
J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze

Harm i Mac mają być oskarżycielami w sprawie trzech marynarzy, którzy zostali oskarżeni o pobicie właściciela baru, którego ich koleżanka, oficer Lopez, oskarżyła o gwałt.

08:00
Lombard. Życie pod zastaw

Zdzisio w niczym nie pomaga w domu. Kiedy jego żona Dorota zmuszona jest kolejny raz sama sprzątać zepsutym odkurzaczem, wścieka się. Do lombardu przychodzi ciężarna Trelicka.

09:00
J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze

Jednostka specjalna została wysłana do Kosowa z misją ratowania trzech żołnierzy ONZ wziętych do niewoli przez terrorystów. Akcja nie powiodła się, a komandosów uznano za winnych śmierci zakładników.

10:00
Zaklinaczka duchów

Do sklepu Melindy wchodzi dziewczyna, która próbuje uciec z kliniki psychiatrycznej. W ślad za nią pojawia się duch jej siostry, który próbuje pomagać Natalie.

11:00
Zaklinaczka duchów

Melinda i Jim ratują życie Gwen, która usiłowała popełnić samobójstwo po śmierci narzeczonego, Conora. Tymczasem Conor nie chce przejść na drugą stronę _ czuje się odpowiedzialny za narzeczoną.

12:00
Kobra _ oddział specjalny

Służby celne udzielają Benowi i Semirowi wsparcia podczas poszukiwania przemytnika narkotyków. Wychodzi na jaw, że osoba pracująca w urzędzie celnym uprzedza przestępcę o podejmowanych działaniach.

13:00
Kobra _ oddział specjalny

Kobieta i jej córka przypadkowo są świadkami pewnej rozmowy, co sprawia, że stają się celem snajpera, zamierzającego je uciszyć.

14:00
Agenci NCIS: Los Angeles

Kiedy kapitan sił powietrznych włamuje się do bazy rakietowej, na miejsce zostaje wezwana Kensi. Dekadę temu oboje mieli romans, teraz policjantka musi pomóc władzom.

15:00
Lombard. Życie pod zastaw

Zanany młody wideobloger rozdaje różne przedmioty niedaleko lombardu. Kiedy Mariusz ratuje go przed chuliganami, lombard staje się sławny, co nie podoba się jego pracownikowi.

16:00
Kobra _ oddział specjalny

Pewien policjant w cywilu zostaje zamordowany. Semir i Paul muszą zmierzyć się z szukającym zemsty zawodowym zabójcą.

17:00
Kobra _ oddział specjalny

Życie Susanne König zamienia się w koszmar, gdy zostaje ona porwana i zmuszona przez napastników do wykradzenia skonfiskowanego przez policję telefonu komórkowego.

18:00
Lombard. Życie pod zastaw

Konstancja, wdowa po światowej sławy skrzypku, ma kłopoty finansowe. Do lombardu przybiega zaaferowany brat Beni, Roman, który ma ze sobą kilka butelek alkoholu. Kazimierz odbiera wyniki badań Beaty.

19:00
Lombard. Życie pod zastaw

Dominik i jego przyjaciel Paweł są konstruktorami robota społecznego, jednak brakuje im funduszy. Adek z Maćkiem kupują depilator laserowy. Patrycja od kilku dni dziwnie się zachowuje.

20:00
Gwiezdne wojny I _ Mroczne widmo

Rycerz zakonu strzegącego równowagi w galaktyce i jego mistrz lądują na pustynnej planecie, na której mieszka obdarzony niezwykłą mocą 9-latek. To właśnie on ma przywrócić ład w kosmosie.

22:50
Spirit _ duch miasta

Były policjant, Denny Colt, próbuje zaprowadzić porządek w zdominowanym przez przestępców mieście. Jego największym wrogiem jest psychopatyczny gangster, Octopus.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF