00:30
Poltergeist

Eric i Amy Bowenowie wraz z trójką dzieci przeprowadzają się do z pozoru zwykłego podmiejskiego domu. Zostają zaatakowani przez ducha, który nie zna litości i przejmuje nad nimi kontrolę.

02:10
Nowy koszmar Wesa Cravena

Aktorka Heather Langenkamp, która 10 lat temu wcieliła się w bohaterkę horroru Wesa Cravena, przyjmuje rolę w jego nowym filmie. Niebawem Freddy powraca, by zawładnąć duszą jej synka.

04:10
Krąg podejrzanych

Aresztowanie Lidii Abad jest momentem przełomowym w śledztwie. Zeznanie przełożonej pielęgniarek wydaje się spójne. Mimo to policjanci próbują dopatrzyć się w nim drugiego dna.

05:40
Koło fortuny

Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła, typując za określoną sumę pieniędzy spółgłoskę znajdującą się na kole. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło, zatrzymuje wygraną.

06:15
Na sygnale

Zespół Wiktora ratuje mężczyznę, który stracił przytomność w lesie. Po reanimacji na szyi chorego zostaje odkryty wisiorek z napisem DNR (Do Not Resuscitate).

06:45
Barwy szczęścia

Waleria przedstawia Stefanowi Carinę, którą poznała w kościele. Górka jest przerażony, bo żona planuje otoczyć jego nieślubną córkę opieką i pomóc jej zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

07:20
Barwy szczęścia

Chowański prosi Łukasza, żeby powstrzymał Umińską przed realizacją kolejnych materiałów o mordercy Marty. Sadowski interweniuje w tej sprawie u szefa IAI, ale mężczyzna wspiera działania dziennikarki.

07:55
Pytanie na śniadanie

Program na żywo, prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

10:55
M jak miłość

Zastraszona i cały czas obserwowana przez Artura Iza robi wszystko, by przekonać Marcina, że Maja naprawdę jest córką Skalskiego. Jednak Chodakowski się domyśla, że dziewczyna kłamie.

11:55
M jak miłość

Agnieszka zajmuje się w prokuraturze kolejną niebezpieczną sprawą, a jej współpracownica Sylwia Zalewska nagle znika. Tymczasem Asia zauważa, że jej nowy sąsiad Michał ma podejrzanych znajomych.

12:50
Bake off _ Ale ciacho!

12 cukierników amatorów staje do walki o tytuł polskiego mistrza wypieków. Smak, wykonanie i wygląd wypieków oceni jury _ Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś.

14:00
Familiada

W zabawie udział biorą dwie rodziny, które odpowiadają na pytania zadane wcześniej grupie Polaków. Drużyna, która zdobędzie największą liczbę punków, przechodzi do gry finałowej.

14:35
Koło fortuny

Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła, typując za określoną sumę pieniędzy spółgłoskę znajdującą się na kole. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło, zatrzymuje wygraną.

15:20
XXII Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2016

XXII Festiwal Kabaretu Koszalin zamienia się w Park Rozrywki. Lokalizacja daje pretekst do satyrycznego skomentowania przemian w kraju.

16:20
Rodzinka.pl

Paula ma pretensje do Kuby o zjedzenie lodów, których nie lubi. Kacper potrzebuje zdjęcia swoich rodziców do "castingu na teściów". Powrót Magdy nie przypadł do gustu wszystkim domownikom.

17:10
Na żywo - O mnie się nie martw

Sylwia znajduje lekarza dla Mileny i jej dziecka. Zaczyna gubić się w emocjach, a rosnące zaangażowanie Mariusza w nieślubne ojcostwo utrudnia sytuację.

18:00
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

18:20
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

18:25
Sport-telegram

W programie sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady, felietony archiwalne, opinie, wyniki, tabele rozgrywek, zapowiedzi audycji sportowych.

18:40
Postaw na milion

Gra, w której zawodnicy otrzymują pieniądze na początku rozgrywki. By wyjść ze studia z nagrodą _ milionem złotych, muszą poprawnie odpowiedzieć na 8 pytań z jednej z dwóch wybranych kategorii.

19:35
Lajk!

Cotygodniowy program promujący nowości TVP 2, zawierający również przegląd wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz imprez objętych patronatem stacji.

20:05
Kocham Cię, Polsko!

Program w przystępny sposób poszerza wiedzę o Polsce. Śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych, widz pogłębia wiadomości na temat ojczyzny.

21:35
Riviera

Po wydarzeniach na przyjęciu rodzina Clios jest przesłuchiwana przez policję. Delormes trafia na trop, który wprowadza śledztwo na nowe tory.

22:25
Rodzinka.pl

Paula ma pretensje do Kuby o zjedzenie lodów, których nie lubi. Kacper potrzebuje zdjęcia swoich rodziców do "castingu na teściów". Powrót Magdy nie przypadł do gustu wszystkim domownikom.

23:00
Szpieg D'83

Opowieść o strukturach szpiegowskich mających na celu inwigilację działań Republiki Federalnej Niemiec. Rok 1983. Żołnierz armii NRD zostaje zmuszony do współpracy ze służbami wywiadowczymi.

23:55
Ludzik, czyli One Man Show

W programie wystąpią najlepsi reprezentanci solowych występów kabaretowych. Cykl prowadzi Bartosz Brzeskot. Wystąpią m.in.: Grzegorz Halama, Andrzej Talkowski, Paulina Potocka i Przemysław Lieske.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF