02:25
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler pomaga bankrutującym właścicielom restauracji w Polsce. Analizuje sytuację oraz wskazuje błędy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza zmiany.

03:25
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:05
Nic straconego

Powtórki programów emitowanych w mijającym dniu.

05:15
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:45
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

08:00
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

11:00
Efekt domina

Dominika Kulczyk i jej ekipa wyjeżdżają na Filipiny. W stolicy tego kraju, w jednej z ubogich dzielnic działa fundacja, która poprzez sport zachęca pracujące na wysypisku dzieci do nauki.

11:35
Co za tydzień

Program przedstawia najciekawsze informacje ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący zabiera widzów w podróż po świecie mody, planach seriali, filmów i programów telewizyjnych.

12:10
Iron Majdan

Małgorzata i Radosław Majdanowie podróżują po świecie, podejmując się wykonania różnych zadań. Zdani tylko na siebie będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji.

13:10
Diagnoza

Anna dochodzi do wniosku, że objawy Ewy są wywołane przyjęciem leku Global Vity, a nie placebo. Sądzi, że koperty zostały podmienione. Tomasz mówi jej, że Artman ma dostęp do dokumentacji badań.

14:10
Druga szansa

Piotr poszukuje Moniki. Goście imprezy wydawnictwa, w którym Borecka pracuje, nie są w stanie mu pomóc. Monika budzi się oszołomiona. Gdy zdaje sobie sprawę z tego, co się stało, kontaktuje się z Olą.

15:10
Hipnoza

Pięcioosobowa drużyna rywalizuje o nagrodę pieniężną, wykonując określone zadania. Ich realizację utrudnia stan hipnozy, w który uczestnicy zostaną wprowadzeni przez certyfikowanego hipnotyzera.

16:15
Kung Fu Panda II

Kontynuacja przygód Po i jego przyjaciół. Tym razem grupa sympatycznych adeptów kung-fu będzie musiała stawić czoła nikczemnemu lordowi Shenowi, który za cel postawił sobie podbicie Chin.

18:00
Ugotowani

Każdy z uczestników przygotowuje dla rywali wykwitną kolację złożoną z przystawki, dania głównego i deseru. Efekty kulinarnych poczynań zostaną poddane ocenie konkurentów.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:30
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:40
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:45
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Na żywo - MasterChef Junior

Młodzi amatorzy gotowania prezentują talent pod okiem jurorów, którzy wyłonią najlepszego spośród nich i uhonorują go tytułem "MasterChefa Juniora".

21:30
Colombiana

Historia płatnej zabójczyni. Jej obsesją jest odnalezienie i zniszczenie ludzi, którzy zamordowali jej rodziców. Cataleya jest niezwykle skuteczna. Z każdym wykonanym zleceniem zbliża się do celu.

23:50
Druhny

Grupa druhen pomaga przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF