00:50
Zagubieni

Desmond ma wizję śmierci Charliego i przylotu Penny helikopterem na wyspę. Następnego dnia wyrusza z Hurleyem, Jinem i Charliem na poszukiwania Penny, ale nie wyjawia im swojej wizji.

01:50
Druga strona medalu

Gościem Jolanty Pieńkowskiej jest Jolanta Szczypińska posłanka Prawa i Sprawiedliwości, przyjaciółka i bliska współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego.

02:30
Noc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

05:50
Ukryta prawda

Syn Moniki obiecuje jej pomoc finansową. Kobieta odkrywa, że Michał nie pracuje, a sąsiadka zawiadamia, że widziała chłopaka w towarzystwie starszej kobiety. Matka sądzi, że syn został utrzymankiem.

06:50
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

08:55
Przyjaciele

Rachel i Phoebe umawiają się, że jeśli do pewnego wieku nie znajdą mężów, wyjdą za mąż za Rossa lub Joeya. Rachel prosi przyjaciółkę, by zdecydowała, z którym z nich chciałaby się związać.

09:55
Zakochani po uszy

Marcin i Wiki przeżywają to, że się pokłócili, lecz żadne z nich nie chce pierwsze wyciągnąć ręki na zgodę. Piotr jest szczęśliwy, że wkrótce zostanie ojcem.

10:25
Zakochani po uszy

Pracownicy kliniki plotkują o tym, że Sylwia i Piotr będą mieli dziecko. Wiki i Kuba odkrywają, że policja potwierdziła Piotrkowi zgłoszenie przez Sylwię sprawy jej prześladowania.

10:55
Zakochani po uszy

Patrycja ma żal do Piotrka, że nie powiedział jej o tym, iż zostanie ojcem. Sylwia wykorzystuje sytuację. Adrian i Wojtek wcielają w życie plan zemsty na ojcu.

11:30
Pudłaki

Eggs został wychowany przez ukrywające się pod ziemią trolle. Gdy jego przyjaciołom grozi niebezpieczeństwo, chłopiec wychodzi na powierzchnię, by wspólnie z córką arystokraty zdemaskować napastnika.

13:30
Szpiedzy tacy jak my

Amerykanie wysyłają do Rosji dwóch agentów oraz dwóch cywili, którzy, udając szpiegów, mają odwrócić uwagę od prawdziwej akcji. Fałszywi agenci psują asom wywiadu idealnie zaplanowane przedsięwzięcie.

15:45
Maverick

Bret Maverick pragnie wziąć udział w turnieju pokera, lecz wadium przerasta jego możliwości. W poszukiwaniu pieniędzy trafia do małego miasteczka, w którym poznaje swych konkurentów.

18:20
Akademia policyjna VI: Operacja Chaos

Miasto zalała fala przestępstw. Zdesperowany burmistrz zwraca się o pomoc do policji i prosi o zorganizowanie specjalnej grupy, gotowej do walki z bandytami.

20:00
Ultimatum Bourne'a

Były agent CIA staje się niewygodny dla dawnych zwierzchników. Z wymazaną pamięcią, nie mając nic do stracenia po śmierci ukochanej kobiety, Jason postanawia poznać prawdę o sobie.

22:25
Tequila Sunrise

Przyjźń bohaterów zostaje wystawiona na próbę, gdy jeden z nich, policjant, musi aresztować drugiego za handel narkotykami. Poróżniła ich też kobieta, w której obaj się zakochali.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF