00:55
Żołnierze kosmosu

W XXIV w. świat został zmilitaryzowany. Ludzie dzielą się na cywili i wojskowych. Piątka licealistów kończy szkołę i postanawia wstąpić w szeregi armii. Ziemię atakuje obca cywilizacja.

03:40
Tajemnice medyczne

Marta chce zaistnieć jako projektantka biżuterii, więc w tajemnicy przed mężem przyjmuje leki, które uniemożliwiają jej zajście w ciążę. Teresa trafia do szpitala. Twierdzi, że spadła ze schodów.

04:50
Dyżur

Na oddział trafiają: dziewczyna, której wargę poważnie uszkodził kolczyk, ciężko ranny mężczyzna potrącony przez samochód oraz narciarz, któremu narta wbiła się w brzuch podczas upadku.

05:35
Dyżur

Na oddział trafi nieprzytomna Luiza z ostrą niewydolnością krążenia, jej puls jest niemal niewyczuwalny. Pomocy będzie też potrzebowała m.in. kobieta skatowana przez męża drewnianym kołkiem.

05:55
Pan wzywał, Milordzie?

Losy rodziny lorda Meldrum, które przeplatają się ze sprawami służby domowej, starającej się pogodzić własne interesy i ambicje z lojalnością wobec arystokraty i troską o zatrudnienie.

06:00
J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze

Bud Roberts, jako nowo zaprzysiężony prawnik biura J.A.G., ma być obrońcą w sprawie ojca, emerytowanego wojskowego, który został oskarżony o defraudację mienia, w czasie gdy był szefem kantyny.

07:00
J.A.G. _ Wojskowe Biuro Śledcze

Mac spotyka się z umierającym ojcem, alkoholikiem, z którym od dawna nie utrzymywała kontaktu. Harm ma poddać się operacji korygującej wadę wzroku.

08:00
Lombard. Życie pod zastaw

Stanisław przynosi do lombardu znaleziony w lesie uszkodzony dron. Lolek i Benia kupują go, licząc, że po naprawie zarobią na transakcji. Zaprzyjaźniony inżynier tanio naprawia urządzenie

09:00
Rodzinny interes

Jola musi zmierzyć się z perfidnym działaniem windykatora. Mężczyzna nęka ją, by wymusić zwrot kredytu, którego nigdy nie zaciągnęła. Zdesperowana podejmuje śledztwo.

10:00
Zaklinaczka duchów

Duch kobiety, która zginęła w wypadku samochodowym w drodze na swój ślub, nawiedza narzeczoną niedoszłego męża. Zjawa nie może pogodzić się z tym, że mężczyzna pokochał inną kobietę.

11:00
Zaklinaczka duchów

Duch kobiety prosi Melindę o pomoc, ponieważ chce, by jej syn i mąż pogodzili się. Chłopiec znienawidził ojca, ponieważ ten kazał mu uczestniczyć w zawodach bokserskich, gdy matka była w szpitalu.

12:00
Kobra _ oddział specjalny

Podczas pościgu za parą napadającą na stacje benzynowe Paul zostaje ranny. Koleżanka prokurator generalnej przysparza Semirowi dodatkowych kłopotów.

13:00
Kobra _ oddział specjalny

Semir i Andrea biorą ślub. Spokojna i radosna uroczystość zostaje zakłócona, gdy ojciec panny młodej zostaje porwany.

14:00
Agenci NCIS: Los Angeles

Callen, Sam, Kensi i Deeks dołączają do oddziału Hetty z czasów wojny w Wietnamie, aby przeprowadzić niebezpieczną i nieoficjalną misję ratunkową.

15:00
Lombard. Życie pod zastaw

Do lombardu przychodzi małżeństwo, które chce się pozbyć drogiego komputera. Ich syn przez nałogową grę wpędza się w coraz większe kłopoty. Komputer wzbudza zainteresowanie Adriana.

16:00
Rodzinny interes

Jola musi zmierzyć się z perfidnym działaniem windykatora. Mężczyzna nęka ją, by wymusić zwrot kredytu, którego nigdy nie zaciągnęła. Zdesperowana podejmuje śledztwo.

17:00
Rodzinny interes

Kamil, student prawa, wstawia do warsztatu samochód z wgniecionym zderzakiem. W salonie "Bella Ella" pojawia się przedstawiciel handlowy, który oferuje Elżbiecie i Jolancie pracę.

18:00
Lombard. Życie pod zastaw

Ziutek pracuje przy remoncie mieszkania, które jego pracodawca kupił na licytacji. Gdy dawny właściciel, pan Stanisław, trafia do szpitala, szef Ziutka wkracza do mieszkania.

19:00
Lombard. Życie pod zastaw

W domu Barskich trwają przygotowania do ślubu Adka i Patrycji. Lombard tego dnia jest zamknięty, jednak do Kazimierza dzwoni dawny klient, Kantorski, który chce zastawić wysokiej klasy samochód.

20:00
Lombard. Życie pod zastaw

Waligóra, szukając w lesie militariów, natrafia na chłopaków, którzy dręczą psa. Do lombardu przychodzi atrakcyjna Gośka. Beton z Lidką przesłuchują Kielaka i "Kelnera". Ziutek ogłasza radosną nowinę.

21:00
Terrorysta

Niebezpieczny i nieuchwytny terrorysta, Alex Swan, podkłada ładunki wybuchowe w San Francisco. Na szaleńca polują policjant Ray Nettles i dowódca saperów, Frank Glass.

22:50
Sabotaż

Członkowie jednostki przeznaczonej do walki z narkotykami ukryli 10 milionów dolarów. Gdy wracają po zdobycz, pieniędzy już nie ma. Niebawem agenci zaczynają ginąć w makabrycznych okolicznościach.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF