05:20
Ukryta prawda

Po kilku miesiącach wspólnego życia Wiktoria zaczęła zauważać, że mąż coraz mniej się nią interesuje. Podejrzewa, że powodem jest jej mały biust, choć Jacek temu zaprzecza.

06:15
Szpital

Do szpitala przyjeżdżają skłóceni narzeczeni. Podczas kłótni mężczyzna zmiażdżył narzeczonej palce drzwiami od samochodu. Matka przyprowadza 16-letniego syna, który próbował zgwałcić dziewczynę brata.

07:15
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

08:15
Zaklinaczka duchów

Melinda spotyka ducha o wielu osobowościach. Eric potrafi przywołać swoje wcielenia z przeszłości. Teraz ponownie ma przejść reinkarnację. Narodzi się jako dziecko przyjaciółki Melindy.

09:10
Brzydula

Violetta nie może się pogodzić z tym, że Paulina wymówiła jej przyjaźń. Postanawia ponownie wkupić się w jej łaski. Ula odmawia przyjęcia stanowiska dyrektora finansowego.

09:45
Brzydula

Marek za wszelką cenę chce przekonać Ulę, żeby została dyrektorem finansowym. Postanawia zaciągnąć ją do łóżka. Paulina zamierza dać Violetcie szansę.

10:20
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

11:55
Ukryta prawda

Mąż Edyty dobrze zarabia, lecz jest bardzo oszczędny, co często prowadzi do kłótni między małżonkami. Okazuje się, że mężczyzna zbiera pieniądze na kupno domu. Niestety, oszczędności znikają.

12:55
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

13:55
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Forma dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą.

14:55
Szpital

Karetka przywozi 15-letnią Weronikę, która straciła przytomność w parku, ponieważ ciotka podawała jej leki psychotropowe. Kolejnym pacjentem jest 4-letni Michaś, mający problemy z oddychaniem.

15:55
Druga szansa

Lidka namawia siostrę, by zadbała o życie prywatne. Monika postanawia walczyć o miłość Marcina. Na biurku lekarza zostawia bilety lotnicze na Islandię, do których dołącza liścik. Kinga niszczy go.

16:55
Na żywo - Zaklinaczka duchów

Melinda spotyka ducha, który mówi jej, że ktoś umrze. Próbuje rozszyfrować tajemniczą wiadomość, która powiązana jest z sekretnym stowarzyszeniem organizującym wyścigi.

17:55
Brzydula

Paulina próbuje dociec, z kim Marek widział się w nocy. Ula zmienia zdanie w sprawie stanowiska dyrektora finansowego. Chce zastąpić Aleksa i w ten sposób pomóc Markowi.

18:30
Brzydula

Rozpoczyna się konkurs na stanowisko dyrektora finansowego Febo&Dobrzański. Ula i Adam konkurują o schedę po Aleksie. Ala przekonuje Ulę, żeby umyślnie przegrała.

19:00
Ukryta prawda

Żona Darka od jakiegoś czasu ma obsesję na punkcie zdrowego odżywiania. Najbardziej dręczy córkę, która ma nadwagę. Wymagająca matka ma niekorzystny wpływ na zachowanie Malwiny.

20:00
Żółtodziób

Doświadczony detektyw Pulovski usiłuje odnaleźć morderców swojego partnera. Jego nowym współpracownikiem zostaje młody, opanowany David Ackerman, przeciwieństwo porywczego Pulovskiego.

22:30
Ojciec chrzestny II

Michael Corleone pragnie być godnym następcą ojca. Tak jak on jest bezwzględny dla wrogów i zdrajców. Ma jednak wiele problemów rodzinnych, które sprawiają, że ostatecznie zostaje sam.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF