01:50
Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

02:25
SuperLudzie Extra

Autorzy przedstawia sylwetki osób niepełnosprawnych, które postawą życiową pokazują, że ograniczenia istnieją tylko w umysłach ludzi. W każdym odcinku ukazana jest historia jednego bohatera.

02:40
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

03:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

04:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

05:45
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

07:00
Buffy: postrach wampirów

Do Sunnydale powraca Spike. Porywa Willow. Ma nadzieję, że dziewczyna stworzy dla niego magiczne zaklęcie, które sprawi, że Drusilla znowu go pokocha.

08:00
Na żywo - Drużyna A

Jim Sullivan prowadzi z córką, Patty, prywatny dom dziecka. Zadłuża się w kasynie prowadzonym przez Johnny'ego Royce'a. Wierzyciel próbuje zastraszyć Sullivanów. Patty zwraca się o pomoc do Drużyny A.

09:00
Policjantki i policjanci

Ponieważ Morawska bierze kilka dni wolnego, Krzysiek jedzie na patrol z Julią Mazurek, która niedawno dołączyła do zespołu. To pierwszy patrol dziewczyny, więc ma się ona jak najwięcej uczyć.

10:00
Galileo

W programie o rozkładanym dachu rowerowym, metodach wirtualnych przymiarek krawieckich, połówie langust u wybrzeży wyspy Jawa oraz uprawie i wartościach zdrowotnych grejpfruów.

12:00
Miodowe lata

W mieszkaniu Krawczyków popękały rury. Alina żąda od Karola, żeby zamówił hydraulika. Ten wzywa kolegę _ kiepskiego prawnika, który teraz jest także hydraulikiem.

12:55
Miodowe lata

Po odejściu czternastego dozorcy Karol Krawczyk zostaje gospodarzem domu. Aby usprawnić pracę, instaluje wewnętrzny telefon do dozorcy, co prowokuje wiele zabawnych sytuacji.

13:40
Sekrety sąsiadów

Laura i Jan kupują wymarzony dom i przeprowadzają się na wieś. Niestety, ich spokój zakłócają sąsiedzi. Roman i Maria robią, co mogą, by uprzykrzyć życie mieszczuchom. Konflikt narasta.

14:15
MacGyver

MacGyver ma opinię człowieka, który potrafi zrobić coś z niczego. Wykorzystuje wiedzę techniczną i niezwykłą pomysłowość do realizacji zadań zlecanych przez tajną fundację Phoenix.

15:15
Diagnoza morderstwo

Kiedy zakład fotograficzny przez pomyłkę wysyła dr. Sloanowi niewłaściwe zdjęcia, zostaje on uwikłany w śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczyny z agencji towarzyskiej. Amanda niebawem będzie rodzić.

16:15
Detektyw Monk

Nadchodzi Boże Narodzenie. Monk, Natalie i Julie stoją w korku spowodowanym przez świętego Mikołaja. Monk postanawia działać. Chwilę potem słychać strzały.

17:15
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

18:15
Miodowe lata

W mieszkaniu Krawczyków pojawia się nowy sprzęt domowy. Ten fakt staje się przyczyną konfliktów. Alina idzie do pracy, co powoduje zazdrość męża.

19:05
Miodowe lata

Do kamienicy Krawczyków wprowadza się nowa rodzina z dwunastoletnim Tomkiem. Chłopiec jest bardzo zapatrzony w Karola, który w karkołomny sposób stara się mu zaimponować.

20:00
Galileo

Propozycja diety pudełkowej dla zapracowanych, ale chcących odżywiać się zdrowo i zrzucić kilka kilogramów. Reporter Galileo na własnej skórze sprawdzi, jak wygląda pustynny los Beduina.

21:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Pewien rybak znalazł część ludzkiego korpusu we wnętrznościach złowionego rekina. Horatio i Megan rozpoczynają śledztwo w sprawie morderstwa.

22:55
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Funkcjonariusze dowiadują się, że mężczyzna, który poprzedniego dnia chciał z nimi rozmawiać, powiesił się. Technik kryminalny ustala jednak, że nie było to samobójstwo.

23:55
Zamotani

Cooper traci pracę telemarketera za spóźnienia, odstraszanie klientów i wygłupy w biurze. Chwilę po tym mężczyzna mdleje. Budzi się po kilku dniach, bardzo osłabiony i owinięty wielką pajęczyną.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF