00:05
Granica: życie w cieniu muru

Gdy Donald Trump został prezydentem Stanów Zjednoczonych, twórcy dokumentu przez sto dni towarzyszyli amerykańskim strażnikom granicznym, by zrelacjonować ich pracę.

01:00
Sanatorium miłości

Uczestnicy programu wezmą udział w profesjonalnej sesji coachingowej. Otrzymają też do wykonania niełatwe zadanie _ naszkicowanie portretu. Cezary spędzi miłe chwile z Joanną.

01:55
Gry małżeńskie

Ava jest przekonana, że jej małżeństwo z Charliem będzie trwałe jak małżeństwo jej rodziców. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej matka zamierza odejść od ojca, a Charlie zataił fakty z przeszłości.

03:30
Zabójczy wirus

12 maja 2017 r. brytyjska służba zdrowia została zaatakowana przez hakerów. Za odszyfrowanie plików przestępcy zażądali wysokiego okupu. Grozili, że skasują wszystkie dane pacjentów.

04:25
Na żywo - Notacje

Cykl programów, w których zasłużone dla Polski osoby opowiadają o jednym epizodzie ze swego życia.

04:55
Telezakupy

Magazyn reklamowy prezentujący artykuły gospodarstwa domowego i urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

05:30
Crusoe

Robinson Crusoe jest bezwzględnym handlarzem niewolników. Podróżuje statkiem, który rozbija się w czasie sztormu. Mężczyzna zostaje wyrzucony przez morze na brzegu bezludnej wyspy.

07:05
Elif

Erkut dowiaduje się, że bez podpisu Arzu Serdar nie będzie mógł wypłacić pieniędzy z konta. Cansu zabiera pieniądze przeznaczone na korepetycje. Matka dziewczyny ma pretensje do Zeynep i Aliye.

08:00
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

08:10
Pogoda poranna

Serwis informacyjny prezentujący prognozę pogody.

08:15
Kwadrans polityczny

Program publicystyczny, w którym zaproszeni goście _ ekonomiści, publicyści i politycy _ prowadzą dyskusje oraz komentują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie.

08:40
Blondynka

Matka Marcina przyjeżdża, aby poznać Sylwię. Wójt negocjuje z Dalmatą odkupienie klaczy. Jasiunia i Marcin nie mogą dodzwonić się do Australii. Złe przeczucia nie pozwalają kobiecie zasnąć.

09:35
Komisarz Alex

Zostają znalezione zwłoki policjanta, Janka Mazura, przyjaciela Puchały z dawnych lat. Rysiek poprzysięga, że odnajdzie zabójcę kolegi. Okazuje się, że Janek od lat tropił złodzieja Boyko Kryńskiego.

10:35
Ojciec Mateusz

W okolicach hotelu zostaje znalezione ciało niejakiego Bielskiego. Mężczyzna był kierownikiem firmy. Policja bada okoliczności jego śmierci.

11:30
Korona królów _ taka historia…

Program prezentujący kulisy serialu "Korona królów". Wojciech Żołądkowicz, odtwórca roli księcia Olgierda, opowie widzom o realiach XIV wieku, m.in. o funkcjonowaniu dworu, handlu, rozrywce i ucztach.

12:00
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

12:15
Agrobiznes

Dziennik informacyjny przeznaczony głównie dla biznesmenów pracujących w otoczeniu rolnictwa, rolników, handlowców, ale także dla mieszkańców miast.

12:35
Agropogoda

Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw i kwiatów oraz dla alergików.

12:40
Magazyn rolniczy

Magazyn adresowany nie tylko do tych, którzy w bezpośredni sposób są związani z pracą w rolnictwie i mieszkają na wsi. Autorzy poruszają różnorodne tematy, odpowiadając na wiele pytań i zagadek.

12:55
Kamery wśród zwierząt

Trzyczęściowa seria dokumentalna pokazująca świat dzikiej przyrody z perspektywy jego mieszkańców. Pokazane zostaną zwierzęta żyjące w różnych środowiskach i warunkach, w tym na drzewach i pod ziemią.

14:00
Elif

Zeynep i Aliye ukrywają przed Selimem zajście z udziałem matki Cansu. Selim dowiaduje się prawdy i zabrania żonie dalszego udzielania korepetycji. Inci przewraca się i rani w nogę.

15:00
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

15:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

15:15
Alarm!

Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa, często podejmując działania w przypadkach, w których inni boją się, nie chcą lub nie mogą pomóc.

15:35
Okrasa łamie przepisy

Karol Okrasa odwiedzi jedną z największych i najnowocześniejszych szklarni w Polsce. Pod Piotrkowem Trybunalskim na kilku hektarach przez cały rok rosną warzywa i zioła.

16:05
Wieczna miłość

Nihan wyznaje publicznie, że jest w ciąży z Emirem. Siedzący w areszcie Kemal załamuje się na wieść, że to nie jego dziecko. Mężczyzna poznaje wpływowego Maltepe Ayhana.

17:00
Teleexpress

Serwis informacyjny prezentujący bieżące wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.

17:15
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

17:25
Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

18:00
Klan

Władek traci zdolność widzenia w oku, które do tej pory było zdrowe. Kinga dzwoni do Michała. Jasiek stara się przekonać Jacka, żeby bank został sponsorem wyjazdu szlakiem uniwersytetów europejskich.

18:30
Korona królów

Serial kostiumowy o wydarzeniach rozgrywających się w średniowiecznej Polsce po śmierci króla Władysława Łokietka. Władcą Polski zostaje Kazimierz, który przez potomnych zostanie nazwany Wielkim.

18:55
Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

19:30
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

20:05
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

20:10
Alarm!

Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa, często podejmując działania w przypadkach, w których inni boją się, nie chcą lub nie mogą pomóc.

20:25
Sport

Program podsumowujący najważniejsze wydarzenia sportowe, ze szczególnym naciskiem na osiągnięcia polskich zawodników i reprezentacji w różnych dyscyplinach.

20:30
Leśniczówka

Niespodziewani goście czekają w domu na Krzysztofa. Olga podejmuje przełomową decyzję i ogłasza ją na zebraniu zarządu. Beatka i Kurek czekają na rozstrzygnięcie konkursu na nowego leśniczego.

21:00
Chory z urojenia

Argan jest przekonany, że cierpi na groźne schorzenia. Ślepo wierzy lekarzom, którzy na większość przypadłości zalecają to samo. Argan postanawia zaaranżować małżeństwo córki, Anieli, z medykiem.

22:55
Sława i chwała

Wybucha powstanie w getcie. Andrzej i Hubert prowadzą w lesie zajęcia z harcerzami. Podziemie wydaje wyrok śmierci na Marysię Tatarską. Andrzej dostaje rozkaz likwidacji kobiety.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF