00:05
Oficer

Ryś i Kruszon prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Dahomeja. W trakcie oględzin zwłok ich uwagę zwracają blizna postrzałowa i tatuaż _ napis MAG na ramieniu ofiary.

01:15
Sherlock

Odcinek specjalny, w którym akcja przenosi się do wiktoriańskiego Londynu. Sherlock Holmes zajmuje się sprawą ducha pani Ricoletti, samobójczyni, który pojawia się na ulicach miasta w sukni ślubnej.

02:55
Na żywo - Oda do radości

Nowele filmowe. W pierwszej troje młodych ludzi spotyka się w autobusie jadącym do Londynu. Bohaterka kolejnej wraca z Anglii. Michał, główna postać trzeciej z nich, marzy o karierze hip-hopowca.

05:20
Koło fortuny

Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła, typując za określoną sumę pieniędzy spółgłoskę znajdującą się na kole. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło, zatrzymuje wygraną.

06:00
Na dobre i na złe

Na bloku operacyjnym Wiktoria walczy o życie Dębskiego. Falkowicz składa zeznania w sprawie Matyldy. Dziewczynka przyjeżdża do Leśnej Góry. Ukrywa się w szpitalu przed policją.

06:55
Coś dla Ciebie

Autorzy przedstawiają inicjatywy w małych miasteczkach, w wiejskich parafiach, podejmowane przez osoby, które poświęcają wolny czas, aby pomagać innym.

07:20
Na sygnale

Wiktor wraz z kolegami odpowiada na wezwanie do starszego mężczyzny. Zakrwawiony pacjent leży na podwórzu swojego domu. Pilnuje go duży, groźnie wyglądający pies.

07:55
Pytanie na śniadanie

Program na żywo, prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

10:55
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

13:40
Alternatywy 4

Przychodzi zima. W bloku zostają wyłączone ogrzewanie, ciepła woda, światło. W niedogrzanych mieszkaniach lokatorzy próbują radzić sobie sami. Narasta bunt przeciw terrorowi dozorcy domu.

14:55
Postaw na milion

Gra, w której zawodnicy otrzymują pieniądze na początku rozgrywki. By wyjść ze studia z nagrodą _ milionem złotych, muszą poprawnie odpowiedzieć na 8 pytań z jednej z dwóch wybranych kategorii.

16:00
Familiada

W zabawie udział biorą dwie rodziny, które odpowiadają na pytania zadane wcześniej grupie Polaków. Drużyna, która zdobędzie największą liczbę punków, przechodzi do gry finałowej.

16:30
Mistrzostwa Świata w Rosji

Prowadzący i eksperci zapowiadają mecz, który Belgowie i Panamczycy rozegrają w Soczi.

16:50
Belgia _ Panama

Belgowie spotkają się w Soczi z Panamczykami, którzy debiutują w turnieju głównym MŚ. Europejscy piłkarze wydają się zdecydowanymi faworytami pojedynku.

19:35
Barwy szczęścia

Małgorzata znajduje kupca na dom Pyrków. Agata zdradza Hubertowi, że zamierza zainwestować część pieniędzy w film Pawła, co spotyka się ze sprzeciwem brata.

20:10
La La Poland

Satyryczna podróż w głąb krainy La La Poland wraz z bohaterami filmów, scenek i skeczy. Wystąpią aktorzy warszawskich teatrów oraz twórcy Kabaretu na Koniec Świata. Głosu lektora użyczy Adam Ferency.

20:55
Ja wam pokażę!

Rozwódka Judyta chce wziąć ślub z radiowcem Adamem. Gdy on wyjeżdża na stypendium do USA, jej córka postanawia wykorzystać ten fakt, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.

23:05
Oficer

Dowódcą grupy specjalnej CBŚ, do której Kruszon został zwerbowany, jest Joachim Kondeja, najstarszy polski policjant w służbie czynnej. Kondeja dość obcesowo i lekceważąco traktuje Kruszona.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF