01:35
Co za tydzień

Program przedstawia najciekawsze informacje ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący zabiera widzów w podróż po świecie mody, planach seriali, filmów i programów telewizyjnych.

02:20
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

02:45
Noc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

05:30
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:55
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:00
Na żywo - Szkoła

Cezary i Łukasz są przekonani, że ich kolega wygrał dużą sumę pieniędzy. Postanawiają odebrać mu cześć wygranej. Zamykają w piwnicy jego dziewczynę i wysyłają wiadomość z żądaniem okupu.

08:00
19+

Nadchodzą urodziny Irka, lecz chłopak o nich nie myśli, ponieważ jest zmartwiony kłótnią z Iwoną. Ta, by zrobić ukochanemu niespodziankę, postanawia pogodzić się z Melanią.

08:30
19+

Melania marzy o tym, by mieć uwodzicielskie spojrzenie, więc postanawia poddać się zabiegowi doklejenia sztucznych rzęs. Matka Janka jest temu przeciwna, ale dziewczyna stawia na swoim.

09:00
Kuchenne rewolucje

Mirek jest właścicielem restauracji która ma przypominać góralską chatę. Niestety, mimo elementu zaskoczenia lokal nie przynosi zysków poza sezonem. Magda spróbuje pomóc.

10:00
W-11 _ wydział śledczy

Komisarze prowadzą sprawę porwania właścicielki restauracji. Kelnerka kieruje podejrzenia na brata uprowadzonej. Zanim dochodzi do przekazania okupu, policjanci wyławiają z jeziora zwłoki zaginionej.

10:45
W-11 _ wydział śledczy

Porwano półroczne niemowlę. Zniknęła także niania dziecka. Okazuje się, że widziano dziewczynę z mężczyzną wyglądem przypominającego wspólnika ojca dziecka. Opiekunka niemowlęcia zostaje zatrzymana.

11:30
SOS. Ekipy w akcji

Policjanci interweniują w sprawie bójki między dwoma studentami. Pewna kobieta oskarża o kradzież opiekunkę swojego syna. Funkcjonariusze odkrywają przyczynę konfliktu matki dziecka i jego niani.

12:30
Ukryta prawda

Alicja jest znudzona życiem. Wszystko zmienia się, gdy kobieta przypadkowo poznaje wróżkę Selmę. Alicja stosuje się do jej wytycznych, przez co coraz częściej kłóci się z mężem.

13:30
W-11 _ wydział śledczy

Zastrzelono nastolatkę. Niebawem w podobnych okolicznościach ginie jej chłopak. Oboje zginęli od strzałów z zabytkowej broni. Podejrzenie pada na byłego chłopaka nastolatki, który zaprzecza zarzutom.

14:15
W-11 _ wydział śledczy

Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie pobicia mężczyzny. Okazuje się, że poszkodowany zamierzał rozwieść się z agresywną żoną. Kobieta przyznaje, że pobiła męża, lecz wkrótce odwołuje zeznania.

15:00
Kuchenne rewolucje

Tym razem Magda odwiedza Małdyty, gdzie kilkanaście lat temu Danuta i Grzegorz przejęli niszczejący zamek i stworzyli "Zajazd pod Kłobukiem". Niestety, od kilku lat lokal nie prosperuje.

16:00
Szkoła

Oskar spotyka się z Sabiną, mimo że wciąż myśli o byłej dziewczynie. W końcu umawia się z Mają. Kolega nie pochwala jego zachowania i zawiadamia obie dziewczyny. Te postanawiają dać Oskarowi nauczkę.

17:00
SOS. Ekipy w akcji

Podczas rutynowego patrolu policjanci zauważają dwie szarpiące się kobiety. Funkcjonariusze interweniują także w sprawie zgłoszenia o znalezieniu zmasakrowanych zwłok psa.

18:00
Ukryta prawda

Agnieszka i Jurek są szczęśliwym małżeństwem. Gdy kobieta zaczyna rodzić, mężczyzna spieszy się do szpitala. Niestety, ginie w wypadku. Agnieszka obwinia dziecko o śmierć ukochanego męża.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:35
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:45
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:10
Doradca smaku

Prowadzący program pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów.

20:15
Na Wspólnej

Joachim wraca do Polski. Anastazja jest zła na Tomka, że powiedział jej bratu o konieczności przeszczepu. Cielecki poznaje Elizę z pewnym mężczyzną. Ona uświadamia sobie, że ojciec bawi się w swatkę.

20:55
Milionerzy

Teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać z trzech kół ratunkowych.

21:30
Projekt Lady

Uczestniczki dowiadują się, że pojadą na Maltę. Tam czeka je wiele atrakcji, ale również zadań, które mają sprawdzić ich dotychczas nabyte umiejętności.

22:30
Salon sukien ślubnych Goka

Gok stara się spełnić oczekiwania Bernadetty, która wie, jaką sukienkę chce założyć na ślub. W salonie stylisty pojawią się także góralki o silnych charakterach, a do tego odmiennych gustach.

23:30
Niepokój

Nastoletni Kale Brecht, skazany na trzy miesiące aresztu domowego, podgląda sąsiadów. W tym czasie okolica jest terroryzowana przez mordercę. Chłopak rozpoczyna prywatne śledztwo.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF