01:00
Hawaje 5-0

Kono zmaga się z kiepskimi warunkami atmosferycznymi podczas samotnego rejsu katamaranem wokół archipelagu. Tymczasem ekipa prowadzi śledztwo w sprawie serii napadów na apteki.

02:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

03:00
Na żywo - Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

04:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

05:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

06:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

07:00
Buffy: postrach wampirów

Życiem Cordelii zawładnęły siły zła. Buffy odkrywa, że ignorowana przez klasę koleżanka stała się niewidzialna. Mając przewagę, mści się na Cordelii, najatrakcyjniejszej dziewczynie w szkole.

08:00
Nieśmiertelny

Obdarzony nieśmiertelnością Duncan MacLeod całe życie podporządkował walce ze złem, by chronić ludzkość. Jego wrogami są nieśmiertelni, którzy służą siłom ciemności.

09:00
Policjantki i policjanci

Proces adopcyjny Franka zakończył się dla Moniki i Artura pomyślnie. Policjantka jest szczęśliwa, choć zdaje sobie sprawę z wielu trudności, które wszyscy będą musieli pokonać.

10:00
Galileo

Widzowie dowiedzą się, jakie niestandardowe zastosowania może mieć kuchenka mikrofalowa, zobaczą, jak z przeziębieniem walczy się w różnych krajach, poznają też świnkę, której pasją jest malowanie.

11:00
Dom nie do poznania

Bohaterowie programu jeżdżą po Ameryce, odwiedzają różne stany i w każdym pomagają jednej rodzinie.

12:00
Miodowe lata

Karol i Tadzio postanawiają założyć intratny interes _ chcą otworzyć bar szybkiej obsługi. Przyjaciołom udaje się wziąć kredyt na rozkręcenie biznesu. Wszystko idzie podejrzanie łatwo.

12:55
Miodowe lata

Karol znów potrzebuje pieniędzy na wyjazd z drużyną Albatrosów. Postanawia wykorzystać doktora Zawiszę. Namawia go, żeby zahipnotyzował Alinkę i wydobył informacje, gdzie schowała pieniądze.

13:40
Niesamowite rekordy

Program prezentuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań trójka prezenterów staje się uczestnikami niecodziennych wydarzeń.

14:15
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

15:15
Czarodziejki

Demon Gith tworzy alternatywną rzeczywistość, w której spełniają się ukryte pragnienia czarodziejek. Starszyzna ma podjąć decyzję o pozbawieniu Chrisa statusu "Białego promienia".

17:15
Buffy: postrach wampirów

Giles odkrywa pradawną przepowiednię, według której Buffy poniesie śmierć w walce z królem wampirów. Bohaterka chce zrezygnować z obowiązków pogromcy.

18:15
Miodowe lata

Karol i Tadzio jadą z kolegami z Klubu Sierżanta na ryby. Pech chce, że Alinka i Danusia postanawiają pojechać razem z nimi, nie przyjmując do wiadomości, że jest to wyłącznie męska wyprawa.

19:05
Miodowe lata

Karol bierze udział w konkursie na najbardziej uprzejmego pracownika komunikacji miejskiej. W ramach treningu Tadzio serwuje mu wymyślne tortury, które Karol musi znosić z pokorą i uśmiechem.

20:00
21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Detektywi poszukują Delko, który zaginął na Everglades po tym, gdy został postrzelony przez Calleigh. Gdy go odnajdują, okazuje się, że mężczyzna jest wyczerpany. W ambulansie zapada w śpiączkę.

22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Do siedziby CSI wdziera się uzbrojony napastnik. Intruz bierze zakładników i barykaduje się w laboratorium. Do środka postanawia wejść Horatio, aby pomóc postrzelonej recepcjonistce.

23:00
Atak rekinów

W jednym z afrykańskich miasteczek rybackich nasiliły się ataki rekinów, paraliżując życie mieszkańców. Biolog Steven McRay odkrywa powód agresywnego zachowania zwierząt.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF