00:25
Tygrysy Europy

W rezydencji Nowaków trwa rekrutacja nowego personelu. Nowakowa wspólnie z selekcjonerem przesłuchuje kolejnych kandydatów. Jednak nie potrafi dokonać ostatecznego wyboru.

01:35
Podróże z historią

Radosław Kotarski rusza na połoniny, by poznać kulturę Hucułów. Podziwia tradycyjny układ domów, szuka hodowli koni huculskich. Opowiada o swobodnym podejściu Hucułów do spraw miłosnych.

02:10
Podróże z historią

Radosław Kotarski jedzie na południe Polski, by przespacerować się po galicyjskich rynkach. Zagląda do warsztatów rzemieślniczych i usługowych, aby przyjrzeć się życiu w dawnej Małopolsce.

02:45
Weterynarze z sercem

Program prezentuje pracę weterynarzy w klinikach oraz opiekę medyczną nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych i innych placówkach działających na rzecz zwierząt.

03:20
Weterynarze z sercem

Program prezentuje pracę weterynarzy w klinikach oraz opiekę medyczną nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych i innych placówkach działających na rzecz zwierząt.

03:55
Ja to mam szczęście! _ ulubione skecze

Kilkuminutowe skecze z serialu "Ja to mam szczęście!".

05:45
Ogrodowi

Poradnik dla miłośników ogrodów, przekazujący wiedzę o roślinach, a także ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni w ogrodach, na balkonach, tarasach i w mieszkaniach.

06:00
Przepis dnia

W tym odcinku przepis na filet z suma z pieczarkami i pomidorami.

06:10
Klan

Koziełło żałuje, że był naiwny i dał się oszukać kuzynowi. Witold ukradł jego kolekcję. Jasiek rozmawia z Dominiką na uczelni. Ustalają, że pozostaną w koleżeńskiej relacji.

06:40
Rodzinka.pl

Ludwik zaplanował dzień atrakcji dla synów. Niestety, nie wzbudza to entuzjazmu chłopców. Ludwikowi udaje się namówić rodzinę na mecz hokeja i nauczyć synów robienia kul śnieżnych.

07:10
Rodzinka.pl

W rodzinie, jak w firmie, wszystko musi działać bez zarzutu. Czasami jednak psują się drzwi do garażu, a w domu pojawiają się królik cierpiący na biegunkę oraz przyjaciel z dzieckiem.

07:45
Ojciec Mateusz

Księdza Mateusza odwiedza Ksymena, dawna przyjaciółka jego matki. Gibalski dostaje wezwanie w sprawie morderstwa. Ofiarą jest właścicielka kwiaciarni. Podejrzenia padają na jednego z pracowników.

08:40
Ojciec Mateusz

Janusz Nowakowski zostaje znaleziony martwy. Nocul sprawdza przeszłość ofiary. Dziubak szykuje policyjną prowokację w schronisku dla bezdomnych, którego inwestorem był zamordowany.

09:40
Ranczo

Lucy próbuje nakłonić mieszkańców do większej aktywności ruchowej, co nie przypada im do gustu. Widząc narastające niezadowolenie, Myćko zgłasza wniosek o referendum w sprawie odwołania Lucy.

10:40
Akademia pana Kleksa

Dziesięcioletni Adaś trafia do Akademii Pana Kleksa, niezwykłego nauczyciela i czarodzieja. Uczy się wielu niezwykłych przedmiotów i poznaje tajemnicze postaci.

12:10
Akademia pana Kleksa

Adaś ląduje w cudownym Psim Miasteczku. Za radą Smutnej Księżniczki szuka czarodziejskiego guzika na terenie akademii. Golarz Filip konstruuje doskonałe dziecko, cyborga Adolfa.

13:45
Za jakie grzechy, dobry Boże?

Wywodzący się z wyższych sfer konserwatywni katoliccy małżonkowie są zawiedzeni niekatolickimi mężami trzech córek. Czara goryczy się przelewa, gdy czwarta córka przyprowadza do domu narzeczonego.

17:05
Sanatorium miłości

Uczestnicy programu "Sanatorium miłości" oraz Marta Manowska spotkają się na Podlasiu. Będzie czas na malowanie jajek i przygotowanie świątecznych koszyków, a także wspomnienia o Cezarym Mocku.

18:05
Ojciec Mateusz

Pewien mecenas sztuki chce wystawić prace sandomierskich malarzy. W tym celu spotyka się z jednym z artystów, Pakosińskim. Tego samego dnia ktoś atakuje malarza. Podejrzenia padają na innego artystę.

18:55
Ranczo

W gminie wzrasta ferment, opozycja stara się omamić Czerepacha zdobyciem władzy. Mężczyzna nie potrafi oprzeć się ofercie, ale zmienia zdanie, kiedy były wójt przedstawia własny plan polityczny.

19:55
Rodzinka.pl

Ludwik i Natalia muszą wyjaśnić dzieciom, co to jest rodzina, a także wytłumaczyć, na czym polega szacunek dla drugiego człowieka. Mama musi stawić czoła dorastającemu Kacprowi.

20:25
Rodzinka.pl

Natalia wraca do palenia papierosów. Problemem staje się zerwanie z nałogiem i postawa wobec dzieci, którym powtarza się, że palenie szkodzi. W tej sytuacji może pomóc przyjaciółka, Maria.

21:00
Nieobliczalni

Na przedmieściach Paryża zostają znalezione zwłoki żony wpływowego polityka. Sprawę jej zagadkowej śmierci mają rozwikłać dwaj policjanci, którzy różnią się charakterem i pochodzeniem społecznym.

22:45
Uziemieni

Alain i Valérie są rozwiedzeni i szczerze się nie znoszą. Aby zdążyć na ślub córki w greckiej wiosce, muszą powstrzymać obopólną nienawiść i razem udać się w podróż.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF