02:40
Moc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

05:15
Ukryta prawda

Basia uważa męża za ideał. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest skory do flirtowania. Chcąc sprawdzić jego wierność, Basia prosi koleżankę, której Dominik nie zna, by się z nim spotkała.

06:15
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

07:15
Szpital

Lekarze zajmują się rannym policjantem oraz bliźniakami, z których jeden ma wysoką gorączkę i cierpi na uporczywy kaszel.

08:15
Przyjaciele

Umiera pan Heckles, sąsiad Moniki i Rachel. Przyjaciółki dowiadują się, że dziwny i często irytujący staruszek zapisał im w testamencie wszystko, co posiadał.

08:45
Przyjaciele

Przyjaciele są zaszokowani, gdy dowiadują się, że Phoebe jest mężatką. Julie i Ross urządzają przyjęcie.

09:15
Gotowe na wszystko

Susan odwiedza Lonny Moon, jej agent wydawniczy i wieloletni przyjaciel, który popadł w poważne problemy finansowe i ma do niej pewną nietypową prośbę, której spełnienie może go uratować.

10:15
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

11:55
Ukryta prawda

Gabrysia i Arek są rodzicami trójki dzieci. Rodzinie doskwierają problemy finansowe. Gdy Gabrysia uświadamia sobie, że ponownie zaszła w ciążę, postanawia w tajemnicy przed mężem dokonać aborcji.

12:55
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

13:55
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Akcja rozgrywa się na sali sądowej. Forma dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą.

14:55
Szpital

Na szpitalny oddział trafia 70-letnia Wanda Ryś, której wnuk podał leki nasenne, oraz 17-letnia Inga Lepicka, która żonglowała ogniem na ulicy i poparzyła się płonącą benzyną.

15:55
Gotowe na wszystko

Wydaje się, że nic nie może zmącić szczęścia Susan, oto bowiem jej mama, Sophie, wychodzi za mąż i wszelkie znaki wskazują, że zamierza się ustatkować. Ma jednak dla córki szokującą niespodziankę.

16:55
Przyjaciele

Przyjaciele chcą urządzić Rossowi przyjęcie urodzinowe. Problemy zaczynają się w chwili, gdy trzeba uzgodnić kwestie finansowe. Monica awansowała, ale jednocześnie udzielono jej gorzkiej lekcji.

17:25
Przyjaciele

Ross trafia do szpitala. Joey i Matt muszą zająć się Benem. Zabierają dziecko na spacer, licząc na zainteresowanie kobiet. Terry zwalnia Phoebe, a na jej miejsce zatrudnia inną piosenkarkę.

17:55
Brzydula

Bartek przychodzi do firmy i domaga się od Uli pomocy finansowej. Cieplakówna postanawia ostatecznie rozprawić się z szantażem Bartka. Aleks wciąż szuka haków na Marka.

18:25
Brzydula

Aleks proponuje Violetcie, że umorzy jej dług wobec firmy, w zamian za informacje obciążające Marka. Józef orientuje się, że Bartek skrzywdził kiedyś Ulę.

19:00
Ukryta prawda

Jacek mieszka z rodziną w prywatnej kamienicy w Warszawie. Stara się wynegocjować u właściciela obniżkę czynszu. Niebawem żona Jacka trafia do szpitala, a ktoś donosi, że Jacek znęca się nad rodziną.

20:00
Chłopaki z Jersey

Historia muzycznej legendy lat sześćdziesiątych _ zespołu The Four Seasons.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF