00:50
Zła krew

Życie Lauren Malone to pasmo sukcesów. Pewnego dnia zostaje ona niesłusznie oskarżona o zabójstwo. Okazuje się, że seryjny morderca chce ją obciążyć winą za swoje zbrodnie.

02:20
Chłopi

Maciej Boryna stara się o rękę Jagny. Zgodnie ze zwyczajem wysyła swatów do domu Dominikowej. Nie wie, że jego przyszła żona spotyka się wieczorami z Antkiem.

05:30
Klan

Maciek dzwoni do Grażynki, by zaprosić rodzinę na ślub. Darek wraca z Hawajów. Brajan ma dla niego propozycję kolejnego wyjazdu. Koziełło opowiada Pawłowi o przebiegu spotkania z rodzicami Ilony.

06:05
Sprawa dla reportera

Program społeczno-polityczny dotyczący aktualnych zjawisk i wydarzeń _ nieprawidłowości w działalności instytucji, firm i ludzi. Dyskusje o sprawach kontrowersyjnych, bulwersujących społeczeństwo.

07:05
Weterynarze z sercem

Program prezentuje pracę weterynarzy w klinikach oraz opiekę medyczną nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych i innych placówkach działających na rzecz zwierząt.

07:25
Pełnosprawni

Program porusza temat sytuacji niepełnosprawnych sportowców w Polsce i innych krajach Europy.

07:55
Rok w ogrodzie

Program poradnikowy dla działkowiczów. Informacje dotyczące m.in.: uprawy roślin na balkonach i w ogrodach, środków ochrony roślin i nawozów.

08:35
Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

09:40
Rodzinny ekspres

W magazynie zostaną zaprezentowane wywiady z gośćmi i felietony. To także program poradnikowy, który ma pomóc rodzinom w kształtowaniu życia rodzinnego zgodnie z naukami chrześcijaństwa.

10:10
Zakochaj się w Polsce

Tomasz Bednarek odwiedza Przemyśl _ jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Według legendy, książę Przemysław założył osadę w miejscu, gdzie upolował niedźwiedzicę.

10:45
Trzecia połowa

Ania i Borys 15 lat byli małżeństwem. Rozstali się. Ania ułożyła sobie życie. Borys długo nie potrafi znaleźć partnerki. Pojawienie się Zuzy w jego życiu budzi zazdrość Ani.

11:40
The Wall. Wygraj marzenia

Uczestnicy teleturnieju walczą o marzenia, od których spełnienia dzieli ich tylko ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. Program prowadzi Paweł Orleański.

12:40
Pensjonat nad rozlewiskiem

Adam nagle wyjeżdża. Do pensjonatu przyjeżdża znana śpiewaczka operowa w towarzystwie kochanka. Wawrzecki informuje Małgosię, że odnalazł prezesa firmy Mittwoch.

13:30
Okrasa łamie przepisy

Karol Okrasa odwiedza niewielką miejscowość pod Maciejowicami. Sprawdzi, czym mięso kurczaków z hodowli ekologicznej różni się od mięsa kurczaków hodowanych przemysłowo.

15:05
Wojenne dziewczyny

Margarethe otrzymuje informację o śmierci Orszy. Ustala, że rozkaz wyjazdu należał do Strochowa. Irena udaje się do hotelu. Kamil czeka na nią przed budynkiem. Po chwili zjawiają się Niemcy.

15:55
Korona królów

Kundzia powoli wraca do zdrowia. Egle odprawia czary przy ognisku i nakazuje Audre wypicie wywaru. W drodze na polowanie król odwiedza karczmę. Ktoś obserwuje go z ukrycia.

16:25
Korona królów

Jadwiga uważa, że powinna służyć Bogu. Postanawia wstąpić do zakonu. Bogdan dowiaduje się, że król jest w niebezpieczeństwie. Podczas polowania Olgierd zostaje ranny.

17:00
Teleexpress

Serwis informacyjny prezentujący aktualne wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.

17:18
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

17:25
Na żywo - Jaka to melodia?

W teleturnieju bierze udział 3 uczestników, z których jeden jest finalistą poprzedniego odcinka. Finalista może pojawić się najwyżej 3 razy pod rząd w kolejnych programach.

17:55
Od Opola do Opola

Izabela Trojanowska i Jan Borysewicz opowiadają o debiucie na deskach amfiteatru w Opolu oraz o wspólnej pracy. W odcinku wystąpią także zespoły Red Lips i VOX.

19:00
Orły Nawałki

Program łączący elementy reportażu i dokumentu. Pojawią się w nim wywiady z piłkarzami polskiej kadry narodowej, rozmowy z ich bliskimi, wypowiedzi ekspertów i materiały archiwalne.

19:30
Wiadomości

Serwis prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

20:00
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

20:10
Sport

Informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych.

20:20
Komisarz Alex

Komisarz Górski poznaje studentkę prawa. Matka dziewczyny rzekomo popełniła samobójstwo pod koniec lat 90. XX w., ale Milla nigdy nie uwierzyła w to wyjaśnienie. Górski postanawia zbadać sprawę.

21:15
Sprawiedliwy

Rok 1942, Kielecczyzna. Uważany za dziwaka Pajtek poznaje przygarniętą przez polskie małżeństwo 6-letnią żydówkę. Więź, która połączy tych dwoje, pozwoli im przetrwać trudne czasy.

23:10
Idealny plan

24-letni Paul Dynan był uczciwym człowiekiem, jednak przekonał się, że wykształcenie i ciężka praca nie zapewnią mu sukcesu. Mężczyzna postanawia porwać troje nastolatków z bogatych rodzin.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF