00:35
Fúsi

Fúsi ma 43 lata, jednak wciąż mieszka z matką i prowadzi uporządkowane, nudne życie. Wszystko się zmienia, gdy poznaje Sjöfn. Spontaniczna kobieta wywraca życie mężczyzny do góry nogami.

02:20
Informacje kulturalne

Przegląd najważniejszych, bieżących wydarzeń kulturalnych.

02:35
Wieża

Bohaterowie filmu _ wolni, piękni i inteligentni, nie są szczęśliwi. Ewa od dwóch lat jest sama. Beti uwodzi mężczyzn, by ich porzucić. Kasia pierwsza wyciąga rękę do mężczyzny, który jej się podoba.

08:00
Informacje kulturalne

Przegląd najważniejszych, bieżących wydarzeń kulturalnych.

08:15
Studio Kultura _ rozmowy

Program, w którym przedstawiane są najważniejsze wydarzenia kulturalne dnia, m.in. premiery filmowe i teatralne oraz festiwale. Zaproszeni goście wyjaśniają aktualne problemy świata kultury.

08:35
Kobiela na plaży

Zatłoczona plaża w Sopocie. Z jednej z kabin wychodzi Bogumił Kobiela. Jest w kombinezonie, wełnianej czapeczce, goglach. Na nogach ma narty. W takim przebraniu rusza między opalających się.

09:20
Horror w Wesołych Bagniskach

Rok 1923. W ukrytym wśród bagien dworku pojawia się przybysz z miasta. Nie jest gościem mile widzianym. Jego wizyta przywołuje dramatyczne wspomnienia sprzed kilku lat.

11:00
Dom

Andrzej i Wiktor zamierzają postawić na cmentarzu w Sierpuchowie pomnik upamiętniający walkę i śmierć ich przyjaciół z AK. Leszek decyduje się na fikcyjny ślub, żeby zdobyć samodzielne mieszkanie.

12:45
Chłopiec na galopującym koniu

Trzydziestoparoletni laureat nagrody literackiej przeżywa kryzys twórczy, do którego dołączają się problemy małżeńskie. Niebawem okazuje się, że syn pisarza musi być jak najszybciej operowany.

14:10
Wesoła noc smutnego biznesmena

W hotelu zatrzymuje się biznesmen. Ponieważ czuje się samotny, dzwoni do agencji towarzyskiej. Ku zaskoczeniu dziewczyny mężczyzna nie oczekuje od niej usług seksualnych tylko miłego towarzystwa.

14:55
Legendy rocka

Cykl dokumentalny poświęcony gwiazdom rocka. Każdy odcinek składa się z wywiadów, materiałów archiwalnych, teledysków i nagrań z koncertów.

15:30
Legendy rocka

Cykl dokumentalny poświęcony gwiazdom rocka. Każdy odcinek składa się z wywiadów, materiałów archiwalnych, teledysków i nagrań z koncertów.

16:00
Faustyna

Urodzona w 1905 roku Faustyna już jako dziecko marzyła o wstąpieniu do zakonu. W Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przeżywa pierwsze doświadczenia mistyczne.

17:25
Zmruż oczy

Zamożni rodzice starają się spełniać wszystkie kaprysy dziesięcioletniej córki, ale nie potrafią jej zrozumieć. Dziewczynka kłamie, kradnie i kiepsko się uczy, a pewnego dnia ucieka z domu.

19:25
Dezerterzy

Zaproszeni goście, związani z kulturą, lecz nieobecni w jej głównym nurcie, rozmawiają o swoich doświadczeniach życiowych. Program otwiera filmowa wizytówka bohatera.

20:00
Informacje kulturalne

Przegląd najważniejszych, bieżących wydarzeń kulturalnych.

20:20
Chevalier

Sześciu mężczyzn wybrało się na wyprawę wędkarską luksusowym jachtem. Postanawiają zagrać w grę, której celem jest ustalenie, kto jest najlepszy we wszystkim. Od tej chwili wszystko będzie oceniane.

23:50
Ennio Morricone w Krakowie _ koncert muzyki filmowej

Wielkim wydarzeniem obchodów 750-lecia lokacji Krakowa był koncert Ennia Morricone 7 czerwca na Rynku Głównym.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF