00:50
Człowiek ze stali

Na Ziemię przybywa złowrogi generał Zod, który grozi jej zniszczeniem. Żąda wydania jego krajana ukrywającego się na planecie. Mający nadnaturalne moce Clark musi stawić mu czoła.

03:40
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

03:55
Moc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

05:20
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:40
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:55
Kobieta na krańcu świata

Martyna Wojciechowska odwiedza plemię Kurya z Tanzanii. Istnieje tu tradycja, zgodnie z którą kobieta może poślubić kobietę. Nie ma to związku z homoseksualizmem, tylko z posiadaniem dzieci.

08:30
Dzień dobry wakacje

Prowadzony na żywo program poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów i reportaży.

11:00
Na Wspólnej

Robert nadal ukrywa się ze Stasiem. Olga przychodzi do Weroniki i żąda, by ta zadzwoniła do Tadeusiaka i nakazała mu wrócić do Warszawy. Gdy Roztocka protestuje, była żona Roberta rzuca się na nią.

11:25
Na żywo - Na Wspólnej

Antoni mówi Romanowi, że chce umówić się z Alicją na romantyczną kolację. Hoffer pozbywa się brata z Warszawy i wieczorowo ubrany sam zjawia się u kobiety.

11:50
Na Wspólnej

Staś prosi ojca, by odwiedzili przebywającą w szpitalu Olgę. Kobieta początkowo spokojnie bawi się z synkiem, lecz gdy Robert sugeruje, że trzeba iść do domu, matka nie chce puścić dziecka.

12:15
Na Wspólnej

Damian wraca pijany z bankietu, na którym był z Patrycją. Monika ma pretensje, że mąż więcej czasu spędza z menedżerką niż z nią. Cieślik nie rozumie, o co chodzi żonie. Ta postanawia działać.

12:50
Ugotowani

Każdy z uczestników przygotowuje dla rywali wykwitną kolację złożoną z przystawki, dania głównego i deseru. Efekty kulinarnych poczynań zostaną poddane ocenie konkurentów.

13:55
Mistrzowskie cięcie

Druga edycja programu, w którym jury stara się znaleźć osobę mającą niezwykły talent fryzjerski. Uczestnicy będą musieli wykazać się kreatywnością, talentem i szybkością oraz opanowaniem nerwów.

14:55
Agent _ gwiazdy

Kinga prosi każdego z zawodników o wyznaczenie osoby, która jego zdaniem opuści program. Temu, kto zdobędzie najwięcej głosów, zostanie odjęty punkt podczas testu o agencie.

16:00
Dorota inspiruje

Kasia i jej dzieci marzą o odnowieniu kuchni. Kobiecie najbardziej zależy na pozbyciu się starego kredensu. Dorota Szelągowska stara się przekonać ją do pozostawienia mebla.

17:00
Projekt Lady

Grupa krnąbrnych dziewczyn trafia do eksperymentalnej szkoły. Pod wodzą dwóch mentorek mają stać się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie młodymi damami.

18:00
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler przybywa z pomocą właścicielom restauracji o nazwie "Lizawka". Mężczyźni chcieli przywrócić lokalowi dawną świetność, lecz mimo zaangażowania i starań nie odnieśli sukcesu.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:25
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:35
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:45
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Walentynki

W Los Angeles w dniu świętego Walentego przecinają się ścieżki kilkunastu osób zmagających się z kłopotami sercowymi. 14 lutego zmieni życie każdego z bohaterów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF