01:00
Ninja II: Cień łzy

Casey Bowman jest mistrzem sztuk walki. Kiedy jego ciężarna żona zostaje zamordowana, Casey poprzysięga zemstę. Wyrusza do Tajlandii, aby wytropić zabójcę ukochanej.

03:00
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

03:20
Noc magii

Program interaktywny, w którym wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy.

04:50
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

05:15
Mango _ Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

07:30
Dzień Dobry TVN

Program prowadzony na żywo, poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Nie zabraknie wiadomości o najciekawszych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w kraju, porad, wywiadów, reportaży.

11:00
Na Wspólnej

Montażysta pokazuje Marcie nagranie z monitoringu, na którym widać lamentującą z powodu szefowej Romę, choć Konarskiej nie ma w pobliżu. Smolny idzie na wywiadówkę Przemka.

11:25
Na Wspólnej

Arek i Igor czekają, aż leczona elektrowstrząsami Ewa wybudzi się z narkozy. Nowak niespodziewanie dostaje informację przez telefon, że Ela nie odebrała Julki z zajęć. Jedzie po córkę.

11:50
Na Wspólnej

Norbert zyskuje pewność, że jego uczeń kupił narkotyki w klubie Brunona. Darek i Kasia odprowadzają Jarogniewa do matki. Kobieta mówi synowi prawdę o jego ojcu.

12:15
Na Wspólnej

Anastazja wkrótce opuści szpital. Ziębowa uważa, że należy powiadomić ją o śmierci Joachima. Roma namawia Mikołaja, by zerwał kontakty z Martą. Nie wie, że Konarska ma dla niej niemiłą niespodziankę.

12:50
Znów mam 17 lat

Trzydziestokilkuletni Mike uważa, że jego życie nie potoczyło się tak, jak sobie wymarzył. Pewnego dnia budzi się ponownie jako siedemnastolatek, mając szansę odmienić los.

15:00
Top Model

Trójka uczestników walczy w finale. Zwycięzca otrzyma kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w jednym z popularnych magazynów.

16:30
Efekt domina

Dominika Kulczyk jedzie do stolicy Kenii, by ukazać działania Mike'a Wamayi, który dzieci ze slumsów uczy baletu. Mali tancerze nabywają pewności siebie i widzą szansę na realizację marzeń.

17:00
Truckerki

Opowieść o kobietach, które kochają motoryzację i przemierzają tysiące kilometrów za kierownicą pojazdów ciężarowych, stawiając czoła niespodziewanym sytuacjom.

18:00
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler jedzie do Częstochowy, by pomóc właścicielowi restauracji o nazwie "Sjesta". Mimo że goście chwalą przygotowywane przez Darka potrawy, lokal nie przynosi wystarczających dochodów.

19:00
Fakty

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Codziennie profesjonalnie przygotowany serwis krajowy i zagraniczny.

19:25
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

19:35
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:45
Uwaga!

Program interwencyjny, w którym poruszane są kontrowersyjne tematy, np. korupcja, afery gospodarcze, dramaty zwykłych ludzi, błędy spowodowane niekompetencją urzędników.

20:00
Bodyguard

Piosenkarka Rachel Marron otrzymuje anonimy z pogróżkami. Współpracownicy wynajmują do jej ochrony Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji.

22:45
Sekrety i grzeszki

Ronny i Nick to para najlepszych przyjaciół. Pewnego dnia Ronny jest świadkiem pocałunku, którym żona Nicka obdarza tajemniczego mężczyznę. Postanawia sprawdzić, czy przyjaciel padł ofiarą zdrady.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF