00:30
Na żywo - Ziarno prawdy

W pobliżu synagogi w Sandomierzu zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sprawa dostaje się do mediów, co uruchamia antysemickie nastroje.

02:30
Artysta

Hollywood, rok 1927. Amerykański gwiazdor kina niemego ignoruje fakt pojawienia się dźwięku w filmach. Popularność artysty gaśnie. Autorskie dzieło ma być szansą powrotu na wielki ekran.

04:45
Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego i urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

05:20
Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

05:55
Dzień dobry, Polsko!

Program studyjny zawierający najważniejsze informacje z kraju, materiały edukacyjne dla młodzieży, poradnictwo dla dorosłych oraz przeglądy prasy i informacje drogowe.

08:00
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

08:40
Sonda 2

Program Marka Siudyma, Zdzisława Kamińskiego i Andrzeja Kurka, redaktorów serii telewizyjnej z lat 70. i 80. XX w., staje się punktem odniesienia do podróży po świecie współczesnej techniki i nauki.

09:15
The Wall. Wygraj marzenia

Uczestnicy teleturnieju walczą o marzenia, od których spełnienia dzieli ich tylko ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. Program prowadzi Paweł Orleański.

10:15
Doktor Quinn

Sully jest w więzieniu, oskarżony o dezercję. Michaela walczy o uwolnienie go. Delegacja z Colorado Springs udaremnia zamach na życie prezydenta Granta.

11:05
Zagadka hotelu Grand

Odbywa się wystawna uroczystość z okazji chrztu Alejandra. Tymczasem jego brat Juan, który choruje na zapalenie płuc, umiera. Belén decyduje się na desperacki krok. Alicia udaje się do Cantaloa.

12:00
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

12:15
Agrobiznes

Dziennik informacyjny przeznaczony głównie dla biznesmenów pracujących w otoczeniu rolnictwa, rolników, handlowców, ale także dla mieszkańców miast.

12:35
Agropogoda

Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw i kwiatów oraz dla alergików.

12:39
To się opłaca

Autorzy programu pokazują, jak nowocześnie i wydajnie prowadzić gospodarstwo rolne. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób planować produkcję oraz zdobyć dofinansowanie oferowane przez polski rząd i UE.

12:55
Czarna Mamba. Pocałunek śmierci

Żyjąca w Afryce mamba czarna to jeden z najbardziej jadowitych i najniebezpieczniejszych węży na świecie. Afrykańska mamba czarna może na krótkich dystansach osiągać prędkość 30-35 km na godzinę.

14:00
Elif

Murat jest zdruzgotany po odkryciu, że Seyda chciała sprzedać płytę. Nagranie trafia w ręce Meliha. Sadik przypadkiem znajduje sygnet. Arzu musi powiedzieć mężowi, że odzyskała pamięć.

15:45
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

15:55
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

16:05
Komisarz Alex

Magdę Kulisz odwiedza były narzeczony, który właśnie opuścił więzienie. Gdy orientuje się, że kobieta założyła rodzinę, grozi, że policzy się z jej mężem. Wkrótce potem mąż Magdy ginie.

17:00
Teleexpress

Serwis informacyjny prezentujący aktualne wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.

17:15
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

17:25
Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

17:55
Klan

Okazało się, że zdjęcie Pawła zostało bezprawnie wykorzystane na portalu randkowym. Chojniccy postanawiają, że Dominika zamieszka na Sadybie. Czesia zaprasza Brajana na kolację.

18:30
Korona królów

Na dworze królewskim trwają przygotowania do koronacji Kazimierza i Anny. Do zamku przybywają goście. Anna potajemnie spotyka się z dawnym ukochanym, Arunasem.

18:55
Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

19:30
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

20:00
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

20:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

20:25
S.W.A.T. _ jednostka specjalna

Daniel Harrelson zostaje mianowany dowódcą jednostki bojowej w Los Angeles. W sytuacjach kryzysowych, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie, nie zawsze może trzymać się wyznawanych zasad.

21:15
Sekundy, które zmieniły życie

Program poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym, promujący właściwe wzorce zachowania. W każdym odcinku pojawia się historia pokazująca, jak wypadki wpływają na ludzkie życie.

21:35
Magazyn śledczy Anity Gargas

Anita Gargas bada najskrytsze tajemnice władzy z różnych szczebli i ujawnia przypadki łamania prawa oraz nadużycia. Dociera do świadków zdarzeń i nieznanych wcześniej dokumentów.

22:10
Weterani. Wyrwani śmierci

Program ukazuje historie żołnierzy, którzy zostali ranni podczas walk w Afganistanie i przeżyli dzięki umiejętnościom i determinacji lekarzy pracujących w szpitalach polowych.

22:35
Uwięzione

Simón zniknął. Macarena opowiada ojcu o karcie i skarbie Yolandy. Zulema zostaje wypuszczona z izolatki. Anabel żąda, by Macarena oddała pieniądze za skonfiskowane narkotyki.

23:35
Anno Domini _ Biblii ciąg dalszy

Na rozkaz Piłata Korneliusz zabija Joannę. Skarbnik królowej Etiopii zostaje wygnany. W Jafie Piotr wskrzesza Tabitę. Filip wraca do Jerozolimy. Objawia mu się anioł i każe mu iść do Gazy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF