00:20
Dom woskowych ciał

Szóstka młodych ludzi trafia do miasteczka na odludziu, gdzie para psychopatycznych kolekcjonerów poluje na zbłąkanych turystów.

03:40
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:10
Nic straconego

Powtórki programów emitowanych w mijającym dniu.

05:25
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:45
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:55
Nowa Maja w ogrodzie

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Zaprezentuje ciekawe porady, piękne plenery oraz wywiady z ludźmi, którym w dbaniu o ogród udało się osiągnąć doskonałość.

08:25
Akademia ogrodnika

W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszystko, co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.

08:30
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

11:00
Domowe rewolucje

Program, w którym prowadząca oraz towarzysząca jej ekipa remontowa zmieniają wystrój mieszkań. Właściciele muszą opuścić lokum na kilka dni, podczas których przejdzie ono metamorfozę.

12:00
Co za tydzień

Program przedstawia najciekawsze informacje ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący zabiera widzów w podróż po świecie mody, planach seriali, filmów i programów telewizyjnych.

12:55
Na żywo - Żony Hollywood

Rodrigo chce zrobić kurs na pilota helikoptera, a na lekcję latania udaje mu się namówić także żonę. Mężczyzna podejmuje się również innego wyzwania _ zamierza się nauczyć języka polskiego.

13:55
Druga szansa

Adam żąda przeprowadzenia testów DNA na ojcostwo Basi. Marcin jest przeciwny badaniom, lecz Monika chce ostatecznie rozwiać wątpliwości dotyczące tej kwestii.

14:55
Minionki rozrabiają

Gru porzucił życie złoczyńcy, aby móc zająć się wychowaniem córek. Kiedy zaczyna przyzwyczajać się do roli zwykłego ojca, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się eliminowaniem zła.

17:00
Belle Epoque

W lesie w pobliżu jednej z podkrakowskich wsi zostają znalezione zwłoki kobiety. Po oględzinach miejsca zbrodni Jan typuje podejrzanego, lecz komisarz Jelinek ma inny pogląd na sprawę.

18:00
Ugotowani

W rywalizacji kulinarnej biorą udział mieszkańcy Łodzi: Marcin Półgrabia, Maciej Wawrzonek, Agnieszka Cygan oraz Martyna Jurkiewicz.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:25
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:35
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:45
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
MasterChef Junior

Uzdolnione kulinarnie dzieci walczą o miejsce w finale. Mali kucharze mają za zadanie przygotować danie rybne. Podczas drugiego wyzwania uczestnicy w zaledwie 90 minut będą musieli zrobić deser.

21:35
Gwiezdne wojny III _ Zemsta Sithów

Rycerz Jedi, Anakin Skywalker, widzi w snach ukochaną Padmé umierającą podczas porodu. By uratować jej życie, dołącza do Sił Zła. Pod ich wpływem staje się złowrogim i bezlitosnym lordem Vaderem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF