01:30
Hawaje 5-0

Opowieść o pracy elitarnej jednostki policji, która zwalcza przestępczość na Hawajach.

02:30
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

03:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

04:00
Na żywo - Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

05:00
Disco Polo Life

Program prezentuje utwory disco polo, wywiady z gwiazdami, najnowsze wiadomości oraz fragmenty z imprez muzycznych.

06:00
Top 10 lista przebojów

Prowadzący prezentuje najlepsze utwory muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą drogą SMS-ową głosować na ulubione teledyski.

07:00
Strażnik Teksasu

Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa zwanej "Strażnikami Teksasu". Mistrz sztuk walki, doskonały strzelec i niezłomny pogromca przestępców zawsze staje w obronie pokrzywdzonych.

09:00
Policjantki i policjanci

Mężczyzna, który patroluje ulice, by nagrywać wykroczenia piratów drogowych, wpada na trop poważnego przestępstwa. Policjanci otrzymują także wezwanie do kolizji na parkingu przy centrum handlowym.

10:00
Galileo

Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób powstają słynne amerykańskie cookies i jak zdobyły tak dużą popularność. Autorzy zwiedzają niezwykły warsztat przetwórstwa samochodów.

11:00
V.I.P.

Vallery Irons, która przypadkowo uratowała życie sławnemu aktorowi, zostaje szefową agencji ochroniarskiej. Wraz ze współpracownikami zapewnia bezpieczeństwo znanym osobistościom.

12:00
Miodowe lata

Do kamienicy Krawczyków wprowadza się nowa rodzina z dwunastoletnim Tomkiem. Chłopiec jest bardzo zapatrzony w Karola, który w karkołomny sposób stara się mu zaimponować.

12:55
Miodowe lata

W mieszkaniu Krawczyków pojawia się nowy sprzęt domowy. Ten fakt staje się przyczyną konfliktów. Alina idzie do pracy, co powoduje zazdrość męża.

13:45
Sekrety sąsiadów

Sylwia i Adam są małżeństwem od piętnastu lat. Niestety, mężczyzna ulega wypadkowi, w wyniku którego traci pamięć. Żona walczy o przywrócenie wspomnień mężowi, który zakochuje się w ich sąsiadce.

14:15
MacGyver

Sandra Millhouse stworzyła organizm, który w celach badawczych został wysłany w kosmos. Gdy satelita powrócił na Ziemię, okazało się, że ów organizm jest zabójczy dla życia. Planecie grozi kataklizm.

15:15
Diagnoza morderstwo

Borykający się z kłopotami finansowymi psychiatra zabija natarczywą kobietę, która nachodziła doktora Sloane'a. Mężczyzna chce wciągnąć Marka w układ, który rozwiąże jego problemy.

16:15
Drużyna A

Na terenie Arizony bogaty farmer wyłapuje dzikie konie, które są pod ochroną. Mieszkający tam Indianin, weteran wojny w Wietnamie, postanawia działać. Wzywa Drużynę A.

17:15
Buffy: postrach wampirów

Joyce wiesza na ścianie w sypialni nigeryjską maskę. Wkrótce razem z Buffy znajdują w piwnicy ciało kota. Zakopują go, ale w nocy kot-zombie wydostaje się spod ziemi i przedostaje się do domu.

18:15
Miodowe lata

Alina postanawia zmienić życie rodziny Krawczyków i urządzić je za podszeptem wróżki. Karol zastanawia się, jak odwieść żonę od tego pomysłu. Ma pewien plan. Namawia Tadzia do odegrania roli wróżki.

19:05
Miodowe lata

Tadzio zapada na klaustrofobię, która uniemożliwia mu pracę w kanalizacji. Jest tak przerażony, że zgadza się poddać leczeniu tajemniczą metodą X. Norek przebywa w klinice psychiatrycznej.

20:00
Galileo

Widzowie dowiedzą się, jak powstają materace i jak należy je wybierać, zajrzą za kulisy produkcji czepków kąpielowych oraz poznają sekrety wyścigów wielbłądów, które odbywają się w Dubaju.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Agenci CSI starają się ustalić przyczyny pożaru. Calleigh nawiązuje kontakt z ofiarą. Stara się odnaleźć poszlaki w wyobraźni osoby, która znajduje się w śpiączce.

22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Kilku napastników dokonuje napadu na sklep jubilerski. Podczas ucieczki jednego z nich zatrzymuje klient, który odwiedzał regularnie sklep, chcąc kupić pierścionek. Mężczyzna zostaje zastrzelony.

23:00
Bokser z Brooklynu

Wychowujący się na Brooklynie Anthony pasjonuje się boksem. Po śmierci matki chłopak trafia pod skrzydła bossa mafii. Pod okiem trenera Anthony rozpoczyna niełatwą drogę do kariery zawodowego boksera.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF