01:30
American Horror Story: Asylum

Briarcliff zostaje przekazany władzom stanowym, które osadzają w ośrodku przestępców. Szanse Jude na uwolnienie maleją, gdy do jej pokoju zostaje przydzielona pewna więźniarka.

04:45
Druga strona medalu

W autorskim programie Jolanta Pieńkowska przybliża widzom problem różnicy między rzeczywistością a prawdą medialną. Odkrywa, gdzie leży prawda, a także jaka jest ta druga strona medalu.

05:35
W-11 _ wydział śledczy

Doszło do zabójstwa nastolatka, który rozprowadzał e-narkotyki. Podejrzenie pada na dilerów, którzy w dniu morderstwa włamali się do mieszkania ofiary. Zatrzymani nie przyznają się do winy.

06:25
Szpital

Lekarze zajmują się dwunastolatkiem, który pod wpływem dopalaczy skoczył na rowerze z kilkumetrowej skarpy, a także chłopakiem, który ma powikłania po nielegalnym zabiegu usunięcia nerki.

07:20
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

08:20
Zaklinaczka duchów

Melinda spotyka ducha, który mówi jej, że ktoś umrze. Próbuje rozszyfrować tajemniczą wiadomość, która powiązana jest z sekretnym stowarzyszeniem organizującym wyścigi.

09:20
Przepis na życie

Ojciec Beaty wyciąga Andrzeja z aresztu. Pola i Tadeusz wyjeżdżają do Berlina. Wanda i Stefan jadą do Lęborka. Zosia udaje się z Jackiem do Sopotu. Michał wprowadza się do Ireny. Jerzy się żeni.

10:20
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

11:55
Ukryta prawda

Na prośbę córki Mariola zaczyna pomagać byłemu mężowi, który został zwolniony z pracy za nadużywanie alkoholu. Obecny partner kobiety jest z tego niezadowolony.

12:55
Sąd rodzinny

Program przybliża meandry procedur sądowych. Sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących finał na sali sądowej. Wyrok wydaje sędzia Artur Lipiński.

13:55
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Forma dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą.

14:55
Na żywo - Szpital

Lekarze zajmują się pobitym przez żonę mężczyzną oraz bezdomną czterdziestolatką, która ma problemy z oddychaniem i skarży się na ból w klatce piersiowej.

15:55
Zaklinaczka duchów

Melinda odkrywa, że szkoła jest nawiedzona przez złego ducha cheerleaderki. Dręczy on koleżanki z drużyny tuż przed zbliżającymi się zawodami. Chcąc pomóc dziewczynom, Melinda udaje się do trenera.

16:55
Przepis na życie

Anka i Jerzy są szczęśliwi i korzystają z uroków życia, podróżując wraz z Gniewkiem po Europie. Zajęci sobą są nieświadomi, jak bardzo bliscy odczuwają ich nieobecność.

18:00
Belle Epoque

Pod Krakowem zostają znalezione rozkładające się zwłoki kobiety. Znajdujący się przy ciele ofiary wisiorek zostaje wykorzystany do identyfikacji denatki.

19:00
Ukryta prawda

Mateusz i Lidka są zależni finansowo od matki dziewczyny. Nowożeńcy wprowadzają się do mieszkania kobiety, która zaczyna organizować im życie.

20:00
Władza

Były nowojorski policjant Billy Taggart otrzymuje zlecenie od burmistrza Nowego Jorku Nicholasa Hostetlera. Ma uzyskać dowody na to, że żona Hostetlera, Cathleen, zdradza męża.

22:20
Infiltracja

Agent Costigan musi wejść w mafijne struktury, którymi dowodzi Frank Costello. W czasie gdy stara się on pozyskać zaufanie bossa, do policji podstępem dostaje się przestępca, Sullivan.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF