00:20
O mnie się nie martw

Iga ma sąsiadkę w sali szpitalnej. To nastoletnia Lusia po próbie samobójczej. Dla Igi nadszedł ważny dzień. Z pomocą Kuby próbuje ona chodzić z balkonikiem. Frustruje ją powolność rehabilitacji.

02:25
Prokurator

W pokoju lekarskim salowa odkrywa zemdloną pacjentkę i ciało jednego z lekarzy. W trakcie śledztwa okazuje się, że mężczyzna był wplątany w sprawę uśmiercenia nieuleczalnie chorego pacjenta.

03:20
Licencja na wychowanie

Paweł czeka na telefon z agencji fotograficznej. Wiktoria lepiej niż Weronika rozumie sygnały wysyłane przez Stasia. Ryszard oświadcza, że jego firma wkrótce stanie się niewypłacalna.

03:50
Licencja na wychowanie

Rodzice Pawła wyjeżdżają. Powierzają Leszczyńskim urnę z prochami pradziadka. Bartek widzi ducha _ mężczyznę w mundurze. Mama Ryszarda przygotowuje się do śmierci.

06:05
Rodzinka.pl

Rodzina Boskich szykuje się do wiosny. Ludwik szuka czekoladek, które ukrył. Kacper chce zapuścić wąsy. Kuba zarzuca Natalii, że nie gotuje zdrowo. Marek i Ludwik wspominają dawne czasy.

06:40
Żydzi w Piotrkowie Trybunalskim. Wspomnienie

Dla realizatorki reportażu Piotrków Trybunalski jest miejscem szczególnym. Tu spędzała wakacje u żydowskiej babki, matki ojca. Ulica Rycerska, niegdyś teren getta, była jej znana od najmłodszych lat.

07:05
M jak miłość

Piotr źle się czuje w domu teściów. Jacek odbiera kolejny niepokojący telefon od siostrzeńca. Michał otrzymuje list od amerykańskiego adwokata z cennymi informacjami na temat Mariana Łagody.

08:00
Pytanie na śniadanie

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

10:55
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

11:10
Barwy szczęścia

Amelia i Tomasz są zdenerwowani ewakuacją lotniska i nieudanym wylotem do Australii. Wahają się, czy zrezygnować z podróży. Milewicz ma kłopoty z powodu fałszywego alarmu bombowego Eryka.

11:45
Na dobre i na złe

Przemek jest wdzięczny Falkowiczowi, że mógł wrócić do chirurgii. Falkowicz jest zaskoczony widokiem Niny w Leśnej Górze. Pani Maria szykuje akcję protestacyjną przeciwko Falkowiczowi.

12:45
Tylko z tobą

Gdy Nur chce wyjechać od Kozanów, pojawia się zaatakowany podczas powrotu ze szkoły Mert. Aytül dotkliwie bije Nur. Ta uderza się w głowę i traci przytomność.

13:45
Na sygnale

Ratownicy docierają na plan serialu, gdzie zasłabł gwiazdor produkcji, Adrian Devide. Niepokojące objawy mają także inni członkowie zespołu. Piotr podejrzewa zatrucie tlenkiem węgla.

14:20
Nasz dziwaczny świat

W tym odcinku zostaną pokazane przerośnięte szczury, które ratują ludzi, znajdując zakopane w ziemi miny, bardzo stare "żywe skały" i ogniste tornado.

15:30
M jak miłość

Marcin zapowiada Agnieszce, że zgłosi się na policję i przyzna do zabicia Głowackiego, jeśli Karskiemu zostaną postawione zarzuty. Magda i Budzyński cieszą się weekendem w Kazimierzu.

16:30
Koło fortuny

Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła, typując za określoną sumę pieniędzy spółgłoskę znajdującą się na kole. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło, zatrzymuje wygraną.

17:05
Nadzieja i miłość

23-letnia Umut zostaje poproszona o wzięcie udziału w bankiecie organizowanym przez stałą klientkę zakładu fryzjerskiego, gdzie pracuje _ Asude. Umut spodobała się bogaczowi Ozanowi.

18:00
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

18:30
Na żywo - Sport-telegram

W programie sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady, felietony archiwalne, opinie, wyniki, tabele rozgrywek, zapowiedzi audycji sportowych.

18:40
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

18:50
Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

19:30
Barwy szczęścia

Amelia i Tomasz są zdenerwowani ewakuacją lotniska i nieudanym wylotem do Australii. Wahają się, czy zrezygnować z podróży. Milewicz ma kłopoty z powodu fałszywego alarmu bombowego Eryka.

20:05
Barwy szczęścia

W liceum huczy od plotek na temat zatrzymania Milewicza. Dyrektor Gwizdoń wzywa uczniów na indywidualne rozmowy w sprawie fałszywego alarmu bombowego.

20:45
Na dobre i na złe

Pielęgniarka Karola wraca do szpitala z synem Stasiem, który ma infekcję dróg oddechowych. Tretter decyduje, że mały musi zostać na oddziale. Po kilku godzinach stan chłopca gwałtownie się pogarsza.

21:50
Na sygnale

Zespół doktor Reiter jedzie na wezwanie do kobiety, która ma torsje. Okazuje się, że cierpi na nieoperacyjnego tętniaka mózgu. Pacjentka nie chce jechać do szpitala.

22:30
Salon piękności

Historia fryzjerki, która porzuca pracę w modnym salonie, by rozkręcić własny biznes. Kobiecie udaje się stworzyć miejsce, w którym każda klientka może liczyć na coś więcej niż zmiana wyglądu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF