00:50
Na żywo - Porachunki

Eddy decyduje się na udział w nielegalnej grze w pokera u szefa mafii, Harry'ego "Hatcheta" Lonsdale'a. Przegrywa i zadłuża się u Harry'ego na pół miliona funtów. Na spłacenie długu ma tydzień.

03:00
Mściwe serce

Terry'emu zostaje przeczepione serce mężczyzny, który zginął podczas napadu. Po operacji Terry zaczyna miewać dziwne wizje związane z zabójstwem. Wkrótce staje się narzędziem zemsty zabitego dawcy.

05:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

06:00
V.I.P.

Vallery Irons, która przypadkowo uratowała życie sławnemu aktorowi, zostaje szefową agencji ochroniarskiej. Wraz ze współpracownikami zapewnia bezpieczeństwo znanym osobistościom.

07:00
Dom nie do poznania

Vicki i Erik Swenson-Lee zaopiekowali się dziećmi tragicznie zmarłej siostry Vicki. Ich dom jest jednak zbyt mały, by zmieścić tyle osób. Ekipa programu postanawia zbudować dla nich większy dom.

08:00
Mecenas Lena Barska

Lena, wracając do kancelarii po wygranej rozprawie, spotyka swojego byłego męża z nową partnerką życiową Żanetą. Dzieci spędzają weekend z ojcem i Żanetą.

09:00
Galileo

Autorzy zwiedzają wnętrza luksusowego mieszkania wykutego w skale. Widzowie dowiedzą się także, jak wygląda kurs dla kobiet na ochroniarza w Chinach oraz zobaczą różne wersje popularnego sernika.

10:00
Galileo

Widzowie zobaczą przegląd nietypowych dróg, którymi ludzie udają się do pracy i dowiedzą się, przy jakiej prędkości hamowanie przednim hamulcem w rowerze może być niebezpieczne dla kierującego.

11:00
Rodzina zastępcza plus

Zdenerwowany Jędrula zjawia się u Anki. Alutka namówiła Jadzię na medytację. Ta po jednym seansie doszła do wniosku, że jedzenie mięsa jest niehumanitarne. Podaje więc teraz Jędruli dania jarskie.

12:00
Miodowe lata

Karol staje się ofiarą mistyfikacji. Za 1000 zł uzyskuje wyłączność na produkcję płynu na porost włosów na terenie Mazowsza. Krawczyk postanawia wypróbować płyn na głowie kierownika Barczaka.

13:40
Niesamowite rekordy

Program prezentuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań trójka prezenterów staje się uczestnikami niecodziennych wydarzeń.

14:15
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

15:15
Czarodziejki

Leo wyjawia Piper, że jest awatarem. Phoebe i Paige są tak zaskoczone tą wiadomością, że nie potrafią ochronić niewinnego przed atakiem demonów. Dziwi je reakcja Kyle'a, gdy proszą go o pomoc.

16:15
Mecenas Lena Barska

Lena Barska _ adwokat, specjalistka od prawa rodzinnego, a prywatnie matka dwojga nastolatków, to atrakcyjna czterdziestolatka prowadząca własną kancelarię prawną.

17:15
Hawaje 5-0

Opowieść o pracy elitarnej jednostki policji, która zwalcza przestępczość na Hawajach.

18:15
Miodowe lata

Karol znów potrzebuje pieniędzy na wyjazd z drużyną Albatrosów. Postanawia wykorzystać doktora Zawiszę. Namawia go, żeby zahipnotyzował Alinkę i wydobył informacje, gdzie schowała pieniądze.

19:00
Miodowe lata

Karol i Tadzio postanawiają założyć intratny interes _ chcą otworzyć bar szybkiej obsługi. Przyjaciołom udaje się wziąć kredyt na rozkręcenie biznesu. Wszystko idzie podejrzanie łatwo.

20:00
Włatcy móch

Pani Frau straszy chłopców, że jeśli nie będą się uczyć, to czeka ich w przyszłości praca na budowie. Andżelika wraca z Paryża z nową fryzurą. Tylko chłopcy nie zachwycają się przemianą koleżanki.

20:30
Włatcy móch

Chłopcy usiłują dowiedzieć się, skąd się bierze papier oraz ile waży podarta gazeta. Zastanawiają się także, do czego potrzebne jest origami.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Memmo Fierro, który zabił żonę Horatio i siostrę Delko, ucieka z więzienia. Jego głównym celem jest odnalezienie córki, która trafiła do rodziny zastępczej.

21:55
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Jason Reger zostaje odnaleziony na bagnach Everglades _ obok pogrzebanych zwłok. Mężczyzna jest przerażony, gdy uświadamia sobie, że nie tylko śnił o zbrodni, ale być może dokonał jej na jawie.

22:55
Mroki lasu

Zbuntowana nastolatka zostaje wysłana do położonej w głębi lasu szkoły dla dziewcząt. W placówce dzieje się coś dziwnego. Niebawem uczennice zaczynają ginąć, a ją nawiedzają upiorne wizje.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF