00:35
Światowe rekordy Guinessa

Program poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na które zdobyli się ludzie, by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa.

01:35
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

02:00
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

06:00
Mała czarna

Katarzyna Montgomery oraz współprowadzący zapraszają do studia gości, gwiazdy oraz ekspertów, i rozmawiają o uczuciach, seksie, zdrowiu, a także o dzieciach, kuchni i o urodzie.

07:00
Nieśmiertelny

Obdarzony nieśmiertelnością Duncan MacLeod całe życie podporządkował walce ze złem, by chronić ludzkość. Jego wrogami są nieśmiertelni, którzy służą siłom ciemności.

08:00
Strażnik Teksasu

Walker odkrywa, że irlandzcy bojówkarze planują zabicie dygnitarza, który negocjuje traktat pokojowy między IRA i Wielką Brytanią.

09:00
Galileo

W Kambodży największym przysmakiem są ptaszniki smażone w głębokim oleju. Autorzy zastanawiają się, kto je łapie i czy jest to opłacalna profesja.

11:00
Rodzina zastępcza

Podczas nieobecności Anki i Jacka ciocia Ula musi zaopiekować się dziećmi. Kobieta zamierza poprawić błędy wychowawcze rodziców. Dzieci chcą ograć ciotkę w pokera.

11:30
Rodzina zastępcza

Zdesperowany żołnierz przychodzi do domu Kwiatkowskich. Uważa, że Jacek uwiódł jego narzeczoną. Mściwy kapral domaga się sprawiedliwości. Okazuje się jednak, że powodem konfliktu jest artykuł Anki.

12:00
Miodowe lata

Karol spotyka wróżkę. Kobieta wyczytuje z jego dłoni, że popełni on morderstwo. Krawczyk koniecznie chce uniknąć przeznaczenia. Jednak wszystko, co robi, wydaje się popychać go do popełnienia zbrodni.

12:50
Miodowe lata

Karol i Tadek nie mają pieniędzy na wyjazd z klubem sierżanta. Nadarza się okazja zarobienia _ udział w eksperymencie medycznym przeprowadzanym przez doktora Zawiszę, miłośnika psychiatrii.

13:45
Na patrolu

Policjanci odpowiadają na wezwanie mężczyzny, który twierdzi, że w hotelu pojawił się fałszywy gość. Interweniują także w sprawie nastolatków, którzy wrzucają lodówkę do strumienia.

15:15
Czarodziejki

Phoebe straciła męża. Dla dobra syna stara się być silna. Dręczą ją koszmary. Jej siostry obiecują chronić ją przed złem. Okazuje się, że jej nienarodzone dziecko przejmuje kontrolę nad jej ciałem.

16:15
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

17:15
Dom nie do poznania

Freedman odszukał ojca, który był bezdomny, i zaopiekował się nim. Przydałoby się więcej miejsca, aby staruszek nie musiał mieszkać w garażu zaadaptowanym na sypialnię. Ty i ekipa postanawiają pomóc.

18:15
Miodowe lata

Alina postanawia kupić Karolowi coś wyjątkowego i zachować sekret do ostatniej chwili. Krawczyk znajduje list miłosny i jest przekonany, że wyznania tajemniczego Romea są adresowane do Aliny.

19:00
Miodowe lata

Marszałek prosi Krawczyka o wprowadzenie w tajniki polskiej ligi piłkarskiej i proponuje wspólne wyjście na derby Warszawy. Karol i Tadzio nie znają się na piłce nożnej, proszą więc Kurskiego o pomoc.

20:00
Galileo

Autorzy w komiksowej formie przybliżają sylwetkę jednego z najbardziej wpływowych władców świata, twórcę imperium mongolskiego _ Czyngis-chana.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Caine odkrywa nowy dowód w sprawie zabójstwa domniemanej ofiary Alfonsa Reyesa, dzięki któremu aresztowany zostaje uznany na niewinnego. Śledczy postanawiają ponownie przeprowadzić dochodzenie.

21:55
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Derek Powell wydaje przyjęcie na jachcie. Gdy wyznaje miłość Nadine, na pokład wdziera się para młodych ludzi, którzy okradają pasażerów. W pewnym momencie pada strzał, który śmiertelnie rani Nadine.

22:55
W zamknięciu

Ojciec i jego dwie córki walczą o przetrwanie w domku wypoczynkowym położonym w górach.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF