00:00
Atak rekinów

W jednym z afrykańskich miasteczek rybackich nasiliły się ataki rekinów, paraliżując życie mieszkańców. Biolog Steven McRay odkrywa powód agresywnego zachowania zwierząt.

02:00
Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

02:40
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

03:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

04:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

06:00
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

07:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

08:00
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

09:00
Policjantki i policjanci

Morawska odwiedza Gajdę w jego gabinecie. Przynosi mu ciasto, które miała zabrać na sobotnią kolację. Arek dziękuje, ale jest chłodny i oficjalny.

10:00
Galileo

Kawa to najpopularniejsza używka na świecie. Autorzy testują różne ekspresy do kawy, zastanawiając się, czy można w domu przyrządzić dobre espresso.

11:00
V.I.P.

Vallery Irons, która przypadkowo uratowała życie sławnemu aktorowi, zostaje szefową agencji ochroniarskiej. Wraz ze współpracownikami zapewnia bezpieczeństwo znanym osobistościom.

12:00
Miodowe lata

Karol wpada na kolejny pomysł na biznes. Dostał list z Nigerii, z którego wynika, że może łatwo zarobić dużą sumę pieniędzy, pomagając wytransferować milion dolarów za granicę.

13:00
Miodowe lata

Lokatorzy dowiadują się, że kamienica ma zostać zburzona. Mieszkańcom zostaną przekazane nowe, piękne mieszkania. Karol postanawia przeciwstawić się zmianom.

13:40
Na żywo - Sekrety sąsiadów

Wiktor zostawia żonę, Julię, z córką i przeprowadza się do kochanki. Niestety, wszyscy mieszkają blisko siebie, co doprowadza do wojny między kobietami.

14:15
MacGyver

MacGyver przyłącza się do amerykańsko-rosyjskiej ekspedycji na Alaskę, mającej na celu odnalezienie wraku samolotu przewożącego złoto. Okazuje się, że ktoś ich uprzedził.

15:15
Diagnoza morderstwo

Nowa dziewczyna Steve'a jest instruktorką tańca. Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie właściciel klubu, w którym pracuje, staje się podejrzaną w śledztwie w sprawie morderstwa.

16:15
Drużyna A

Buźka dostaje list od siostry dawnego kolegi z klasy. Jej brat, oceanograf, ma kłopoty. Ustalił miejsce spoczywającego na dnie morza hiszpańskiego galeonu ze skarbem, na który polują rabusie.

17:15
Paulina

Romantyczna historia młodej kobiety, Pauliny, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie.

18:15
Miodowe lata

Dyrektor Marszałek polecił pracownikom zorganizowanie programu artystycznego z okazji świąt. Następuje podział obowiązków. Karol i Tadzio zamierzają przygotować szopkę polityczną.

19:00
Miodowe lata

Karol i Tadzio bardzo przeżywają najbliższy mecz z Orłami Otwock. Alina i Danka nie rozumieją zagadnień piłki nożnej. Jednak dla dobra małżeństw postanawiają zainteresować się tym sportem.

20:00
Galileo

Widzowie dowiedzą się m.in., czy wysypywany zimą na oblodzone drogi żwir może być ponownie wykorzystany, w jaki sposób działa największe w Europie centrum handlowe.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

W wyniku poparzeń umiera pewien Irańczyk. Głównym podejrzanym staje się najlepszy przyjaciel syna, Horatio, który jest na przepustce z wojska, oraz jego dziewczyna, siostra ofiary.

22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Detektywi odkrywają, że trzy ofiary zabójstw, które miały miejsce w trakcie przerwy szkolnej, to trójka przyjaciół uczęszczająca do tej samej szkoły i wplątana w pewien incydent.

23:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Na policję zgłasza się striptizerka z klubu go-go, która od jakiegoś czasu jest nękana przez tajemniczego wielbiciela. Paulina i Kuba próbują ustalić tożsamość dręczyciela.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF