06:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

07:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

09:00
Gwiazdy kabaretu

Największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. W studiu programu wystąpią takie znakomitości jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem.

10:00
Galileo

W programie widzowie dowiedzą się, kto czerpie zyski z dostarczania prądu do domowych gniazdek. Autorzy przedstawiają także ranking najbardziej zwariowanych gadżetów samochodowych.

11:00
V.I.P.

Vallery Irons, która przypadkowo uratowała życie sławnemu aktorowi, zostaje szefową agencji ochroniarskiej. Wraz ze współpracownikami zapewnia bezpieczeństwo znanym osobistościom.

12:00
Miodowe lata

Mama Aliny proponuje Krawczykom przeprowadzenie się do Milanówka, do jej sąsiedztwa. Wpłaca pieniądze na konto córki i zięcia. Karol nie chce skorzystać z propozycji.

12:55
Miodowe lata

Karol wpada na pewien pomysł. Razem z Tadziem powodują w kamienicy plagę myszy, by za chwilę ją zlikwidować. Wszystkie kobiety dają się nabrać, ale wkrótce orientują się w sprawie. Szykują zemstę.

13:35
Niesamowite rekordy

Program prezentuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań trójka prezenterów staje się uczestnikami niecodziennych wydarzeń.

14:15
MacGyver

MacGyver trafia do rosyjskiego zakładu zajmującego się przetwarzaniem odpadów nuklearnych na Syberii. W fabryce pracują więźniowie polityczni. Zadaniem agenta jest wydostanie jednego z nich.

16:15
Drużyna A

Miejscowy gangster robi wszystko, aby przejąć hotel przy plaży, należący do Sandy i Tiny. Oferuje im podwójną cenę. Gdy siostry odmawiają, bandyci demolują budynek. Sandy i Tina wynajmują Drużynę A.

17:15
Paulina

Romantyczna historia młodej kobiety, Pauliny, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie.

18:15
Miodowe lata

Karol zamierza zrobić fortunę, grając na giełdzie papierów wartościowych. Namawia Pamelę Marszałek i Tadzia, by przekazali mu oszczędności. Interesy nie idą zgodnie z życzeniem Karola.

19:00
Miodowe lata

Karol nie chce pójść na zjazd absolwentów technikum. Boi się spotkania ze szkolną miłością, Marzenką. Alina idzie sama. Wkrótce wraca do domu z Marzenką, ale Krawczyk nie poznaje dawnej sympatii.

20:00
Galileo

W programie widzowie dowiedzą się, jakie są efekty poddania się chirurgicznemu zabiegowi w celu uzyskania pięknej muskulatury. Autorzy sprawdzają także, która z trzech różnych diet jest najzdrowsza.

21:00
CSI: Cyber

W Detroit zabrakło energii elektrycznej. W centrum miasta korek sparaliżował ruch uliczny. Wychodzi na jaw, że główna elektrownia padła ofiarą ataku cybernetycznego, ktoś zhakował sieć energetyczną.

21:55
CSI: Cyber

Ekipa CSI bada sprawę serii podpaleń. Mogło do nich dojść przy wykorzystaniu kodu komputerowego. Brody jest przerażony kiedy odkrywa, że jest częściowo odpowiedzialny za stworzenie kodu.

22:55
Champion II

Gwiazdor światowego boksu przyjeżdża do Rosji, gdzie zostaje wplątany w handel narkotykami i trafia do więzienia, w którym organizowane są walki bokserskie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF