00:50
Na żywo - Człowiek na krawędzi

Na 21. piętrze nowojorskiego hotelu w oknie pojawia się mężczyzna. Na miejsce przybywa policja. W sąsiedztwie, w budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów dwójka włamywaczy zmierza po bezcenne kamienie.

03:00
Kuba Wojewódzki

W programie pojawią się goście, którzy zderzą się z osobowością prowadzącego. Nie zabraknie też debiutów młodych muzyków i licznych niespodzianek.

05:15
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:20
Nic straconego

Powtórki programów emitowanych w mijającym dniu.

05:45
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:50
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w restauracji "Charlie's" w Nowym Dworze Mazowieckim. Lokal serwuje dania typu fast food. Goście skarżyli się na to, że na potrawy trzeba długo czekać.

07:50
Doradca smaku

Prowadzący program pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów.

08:00
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

12:00
Szkoła

Licealistka Ola rozstała się z chłopakiem. On nie potrafi się z tym pogodzić i nęka dziewczynę. Uczennica postanawia zapłacić koledze z klasy, by był jej ochroniarzem.

13:00
19+

Melania odkrywa, że ukochany Leny skrywa tajemnicę. Miłosz decyduje się ją wyjawić. Przyznaje, że ma córkę. Lena nie może pogodzić się z tym, że Miłosz ukrywał przed nią prawdę i rozstaje się z nim.

13:30
Szpital

Lekarze zajmują się mężczyzną, który uległ wypadkowi samochodowemu, a także chłopakiem z objawami alergii na orzechy.

14:30
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w restauracji "Corum" w Karpaczu. Lokal mieści się w hotelu o tej samej nazwie. Wiedzą o niej jedynie goście hotelowi, z czym nie może pogodzić się szef kuchni.

15:30
Szkoła

Licealistka Ania podejrzewa, że zaszła w ciążę. Robi test, lecz wynik jest negatywny. Dziewczyna wciąż źle się czuje, więc idzie do lekarza. Ten podejrzewa u niej przedwczesną menopauzę.

16:30
19+

Ala jest zapatrzona w Adriana, który nastawia ją przeciwko przyjaciołom. Za jego namową dziewczyna spotyka się z Melanią i żąda usunięcia z bloga wszystkich filmów z jej udziałem.

18:00
Szpital

Lekarze zajmują się dziewczyną, która wjechała w lodowisku w chłopaka, by go poderwać. Pomagają też mężczyźnie, który przez trzy dni pił, ponieważ świętował narodziny syna.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:35
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:45
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

Szef agencji T.A.R.C.Z.A., Nick Fury, zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu. Steve Rogers i agentka Natasha Romanoff muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi _ Zimowemu Żołnierzowi.

22:50
Kod nieśmiertelności

Kapitan Colter Stevens uczestniczy w eksperymencie pozwalającym na przesłanie osobowości agenta w ciało innego człowieka. Wadą metody jest transfer trwający zaledwie osiem minut.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF