00:35
Kowboj z Szanghaju

Rabusie w kowbojskich kapeluszach porywają chińską księżniczkę, ulubienicę cesarza, żądając wysokiego okupu. W ślad za porywaczami cesarz wysyła za ocean trzech zaufanych ludzi oraz ich tragarza.

02:35
07 zgłoś się

Porucznik Borewicz prowadzi śledztwo w sprawie przemytu narkotyków. W dochodzenie zaangażował się, z osobistych pobudek, także emerytowany policjant z Nowego Jorku, Paweł Kopiński.

04:10
Pitch Black

Uszkodzony statek kosmiczny przewożący skazańców jest zmuszony do awaryjnego lądowania. Kilka osób uchodzi cało z katastrofy. Wkrótce nieznane drapieżne istoty zaczynają polować na rozbitków.

05:55
Sztuka codzienności

Tematem odcinka jest moda. Projektantka Shareen Mitchell od 9 lat wykorzystuje, stylizuje i przeszywa niemodne ubrania tak, by powstał oryginalny strój.

06:30
M jak miłość

Głowacki śledzi Tomka. Na ulicy policjant wdaje się w bójkę z chuliganami. Ciężko raniony nożem trafia do szpitala. Tymczasem Piotrek postanawia wrócić do pracy w kancelarii.

07:30
Pytanie na śniadanie

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

12:00
Lajk!

Cotygodniowy program promujący nowości TVP 2, zawierający również przegląd wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz imprez objętych patronatem stacji.

12:25
Jak wyrwać ząb wielorybowi

Anna zabiera ośmioletniego syna Vaszka w góry. Po przyjeździe do schroniska okazuje się, że Anna musi wracać do miasta. Dawny znajomy, Lubosz, proponuje jej, że zaopiekuje się jej synem.

14:00
Familiada

W zabawie udział biorą dwie rodziny, które odpowiadają na pytania zadane wcześniej grupie Polaków. Drużyna, która zdobędzie największą liczbę punków, przechodzi do gry finałowej.

14:35
Sonda II

Program Marka Siudyma, Zdzisława Kamińskiego i Andrzeja Kurka, redaktorów serii telewizyjnej z lat 70. i 80. XX w., staje się punktem odniesienia do podróży po świecie współczesnej techniki i nauki.

15:10
Profesor na drodze

Perypetie ludzi, którzy z różnych przyczyn nie zdobyli świadectwa dojrzałości. Po latach decydują się nadrobić luki w wykształceniu w wieczorowej szkole dla dorosłych.

16:15
Kocham Cię, Polsko!

Program w przystępny sposób poszerza wiedzę o Polsce. Śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych, widz pogłębia wiadomości na temat ojczyzny.

18:00
Panorama

Główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki, podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata.

18:30
Sport-telegram

W programie sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady, felietony archiwalne, opinie, wyniki, tabele rozgrywek, zapowiedzi audycji sportowych.

18:40
Pogoda

Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.

19:05
Postaw na milion

Gra, w której zawodnicy otrzymują pieniądze na początku rozgrywki. By wyjść ze studia z nagrodą _ milionem złotych, muszą poprawnie odpowiedzieć na 8 pytań z jednej z dwóch wybranych kategorii.

20:05
Pitch Black

Uszkodzony statek kosmiczny przewożący skazańców jest zmuszony do awaryjnego lądowania. Kilka osób uchodzi cało z katastrofy. Wkrótce nieznane drapieżne istoty zaczynają polować na rozbitków.

22:40
Ambassada

W warszawskiej kamienicy młody pisarz i jego żona odkrywają windę, która umożliwia podróż w czasie. Przenoszą się z sierpnia 2012 r. do sierpnia 1939 r. Próbują zmienić bieg historii.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF