00:35
Kariera Nikodema Dyzmy

Kryzys gospodarczy powoduje, że władze podejmują decyzję o sprzedaży zmagazynowanego zboża. Dyzma składa dymisję z prezesury Banku Zbożowego. Otrzymuje propozycję utworzenia nowego rządu.

01:50
Na żywo - Pies imieniem Duke

Weteran wojenny zostawia ciężko chorego psa na progu kliniki dla zwierząt. Pracownicy placówki ratują czworonoga przed śmiercią i postanawiają odnaleźć właściciela psa i oddać mu wiernego towarzysza.

06:25
Makłowicz w podróży

Robert Makłowicz przygotuje regionalne potrawy, a także zaprezentuje informacje na temat odwiedzanego regionu. Wiele z nich to ciekawostki, których próżno by szukać w przewodnikach turystycznych.

07:00
Wojciech Cejrowski _ boso przez świat

Filmowa gawęda pełna dygresji i żartów, urozmaicona prezentacją kultury ludowej odwiedzanych regionów świata oraz rozmowami z miejscową ludnością.

07:35
Klan

Gabriela i Jacek jadą do Białegostoku. Na następny dzień wyznaczono termin zabiegu cesarskiego cięcia u Agaty. Jacek odbiera telefon ze szpitala. Okazuje się, że trzeba było wykonać zabieg wcześniej.

08:05
Rodzinka.pl

Boscy spędzają wakacje w Gdyni. Przez zepsutą zmywarkę i kłótnię o restaurację zamawiają tylko pizzę. Później zwiedzają centrum edukacji i surfują. Wybryki chłopców uniemożliwiają Natalii odpoczynek.

08:35
Rodzinka.pl

Tomek chce pożyczyć samochód od rodziców. Ludwik zgadza się, ale stawia warunek _ Tomek musi odwieźć braci na wakacyjny obóz. Małżonkowie zostają sami, ale wolność szybko zaczyna im doskwierać.

09:10
Ojciec Mateusz

Popularny aktor zostaje zamordowany. Policjanci mają kilka tropów. Mateusz dowiaduje się o znaczącym incydencie z przeszłości ofiary, z udziałem dawnego znajomego aktora, Andrzeja, i jego żony.

10:05
Ojciec Mateusz

Siostra biskupa odbiera telefon, że syn, Maurycy Janicki, został porwany. Chłopak jest numerem jeden kieleckiego klubu siatkarskiego. Mateusz i Możejko rozmawiają na plebanii z rodzicami sportowca.

10:55
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

Sułtan skazuje Mehmeda Giraya na śmierć za romans z sułtanką Fahriye. Szahin Giray postanawia interweniować. Udaje mu się ocalić brata. Iskender zgadza się pomóc Anastazji w ucieczce.

11:55
Na sygnale

Ekipa doktora Góry trafia na znanego aktora, Krzysztofa, który sądzi, że śledzi go jakiś psychofan. Potrąca nachalnego mężczyznę autem. Tymczasem nieznajomy twierdzi, że jest ojcem gwiazdora.

12:25
Na sygnale

Piotr wspiera Adama. Nowy przyjeżdża do stacji w towarzystwie pięknej kobiety. Góra musi pomóc otyłemu pacjentowi, który skarży się na problemy z sercem. Zespół Wiktoria zjawia się na stypie.

12:55
Na dobre i na złe

Bart operuje Tomasza _ mężczyznę z guzem mózgu, który wziął zakładników i został postrzelony w głowę. Musi opuścić salę, bo ma atak kolki nerkowej. Anna, żona rannego, traci przytomność.

14:00
O mnie się nie martw

Sylwia przeżywa rozstanie z Mariuszem, który nie przyjmuje do wiadomości jej decyzji. Grażyna postanawia doprowadzić Sylwię pod właściwy adres _ do Kuby Jurkowskiego.

14:55
Ranczo

Lucy podejmuje ważne decyzje, które wywołują sprzeciw Kingi i współpracowników. Urzędnicy organizują strajk okupacyjny. Biskup zjawia się na plebanii i składa Michałowej pewną propozycję.

15:55
Ranczo

Lucy nie rezygnuje z posady wójta. Biskup po raz kolejny ingeruje w życie plebanii. Senator traci ducha walki w trakcie kampanii wyborczej. Pietrek prowadzi na żywo program w Radiu Wilkowyje.

16:55
Okrasa łamie przepisy

W tym odcinku Karol przygotuje trzy potrawy z wykorzystaniem polskich serów dojrzewających. Okazuje się, że krajowe produkty nie ustępują tym z Włoch lub Francji.

17:30
Okrasa łamie przepisy

Tym razem Karol rusza w okolice Sandomierza. Zaprezentuje dania oparte na krajowych serach i polskich winach _ babeczki serowe z szynką oraz serowy omlet z kurkami, grasicą cielęcą i młodą cebulką.

18:05
Ojciec Mateusz

Rolnik znajduje postrzeloną dziewczynę. Policjanci potwierdzają, że poszkodowana to Marcelina Cichosz, której zaginięcie wcześniej zgłosił mąż. Okazuje się, że kobieta miała romans.

18:55
Ranczo

Lucy ogłasza w urzędzie, że zamierza złożyć rezygnację i wyjechać do Ameryki. Kusy podupada na zdrowiu. Kinga z nowym przyjacielem postanawiają doprowadzić do pojednania Klaudii i Dudy.

19:55
Rodzinka.pl

Tomek ma pierwszy raz głosować w wyborach. Wspólnie z Maćkiem i Bolem zastanawiają się, czy ma to jakikolwiek sens. Maria i Marek zapraszają Boskich na wyścigi konne.

20:25
Rodzinka.pl

Natalia i Magda próbują oderwać Tomka od telefonu. Zosia i Janek odwiedzają Kacpra. Dziewczyna próbuje wzbudzić w nim zazdrość. W rodzinie wybucha kłótnia o to, jaki film obejrzeć.

20:55
Okrasa łamie przepisy

Karol Okrasa będzie gotował podczas rejsu Kanałem Augustowskim. Przygotuje krokiety rybne z warzywami, rosół z węgorza i młodej kapusty oraz orientalny makaron z sandaczem i warzywami.

21:35
Ojciec Mateusz

Ksiądz Mateusz Żmigrodzki po latach pracy na Białorusi wrócił do Polski. Duchowny, obdarzony inteligencją i spostrzegawczością, pomaga policji w Sandomierzu w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

22:35
Ojciec Mateusz

Ksiądz Mateusz Żmigrodzki po latach pracy na Białorusi wrócił do Polski. Duchowny, obdarzony inteligencją i spostrzegawczością, pomaga policji w Sandomierzu w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

23:25
Rodzinka.pl

Maria zarzuca Boskiej nadopiekuńczość wobec synów. Natalia po raz kolejny przyłapuje Agatę i Ludwika w dwuznacznej sytuacji. Boscy wybierają się do restauracji na romantyczną kolację we dwoje.

23:55
Rodzinka.pl

Agata przyłapuje Marka na paleniu papierosów w ogrodzie. Natalia znów podejmuje próbę rozmowy z synem na temat rozstania z Magdą i odwołanego ślubu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF