02:45
Na żywo - Komisarz Alex

Bożena Bogusz od dzieciństwa marzy o sławie. Podczas wernisażu w Łodzi chce za wszelką cenę się sfilmować z aktorką Margaretą Rozowską. Dochodzi do tragedii.

05:55
Saga prastarej puszczy

Rodzeństwo i matka młodego wilka giną tragicznie. Osierocony nagle staje przed czymś, co jest obce wilczej naturze: nie potrafi żyć w samotności. Wszystko, czego zaznał, wiązało się z rodziną.

07:05
Wspaniałe stulecie

Podczas kłótni książąt Gülah staje po stronie Mustafy, za co otrzymuje ostrą reprymendę od Hürrem. Upokorzona postanawia się zemścić. Alvise Gritti zaprasza sułtana i Ibrahima Paszę do rezydencji.

08:05
Rodzinka.pl

Maria boi się, że nie odnajdzie się w nowej sytuacji życiowej. Ludwik i Natalia pomagają Kubie wybrać nową szkołę.

08:35
Rodzinka.pl

Ludwik próbuje żyć w zgodzie z naturą. Rodzina analizuje test kompetencji zawodowych Kacpra, który postanawia pójść do pracy. Podczas zakupów mają miejsce poważne rozmowy.

09:10
Ojciec Mateusz

Znika kokaina znaleziona podczas policyjnego pościgu. Ewa przesłuchuje Gibalskiego i Marczaka oraz laborantkę Agnieszkę Murawską. Kamila znajduje ciało męża. Trop prowadzi do jej siostry, Karoliny.

10:00
Ojciec Mateusz

Ekspert kulinarny Mikołaj Rębacki wdaje się w awanturę z pewnym kierowcą. Bezdomny Józef jest świadkiem zbrodni. Przeglądając terminarz Mikołaja, Nocul znajduje dziwne rysunki.

10:55
Wspaniałe stulecie

Służąca Esma dokonuje szokującego odkrycia. Hürrem boi się o siebie i dzieci. Mahidevran obawia się, że to na nią padnie podejrzenie o chęć dokonania kolejnej zbrodni. Pobita Gülah trafia do lecznicy.

11:55
Ojciec Mateusz

Arabowie Hasan i Aziz mieszkają i prowadzą interesy w Polsce. Hasan ma dwóch synów, Kamala i Raszida, Aziz _ córkę Aminę. Postanawiają zaaranżować ślub dzieci. Młodzi mają jednak własne plany.

12:55
Ranczo

Wójt bardzo wierzy w skuteczność techniki manipulacji. Czerepach postanawia mu udowodnić, że się myli. Zakłada się z wójtem, że uwiedzie księgową, panią Lodzię.

13:55
O mnie się nie martw

Krzysiek, Grażyna i Sylwia uczestniczą w sprawie o nabycie spadku po ojcu. Grażyna stara się być miła dla Krzyśka, co budzi jego niepokój. Marta nie ustępuje w sprawie korzyści majątkowych.

14:55
Ranczo

Wikary, kierowany przez Dudę, postanawia razem z Dudą i Klaudią jako spikerką uruchomić radio religijne. Ksiądz i wójt nie mogą powstrzymać zapału młodego księdza.

15:55
Ranczo

Pod wpływem wydarzeń wikary przechodzi wewnętrzną przemianę. Uświadamia sobie, że grzeszył brakiem miłości do ludzi. Z zapałem przystępuje do naprawiania krzywd.

18:05
Ojciec Mateusz

Natalia i Justyna odwiedzają wróżkę Aldonę. Wkrótce jeden z mieszkańców zgłasza zaginięcie żony, która często kontaktowała się z Aldoną. Mateusz chce ją odwiedzić. W mieszkaniu znajduje ciało kobiety.

18:55
Ranczo

Po wybiciu szyb w domu wójta dochodzi do kolejnego aktu wymierzonego w jego mienie. Nieznani sprawcy dziurawią opony w jego samochodzie. Wójt postanawia powołać specjalną komisję.

19:55
Rodzinka.pl

Rodzina Boskich szykuje się do wiosny. Ludwik szuka czekoladek, które ukrył. Kacper chce zapuścić wąsy. Kuba zarzuca Natalii, że nie gotuje zdrowo. Marek i Ludwik wspominają dawne czasy.

20:30
Rodzinka.pl

Ludwik namawia Kubę do zrobienia prawa jazdy. Ludwik w figlarnym nastroju próbuje oderwać Natalię od mycia podłogi. Kuba zakłada się z ojcem. Zosia pomaga Markowi znaleźć pomysł na biznes.

22:00
Alternatywy 4

W mieszkaniu Balcerka odbywa się wesele. Wskutek awarii wodociągu na uroczystość schodzą się mieszkańcy całego bloku. Robi się potworne zamieszanie.

23:10
Handlarz cudów

Walczący z alkoholizmem Stefan wyjeżdża na pielgrzymkę do Lourdes, gdzie spodziewa się wyleczenia. Los stawia na jego drodze półsieroty pragnące odnaleźć ojca przebywającego we Francji.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF