00:05
Rodzinka.pl

Boscy próbują nauczyć synów szacunku do pieniędzy. Okazuje się, że największe wydatki są związane z utrzymaniem rodziny. Wypłacając kieszonkowe, Ludwik musi negocjować.

00:40
Jak to działa?

Tym razem mowa będzie o mózgu człowieka. Mózg wysyła i odbiera ogromną liczbę sygnałów umożliwiających kontrolę ciała. Decyduje o odczuciach i zachowaniach. Radosław Brzózka przedstawi budowę narządu.

01:10
Jak to działa?

Na całym świecie prowadzone są badania nad urządzeniami współpracującymi z mózgiem. Może to w znacznym stopniu ułatwić życie, zwłaszcza osobom niepełnosprawnym.

01:45
Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Program kulinarno-podróżniczy z udziałem Greka Teofilosa Vafidisa, który odwiedza Milos, Paros, Naxos, Santorini, Kretę i Maltę i korzystając z gościnności mieszkańców wysp prezentuje lokalne potrawy.

02:15
Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Program kulinarno-podróżniczy z udziałem Greka Teofilosa Vafidisa, który odwiedza Milos, Paros, Naxos, Santorini, Kretę i Maltę i korzystając z gościnności mieszkańców wysp prezentuje lokalne potrawy.

02:45
Las story

Program o polskich lasach, ich mieszkańcach oraz ludziach, którzy chronią ten ekosystem. Badacze, leśnicy i miłośnicy przyrody odkryją przed widzami kilka ciekawych tajemnic.

07:00
Klan

Zyta wypytuje Michała, skąd zna Bognę. Monika odkrywa, że Daniel często odwiedzał stronę sekty "Droga Słońca". Paweł zaprasza Tadeusza i Annę na kolację.

07:30
Klan

Monika zwierza się Elżbiecie, że odkryła zainteresowanie syna sektą "Droga Słońca". Ma przeczucie, że Daniel już nie wróci. Zosia podsłuchuje rozmowę Agnieszki i Janusza o dziecku.

08:05
Rodzinka.pl

Ludwik próbuje żyć w zgodzie z naturą. Rodzina analizuje test kompetencji zawodowych Kacpra, który postanawia pójść do pracy. Podczas zakupów mają miejsce poważne rozmowy.

08:35
Rodzinka.pl

Rodzina Boskich szykuje się do wiosny. Ludwik szuka czekoladek, które ukrył. Kacper chce zapuścić wąsy. Kuba zarzuca Natalii, że nie gotuje zdrowo. Marek i Ludwik wspominają dawne czasy.

09:10
Ranczo

Ponieważ zbliżają się wybory, a cała wieś jest podłączona do lokalnej telewizji internetowej, dojdzie do telewizyjnej debaty kandydatów. Lucy sądzi, że chodzi w niej o argumenty.

10:10
Ojciec Mateusz

Natalia, czytając artykuł w gazecie, odkrywa, że nauczyciel angielskiego był w przeszłości skazany za pedofilię. Mężczyzna opowiada Mateuszowi swoją historię. Następnego dnia zostaje zamordowany.

11:00
Klan

Wiga wciąż wraca myślami do pacjenta, który zmarł w poczekalni. Bogdan ma nowe informacje na temat sekty "Droga Słońca". Beata jedzie z Małgosią na wizytę u psychologa.

11:25
Klan

Małgosia i Laura uzgadniają wersję, którą przedstawią rodzicom w sprawie wyjazdu z grupą. Obie skłamią, że jadą do babci koleżanki. Beata upiera się, że musi porozmawiać z rodzicami Laury.

11:55
Strażacy

W drodze na badanie USG Anna trafia na miejsce wypadku. Zawiadamia Bogusia, na miejsce przyjeżdżają strażacy. Później Anna traci przytomność. Magda postanawia przewieźć ją do szpitala.

12:50
Na sygnale

Ratownicy jadą pomóc mężczyźnie, który zasłabł na targu. Pacjent szybko odzyskuje przytomność i czuje się dobrze, lecz po chwili jego serce się zatrzymuje.

13:20
Makłowicz w podróży

Robert odwiedza Rijekę, leżącą pomiędzy Istrią a Dalmacją. Ogląda XIX-wieczne hale targowe i Muzeum Morskie. W restauracji przy bulwarze Riva próbuje gnocchi sa kamipima, czyli kopytek z krewetkami.

13:55
Mów mi mistrzu

Widowisko komediowe, w którym trzy znane osoby biorą udział w improwizowanej grze. Do momentu wyjścia na scenę bohaterowie nie wiedzą, jak wyglądają, jaką kreują postać i co obejmuje scenariusz.

14:55
Ranczo

Monika krytykuje Lucy za to, że pozwoliła zdusić talent Kusego, a jemu daje do zrozumienia, iż musi wybrać między rodziną a karierą. Komisja programowa zbiera się w pubie, by napisać program PPU.

15:55
Ranczo

Komisja programowa nie radzi sobie z pisaniem programu i żąda eksperta. Klaudia stosuje nietypową terapię otwarcia umysłów. Monika poznaje pisarza Witebskiego, który budzi w niej fascynację.

17:45
Na żywo - Ja to mam szczęście! _ ulubione skecze

Kilkuminutowe skecze z serialu "Ja to mam szczęście!".

18:05
Ojciec Mateusz

Na plebanii zjawia się Uli. Chłopak przyjechał z Niemiec, by odnaleźć ojca _ Pawła Borowskiego. Borowski zostaje znaleziony nieprzytomny. Policja zatrzymuje Ulego.

18:55
Ranczo

Uczciwi mieszkańcy Wilkowyj gromadzą się wokół Lucy, oburzeni brudnymi chwytami stosowanymi przez Czerepacha i wójta. Ci ostatni też nie składają broni.

19:55
Rodzinka.pl

Natalia próbuje pocieszyć Tomka. Opowiada o byłych miłościach Ludwika. Kacper wraca do domu z rozbitym nosem. Natalia pozbywa się chłopaków z domu. Zaprasza Marysię na babski wieczór.

20:25
Rodzinka.pl

W domu Boskich gaśnie światło, co stwarza nastrój do wspomnień. Tomek i Magda przeglądają album ze zdjęciami, wspominają początki znajomości. Nagle wtrąca się Kuba i psuje romantyczną atmosferę.

20:55
Okrasa łamie przepisy

Karol odwiedza starą gazownię, gdzie dawnej z węgla wytwarzany był gaz, który od połowy XIX w. oświetlał ulice, a potem ogrzewał potrawy na kuchenkach gazowych. Kucharz przygotuje dwie potrawy.

21:35
Na dobre i na złe

Wanda proponuje Falkowiczowi, by pojechał na 3 miesiące na staż do USA. Profesor nie myśli o karierze, lecz o córce _ odkrywa, że Matylda go okłamuje. Tretter wraca na rekonwalescencję do Leśnej Góry.

22:35
Blondynka

Komendant Zioło podejrzewa Traczyka o podpalenie budynku fundacji Coexist. Sylwia myśli, że mógł to zrobić ktoś z oddziału Maneja. Majka broni Arnolda i żołnierzy. Dochodzi do kłótni.

23:35
Rodzinka.pl

Ludwik i Natalia chcieliby czasem oderwać się od rodzinnych obowiązków, lecz nie mają z kim zostawić dzieci. Niestety, kolejne kandydatki na nianię nie spełniają ich wymogów.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF