00:20
Kuba Wojewódzki

W programie pojawią się goście, którzy zderzą się z osobowością prowadzącego. Nie zabraknie też debiutów młodych muzyków i licznych niespodzianek.

01:25
Revolution

Rebelianci muszą pogodzić się z kolejną stratą. Zdolności przywódcze Milesa zostają poddanie ciężkiej próbie, podobnie jak jego uczucia do Rachel i Nory.

02:25
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

04:00
Nic straconego

Powtórki programów emitowanych w mijającym dniu.

05:10
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:40
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:50
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w restauracji "Pod Złotym Aniołem" w Bolesławcu. Musi uporać się nie tylko ze złym stanem lokalu, ale również z brakiem wiedzy na temat serwowanych dań.

07:50
Doradca smaku

Prowadzący program pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów.

08:00
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

10:55
Ukryta prawda

Dorota opiekuje się mężem, który w wyniku wypadku porusza się na wózku inwalidzkim. Mężczyzna źle traktuje żonę, więc ta pewnego dnia postanawia się z nim rozwieść. Wojtek chce ją odzyskać.

12:00
Szkoła

Asia interesuje się wróżbami i horoskopami. Wkrótce otrzymuje wiadomość z przepowiednią o końcu świata. Jest pewna, że jeśli zdobędzie łzy nauczyciela fizyki i skropi nimi ziemię, powstrzyma zagładę.

13:00
19+

Mama Arka dowiaduje się, że mąż zdradza ją z jej bratanicą. Mimo to jest gotowa wybaczyć mężczyźnie. Gdy ten przychodzi ją przeprosić, dochodzi do kłótni.

13:30
Szpital

Lekarze pomagają ciężarnej dziewczynie oraz wycieńczonemu nastolatkowi, który wykonuje polecenia z niebezpiecznej gry pod nazwą Błękitny wieloryb. W szpitalu pacjent dostaje kolejne zadania.

14:30
Kuchenne rewolucje

Warszawska restauracja Valencia znajduje się na 38. piętrze wieżowca. Panorama stolicy jest głównym atutem lokalu. Na sali brak jednak gości, a w kuchni panuje napięta atmosfera.

15:30
Szkoła

Licealistka Janka jest dręczona przez ojca. Dziewczynie nie wolno spotykać się ze znajomymi; jest też nieustannie zmuszana do nauki. Gdy sprzeciwia się tacie, zostaje przez niego pobita.

16:30
19+

Krzysiek wykupił połowę udziałów w pubie Oskara i atmosfera w pracy zaczyna się psuć. Sara chce przejąć kontrolę nad lokalem. Bez wiedzy Oskara zatrudnia barmankę na swoje miejsce.

17:00
Ukryta prawda

Bartek jest ojcem Janka, który pozostaje pod opieką matki. Chłopak wyznaje tacie, że jest gejem. Dotychczas liberalna Kalina niespodziewanie zaczyna prześladować syna. Janek szuka pomocy u ojca.

18:00
Szpital

Lekarze zajmują się mężczyzną, który stracił pamięć w wyniku wypadku samochodowego, a także dziewczyną poturbowaną przez dzikie zwierzę.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:35
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:45
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Lucy

Mieszkająca na Tajwanie studentka staje się zakładniczką dilera narkotyków. Gdy umieszczony w brzuchu dziewczyny narkotyk przenika do organizmu, jej mózg ulega gwałtownym przemianom.

21:55
G.I. Joe: czas Kobry

Elitarna jednostka G.I. Joe staje do walki z tajemniczą organizacją Kobra, która weszła w posiadanie zaawansowanej technologicznie broni.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF