00:40
Co za tydzień

Program przedstawia najciekawsze informacje ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący zabiera widzów w podróż po świecie mody, planach seriali, filmów i programów telewizyjnych.

01:15
Kobieta na krańcu świata

Martyna Wojciechowska jedzie na Borneo do społeczności Ibanów, by spotkać się z potomkinią łowców głów. Podróżniczka bierze także udział w rytuale obłaskawiania czaszek.

01:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

02:15
Noc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

04:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:15
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

06:20
My Way

Pod okiem kamer znana piosenkarka, Edyta Górniak, przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Oprócz nauki przepisów ruchu drogowego na artystkę czeka wiele emocjonujących wyzwań.

06:50
Nowa Maja w ogrodzie

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Zaprezentuje ciekawe porady, piękne plenery oraz wywiady z ludźmi, którym w dbaniu o ogród udało się osiągnąć doskonałość.

07:20
Akademia ogrodnika

W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszystko, co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.

07:30
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

11:00
Ukryta prawda

Basia zgadza się pójść na randkę w ciemno, lecz na spotkaniu pojawia się Janusz, wdowiec, a dziewczyna ucieka. Gdy Basia musi się zająć dziećmi przyjaciółki i jej domem, oparcie znajduje w Januszu.

12:00
Szkoła

Gimnazjaliści z 3c wybierają przewodniczącego. O stanowisko ubiegają się Janek i Patryk. Gimnazjalista Rafał podkochuje się w Monice. Nastolatek bezskutecznie stara się zwrócić na siebie jej uwagę.

13:00
19+

Iwona ma urodziny, lecz nie chce świętować. Arek i Lucy idą do kliniki leczenia niepłodności po odbiór kolejnych wyników badań. Okazuje się, że problem leży po stronie chłopaka.

13:30
Kobieta na krańcu świata

Znana podróżniczka jedzie na Spitsbergen do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej. Spotyka się z Anną Leną, która opowiada, jak żyje się w Arktyce.

14:00
Ugotowani

W rywalizacji kulinarnej biorą udział mieszkańcy Warszawy: Róża Adamcio, Maciek Pawliszewski, Kuba Łysiak oraz Agnieszka Szaniawska.

15:00
Szpital

Lekarze pomagają trójce nastoletnich fanów gier fabularnych, którzy odnieśli obrażenia podczas bitwy elfów w lesie. Zajmują się też półroczną dziewczynką z dusznościami i kaszlem.

16:00
Szkoła

Błażej Rydlewicz wykrada odpowiedzi do testu na inteligencję, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce wśród uczniów. Nauczyciele dziwią się, że gimnazjalista miał tak dobry wynik.

17:00
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler jedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego, by pomóc właścicielce lokalu o nazwie "Bar na Stawkach". Mimo zaangażowania Ani bar nie zarabia na swoje utrzymanie.

18:00
Ukryta prawda

Norbert załatwia pracę utalentowanemu koledze z uczelni, który przerwał naukę, by wyjechać do Anglii w celach zarobkowych. Wkrótce okazuje się, że powód rezygnacji Radka ze studiów był inny.

19:00
Fakty

Wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:35
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:45
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:10
Doradca smaku

Prowadzący program pokazuje widzom, jak przygotować znane potrawy według oryginalnych przepisów.

20:15
Na Wspólnej

Przemek i Dagmara spędzają upojne chwile pod namiotem. Gdy zakochani wracają do domu polonistki, zastają tam jej matkę. Kobieta nazywa Przemka żigolakiem.

20:55
Milionerzy

Teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać z trzech kół ratunkowych.

21:30
Klinika bez tajemnic

W programie specjaliści medycyny estetycznej z kliniki Ambroziak odkrywają tajniki swojej pracy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także codzienne życie personelu medycznego.

22:30
Osaczeni

Jack postanawia zacząć życie od nowa i przenieść się z rodziną do południowo-wschodniej Azji. Następnego dnia po przyjeździe wychodzi z hotelu po gazetę. Odkrywa, że w mieście trwają zamieszki.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF