00:40
Hawaje 5-0

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania łowcy nagród, któremu przed śmiercią udało się schwytać zbiega. Była żona Danny'ego zdradza mu pewien sekret.

01:45
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

02:45
Tester

Program jest poświęcony testowaniu różnych produktów, zjawisk i usług. Ocenie zostaną także poddane ekstremalne atrakcje: loty akrobacyjne czy rajdy samochodowe.

03:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

04:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

05:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

06:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

07:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

08:00
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

09:00
Na żywo - Policjantki i policjanci

Krzysiek i Emilka łapią chłopaka, który rysuje na ulicy dziwne znaki. Okazuje się, że nie jest to akt wandalizmu. Policjanci interweniują także w sprawie awantury w pubie.

10:00
Galileo

Dzieci uwielbiają karuzelę, lecz dorosłym czasem na sam jej widok kręci się w głowie. Autorzy sprawdzają, dlaczego tak się dzieje. Widzowie poznają także kilka kuchennych trików.

11:00
V.I.P.

Vallery Irons, która przypadkowo uratowała życie sławnemu aktorowi, zostaje szefową agencji ochroniarskiej. Wraz ze współpracownikami zapewnia bezpieczeństwo znanym osobistościom.

12:00
Miodowe lata

Anita, gwiazda klubu nocnego, zakochuje się w Norku. Dziewczyna myśli, że Tadzio nazywa się Karol Krawczyk i przychodzi wynegocjować z Aliną warunki zwrócenia Karolowi wolności.

13:00
Miodowe lata

Danusia namawia Alinę, by przyłączyła się do zespołu muzyki latynoamerykańskiej. Karol jest przeciwny. Ale gdy spotyka się z lekceważeniem zespołu przez dziennikarkę, stanowczo staje po jego stronie.

13:45
Sekrety sąsiadów

Paweł i Ewa mieszkają na tym samym piętrze co Lilka i Eryk. Z mieszkania sąsiadów często słychać krzyki i kłótnie. Paweł obawia się, że Lilka jest ofiarą przemocy, lecz przyczyna awantur jest inna.

14:15
MacGyver

MacGyver ma opinię człowieka, który potrafi zrobić coś z niczego. Wykorzystuje wiedzę techniczną i niezwykłą pomysłowość do realizacji zadań zlecanych przez tajną fundację Phoenix.

15:15
Diagnoza morderstwo

Członek gangu, będący pod stałą obserwacją Steve'a, zostaje zarażony dżumą w rezultacie podmiany ampułek z lekiem. Doktor Sloan stara się odkryć źródło pochodzenia wirusa, aby zapobiec epidemi.

16:15
Czarodziejki

Piper wpada w furię, gdy inna mama krytykuje jej metody wychowawcze. Wkrótce okazuje się, że kobieta jest demonem, który chce uprowadzić Wyatta.

17:15
Buffy: postrach wampirów

Bohaterowie próbują ustalić pochodzenie nowej kosy należącej do Buffy. Tymczasem na Buffy czeka stary znajomy.

18:15
Miodowe lata

Karol opowiada dziennikarce niestworzone historie dotyczące pracy motorniczego. Wzbudza tym samym sensację w mieście. Krawczyk zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym.

19:00
Miodowe lata

Do zajezdni Karola przychodzi Tadzio z niezwykle tajemniczą miną. Okazuje się, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk wyśmiewa wynalazek, ale chce zaimponować Poldkowi Misiakowi.

20:00
Galileo

Widzowie dowiedzą się, z czego są zrobione kapiszony, zobaczą, jak przyrządza się potrawę o nazwie Palaver oraz poznają tajemnicę dziwnego zdjęcia, na którym widnieje czarna kura.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Podczas gry w pokera zamaskowany napastnik nagle opuszcza się na linie podczepionej do dachu wieżowca. Rozbija szybę antywłamaniową i strzela z broni automatycznej, po czym zabiera łup i ucieka.

22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Śledczy są przekonani, że seryjnym mordercą, który torturuje i zabija prostytutki, jest Esteban Navarro. Śledzą go przez 24 godziny. Tymczasem zostaje znaleziona kolejna martwa kobieta bez oczu.

22:55
Halo 4: Naprzód do świtu

Grupa kadetów odbywa specjalistyczne szkolenie, w trakcie którego uczy się, jak bronić Ziemi przed atakiem obcych. Młodzi ludzie niespodziewanie stają przed najtrudniejszym sprawdzianem bojowym.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF