00:20
Władza

Były nowojorski policjant Billy Taggart otrzymuje zlecenie od burmistrza Nowego Jorku Nicholasa Hostetlera. Ma uzyskać dowody na to, że żona Hostetlera, Cathleen, zdradza męża.

04:50
Na żywo - Druga strona medalu

W autorskim programie Jolanta Pieńkowska przybliża widzom problem różnicy między rzeczywistością a prawdą medialną. Odkrywa, gdzie leży prawda, a także jaka jest ta druga strona medalu.

05:20
Ukryta prawda

21-letnie rówieśniczki Monika i Justyna to najlepsze przyjaciółki, mimo że wiele je różni. Monika wycina kupon z opakowania herbatki odchudzającej i razem z Justyną zapisują się do szkoły uwodzenia.

06:25
Szpital

Lekarze pomagają osiemnastolatkowi z raną postrzałową nogi oraz chłopczykowi, który wepchnął sobie do nosa kolczyk.

07:20
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

08:20
Zagubieni

Akcja toczy się w przeszłości. Przedstawione zostają losy braci, Jacoba i "mężczyzny w czerni", oraz okoliczności, w których obaj znaleźli się na wyspie.

09:15
Lekarze

Daniel ma atak alergii, co uniemożliwia mu przeprowadzkę do Sylwii. Beata umawia się na randkę z Jackiem. Alicja zgadza się porozmawiać z Gustawem. Maks podejmuje decyzję o wyjeździe do Somalii.

10:25
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

12:00
Ukryta prawda

Piętnastoletnia Kasia jest przekonana, że powinna być chłopcem. Zakochuje się w koleżance, Ani. Kiedy ta ją odrzuca, Kasia próbuje popełnić samobójstwo. Zostaje uratowana, lecz dramat trwa nadal.

13:00
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

14:00
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Forma dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą.

15:00
Szpital

Lekarze zajmują się mężczyzną, który celowo odmroził sobie nogę, by została amputowana. Pomagają też studentce przygniecionej przez regał biblioteczny.

16:00
Zagubieni

Locke kontynuuje realizację planu, podczas gdy grupa Jacka wciąż szuka Desmonda. Hurley zabiera Jacka, Kate i Sawyera do Jacoba, który czeka na nich przy ognisku.

17:00
Dr House

Grupa lekarzy na czele z charyzmatycznym, lecz trudnym w kontaktach z ludźmi doktorem House'em diagnozuje nietypowe choroby, starając się w porę uratować życie pacjentom.

18:00
Zaklinaczka duchów

Dochodzenie Melindy w sprawie złośliwego ducha w szpitalu prowadzi do starcia z nadprzyrodzonymi siłami terroryzującymi ją i jej syna.

19:00
Ukryta prawda

Córka Małgorzaty podejrzewa, że jej matkę i brata łączą niezdrowe relacje. Montuje kamerę w sypialni Małgorzaty. Nagranie przekazuje szkolnemu psychologowi. Matka nastolatków zostaje aresztowana.

20:00
Stan spoczynku

Brandon wraca do kraju po odbyciu służby w Iraku. Chce zapomnieć o przeżytym piekle, ale armia nakazuje mu powrót do szeregu.

22:20
Skazany na śmierć

Michael postanawia naprawić stare błędy, gdy dowiaduje się, że T-Bag zjawił się w Panama City i ma ze sobą pięć milionów dolarów. Scofield spotyka starych znajomych pod hotelem "Fin Del Camino".

23:20
Skazany na śmierć

Pojawił się bardzo wiarygodny świadek i Sara wychodzi na wolność. W następstwie jego zeznań także Lincoln zostaje uniewinniony. Mahone kontaktuje się z Michaelem.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF