01:55
Co za tydzień

Program przedstawia najciekawsze informacje ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący zabiera widzów w podróż po świecie mody, planach seriali, filmów i programów telewizyjnych.

02:25
Uprowadzona

Zabójstwo siostry Bryana Millsa budzi w nim chęć zemsty na szefie kartelu Carlosie Mejii. Sekretna agencja wywiadowcza w USA rekrutuje mściwego mężczyznę, aby został członkiem ich zespołu.

03:25
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

03:50
Na żywo - Moc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

05:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

06:20
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:25
Nowa Maja w ogrodzie

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Zaprezentuje ciekawe porady, piękne plenery oraz wywiady z ludźmi, którym w dbaniu o ogród udało się osiągnąć doskonałość.

07:55
Akademia ogrodnika

W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszystko, co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.

08:00
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

11:00
Ukryta prawda

Anna prowadzi ze studentami zajęcia z historii sztuki. Studentka Zosia proponuje, że napisze pracę o ojcu kobiety, który był rzeźbiarzem. Dziewczyna szybko zdobywa zaufanie wykładowczyni.

12:00
Szpital

Na SOR zgłaszają się chłopak i dziewczyna, którzy spadli ze schodów. Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje kobietę chorą na serce. Pacjentka spotyka na oddziale chłopca, który przypomina jej zmarłego syna.

13:00
Szkoła

Uczeń cierpiący na ADHD zostaje oskarżony o zdemolowanie sali i zniszczenie rzeczy kolegów. W rzeczywistości zrobiły to jego koleżanki z klasy, chcące się pozbyć chłopaka ze szkoły.

14:00
19+

Witek złości się, że impreza w hostelu odbyła się bez niego. Jest zazdrosny o Kasię. Za radą Melanii organizuje romantyczną randkę. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

14:30
Kuchenne rewolucje

Restauracja "Feniks" mieści się w Kobiórze, małej miejscowości koło Pszczyny. Właściciel nie potrafi dobrze zarządzać biznesem. Myśli o zamknięciu lokalu i wyjeździe z Polski. Magda spróbuje pomóc.

15:30
Szkoła

Artur spontanicznie oświadczył się swojej dziewczynie. Z powodu przygotowań do ślubu między zakochanymi dochodzi do coraz częstszych kłótni.

16:30
19+

Wnykowa nie pojawiła się pierwszego dnia w pracy. Okazuje się, że mąż zabronił jej wychodzić z domu. Lucy zgłasza sprawę policji. Zastraszona kobieta nie chce potwierdzić jej zeznań.

17:00
Szpital

Pacjentkami doktora Roberta Szewczyka są siostry, które są zmuszane przez matkę do zarabiania pieniędzy. Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział dziewczynę ranną w głowę.

18:00
Ukryta prawda

Mężatka Sonia spotyka byłego ukochanego z czasów studenckich. Wspólnie wspominają dawne czasy. Kobieta zauważa, że jej mąż coś przed nią ukrywa. W końcu znajduje ślad szminki na jego koszuli.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:35
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:45
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:10
Doradca smaku

Prowadzący program pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów.

20:15
Na Wspólnej

Kampania Kingi i Tymona odnosi sukces. Świętując, przyjaciele łamią granice, które sobie wyznaczyli. Michał jest tego świadkiem. Maciej otrzymuje zdjęcia dowodzące, że Roma i Bartek mają romans.

20:55
Milionerzy

Teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać z trzech kół ratunkowych.

21:30
Top Model

Podczas Los Angeles Fashion Week uczestnicy wezmą udział w pokazach mody, na które dostali się w trakcie castingów. Następnie czeka ich sesja zdjęciowa na pustyni przy Yucca Valley.

22:30
Ślub od pierwszego wejrzenia

Program, w którym na podstawie różnych badań, analiz i testów naukowcy typują wymarzoną drugą połówkę dla osób niemających szczęścia w miłości. Pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu.

23:35
Nocny pościg

Jimmy Conlon jest u schyłku kariery gangsterskiej. Gdy jego syn staje się celem mafii, mężczyzna musi dokonać wyboru między rodziną przestępców a bliskimi, których kiedyś porzucił.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF