00:15
Na żywo - Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

06:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

07:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

08:00
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

09:00
Policjantki i policjanci

Krzysiek i Alicja zostają wezwani na miejsce alarmu bombowego. Zajmują się także sprawą zgłoszoną przez lekarzy ze szpitala, do którego trafia coraz więcej osób z zatruciem pokarmowym.

10:00
11:00
V.I.P.

Vallery Irons, która przypadkowo uratowała życie sławnemu aktorowi, zostaje szefową agencji ochroniarskiej. Wraz ze współpracownikami zapewnia bezpieczeństwo znanym osobistościom.

12:00
Miodowe lata

Karol i Tadzio zastanawiają się, jak zorganizować wyjazd na mecz do Manchesteru. Krawczyk wpada na pomysł, by wykorzystać prasowe zapowiedzi końca świata, który rzekomo nastąpi za tydzień.

13:00
Miodowe lata

Alina narzeka, że Karol podtatusiał. Mąż postanawia udowodnić, że czuje się młodo i zaprasza ją na rolki. Sęk w tym, że nie potrafi jeździć. Sądzi, że wystarczy łyżwiarskie doświadczenie z młodości.

13:40
Sekrety sąsiadów

Eleonora oznajmia synowi, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Andrzej odkrywa, że Paweł jest jego rówieśnikiem. Nie wierzy w jego dobre intencje. Sądzi, że Paweł chce wykorzystać jego matkę.

14:15
MacGyver

MacGyver ma opinię człowieka, który potrafi zrobić coś z niczego. Wykorzystuje wiedzę techniczną i niezwykłą pomysłowość do realizacji zadań zlecanych przez tajną fundację Phoenix.

15:15
Diagnoza morderstwo

Do szpitala trafia znana piosenkarka. Pacjentka prosi dr Sloana, by zabrał ją do swojego domu. Jest przekonana, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

16:15
Drużyna A

Drużyna A porywa radziecki odrzutowiec z bazy na Syberii. Do Los Angeles przylatuje agent wywiadu Trigorin, żeby go odzyskać. W tym celu porywa gen. Stockwella, chcąc wyciągnąć od niego prawdę.

17:15
Buffy: postrach wampirów

Buffy i Riley nie potrafią się powstrzymać przed pasją, która ich ogarnia. Gdy tylko znikają w sypialni, by kochać bez opamiętania, wokół ich pokoju w domu robi się okropnie zimno.

18:15
Miodowe lata

Prezes Marszałek ma nową żonę. Karol i Tadzio postanawiają się jej podlizać, licząc, że dzięki względom żony trafią w łaski szefa. Sąsiedzi wybierają się wraz z żonami do Marszałka.

19:00
Miodowe lata

Karol i Tadzio spotykają się z kompozytorem, który napisał na ich zamówienie muzykę do hymnu klubu sierżanta. Zaskoczeniem okazują się dla nich pieniądze, które można zarobić, komponując.

20:00
Galileo

Widzowie poznają tajemnice wulkanów. Dowiedzą się, skąd się bierze lawa i jak wygląda mechanizm erupcji. Autorzy ukazują pracę śmieciarza, wysyłając na praktyki jednego z pracowników.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Młoda kobieta traci przytomność po wyjściu z klubu nocnego. Wkrótce potem umiera na ulicy. Okazuje się, że została otruta. Pracownik klubu mówi, że jeszcze ktoś zachowywał się tej nocy dziwnie.

21:55
Wielka czerwona jedynka

Film przedstawia historię walk amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty, począwszy od starć w Afryce Północnej, aż do uwolnienia więźniów jednego z obozów koncentracyjnych na terenie Czechosłowacji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF