00:15
Pitbull. Nowe porządki

Majami, młody policjant z warszawskiego Mokotowa, próbuje rozpracować grupę gangsterów wymuszających haracze. Okazuje się, że interesują się nimi również trzej funkcjonariusze Komendy Stołecznej.

05:55
Ogrodowi

Poradnik dla miłośników ogrodów, przekazujący wiedzę o roślinach, a także ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni w ogrodach, na balkonach, tarasach i w mieszkaniach.

06:15
Przepis dnia

W tym wydaniu przepis na podudzie z indyka z gruszkami.

06:25
Klan

Grażyna złości się na Kowalika. Nie pochwala pomysłu, aby dwoje niepełnosprawnych ludzi zabierać w daleką podróż na dwa miesiące. Postanawia porozmawiać w tej sprawie z matką Martyny.

06:55
Rodzinka.pl

Natalia i Ludwik Boscy są małżeństwem po trzydziestce, mają trójkę dzieci. Poznali się na studiach, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stworzyli szczęśliwą rodzinę.

07:30
Rodzinka.pl

Natalia próbuje oderwać synów od oglądania telewizora, który jest powodem sprzeczek i bojek chłopców. Ludwik wpada na pomysł, jak rozwiązać ten problem.

08:05
Ojciec Mateusz

W mieście pojawia się uzdrowiciel Dorian. Po wizycie u niego zmiany chorobowe Moniki cofają się. Kobieta namawia ludzi do odwiedzania go. Tymczasem jedna z jego pacjentek zostaje znaleziona martwa.

08:55
Ojciec Mateusz

Węgrzyniak, właściciel klubu sportowego, umiera na skutek uderzenia ciężkim narzędziem w głowę. Podejrzenia padają na Weronikę, która została kaleką w wypadku spowodowanym przez Węgrzyniaka.

09:55
Ranczo

Kusy ma szansę wystawić obrazy w warszawskiej galerii. Violetka zwraca się do Solejukowej, Hadziukowej i Więcławskiej z prośbą o pomoc w prowadzeniu restauracji. Czerepach ma nowy pomysł.

10:55
Złote serce

Duarte zaprasza Joanę na winobranie. Maria umawia dla córki wizytę u psychologa. Uważa bowiem, że Catarina musi być chora, skoro nie ma wyrzutów sumienia po zabiciu człowieka.

11:45
Przepis dnia

W tym odcinku zostanie przyrządzona wątróbka drobiowa na jabłkach z majerankiem.

11:55
Ojciec Mateusz

Młoda matka zostaje śmiertelnie potrącona przez samochód. Regina przyjechała zobaczyć się z ojcem dziecka, który o nim nie wiedział. Policjanci namierzają podejrzane auto w warsztacie.

12:55
M jak miłość

Choć od porwania minęło już kilka tygodni, Artur wciąż martwi się o Basię. Maria jest zaniepokojona jego nadopiekuńczością wobec córki. Rafał myśli o wyjeździe z Grabiny.

13:55
Ranczo

Romans Witebskiego z Francescą kończy się, gdy kobieta przedstawia konkretne plany matrymonialne i proponuje wybrać imiona dla dzieci. Czerepach żąda dla siebie przewodnictwa w radzie parafialnej.

14:55
Ranczo

Lucy chce poprawić stan zdrowia w gminie. Szuka sojuszników, ale ksiądz nie zamierza poprzeć pomysłu, aby parafianki ćwiczyły podejrzane według niego tai-chi. Witebski tęskni za Franceską.

15:55
Ranczo

Lucy próbuje nakłonić mieszkańców do większej aktywności ruchowej, co nie przypada im do gustu. Widząc narastające niezadowolenie, Myćko zgłasza wniosek o referendum w sprawie odwołania Lucy.

16:55
Wojciech Cejrowski _ boso przez świat

Dalszy ciąg podróży Wojciecha Cejrowskiego po Wenezueli. Tym razem będzie mowa o hodowli kogutów bojowych, przygotowywaniu ptaków do walki, codziennym treningu. W finale odcinka starcie na arenie.

17:30
Wojciech Cejrowski _ boso przez świat

Maniok to roślina będąca podstawą wyżywienia w całej Amazonii. Dzięki Wojciechowi Cejrowskiemu widzowie poznają sposoby jej przygotowywania. Niewłaściwie przyrządzony maniok jest trujący.

18:05
Ojciec Mateusz

Siostra biskupa odbiera telefon, że syn, Maurycy Janicki, został porwany. Chłopak jest numerem jeden kieleckiego klubu siatkarskiego. Mateusz i Możejko rozmawiają na plebanii z rodzicami sportowca.

18:55
Ranczo

Lucy dowiaduje się, że prokuratura się nią interesuje. Szuka wsparcia w Kusym, ale on bagatelizuje problem. Witebski i Franceska wyjeżdżają do Kalabrii. Ktoś musi przejąć telewizję internetową.

19:55
Rodzinka.pl

Kuba planuje wygranie sporej sumy pieniędzy. Zanim je dostaje, zdąża skłócić rodzinę. Wysłannik sekty odwiedza Boskich. Natalia postanawia porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie.

20:25
Rodzinka.pl

Natalia i Ludwik Boscy są małżeństwem po trzydziestce, mają trójkę dzieci. Poznali się na studiach, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stworzyli szczęśliwą rodzinę.

20:55
Okrasa łamie przepisy

Karol zaprezentuje trzy propozycje dań inspirowanych kuchnią tatarską. Pierwszą będzie baranina duszona z kiszoną kapustą. Drugie danie to tatarskie kołduny. Trzecim jest tatarska zapiekanka.

21:35
Alternatywy 4

W mieszkaniu Balcerka odbywa się wesele. Wskutek awarii wodociągu na uroczystość schodzą się mieszkańcy całego bloku. Robi się potworne zamieszanie.

22:45
Alternatywy 4

Do bloku przy ulicy Alternatywy 4 przybywa światowa delegacja burmistrzów. Dla lokatorów jest to jedyna szansa, aby zaszkodzić znienawidzonemu gospodarzowi domu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF