02:00
Benny Hill

Benny Hill wciąż ma wiernych wielbicieli swego talentu. Jest uważany za najlepszego komika swoich czasów. Ale miał tyluż przeciwników, którzy krytykowali go za obsceniczne skecze.

02:40
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

03:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

04:40
Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. W każdym odcinku są prezentowane m.in. wywiady z gwiazdami, które przeprowadza Piotr Świergalski.

05:45
Telezakupy TV Okazje

Program prezentuje artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia, kosmetyki. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:00
Top 10 lista przebojów

Program prezentuje najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na ulubione teledyski drogą SMS-ową oraz wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

07:00
Buffy: postrach wampirów

Buffy obawia się, że Riley jest siłą przetrzymywany przez komandosów Inicjatywy. Tymczasem on niespodziewanie zjawia się u Xandera. Następnie Riley i Buffy wyruszają na poszukiwania zbiega, Adama.

08:00
Drużyna A

Gangsterzy chcą przejąć stację benzynową należącą do Zacha. Mężczyzna postanawia wynająć Drużynę A. Wkrótce okazuje się, że za sprawą stoi mafiozo Sonny Marlini.

09:00
Gwiazdy kabaretu

Największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. W studiu programu wystąpią takie znakomitości jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem.

10:00
11:00
Czysta chata

Gospodarze programu spieszą z pomocą osobom, które nie potrafią poradzić sobie z bałaganem panującym w ich domach. W wielu przypadkach stan ten narastał przez lata i stał się poważnym problemem.

12:00
Miodowe lata

Karol chce zostać radnym. Tadzio uważa, że sam jest lepszym kandydatem. Idąc na kompromis, postanawiają osadzić na stanowisku osobę, którą będą mogli kierować. Wybór pada na jedną z sąsiadek.

12:55
Miodowe lata

Kurski wpada do mieszkania Krawczyków. Daje Karolowi tajemniczą skrzyneczkę na przechowanie. Krawczyk z Tadziem dedukują, że musi w niej być największy brylant na świecie.

13:40
Jaś Fasola

Jaś Fasola jest nieobliczalny, małomówny i pomimo dorosłego wieku wciąż zachowuje się jak dziecko. Tym razem przystępuje do egzaminu z trygonometrii i wpada w panikę już po pierwszym pytaniu testu.

14:15
MacGyver

MacGyver ma opinię człowieka, który potrafi zrobić coś z niczego. Wykorzystuje wiedzę techniczną i niezwykłą pomysłowość do realizacji zadań zlecanych przez tajną fundację Phoenix.

15:15
Diagnoza morderstwo

Bogata kobieta i jej kochanek planują zabójstwo męża. Winę za morderstwo chcą zrzucić na doktora Marka Sloana.

16:15
Gliniarz i prokurator

Derek, asystent prokuratora McCabe'a, wraca z dziewczyną samochodem do domu. Na zakręcie pasażerka rozlewa kawę. Derek odwraca wzrok od drogi i potrąca człowieka, który wtargnął na jezdnię.

17:15
Medicopter 117

Perypetie zespołu górskiego pogotowia lotniczego. Bohaterowie w każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu decydują sekundy.

18:15
Miodowe lata

Karol Krawczyk _ tramwajarz z Woli _ dowiaduje się, że zostało mu tylko 6 miesięcy życia. Za namową wiernego przyjaciela, kanalarza Tadzia Norka, postanawia zabezpieczyć żonie przyszłość.

18:50
Miodowe lata

Karol Krawczyk zostaje zwolniony z pracy. Przychodzi do domu zdruzgotany. Wyrzuca z siebie całą złość, wszystkie żale i pretensje. Po czym daje Tadziowi list, aby przyjaciel go wysłał.

19:25
Miodowe lata

Karol i Tadzio zostają zaczepieni przez dziennikarza i zapytani, kto jest głową rodziny. Tadzio boi się powiedzieć, że on, a wstyd przyznać, że w domu rządzi żona. Karol wpada we własne sidła.

20:00
21:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Doszło do zabójstwa. Jedynym świadkiem jest głuchoniema matka ofiary. Danny i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci łyżwiarki. Zastanawiają się, czy kobieta była wcześniej prześladowana.

22:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

W pustym mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny. Dowody wskazują na to, że mężczyznę zabiła osoba, którą porwał. W Central Parku dochodzi do zamordowania uczestnika wyścigów w sklepowych wózkach.

23:00
Sprawiedliwi _ wydział kryminalny

Policjanci zajmują się sprawą szajki złodziei samochodów, którzy działają od kilku tygodni. Na komendzie miał się stawić ważny świadek, jednak został potrącony autem przez nieznanego sprawcę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF