01:15
STOP Drogówka

Program przedstawia, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych zarówno lądowych, jak i rzecznych. Kamera towarzyszy policyjnym patrolom w ich codziennej pracy.

02:15
Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

02:40
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

03:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

04:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

05:45
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

07:00
Buffy: postrach wampirów

Willow używa magii, by spełnić życzenia. Mimowolnie zamienia Gilesa w ślepca, Buffy i Spike'a w nowożeńców, zaś Xandera _ w magnes dla demonów.

08:00
Drużyna A

Buźka ma zorganizować koncert znanego wykonawcy muzyki country, Kowboja George'a. Znajomy agent podsyła Buźce brytyjską gwiazdę rocka zamiast Kowboja. Hannibal przebiera się za muzyka country.

09:00
Policjantki i policjanci

Karolina Rachwał gości u siebie siostrę. Po wizycie Ewy Karolina zauważa brak pieniędzy w portfelu. Na odprawie Jaskowska przedstawia nowego pracownika komendy, Juliusza.

10:00
Galileo

Setki ton papieru trafiają codziennie do śmieci. Część z niego udaje się odzyskać i przetworzyć. Widzowie dowiedzą się, jak odbywa się taki proces oraz jak produkowany jest papier ozdobny.

12:00
Miodowe lata

Karol znajduje w tramwaju paczkę z białym proszkiem. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek, który jest na tropie wolskiego kanału przerzutu narkotyków.

12:55
Miodowe lata

Widząc zafascynowanie żon sławną osobą, Karol i Tadzio postanawiają wziąć udział w "Idolu". Zdesperowani chcą porwać Kubę Wojewódzkiego i wymusić na nim występ w programie.

13:40
Jaś Fasola

Perypetie nierozgarniętego mężczyzny w średnim wieku, który z powodu swojego zachowania wciąż wpada w różne kłopoty.

14:15
MacGyver

MacGyver ma opinię człowieka, który potrafi zrobić coś z niczego. Wykorzystuje wiedzę techniczną i niezwykłą pomysłowość do realizacji zadań zlecanych przez tajną fundację Phoenix.

15:15
Diagnoza morderstwo

Podczas wręczania nagród Country Music Awards pewien mężczyzna zostaje zamordowany. Doktor MArk Sloan próbuje znaleźć zabójcę przed zakończeniem ceremonii.

16:15
Gliniarz i prokurator

Mecenas sztuki, Benjamin Thorne, ma romans. Jego kochanka domaga się, żeby wyjawił żonie prawdę. W czasie wyborów mężczyzny roku ktoś zawiadamia policję o znalezieniu na plaży zwłok młodej kobiety.

17:15
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

18:15
Miodowe lata

Karol jest nieszczęśliwy, bo w zajezdni zaczyna się szkolenie BHP, którego on nie lubi. Doktor Zawisza przychodzi do Tadzia, żeby go namówić na zastosowanie nowatorskiej metody leczenia alergii.

19:00
Miodowe lata

Karol z Tadziem strasznie się pokłócili. Alina i Danka oceniają tę kłótnię na jakieś pięć cichych dni. A tego nie da się wytrzymać. Trzeba przyjaciół jakoś pogodzić.

20:00
21:00
CSI: Cyber

Ekipa Cyber tropi hakera odpowiedzialnego za największy w historii wyciek tajnych danych. Skradzione zostają miliony dokumentów dotyczących pracowników federalnych.

21:55
CSI: Kryminalne zagadki Miami

Młoda kobieta zostaje zaatakowana przez rekina i umiera. Ale już wcześniej ktoś chciał strzałem pozbawić ją życia. Na ciele ofiary śledczy zauważają też sprzęt szpiegowski.

22:55
Szkoła wyrzutków

Billy Tepper jest przywódcą grupy rozpuszczonych chłopców z bogatych rodzin. Pewnego dnia szkoła, do której uczęszcza, staje się obiektem ataku południowoamerykańskich terrorystów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF