00:35
07 zgłoś się

W Warszawie została zamordowana w swoim mieszkaniu dziewczyna z półświatka, Ewa Grabik. Podejrzenie pada na jej byłego narzeczonego, Masłowicza, który dzień wcześniej przyjechał do niej z prowincji.

01:45
Oficerowie

Aldona, Sznajder i Alicja analizują informacje mogące rozjaśnić sprawę zabójstwa Bogdanowicza. Aldona jest przekonana, że ktoś musiał pomagać mordercom. Podejrzenie pada na Sznajdera.

02:45
Oficerowie

Wędkarze wyławiają z Zalewu Zegrzyńskiego zwłoki Mamaja, jednego z dwóch bandytów, którzy usiłowali się włamać do domu Joachima Kondei. Zenon Kaliński spotyka się z Matejewskim.

06:25
Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Program kulinarno-podróżniczy z udziałem Greka Teofilosa Vafidisa, który odwiedza Milos, Paros, Naxos, Santorini, Kretę i Maltę i korzystając z gościnności mieszkańców wysp prezentuje lokalne potrawy.

06:55
Makłowicz w podróży

Robert Makłowicz przygotuje regionalne potrawy, a także zaprezentuje informacje na temat odwiedzanego regionu. Wiele z nich to ciekawostki, których próżno by szukać w przewodnikach turystycznych.

07:30
Wojciech Cejrowski _ boso przez świat

Filmowa gawęda pełna dygresji i żartów, urozmaicona prezentacją kultury ludowej odwiedzanych regionów świata oraz rozmowami z miejscową ludnością.

08:05
Rodzinka.pl

Maria jest zmuszona do znalezienia opiekunki dla synka. Agata zgłasza swoją kandydaturę. Młodsi Boscy licytują się na temat obowiązków domowych. Kacper kolejny raz dostaje pochwałę ze szkoły.

08:35
Rodzinka.pl

Trwają przygotowania do chrzcin Szymonka. Agata jest coraz częstszym gościem w domu Boskich. Kuba ze starszym bratem wyjawiają przewinienia w stosunku do rodziców.

09:10
Ojciec Mateusz

Spacerująca z psem kobieta znajduje w lesie zwłoki. Ofiara została zgwałcona i uduszona. Okazuje się, że to Eliza Kania, która przyjechała na ślub znajomej Ewy, Amelii.

10:05
Ojciec Mateusz

Pewien chłopak, Jarek, zadłużył się u rówieśników. Kuba i Dorian domagają się zwrotu pieniędzy. Policja dostaje zgłoszenie o napadzie na listonosza, który roznosił emerytury.

10:55
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

Sułtanka Halime ma nadzieję, że z okazji ramadanu Ahmed pozwoli Mustafie wyjść na wolność. Za namową Kösem sułtan uwalnia brata. Mustafa wciąż prowadzi dyskusje z nieistniejącym Pinhanem.

11:55
Na sygnale

Po tygodniowym zwolnieniu Wiktor wraca do stacji. Góra prosi, by ocenił pracę nowej koleżanki, Anny Reiter. Ratownicy odpowiadają na wezwanie do staruszki, która zasłabła w mieszkaniu.

12:25
Na sygnale

Ratownicy odpowiadają na wezwanie do chłopaka, który w lesie zranił się o drut kolczasty. Odkrywają, że pacjent wpadł w pułapkę zastawioną przez mieszkającego w okolicy mężczyznę.

12:55
Na dobre i na złe

Bart operuje Tomasza _ mężczyznę z guzem mózgu, który wziął zakładników i został postrzelony w głowę. Musi opuścić salę, bo ma atak kolki nerkowej. Anna, żona rannego, traci przytomność.

14:00
Młodzi lekarze

Tomek uczy się stawiać diagnozy na podstawie badań USG. Marta i Bartek jadą do Nowej Wsi na Podlasiu, by przyjrzeć się funkcjonowaniu wiejskiego hospicjum domowego.

14:55
Ranczo

Uczniowie szkoły podejmują różne akcje w celu zdobycia środków na zagraniczną wycieczkę. Czerepach przechwytuje ideę, a następnie senator wygłasza ją w telewizji.

15:55
Ranczo

Przed urzędem gminy trwa pikieta organizowana przez mężczyzn z Wilkowyj. Wikary podejmuje próby mediacji. Więcławska zatrudnia atrakcyjną sprzedawczynię. Radykalnie zmienia to miejscowe zwyczaje.

16:55
Harry _ książęce życie

W programie zaprezentowane zostanie pięć ważnych uroczystości dla monarchii, które zbiegły się w czasie ze społecznymi i kulturowymi przeobrażeniami na Wyspach.

17:50
Drogi wolności _ kulisy serialu

Program przedstawia kulisy serialu "Drogi wolności", którego bohaterki _ Marynia, Alina i Lala _ w pierwszej połowie XX wieku zakładają w Krakowie tygodnik "Iskra".

18:05
Ojciec Mateusz

Z dachu ratusza spadł manekin w czarnej pelerynie. Na komendę zostaje dostarczony list ze zdjęciem zakapturzonej postaci i pogróżkami. Autor przechwala się, że Sandomierz jest w rękach Króla Grozy.

18:55
Ranczo

Sondaż zamówiony u Witebskiego wykazuje, że szanse wójta na wygraną w kolejnych wyborach są minimalne. W Wilkowyjach zjawia się Czerepach i oferuje pomoc.

19:55
Na żywo - Rodzinka.pl

U Boskich dzień pełen wrażeń. Natalia w pośpiechu chce opuścić dom, bo spieszy się do pracy. Boska zostaje przyłapana przez męża na paleniu papierosów. Tomek podejmuje ważną decyzję.

20:25
Rodzinka.pl

Zosia próbuje przekupić Ludwika. Natalia zostaje przyłapana przez męża na paleniu papierosów. Tomek podejmuje bardzo ważną życiową decyzję.

20:55
Zakupy pod kontrolą

Występujące w programie rodziny zbyt dużo wydają na zakupy artykułów spożywczych. Prowadzący podejmują próbę zracjonalizowania wydatków i poszerzają wiedzę w zakresie gospodarności.

21:35
The Voice of Poland

Widowisko muzyczne, podczas którego trenerzy szukają najlepszego głosu w Polsce. Nagrodą dla zwycięzcy jest międzynarodowy kontrakt płytowy. Program składa się z trzech etapów.

23:05
Ja to mam szczęście! _ ulubione skecze

Kilkuminutowe skecze z serialu "Ja to mam szczęście!".

23:20
Rodzinka.pl

Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Nie chce, by rodzina się o tym dowiedziała, lecz nie udaje mu się utrzymać tego faktu w tajemnicy. Natalia jest bardzo ciekawa, jak przebiega znajomość syna.

23:55
Rodzinka.pl

Rodzice nie mogą się dogadać z dziećmi w sprawach kulinarnych. Chłopcy grymaszą, a Natalia nie jest w stanie pogodzić ich wymagań ze swoimi przekonaniami żywieniowymi.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF