00:10
Michael Clayton

Były prokurator okręgowy pracujący dla nowojorskiej korporacji prawniczej ma zająć się procesem kluczowego klienta firmy. Odkrywa, że w grę wchodzi nie tylko reputacja firmy, ale również życie ludzi.

05:10
Ukryta prawda

Piętnastoletnia Kasia jest przekonana, że powinna być chłopcem. Zakochuje się w koleżance, Ani. Kiedy ta ją odrzuca, Kasia próbuje popełnić samobójstwo. Zostaje uratowana, lecz dramat trwa nadal.

06:10
Szpital

Do szpitala zostaje przywieziony 14-letni Tomek Wańko, który spożył śmiertelną dawkę alkoholu. Dr Eryk zajmuje się pacjentem. Zgłasza się także Renata, która skarży się na bóle brzucha i torsje.

07:05
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

08:05
Kryminalni

Śledztwo w sprawie Leszka wciąż trwa. Policjanci muszą odkryć nie tylko to, gdzie mężczyzna się teraz ukrywa, ale również kto był sobowtórem, którego zabił, by upozorować swoją śmierć.

09:10
Lekarze

Orda pracuje w pogotowiu. Bosak informuje go o konkursie na stanowisko chirurga. Okazuje się, że ciąża Izy jest zagrożona. Andrzej zaprasza Alicję do teatru, a Przemek proponuje jej wspólne bieganie.

10:20
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

11:55
Ukryta prawda

Spokojne życie rodziny Kaldyńskich burzy pojawienie się brata Elżbiety, który wyszedł z więzienia. Daniel wprowadza się do nich, twierdząc, że należy mu się połowa mieszkania.

12:55
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

13:55
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Forma dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą.

14:55
Szpital

Lekarze pomagają piętnastolatce, która wypadła z okna mieszkania, a także studentowi ze spuchniętą twarzą i szczękościskiem.

15:55
Kryminalni

Mieszkańcy bloku znajdują zwłoki dziewczyny. Wygląda na to, że Natalia popełniła samobójstwo. Zawada odkrywa jednak, że prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Główny podejrzany to Charon.

17:00
Dr House

Zespół zajmuje się 16-letnim Natem, który podczas turnieju szachowego zaatakował jednego z konkurentów. Foreman zarzuca House'owi, że odwołał rozmowę w sprawie pracy w Nowym Jorku.

18:00
Mentalista

W wielkiej rezydencji na plaży zostają znalezione zwęglone zwłoki ekscentrycznej dziedziczki, Elise Vogelson. Zespól CBI odkrywa, że wielu osobom jej śmierć przyniosła korzyści.

19:00
Ukryta prawda

Osiemnastolatkowie Gabi i Rafał są od kilku miesięcy parą. Kiedy okazuje się, że Gabi jest w ciąży, chłopak jest przerażony, ale wkrótce godzi się z sytuacją. Gabi informuje o swoim stanie rodziców.

20:00
Miłość może zabijać

Claudia i Thomas spędzają wakacje w Grecji. Mężczyzna nieoczekiwanie znika. Kiedy policja nie robi niczego w sprawie, Claudia na własną rękę szuka ukochanego. Okazuje się, że został on porwany.

22:05
Lista klientów

Porzucona przez męża atrakcyjna i młoda matka dwójki dzieci pracuje w SPA jako masażystka. Niebawem rozszerza ofertę świadczonych usług i zaczyna prowadzić podwójne życie.

23:10
Na żywo - Masters of Sex

Ginekolog dr William Masters chce prowadzić badania nad seksualnością człowieka. Zatrudnia Virginię Johnson, której ambicje zawodowe i liberalne podejście do seksu czynią z niej idealną asystentkę.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF