01:00
Czysta chata

Sylwia i Dorota pomagają zapracowanej Izie, której brakuje czasu na sprzątanie. Udowadniają, że systematyczność i kilka prostych trików pozwalają utrzymać czystość w mieszkaniu.

02:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

06:00
Mała czarna

Katarzyna Montgomery oraz współprowadzący zapraszają do studia gości, gwiazdy oraz ekspertów, i rozmawiają o uczuciach, seksie, zdrowiu, a także o dzieciach, kuchni i o urodzie.

07:00
Nieśmiertelny

Obdarzony nieśmiertelnością Duncan MacLeod całe życie podporządkował walce ze złem, by chronić ludzkość. Jego wrogami są nieśmiertelni, którzy służą siłom ciemności.

08:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

09:00
Galileo

Autorzy sprawdzają sprawność poruszania się niezwykłego wynalazku zwanego Skike, będącego połączeniem nart i rolek, oraz jego przydatność w różnych warunkach.

10:00
Przygody Merlina

Morgana zostaje przywódczynią ogromnej armii. Na domiar złego używa czarów, które powodują, że mieszkańcy królestwa zachowują się tak, jakby nie wiedzieli o zbliżającym się ataku.

11:00
Rodzina zastępcza plus

Zbliża się termin porodu Majki, co wszystkich wprawia w stan radosnego oczekiwania. Jedynie Ula rozumie, że poród to jest wyzwanie o charakterze logistycznym. Planuje zatem bardzo złożoną operację.

12:00
Miodowe lata

Tadzio i Karol wybierają się na zjazd klubu sierżanta. Z braku funduszy zmuszeni są zabrać ze sobą żony. W przedziale pociągu znajdują się tylko we dwóch.

12:45
Miodowe lata

Karol daje się namówić na zainstalowanie ukrytych kamer w domu. Nie mówi o tym Alinie. Cała dzielnica podgląda Krawczyków. Karol z Tadziem postanawiają uatrakcyjnić widowisko.

13:45
Na patrolu

Funkcjonariusze interweniują w sprawie chłopca kierującego drogim, sportowym samochodem oraz w sprawie kradzieży. Okazuje się, że poszkodowany więzi w salonie policjanta.

15:15
Czarodziejki

W mieście pojawia się nowy demon, który przybrał postać kobiety i nosi imię Banshee. Czarodziejki usiłują przeciwstawić się jej mocy. W efekcie Prue zostaje zamieniona w psa.

16:15
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

17:15
Hawaje 5-0

Opowieść o pracy elitarnej jednostki policji, która zwalcza przestępczość na Hawajach.

18:15
Miodowe lata

Podrzędny reżyser zarabiający na przedstawieniach charytatywnych wmawia Karolowi, że ma on wielki talent aktorski. Krawczyk w to wierzy i organizuje przedstawienie na rzecz Klubu Sierżanta.

19:00
Miodowe lata

Ciocia Aliny, Jadzia, odwiedza Krawczyków. Wizyta wprowadza dużo komplikacji w codzienne życie. Wymęczony Karol musi spowodować, aby ciocia jak najszybciej wyjechała.

20:00
Galileo

Autorzy analizują przyczyny powstawania korków na drodze oraz zastanawiają się, czy można im w jakiś sposób zapobiec. Widzowie dowiedzą się także m.in., jak powstają płatki śniegu.

22:00
Na żywo - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Zespół agentów prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży cennej biżuterii z domu wpływowego adwokata. Wkrótce okazuje się, że umiera każda osoba, która miała kontakt ze skradzionymi kosztownościami.

23:00
Anioł śmierci

Policjant Frank jest gościem na ślubie brata, również oficera policji. Gdy Marty ginie wkrótce w ulicznej strzelaninie, Frank obiecuje, że pomści śmierć krewnego.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF