00:25
Operacja Delta Force III

Stany Zjednoczone wypuszczają satelitę zdolnego do wykrywania nielegalnych magazynów handlarzy narkotyków. Salvatore, najpotężniejszy szef kolumbijskich karteli, postanawia go zniszczyć.

02:05
Skorpion

Walter i Sylvester biorą udział w międzynarodowym turnieju szachowym. Mają wyciągnąć z tarapatów amerykańską agentkę zanim wyjdzie na jaw jej prawdziwa tożsamość.

03:00
Taki jest świat

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata. Widzowie mogą zobaczyć nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i ciekawostki naukowe.

03:50
Menu na miarę

Program nie tylko o tym, w jaki sposób przyrządzać różne potrawy, a także o celebrowaniu posiłku, o nakrywaniu do stołu i o szczególnych okazjach, które warto uczcić wspaniałą kolacją czy obiadem.

04:35
Z archiwum policji

W tym odcinku pościg helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym, zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających kościoły.

04:55
Z archiwum policji

W tym wydaniu kulisy likwidacji polskiego i wietnamskiego gangu, pojmania złodzieja z Sękocina oraz handlarza narkotykami.

05:35
Z archiwum policji

W tym odcinku zatrzymanie złodziei samochodów, rozbicie grupy markowskiej i zatrzymanie przestępcy poszukiwanego od kilku lat listem gończym.

06:15
Lombard. Życie pod zastaw

Złomiarz przynosi do lombardu niewybuch. W tym czasie Amelia zastawia pierścionek. Adek ewakuuje klientów, wzywa policję i sapera. W zamieszaniu pierścionek Amelii upada na podłogę.

07:10
Lombard. Życie pod zastaw

Nowy właściciel kamienicy, w której Lesław prowadzi księgarnię, chce się go pozbyć, ponieważ ma zamiar wynająć lokal komuś innemu. Bohater przynosi do lombardu zegar, by zdobyć pieniędzy na czynsz.

09:05
Żandarm i kosmici

Latający talerz ląduje niedaleko Saint-Tropez. Żandarm Beaupied obserwuje to wydarzenie, ale gdy próbuje podzielić się z innymi niezwykłą wiadomością, nikt nie daje wiary jego słowom.

11:00
Gdzie jest gwiazdka

Córka władcy królestwa, Złotowłosa, wybiera się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i ginie. Królowa umiera z żalu, a król przeklina Gwiazdę, sprawiając, że w królestwie nastaje ciemność.

12:20
7 krasnoludków _ las to za mało

W królestwie Śnieżki pojawia się potwór. Oznajmia królewnie, że w pierwsze urodziny jej syna zabierze malca, jeśli ona do tej pory nie odgadnie jego imienia. Śnieżka wyrusza po pomoc do krasnoludków.

14:05
Złota gęś

Biedny stolarz Simpleton marzy o uszczęśliwieniu smutnej księżniczki. Pewnego dnia dzieli się jedzeniem z żebrakiem, który w zamian daje mu złotą gęś. Bohater postanawia zanieść ją księżniczce.

15:45
Zakonnica w przebraniu

Czarnoskóra piosenkarka z klubu nocnego jest świadkiem zabójstwa i popada w konflikt z gangsterem. Znajduje kryjówkę na terenie klasztoru. Artystka wprowadza sporo zamieszania w życie sióstr.

17:35
Gwiezdne wojny VI _ Powrót Jedi

Budowa drugiej Gwiazdy Śmierci dobiega końca. Siły rebeliantów przygotowują się do starcia z Imperium. Postanawiają podzielić się na dwa oddziały. Jeden ma przeprowadzić akcję dywersyjną na Endorze.

20:00
Non-Stop

Agent Marks broni bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. W trakcie lotu z Nowego Jorku do Londynu terroryści żądają 150 milionów dolarów okupu. Wkrótce okazuje się, że nie chodzi im o pieniądze.

22:00
Krocząc wśród cieni

Matt Scudder jest byłym policjantem, który zarabia na życie jako nielicencjonowany prywatny detektyw. Mężczyzna przyjmuje zlecenie od bossa narkotykowego, który chce wyśledzić mordercę żony.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF