00:40
Hawaii 5.0

Prowadząc śledztwo w sprawie śmierci neurochirurga, policjanci przypadkowo odkrywają prawdę na temat popełnionego przed czterdziestu laty zabójstwa.

01:40
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

02:45
Tester

Program jest poświęcony testowaniu różnych produktów, zjawisk i usług. Ocenie zostaną także poddane ekstremalne atrakcje: loty akrobacyjne czy rajdy samochodowe.

03:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

04:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

05:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

06:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

07:00
Buffy: postrach wampirów

Burmistrz daje Faith nóż myśliwski i wysyła na lotnisko, aby odebrała bezcenną szkatułkę i zabiła kuriera, który ją przywiózł. Joyce jest dumna z Buffy, która dostała się na Uniwersytet Northwestern.

08:00
Nieśmiertelny

Obdarzony nieśmiertelnością Duncan MacLeod całe życie podporządkował walce ze złem, by chronić ludzkość. Jego wrogami są nieśmiertelni, którzy służą siłom ciemności.

09:00
Policjantki i policjanci

Policjanci interweniują w sprawie mężczyzny, który połknął kapsułki z narkotykami i jedna z nich się rozszczelniła, oraz w sprawie pobitego chłopaka, który należy do subkultury "skejtów".

10:00
12:00
Miodowe lata

Karol wywołuje w pracy awanturę, która kończy się wizytą motorniczego u psychiatry. Karol musi przekonać żonę, że jest zdrowy. Teść przekazuje Krawczykowi sposób na zachowanie spokoju.

12:55
Miodowe lata

Karol chciałby zostać szefem warszawskiego oddziału klubu sierżanta. Przegrywa wybory jednym głosem i podejrzewa, że został on oddany przez Tadeusza Norka.

13:45
Koszmarne tatuaże

Program opowiada o ludziach, których zmorą stały się ich własne tatuaże i którzy szukają ratunku u trojga najlepszych tatuażystów specjalizujących się w artystycznym maskowaniu niechcianych rysunków.

14:15
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

15:15
Czarodziejki

Piper udaje się na rozmowę o pracę. Okazuje się, że przybrała nazwisko morderczyni ściganej listem gończym.

16:15
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

17:15
Buffy: postrach wampirów

Nadchodzi dzień, w którym ma się odbyć bal maturalny. Buffy i jej przyjaciele są pochłonięci przygotowaniami. Okazuje się, że ktoś jednak chce zakłócić przebieg balu.

18:15
Miodowe lata

Karol i Tadzio przypadkowo dostają bilety na ważny mecz piłkarski. Aby pójść, Krawczyk w pracy udaje chorego. Co więcej, w trakcie meczu wygrywa nagrodę na loterii.

19:05
Na żywo - Miodowe lata

Danka powiedziała Karolowi, że jej znajomy ma bardzo ciekawą teorię finansowego powodzenia. Trzeba wyglądać na bogatego, wtedy jest się bogatym. Krawczyk natychmiast przetwarza teorię w praktykę.

20:00
Galileo

Widzowie dowiedzą się, czy można zbudować samochód na powietrze, jak powstaje ser gorgonzola, czy istnieje możliwość sterowania przedmiotami za pomocą fal mózgu oraz jak wygląda kontrolowane burzenie.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Podczas gry w pokera zamaskowany napastnik nagle opuszcza się na linie podczepionej do dachu wieżowca. Rozbija szybę antywłamaniową i strzela z broni automatycznej, po czym zabiera łup i ucieka.

22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Śledczy są przekonani, że seryjnym mordercą, który torturuje i zabija prostytutki, jest Esteban Navarro. Śledzą go przez 24 godziny. Tymczasem zostaje znaleziona kolejna martwa kobieta bez oczu.

22:55
Na linii wroga

Na granicy chińsko-wietnamskiej dochodzi do ważnej transakcji. Amerykańscy żołnierze z ukrycia obserwują przebieg wydarzeń. Brawurowa akcja kończy się fiaskiem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF