00:10
Trishna. Pragnienie miłości

Hinduska z prowincji zakochuje się w bogatym synu developera. Pochłonięci namiętnością młodzi ludzie szybko zauważają dzielące ich różnice, które prowadzą do tragedii.

02:10
Operacja Samum

Tuż przed wybuchem wojny w Zatoce Perskiej agenci polskiego wywiadu wywożą z Iraku członków amerykańskich służb specjalnych poszukiwanych przez iracki urząd bezpieczeństwa.

03:55
Weterynarze z sercem

Program prezentuje pracę weterynarzy w klinikach, opiekę medyczną nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych i innych placówkach działających na rzecz zwierząt.

06:00
Saga prastarej puszczy

W tym odcinku opowieść o kruku. Młody ptak, uratowany przez człowieka od śmierci, poszukuje własnej drogi. Wrodzona ciekawość sprawia, że staje się "prześladowcą" kłusownika.

07:05
Wspaniałe stulecie

Zauroczony Aleksandrą Sulejman nadaje jej imię Hurrem _ Radosna. Dziewczyna zostaje faworytą sułtana. Sprowokowana przez Mahidevran wkrótce trafia do lochu. Władca ofiarowuje kochance podarunek.

08:05
Rodzinka.pl

Tomek bez pozwolenia bierze auto, zostaje ukarany. Kuba chce dostać spadek jeszcze za życia rodziców. Natalia poznaje ciemne strony życia żony trenera hokeja. Tomek zapomina o walentynkach.

08:35
Rodzinka.pl

Rodzice pozwalają dzieciom spróbować napoju z zawartością alkoholu. Ludwik trenuje drużynę hokeja. Natalia okazuje tolerancję w rozmowach na temat orientacji seksualnych.

09:10
Na żywo - Ojciec Mateusz

Julka, tancerka trenująca do mistrzostw, ponosi kontuzję, która uniemożliwia jej udział w zawodach. Okazuje się, że nawierzchnia sali była bardzo śliska. Podejrzenia padają na byłego stróża.

10:05
Ojciec Mateusz

Nad rzeką zostają znalezione zwłoki 17-letniej Wiktorii. Dziewczyna spędziła noc w jednej z dyskotek. Barman rozpoznaje też koleżankę nastolatki, Karolinę. Mateusz pomaga policji wyjaśnić sprawę.

10:55
Wspaniałe stulecie

Sulejman zaczyna tworzyć poezję jako Muhibbi. Wysłany do Ludwika II Jagiellończyka poseł zostaje stracony. Mahidevran spodziewa się dziecka. Radość psuje jej sułtański pierścień na palcu Hürrem.

11:55
Ojciec Mateusz

Spacerująca z psem kobieta znajduje w lesie zwłoki. Ofiara została zgwałcona i uduszona. Okazuje się, że to Eliza Kania, która przyjechała na ślub znajomej Ewy, Amelii.

12:55
Ranczo

Wikary, kierowany przez Dudę, postanawia razem z Dudą i Klaudią jako spikerką uruchomić radio religijne. Ksiądz i wójt nie mogą powstrzymać zapału młodego księdza.

13:55
O mnie się nie martw

Iga Małecka jest przebojową kobietą, której charakterystyczne cechy to złote serce i niewyparzony język. Jej utrapieniem jest leniwy, niezdarny mąż, a największym szczęściem _ dwie rezolutne córeczki.

14:55
Ranczo

Romans Witebskiego z Francescą kończy się, gdy kobieta przedstawia konkretne plany matrymonialne i proponuje wybrać imiona dla dzieci. Czerepach żąda dla siebie przewodnictwa w radzie parafialnej.

15:55
Ranczo

Lucy chce poprawić stan zdrowia w gminie. Szuka sojuszników, ale ksiądz nie zamierza poprzeć pomysłu, aby parafianki ćwiczyły podejrzane według niego tai-chi. Witebski tęskni za Franceską.

16:55
Po prostu zdrowie

Magazyn poradnikowo-edukacyjny przedstawiający w przystępny sposób leczenie pacjenta _ od wywiadu lekarskiego po diagnostykę i właściwe leczenie.

17:30
Zakochaj się w Polsce

Tomasz Bednarek odwiedza Sanok _ miasto zwane bramą Bieszczad. To idealne miejsce dla miłośników sztuki współczesnej oraz dla osób ceniących przyrodę. Warto odwiedzić Muzeum Budownictwa Ludowego.

18:05
Ojciec Mateusz

W Sandomierzu dochodzi do kolejnej tragedii. Zostaje zamordowany Andrzej Randa. Podejrzenie pada na jego żonę. Randowie rozwodzili się i spierali o zakres opieki nad synem.

18:55
Ranczo

Po odtrąceniu przez Fabiana Dudę Klaudia realizuje plan zemsty. Aby wspomóc Kusego w malowaniu, Lucy podejmuje działania odwrotne, licząc na to, że przyniosą też przeciwny do nich skutek.

19:50
Rodzinka.pl

Natalia traci cierpliwość _ zatrudnia sprzątaczkę. Porządek utrzymuje się niestety tylko kilka minut, a chłopcy pozbywają się zahamowań w kwestii robienia bałaganu. Dzieci robią, co chcą.

20:25
Rodzinka.pl

Wobec Ludwika łatwo jest zastosować podstęp _ zarówno w kwestii klasówki, jak i w sprawie konkursu na jedzenie hot dogów. Natalii nic się nie udaje. Chłopcy bawią się w gotowanie i ocenianie potraw.

20:55
Okrasa łamie przepisy

Karol Okrasa wyrusza na wyprawy kulinarne do wybranych zakątków Polski. Przygotowuje smaczne dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. Przy okazji prezentuje region i miejscowość.

21:35
Kick

Shaina Mehra mieszka w Warszawie. Rodzina martwi się faktem, że jeszcze nie wyszła za mąż. Do Polski przyjeżdża jej przyjaciel z dzieciństwa, Himanshu. Kobieta opowiada mu o byłym chłopaku, Devim.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF