00:35
Alternatywy 4

Stanisław Anioł dba o to, by zająć lokatorom każdą minutę. Mieszkańcy domu przykładnie sprzątają klatkę schodową i teren wokół bloku, ale mają już dość jego tyranii _ organizują spisek.

01:40
Glina

Agata wyprowadza się od Andrzeja. W opuszczonym ośrodku wypoczynkowym policja odkrywa zwłoki mężczyzny. Opróżniona fiolka po środkach nasennych może sugerować samobójstwo.

02:50
Glina

Policja identyfikuje zwłoki kobiety. Ofiara zabójstwa, którą Andrzej znalazł w piwnicy, to Nana Petru, córka Kazimierza Grabka. Komisarz studiuje akta śledztwa w sprawie porwania syna Czekańskiego.

05:55
Ogrodowi

Poradnik dla miłośników ogrodów, przekazujący wiedzę o roślinach, a także ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni w ogrodach, na balkonach, tarasach i w mieszkaniach.

06:15
Przepis dnia

W tym odcinku przepis na duszoną fasolę z boczkiem i kiełbasą.

06:20
Klan

Rozmawiając z Agnieszką, Ola uskarża się na Rafała. Nie ukrywa, że męczy się w tym związku. Jerzy rozmawia przez internet z Elżbietą. Nie mówi żonie o romansie niedawno odnalezionej córki z Jaśkiem.

06:55
Rodzinka.pl

Natalia i Ludwik Boscy są małżeństwem po trzydziestce, mają trójkę dzieci. Poznali się na studiach, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stworzyli szczęśliwą rodzinę.

07:25
Rodzinka.pl

Natalia i Ludwik Boscy są małżeństwem po trzydziestce, mają trójkę dzieci. Poznali się na studiach, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stworzyli szczęśliwą rodzinę.

08:05
Ojciec Mateusz

Z wysokiego urwiska zostaje zepchnięta pewna kobieta. Przypadkowym świadkiem tego zdarzenia jest ksiądz Mateusz. Okazuje się, że ofiara to znana niegdyś śpiewaczka, Alicja Lendo.

08:55
Ojciec Mateusz

Początek wakacji przynosi dwa ważne wydarzenia w życiu Michała: chłopiec rozpoczyna pracę u pewnego biznesmena oraz trafia na archeologiczny rarytas _ ślady celtyckiego pochówku.

09:55
Ranczo

Lucy dowiaduje się, że Monika kupiła test ciążowy w miejscowej aptece. Solejukowa wpada na pomysł, co zrobić, by Solejuk szybko nabrał przekonania, że jest inteligentny.

10:55
Złote serce

Maria chce oddać spadek rodzinie Antonia. Henrique postanawia zaprzestać podawania Patricii leku, który prawdopodobnie pogarsza jej stan. Pedro czuje się winny, ale boi się wyznać prawdę.

11:40
Przepis dnia

Tym razem przepis na gulasz wieprzowy z pomidorami.

11:55
Na sygnale

Ratownicy odpowiadają na wezwanie do śmiertelnie chorej kobiety. Jej mąż błaga Annę o przedłużenie życia pacjentki. Zespół doktora Góry próbuje pomóc dziesięciolatkowi, który spadł z drabiny.

12:25
Na sygnale

Córka Wiktora jest wolontariuszką w punkcie medycznym podczas obchodów rocznicy powstania warszawskiego. Doktor Banach próbuje uratować 20-letnią Łucję, która straciła przytomność, gdy brała prysznic.

12:55
O mnie się nie martw

Karolina odcina się od problemów Kostka. Marcin reprezentuje w sprawie o odszkodowanie rodziców dziewczynki, która wbiegła pod nadjeżdżający samochód. Marek dostaje SMS z pogróżkami.

13:55
Na dobre i na złe

Serial przedstawia losy personelu i pacjentów szpitala znajdującego się w fikcyjnym miasteczku Leśna Góra pod Warszawą. Pracownicy zmagają się z wyzwaniami zawodowymi i problemami w życiu prywatnym.

14:55
Ranczo

Trwają wybory do rady gminy. Kozioł otwiera nową aptekę, która wkrótce odbiera pacjentów doktorowi Wezołowi. Kusy wydaje książkę kucharską, którą Solejukowa napisała w jedną noc.

15:55
Ranczo

Dwóch amerykańskich generałów odwiedza Lucy. Hadziuk, Solejuk i Japycz wnioskują, że będą oni zakładać bazę w gminie. Odkupują pole, na którym, jak sądzą, powstanie jednostka.

16:50
To był rok!

Program rozrywkowy z udziałem celebrytów i publiczności. W każdym odcinku omawiane są trendy i wydarzenia dotyczące jednego roku. Podzieleni na dwie drużyny celebryci odpowiadają na pytania.

18:05
Ojciec Mateusz

W hotelu dochodzi do próby zabójstwa. Ktoś chciał zamordować biznesmena Hermana van Klausena. Recepcjonista zeznaje, że poprzedniego dnia pewna kobieta zameldowała się w pokoju cudzoziemca.

18:55
Ranczo

Klaudię dziwi zachowanie rodziców, którzy wychwalają Łukasza. Dziewczyna oskarża matkę o hipokryzję. Rozdygotana senatorowa udaje się po ratunek do apteki. Jest oszołomiona troskliwością magistra.

19:55
Rodzinka.pl

Kuba zaczyna chodzić do prywatnej szkoły. Tomek i Kacper uważają, że został niesprawiedliwie wyróżniony. Natalia nie może zapędzić chłopców do prac domowych, zaś Magdzie udaje się to z powodzeniem.

20:25
Rodzinka.pl

Natalia i Ludwik Boscy są małżeństwem po trzydziestce, mają trójkę dzieci. Poznali się na studiach, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stworzyli szczęśliwą rodzinę.

20:55
Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Program kulinarno-podróżniczy z udziałem Greka Teofilosa Vafidisa, który odwiedza Milos, Paros, Naxos, Santorini, Kretę i Maltę i korzystając z gościnności mieszkańców wysp prezentuje lokalne potrawy.

21:35
Gierka

Opowieść o utalentowanej dziewczynce, dziesięcioletniej Max, która musi się odnaleźć w nowym środowisku. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze starszego mężczyznę, który zaczyna uczyć ją gry w szachy.

23:05
Ja to mam szczęście! _ ulubione skecze

Kilkuminutowe skecze z serialu "Ja to mam szczęście!".

23:20
Rodzinka.pl

W ostatniej chwili praca uniemożliwia Natalii i Ludwikowi wyjazd z dziećmi na wakacje. Marek i Maria ich zastępują. Cała piątka jedzie do hotelu nad jeziorem.

23:55
Rodzinka.pl

Razem ze znajomymi ze studiów Natalia pracuje nad projektem, co skutkuje naginaniem domowych zasad. Kuba jest zazdrosny o jej "nową rodzinę". Tomek unika gotowania w domu i pracy w barze kanapkowym.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF