00:20
Wichry wojny

Rok 1939. Komandor amerykańskiej marynarki wojennej Victor Henry przybywa do Berlina. Szybko odkrywa, że Niemcy planują inwazję na Polskę. Wybuch wojny jest nieuchronny.

02:00
W kogo ja się wrodziłem?

Ryszard jest chory na raka, zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Syn postanawia wypisać go ze szpitala, aby mogli wspólnie z dziadkiem spędzić Dzień Ojca w domku nad brzegiem morza.

03:05
Notacje

Cykl programów, w których zasłużone dla Polski osoby opowiadają o jednym epizodzie ze swojego życia. Bohaterką odcinka jest Krystyna Mazurówna.

03:20
Przedwiośnie

Cezary wraz z innymi mieszkańcami Nawłoci uczestniczy w balu w Odolanach. Zebrane podczas balu fundusze mają być przeznaczone na zakup protez dla żołnierzy rannych podczas wojny polsko-bolszewickiej.

04:15
Maestro

Bohaterem filmu jest znakomity adwokat Stanisław Hejmowski. W czasie wojny walczył w AK. Za sprawą Niemców stracił dwóch braci i majątek, ale po wojnie bronił Arthura Greisera.

05:15
Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego i urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

05:55
Doktor Quinn

Po namowach Michaeli Dorothy zgadza się na operację. Colleen jest rozczarowana, że jej kolega ze szkoły, Jared, zwraca uwagę tylko na jej wygląd zewnętrzny, a nie na intelekt.

06:50
Dzika Kanada

Opowieść o zachodnich terenach, które w Kanadzie są najbardziej zróżnicowanymi habitatami. Rozległe Góry Skaliste tworzą naturalną barierę oddzielającą zachód od reszty kraju.

08:00
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

08:40
Elif

Zeynep jest zmuszona umówić się z Erkutem. Veysel i Murat jadą na spotkanie z Arzu. Kobieta ma im zapłacić sto tysięcy lir w zamian za to, że Elif i Melek znikną z jej życia.

09:35
Wspaniałe stulecie

Sułtan jest zaniepokojony pychą Ibrahima. Nigar z coraz większym trudem ukrywa ciążę. Mahidevran obawia się, że jeśli Mustafa obejmie we władanie prowincję, ona także będzie musiała opuścić pałac.

10:45
Doktor Quinn

Niedługo po zakończeniu wojny secesyjnej opiekująca się trojgiem osieroconych dzieci lekarka otwiera praktykę w miasteczku Colorado Springs na Dzikim Zachodzie.

11:40
Sekrety mnichów

Judyta Syrek rozmawia z ojcem Leonem Knabitem, kogo można uznać za patrona nudy, czy mnich może się nudzić oraz czy można znudzić się drugim człowiekiem.

12:00
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

12:10
Agrobiznes

Dziennik informacyjny przeznaczony głównie dla biznesmenów pracujących w otoczeniu rolnictwa, rolników, handlowców, ale także dla mieszkańców miast.

12:30
Agropogoda

Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw i kwiatów oraz dla alergików.

12:35
Na żywo - To się opłaca

Autorzy programu pokazują, jak nowocześnie i wydajnie prowadzić gospodarstwo rolne. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób planować produkcję oraz zdobyć dofinansowanie oferowane przez polski rząd i UE.

12:50
Dzika Kanada

Środkowa i północna część Kanady to piękne krajobrazy. Można tutaj zobaczyć rozległe lasy, łąki, niezliczone jeziora oraz spotkać wiele gatunków roślin i zwierząt.

14:00
Elif

Melek związała się z hazardzistą. Mężczyzna chce sprzedać córkę partnerki, Elif, gangsterom. Melek ucieka wraz z dzieckiem. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.

15:00
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

15:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

15:20
Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Program kulinarno-podróżniczy z udziałem Greka Teofilosa Vafidisa, który odwiedza Milos, Paros, Naxos, Santorini, Kretę i Maltę i korzystając z gościnności mieszkańców wysp prezentuje lokalne potrawy.

16:05
Złote serce

Na prośbę Teresy Henrique jedzie do Mozambiku. Okazuje się, że Jonas jest w śpiączce. Beatriz zaczyna podejrzewać, że Miguel morduje prostytutki. Fernanda jest wściekła na Vitora.

17:00
Teleexpress

Serwis informacyjny prezentujący aktualne wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.

17:15
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

17:30
Komisariat

Serial fabularno-dokumentalny o pracy w polskiej policji.

17:55
Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

18:40
Zraniona miłość

Hilal i Mehmet stają na szafocie. Nagle przybywa oficer z wiadomością dla generała. Okazuje się, że Eszref Pasza porwał porucznika Leona i zagroził, że go zabije, jeśli skazańcy zostaną straceni.

19:30
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

20:00
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

20:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

20:20
Rozdarte serca

Hazal jest w bardzo ciężkim stanie. Osman namawia adwokata Samiego, żeby zajął się sprawami Özkana. Mija miesiąc. Dandan opracowuje strategię działania, by przekonać sąd, że Özkan nadaje się na ojca.

21:15
Rozdarte serca

Dilara odkrywa, że Ozan był w domu Gülseren. Czeka na syna, by zażądać wyjaśnień. Mężczyźni, którzy usiłowali wymusić haracz w piekarni, przychodzą do warsztatu Engina i domagają się pieniędzy.

22:15
El Príncipe _ dzielnica zła

Agenci wywiadu przeglądają telefony Khaleda i Fátimy, skradzione podczas napadu zaaranżowanego przez policję. Odkrywają, że Khaled kontaktował się z bossem narkotykowym z Galicji.

23:15
Waterloo _ ostatnia bitwa Napoleona

Film przedstawia fakty dotyczące bitwy pod Waterloo zarówno oczami żołnierzy francuskich, jak i angielskich.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF