01:20
Milion dolarów

Bożena uwielbia zakupy i wystawne życie. Niestety, nie na wszystko ją stać. Pewnego dnia jej sąsiadka dziedziczy milion dolarów, a zaraz potem umiera. Bożena liczy, że uda jej się przejąć majątek.

03:10
Zabójcze umysły

Agenci FBI przybywają do Phoenix w Arizonie. Grasuje tam morderca, który wybiera na ofiary wysokich rangą funkcjonariuszy policji. Morgan traktuje śledztwo bardzo osobiście.

03:55
Zabójcze umysły

W hrabstwie Orange w Kalifornii ktoś strzela z dubeltówki do blondynek prowadzących samochody. Agenci wnioskują, że sprawca mści się na konkretnej osobie, którą reprezentują ofiary.

04:45
Chiński "SuperBoy"

Organizowany w Chinach konkurs talentów Superchłopak daje możliwość rozpoczęcia kariery muzycznej. Stwarza też sposobność obserwacji przemian społecznych oraz procesu dojrzewania nowego pokolenia.

06:00
Rodzinka.pl

Wobec Ludwika łatwo jest zastosować podstęp _ zarówno w kwestii klasówki, jak i w sprawie konkursu na jedzenie hot dogów. Natalii nic się nie udaje. Chłopcy bawią się w gotowanie i ocenianie potraw.

07:00
M jak miłość

Znajomość Krzysztofa i Ewy rozwija się. Maria dowiaduje się o niej za sprawą Tomasza. Jacek znowu spotyka w sądzie Gradonia, który prowokuje kolejną awanturę. Iza wyznaje Małgosi, że jest zakochana.

08:00
Pytanie na śniadanie

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

10:55
Barwy szczęścia

Po wybuchu Witek ma przeciwko sobie wszystkich dorosłych. Grozi mu postępowanie wyjaśniające na policji. Z pomocą Pawła i Stasia chłopak próbuje zdobyć dowód niewinności.

11:30
Na dobre i na złe

Wiki wraca z Hiszpanii. Przemek, Agata i Marcin idą do pubu, gdzie udający głuchoniemego chłopak zostaje złapany i oskarżony o kradzież.

12:35
Tysiąc i jedna noc

Wyniki badań Kaana wykluczają nawrót choroby. Sehrazat mdleje w cukierni. Ali Kemal dostaje rozwód. Peride próbuje targnąć się na swoje życie. Bennu wyznaje Sehrazat, że jest w ciąży.

13:30
Rodzinka.pl

Kacper ma problemy w szkole z językiem polskim. Natalia przygotowuje kolację dla całej rodziny według nowego przepisu. Ludwik wychodzi z klientem na spotkanie towarzyskie.

14:05
Włoska kuchnia jak u babci

Donal Skehan odwiedza miasto Rieti, położone w środkowych Włoszech. Poznaje tajniki lokalnej kuchni i przygotowuje wyjątkowy posiłek dla gospodarzy.

14:35
Afryka od kuchni

Kiran wybiera się na kenijską wyspę Lamu, by wraz z jej mieszkańcami łowić homary wśród skał. Następnie przygotuje sycące śniadanie z patatami i plackami ziemniaczanymi.

15:10
M jak miłość

Marcin szuka dowodów na romans Mariusza z Naomi. Ich spotkanie przerywa powrót Mariusza, który na widok intruza sięga po broń. Iza umawia się z Arturem. Mostowiakowie martwią się o Antka.

16:05
Ojciec Brown

W miejscu, gdzie znajdowano zwłoki samobójców, zostaje znalezione ciało dziennikarza Finleya, który miał zamiar ujawnić niezwykle ważną sprawę. Śledztwo prowadzą inspektor Sullivan i jego asystent.

17:05
Cena miłości

Po próbach zamachu Savas wzmacnia ochronę rodziny i Yasemin. Pragnie oficjalnie uznać Omera za syna. Javuz wyznaje Çiçek, że ich ojciec utopił w basenie Ibrahima.

18:00
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

18:30
Sport-telegram

W programie sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady, felietony archiwalne, opinie, wyniki, tabele rozgrywek, zapowiedzi audycji sportowych.

18:40
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

18:50
Na żywo - Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

19:25
Jeden z dziesięciu

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, dzięki któremu można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin. Gra składa się z trzech etapów.

20:05
Kocham Cię, Polsko!

Program w przystępny sposób poszerza wiedzę o Polsce. Śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych, widz pogłębia wiadomości na temat ojczyzny.

21:50
Przyjaciel do końca świata

Ogromna asteroida Matylda zniszczy Ziemię za trzy tygodnie. Dodge, porzucony przez żonę agent ubezpieczeniowy, planuje ostatnie przed końcem świata spotkanie z dawną szkolną sympatią _ Oliwią.

23:40
Chiński "SuperBoy"

Organizowany w Chinach konkurs talentów Superchłopak daje możliwość rozpoczęcia kariery muzycznej. Stwarza też sposobność obserwacji przemian społecznych oraz procesu dojrzewania nowego pokolenia.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF