00:00
Uliczny wojownik

Potężny mafioso, generał Bison, porywa grupę ludzi i żąda 20 mld dolarów okupu. Stacjonujący w Shadaloo pułkownik William F. Guile nie zamierza jednak ulec żądaniom Bisona.

03:20
Taki jest świat

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata. Widzowie mogą zobaczyć nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki.

03:55
Menu na miarę

Program nie tylko o tym, w jaki sposób przyrządzać różne potrawy, a także o celebrowaniu posiłku, o nakrywaniu do stołu i o szczególnych okazjach, które warto uczcić wspaniałą kolacją czy obiadem.

04:30
Z archiwum policji

W programie zatrzymanie groźnego członka bandy napadającej na tiry oraz zgranego duetu złodziei. Widzowie poznają również ludzi, którzy ukradli 800 kilogramów kamieni.

06:00
Tajemnice medyczne

Rafał jest nastolatkiem i próbuje zyskać aprobatę kolegów. Kontrolowany przez samotną matkę, nie może żyć jak jego znajomi. Nie umie się jej sprzeciwić, dlatego okłamuje ją i wyjeżdża na narty.

06:55
Tajemnice medyczne

Karolina trafia do szpitala z powodu ostrego bólu brzucha. Doktor podejrzewa, że kobieta może być w ciąży, ale pacjentka twierdzi, że jest bezpłodna. Sądzi, że partner chciał ją otruć.

07:55
Łowcy skarbów

Były student Sydney, Adam Grant, wpada na trop znanego artefaktu. Śledztwo prowadzi na budowę linii metra w Saint Louis w stanie Missouri.

08:55
Łowcy skarbów

Sydney i Nigel jadą do Rosji, by zająć się sprawą zaginionego starożytnego miecza. Drużyna przemieszcza sie pod eskortą, mimo to zostaje napadnięta przez partyzantów.

10:50
Następny proszę!

Program łączący emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż dzieje się bardzo wiele.

11:50
Trzej muszkieterowie

XVII-wieczna Francja. Młody Gaskończyk przybywa do Paryża z zamiarem wstąpienia na służbę do królewskich muszkieterów. Zostaje wplątany w intrygę, której celem jest pozbawienie króla Ludwika tronu.

13:55
Królewska zagadka

Ubogi chłop popada w niełaskę u króla i zostaje uwięziony. Monarcha postanawia sprowadzić do siebie jego córkę. Dziewczyna musi wykonać pewne zadanie, aby jej ojciec wyszedł z więzienia.

15:05
Syn prezydenta

Były bokser Sam Simms musi opiekować się synem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zadanie jest trudne, ponieważ chłopak wydaje się rozpieszczonym smarkaczem.

17:20
Gwiezdne wojny I _ Mroczne widmo

Rycerz zakonu strzegącego równowagi w galaktyce i jego mistrz lądują na pustynnej planecie, na której mieszka obdarzony niezwykłą mocą 9-latek. To właśnie on ma przywrócić ład w kosmosie.

20:00
Żywioł. Deepwater Horizon

Podczas rozruchu zbudowanej w Zatoce Meksykańskiej największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie dochodzi do wybuchu i pożaru. Tymczasem w pobliżu zaczyna się sztorm.

22:00
Dorwać gringo

Kierowca trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia, w którym rządy sprawują gangsterzy. Dziesięcioletni chłopiec uczy go więziennych sztuczek w zamian za ochronę przed ludźmi miejscowego bossa.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF