01:25
Kuba Wojewódzki

W programie pojawią się goście, którzy zderzą się z osobowością prowadzącego. Nie zabraknie też debiutów młodych muzyków i licznych niespodzianek.

02:30
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

02:50
Noc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

05:45
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

06:15
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:20
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w restauracji "China Food", która mieści się w Grajewie. Lokal z kuchnią orientalną nie przyciąga klientów.

08:20
Doradca smaku

Prowadzący program pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów.

08:30
Dzień dobry wakacje

Prowadzony na żywo program poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów i reportaży.

11:00
Eks-tra zmiana

Małżeństwo Kuby się nie udało. Po rozwodzie mężczyzna był zdruzgotany _ nie jadł, nie pił, schudł 20 kg. Kuba przechodzi metamorfozę, by na nowo odkryć siebie i powalczyć o miłość.

12:00
Ukryta prawda

Ojciec Roksany ma wobec córki wiele oczekiwań. Dziewczyny nie interesuje jednak kariera prawnicza. Konflikt się nasila, gdy okazuje się, że Roksana występuje w klubie nocnym jako drag king.

13:00
19+

Przyjaciele odwiedzają Lenę, która jest w szpitalu. Dziewczyna dowiaduje się, że przeszczep nerki przebiegł prawidłowo. Szymon próbuje udowodnić Róży, że Sara ją okłamuje.

13:30
19+

Melania i Kacper spędzili romantyczną noc. Krzysiek zgadza się, by dziewczyna zatrzymała się u nich. Kacper cieszy się, że będzie miał ukochaną przy sobie.

14:00
SOS. Ekipy w akcji

Dyspozytorka numeru alarmowego odbiera anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który dostał zawału serca. Udzielając pierwszej pomocy nieprzytomnemu, ratownicy znajdują w jego pokoju tabletki viagry.

15:00
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w restauracji "Gęsia szyja", która mieści się w piwnicach starej kamienicy w zabytkowej części Chełma.

16:00
Szkoła

Licealistka Janka jest dręczona przez ojca. Dziewczynie nie wolno spotykać się ze znajomymi; jest też nieustannie zmuszana do nauki. Gdy sprzeciwia się tacie, zostaje przez niego pobita.

17:00
SOS. Ekipy w akcji

Przechodzień zawiadamia służby, że widzi dym wydobywający się z jednego z domów na obrzeżach Warszawy. Właścicielka budynku bagatelizuje sprawę, twierdząc, że przypaliła patelnię.

18:00
Ukryta prawda

Andrzej niepokoi się o żonę, która nie może znaleźć pracy. Sądzi, że kobieta spędza całe dnie w domu, lecz okazuje się, że ona w tym czasie przebywa w mieszkaniu dwóch znajomych dziewczyn.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:35
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:45
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Harry Potter i więzień Azkabanu

Z więzienia w Azkabanie ucieka Syriusz Black _ groźny mag, o którym krążą pogłoski, że przyczynił się do śmierci rodziców Harry'ego Pottera. Młodemu czarodziejowi grozi niebezpieczeństwo.

22:55
Zakładnik

Kierowca taksówki zgadza się zostać na jedną noc szoferem mężczyzny, który twierdzi, że zajmuje się nieruchomościami i ma parę spotkań do porannego odlotu. Wkrótce żałuje tej decyzji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF