00:25
Ninja zabójca

Osierocony Raizo trafia w ręce klanu Ozunu i od najmłodszych lat jest szkolony na zabójcę. Po latach bohater postanawia zerwać z przeszłością.

02:30
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

04:10
Nic straconego

Powtórki programów emitowanych w mijającym dniu.

05:15
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:35
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:50
Spotkanie ze smakiem

Program, w którym dwóch kucharzy staje do koleżeńskiej rywalizacji, prezentując dania pełne intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń.

08:00
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

11:00
Na Wspólnej

Dominik widzi, że Daria przegląda w Internecie informacje dotyczące aborcji. Chłopak liczy na to, że dziewczyna usunie ciążę. Daria oznajmia, że zamierza urodzić dziecko i wyznać, kto jest jego ojcem.

11:25
Na Wspólnej

Zuza odwiedza w szpitalu Marysię, przy której łóżku zastaje doktora Kosińskiego. Lekarz mówi, że dziewczynka niedługo opuści szpital. Hofferowa bardzo go chwali.

11:50
Na Wspólnej

Wojtek, który został ojcem, przygotowuje mieszkanie na przybycie Żanety i małego Ludwika. Nieoczekiwanie w drzwiach stają jego rodzice. Tata proponuje, by napili się za zdrowie wnuka.

12:15
Na żywo - Na Wspólnej

Łukasz odbiera telefon w sprawie zaginięcia Dominiki. Kobieta twierdzi, że feralnej nocy widziała dziewczynę szarpiącą się z jakimś mężczyzną, lecz nie był nim Daniel.

12:50
Mali giganci

Zmagania najzdolniejszych dzieci, które pod okiem trenerów prezentują talenty w trzech kategoriach _ w śpiewie, tańcu i show. Ich występy są oceniane przez jury.

14:50
MasterChef

Szósta edycja programu, w którym amatorzy walczą o tytuł mistrza kuchni. Jurorzy i goście specjalni oceniają ich zmagania, a najlepsi uczestnicy zmierzą się w malowniczej scenerii australijskich plaż.

16:25
Azja Express

Przed udaniem się na spoczynek Marta i Oliwia musiały wybrać trzy pary, które wykonają pewną misję. Najszybsi uczestnicy w punkcie kontrolnym otrzymują gwarancję noclegu i szansę na grę o amulet.

17:55
Tu się gotuje!

Mistrz kuchni i zapalony podróżnik, David Gaboriaud, pomaga bohaterom niecodziennych wydarzeń przygotować wyjątkowe danie, by mogli zyskać uznanie w oczach niespodziewanych biesiadników.

18:00
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler rusza z pomocą Magdzie i Maćkowi, właścicielom pensjonatu z restauracją w Kościelnikach Górnych. Wydzierżawiony szefowi kuchni lokal przynosi straty.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:25
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:35
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:45
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Maska

Nieśmiały, zakompleksiony urzędnik bankowy przypadkowo znajduje starożytną maskę, po założeniu której zmienia się w obdarzonego nieludzką siłą herosa.

22:10
Sztuka zrywania

Bohaterowie, którzy od lat są ze sobą w związku, po banalnej sprzeczce postanawiają się rozstać. Skłócona para rozpoczyna wojnę o mieszkanie, z którego żadne nie ma zamiaru się wyprowadzić.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF