01:40
Mroczne zagadki Los Angeles

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, w której mnożą się niejasności. Zmiany w wydziale mogą okazać się zbyt wielkie, by Provenza mógł je zaakceptować.

04:45
Druga strona medalu

W autorskim programie Jolanta Pieńkowska przybliża widzom problem różnicy między rzeczywistością a prawdą medialną. Odkrywa, gdzie leży prawda, a także jaka jest ta druga strona medalu.

06:00
Ukryta prawda

Agata czuje się zaniedbywana przez ciągle wyjeżdżającego męża, Błażeja. Kiedy kolejny raz Błażej informuje ją o późniejszym powrocie, jest bardzo rozgoryczona. Postanawia zaprosić do domu szefa.

07:05
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

09:10
Dr House

Cuddy odkrywa u siebie krew w moczu. House twierdzi, że to nic groźnego. Gdy badania wskazują, że sprawa jest poważna, House unika partnerki. Przejęty jej stanem, nie potrafi skupić się w pracy.

10:10
Wojny magazynowe _ Teksas

Aukcje magazynowe w USA to pokaźne źródło dochodu. W każdym z odcinków kolekcjonerzy udają się do magazynu, z którego będą sprzedawane rzeczy. Po rozeznaniu zaczyna się aukcja.

10:40
Wojny magazynowe _ Teksas

Fatalna pogoda komplikuje aukcję. Vic bardzo się denerwuje. Ricky i Bubba znajdują coś dla zagorzałych kibiców piłkarskich. Również magazyn Jenny okazuje się kryć parę miłych niespodzianek.

11:15
Remontowy biznes braci Scott

Bracia Drew i Jonathan Scottowie są ekspertami w dziedzinie metamorfozy mieszkań. Z dużą dawką humoru i determinacji zamieniają monotonne wnętrza w zaskakująco atrakcyjne i funkcjonalne przestrzenie.

12:15
Remontowy biznes braci Scott

Bracia Drew i Jonathan Scottowie są ekspertami w dziedzinie metamorfozy mieszkań. Z dużą dawką humoru i determinacji zamieniają monotonne wnętrza w zaskakująco atrakcyjne i funkcjonalne przestrzenie.

13:15
Brzydula

Paulina i Violetta postanawiają znaleźć dowody zdrady Marka. Przesłuchują Ulę. Paulina chce sprawdzić biurko Marka, ale Ula odmawia wydania klucza.

13:50
Brzydula

Violetta jest wdzięczna Paulinie za zwolnienie Uli. Jasiek szykuje się na imprezę, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu wychodzi i zostawia siostrę samą. Marek wraca z Mediolanu.

14:25
Brzydula

Marek nocuje u Sebastiana, gdzie natyka się na Violettę. Marek anuluje wypowiedzenie Uli i wyjaśnia zarządowi, dlaczego dobro firmy wymagało, żeby wynajął Klaudii mieszkanie.

15:00
Brzydula

Paulina i Marek godzą się. Nadchodzą dwie opinie ekspertów, oceniające prezentację Marka. Jedna z nich jest negatywna. Decydująca będzie trzecia opinia.

15:35
Niedźwiedzie

Ciężarna Sky rodzi dwa niedźwiadki _ Amber i Scouta. Kiedy kończy się zima, rodzina wyrusza w podróż po Alasce. Sky uczy małe, jak walczyć o przetrwanie, polować i troszczyć się o siebie nawzajem.

17:15
Scooby-Doo

Fred, Daphne, Velma, Shaggy oraz Scooby-Doo otrzymują zaproszenie na Wyspę Strachów. Właściciel kurortu podejrzewa, że dzieją się tam rzeczy nadprzyrodzone.

19:00
Podróż przedślubna

Ben wybiera się na własny ślub samolotem, który rozbija się na lotnisku. Mężczyźnie udaje się przeżyć i przy okazji uratować jedną z pasażerek, Sarę. Nie będzie mu łatwo dotrzymać słowa ukochanej.

21:20
Mroczne cienie

Historia zamienionego w wampira arystokraty, który próbuje odzyskać dawne życie i ukochaną.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF