01:40
Podstępne druhny

Abigail, Parker, Rachel i Caitlyn trzymały się razem do końca szkoły średniej. Po latach Parker i Abigail wracają do rodzinnego Lambert. Dowiadują się, że ukochany Rachel żeni się z Caitlyn.

03:15
Art Noc:

Koncert nagrany w ramach 34. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

04:05
Girl Guide

Józek uczy angielskiego Kingę, która planuje wziąć ślub z pewnym Amerykaninem. Kiedy narzeczony dziewczyny znika, anglista usiłuje pomóc w odnalezieniu ukochanego. Wplątuje się w aferę szpiegowską.

06:15
Rodzinka.pl

Ulotki reklamowe okazują się dobrym pretekstem, by wymienić kilka starych rzeczy. Kacper ma wszy. Tomek okazuje się mistrzem gry w scrabble. Ludwik ogłasza się królem rodziny.

06:45
Sztuka codzienności

W odcinku będzie mowa o włosach _ jak o nie dbać, by były zdrowe i pięknie uczesane. Cherokee Meade lubi eksperymenty. Dr Kari Williams stawia na naturalne piękno. Janine Ker tworzy rzeźby z włosów.

07:10
M jak miłość

Maria podejrzewa, że Krzysztof coś ukrywa. Małgorzata i Michał planują wspólny wyjazd do Krakowa. Marek coraz bardziej uzależnia się emocjonalnie od Hanki. Marta zaprasza Jacka Mileckiego do domu.

08:00
Pytanie na śniadanie

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

10:45
Na żywo - Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

11:05
Barwy szczęścia

W sypialni brata Agata znajduje sporą liczbę butelek po piwie. Siostry sugerują Hubertowi, by nie przesadzał z piciem alkoholu, bo to nie jest lekarstwo na problemy z Klarą.

11:40
Na dobre i na złe

Wracający samochodem do domu Burscy prawie zderzają się z ciężarówką. Kilka minut później dokonują odkrycia _ chłodnia ciężarówki wypełniona jest mięsem i ludźmi, uchodźcami z Czeczenii.

12:35
Cena miłości

Sahnur nie może się doczekać wnuka. Podburza Savasa przeciw Çiçek. Poleca jej zjawić się w sypialni Savasa w wyzywającym stroju. Savas jest wściekły na Sahnur.

13:35
Rodzinka.pl

Kuba i Paula przygotowują manifestację w sprawie równości społecznej. Pod koniec dnia, podczas kolacji rodzina bierze udział w sesji zdjęciowej. Natalia przyłapuje Tomka z nową partnerką.

15:05
Tysiąc i jedna noc

Sehrazat zostaje upokorzona przez Peride. Składa wypowiedzenie i wyjeżdża. Listownie informuje Onura, że to koniec ich związku. Bennu jest zazdrosna o Kerema. Onur zrywa kontakty z matką.

16:00
Na dobre i na złe

Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora. Wprowadza plan naprawczy, próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu.

17:05
Cena miłości

Sanhur zostaje niezbyt przychylnie przyjęta w rodzinnym Van. Klan Baldarów traci na znaczeniu. Agencja XL jedzie z Yasemin na spotkanie biznesowe do firmy Savasa.

18:00
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

18:30
Sport-telegram

W programie sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady, felietony archiwalne, opinie, wyniki, tabele rozgrywek, zapowiedzi audycji sportowych.

18:40
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

18:50
Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

19:25
Barwy szczęścia

W sypialni brata Agata znajduje sporą liczbę butelek po piwie. Siostry sugerują Hubertowi, by nie przesadzał z piciem alkoholu, bo to nie jest lekarstwo na problemy z Klarą.

20:05
Barwy szczęścia

Alicja dzwoni do Łukasza pod pretekstem omówienia noworocznego programu. Kobieta nie ma z kim spędzić Wigilii. Kasia sugeruje partnerowi, by zaprosił Umińską do nich.

20:40
Pierwsza randka

Osoby, które nigdy wcześniej się nie spotkały, zaproszone są do restauracji na randkę. W każdym z 12 odcinków ukryte kamery towarzyszą pięciu parom. Obsługa lokalu komentuje rozwój wydarzeń.

21:45
Fotograf

Współczesna Moskwa. Miasto terroryzuje morderca, który zostawia przy ofiarach kartoniki z numerami. Schwytaniem "Fotografa" ma się zająć major Lebiadkin. Tropy prowadzą do dawnego garnizonu w Legnicy.

23:45
Egzorcysta III

Porucznik Kinderman prowadzi śledztwo w sprawie okrutnego morderstwa. Wszystkie dowody wskazują na to, że sprawcą jest psychopata, który 15 lat wcześniej został stracony na krześle elektrycznym.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF