00:05
Uwięzione

Macarena dowiaduje się, że jest w ciąży. Chce odzyskać kartę od Saray, żeby zdobyć pieniądze na kaucję. Odrzuca zaloty Afro i odwołuje zeznania obciążające Zulemę.

00:55
Uwięzione

Leopoldo prosi Fabia, żeby opiekował się jego córką. Afro zawiera układ z policją. W zamian za przeniesienie na inny oddział ma sprowokować Macarenę do ujawnienia informacji o karcie Yolandy.

01:55
Smak miłości

Zoe Walker przybywa do miasteczka Salento w Kolumbii. Ma opracować nowy aromat kawy. Na miejscu poznaje przystojnego Diego Valdeza, który początkowo traktuje przybyszkę z rezerwą.

03:35
Cuda z odzysku _ urządź mieszkanie za darmo

Brytyjska specjalistka od nieruchomości Kirstie Allsopp i zespół projektantów udowadniają, że piękne wnętrza można urządzić za grosze, a rzeczy uważane za śmieci zmienić w cuda.

04:30
Notacje

Cykl programów, w których zasłużone dla Polski osoby opowiadają o jednym epizodzie ze swego życia.

05:05
Błękitna Planeta II

Drugi sezon serialu pokazującego barwny podwodny świat i jego mieszkańców. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki filmowa opowieść jest jeszcze ciekawsza.

06:15
Wieczna miłość

Zeynep sądzi, że Asu ją zdradziła. Kemal i Nihan przychodzą do domu mężczyzny, którego podejrzewają o udział w zabójstwie Ozana. W tym samym czasie Tarik dociera do tego człowieka.

07:05
Elif

Yusuf włamuje się do mieszkania byłego doradcy Selima. Znajduje fałszywe paszporty i wyciągi bankowe. Melek pokazuje Selimowi zdjęcia Yusufa i Arzu. Pod nieobecność Erkuta Asuman uwalnia Goncę.

08:00
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

08:10
Pogoda poranna

Serwis informacyjny prezentujący prognozę pogody.

08:15
Kwadrans polityczny

Program publicystyczny, w którym zaproszeni goście _ ekonomiści, publicyści i politycy _ prowadzą dyskusje oraz komentują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie.

09:10
Czterdziestolatek

Nowym zastępcą inżyniera Karwowskiego zostaje Urszula Nowowiejska. Nowoczesna, niezależna i pewna siebie kobieta wprowadza spore zamieszanie w tradycyjnie męskim środowisku robotników budowlanych.

10:15
Komisarz Alex

W biurowcu ginie młoda kobieta. Tego samego dnia umiera Konrad Warski. Obie ofiary zostały otrute nikotyną. Z ustaleń śledczych wynika, że trucizna znajdowała się w preparacie witaminowym.

11:05
Ojciec Mateusz

Podczas występu znika żona iluzjonisty. Wkrótce okazuje się, że została porwana. Porywacze żądają okupu, a miejscem przejęcia pieniędzy ma być restauracja Góralskich.

12:00
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

12:15
Agrobiznes

Dziennik informacyjny przeznaczony głównie dla biznesmenów pracujących w otoczeniu rolnictwa, rolników, handlowców, ale także dla mieszkańców miast.

12:30
Agropogoda

Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw i kwiatów oraz dla alergików.

12:35
Magazyn rolniczy

Magazyn adresowany nie tylko do tych, którzy w bezpośredni sposób są związani z pracą w rolnictwie i mieszkają na wsi. Autorzy poruszają różnorodne tematy, odpowiadając na wiele pytań i zagadek.

12:50
Nasz dziwaczny świat

Natura skrywa wiele tajemnic i niespodzianek. Ludzie wciąż zauważają nowe dziwne zjawiska przyrodnicze i niezwykłe zachowania zwierząt. Starają się je poznać i wyjaśnić.

14:00
Elif

Gonca pokazuje Arzu raport straży pożarnej. W rocznicę urodzin Tuğçe Melek, Aliye i dziewczynki idą na cmentarz. Spotykają Arzu. Ümit zauważa, że ktoś włamał się do mieszkania i ukradł dokumenty.

15:00
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

15:10
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

15:15
Alarm!

Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa, często podejmując działania w przypadkach, w których inni boją się, nie chcą lub nie mogą pomóc.

15:35
Okrasa łamie przepisy

Karol Okrasa wyrusza na wyprawy kulinarne do wybranych zakątków Polski. Przygotowuje smaczne dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. Przy okazji prezentuje region i miejscowość.

16:05
Wieczna miłość

Po interwencji policji Kemal i Nihan muszą opuścić posesję podejrzanego mężczyzny. Kemal odkrywa powiązania mężczyzny, który podszywał się pod sanitariusza, z Asu.

17:00
Teleexpress

Serwis informacyjny prezentujący bieżące wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.

17:20
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

17:30
Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

18:30
Korona królów

Cudka zwierza się Kazimierzowi z problemów wychowawczych z synami. Jadwiga rodzi trzecie dziecko. Podczas przejażdżki Kazimierz spada z konia. Wypadek okazuje się tragiczny w skutkach.

18:55
Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

19:25
Sport

Program podsumowujący najważniejsze wydarzenia sportowe, ze szczególnym naciskiem na osiągnięcia polskich zawodników i reprezentacji w różnych dyscyplinach.

19:30
Wiadomości

Codzienny serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

20:05
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

20:10
Alarm!

Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa, często podejmując działania w przypadkach, w których inni boją się, nie chcą lub nie mogą pomóc.

20:30
Leśniczówka

Nowacki zastanawia się, dlaczego komendant zamknął śledztwo w sprawie wypadku Daniela i Klary mimo poważnych przesłanek świadczących, że ktoś przyczynił się do uszkodzenia samochodu.

21:00
Sisi

Córka cesarza Franciszka i cesarzowej Elżbiety zapada na zapalenie płuc. Lekarzowi nie udaje się jej uratować. Po śmierci Zofii Sisi się załamuje i nie chce z nikim rozmawiać.

22:00
Rolnik szuka żony

Nadszedł czas trudnych decyzji i ostatecznych wyborów. Rolnicy muszą zdecydować, które spośród pań zaproszą do siebie do domu. W podjęciu decyzji ma pomóc im wspólne aktywne spędzenie czasu.

23:00
Na żywo - Ekstradycja

Nadieżda telefonuje do Sabiny, pozwala jej usłyszeć głos Basi. Dziewczynka jest ciężko chora. Sabina podejmuje bolesną decyzję _ postanawia wydać brata ludziom Nadieżdy.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF