00:20
Czas honoru

Bronek i Wanda dopływają do portu w Gdyni. Podczas kontroli celnej Bronek podaje się za brata Antoniego Karkowskiego. Funkcjonariusze mają dla niego szokującą informację.

01:20
Pitbull

Despero jedzie do pubu "Gama", gdzie doszło do strzelaniny, która pochłonęła pięć ofiar. Zgłoszono usiłowanie zabójstwa. Ktoś próbował wtargnąć do mieszkania Kazimierza Drzewieckiego.

02:10
Wojenne dziewczyny

Marysia zaczyna pracę u Dietricha. Jurek podejrzewa ją o kolaborację lub romans z Niemcem. Irka spotyka się z matką narzeczonego. Kobiety jadą do Tomaszowa, gdzie ostatnio widziano Kamila żywego.

03:00
Paradoks

Joanna wybiera sprawę śmierci pensjonariusza domu opieki społecznej _ starszy pan umarł na raka. Mimo że pacjent miał przekroczoną ilość morfiny we krwi, śledztwo w sprawie zabójstwa umorzono.

03:55
Codzienna 2 m 3

Marianka szaleje z miłości do Miczka _ tresera dzikich zwierząt, którego poznała na czacie. Zakochani zwlekają z umówieniem się na spotkanie. Następuje ono zupełnie niespodziewanie.

04:25
Codzienna 2 m 3

Miczek i Marianka mieszkają razem. Mężczyzna, wielki miłośnik zwierząt, sprowadził do mieszkania sporą liczbę ulubieńców. Dla Marianki to duże wyzwanie.

04:55
Bulionerzy

Helena Adamska jest zainteresowana galerią na Starym Mieście, którą Grażynka rzekomo ma. Sąsiadka prosi ją, by wystawiła tam namalowany przez nią obraz.

05:25
Bulionerzy

Helena Adamska jest zainteresowana galerią na Starym Mieście, którą Grażynka rzekomo ma. Sąsiadka prosi ją, by wystawiła tam namalowany przez nią obraz.

05:55
Bulionerzy

Podczas pobytu w Afryce Damian, ukąszony przez kobrę, stracił wzrok. Po dwóch tygodniach wszystko wróciło do normy, ale mężczyzna postanawia wykorzystać wypadek, by zyskać większą popularność.

06:35
Na żywo - Zmiennicy

Do taksówki 1313, którą prowadzi Kasia, wsiada Krashan. Chce wydobyć z fotela kierowcy ukryte tam dolary. Pełen podejrzeń Jacek zaczyna śledzić swojego zmiennika i wreszcie poznaje prawdę.

07:45
Zmiennicy

Jacek i Kasia odnajdują pustostan. Postanawiają uzyskać przydział na lokal. Muszą wnieść do spółdzielni wkład wielokrotnie przekraczający ich możliwości finansowe.

09:00
Codzienna 2 m 3

Miczek i Marianka mieszkają razem. Mężczyzna, wielki miłośnik zwierząt, sprowadził do mieszkania sporą liczbę ulubieńców. Dla Marianki to duże wyzwanie.

09:50
Ranczo

Paweł Kozioł zostaje senatorem. Nowy wikary, Maciej, przyjeżdża na plebanię. Biskup prosi proboszcza, by obserwował młodego księdza. Lucy i Kusy mają problemy z Kingą. Dostają wezwanie do szkoły.

10:45
Ranczo

Z racji braku polskiego obywatelstwa Francesca nie może wstąpić do policji. Specjalnie dla niej zostaje stworzona jednoosobowa straż gminna. Michałowa usiłuje zaprzyjaźnić się z wikarym Maciejem.

11:45
Rodzinka.pl

Ludwik i Natalia muszą wyjaśnić dzieciom, co to jest rodzina, a także wytłumaczyć, na czym polega szacunek dla drugiego człowieka. Mama musi stawić czoła dorastającemu Kacprowi.

12:15
Rodzinka.pl

Natalia wraca do palenia papierosów. Problemem staje się zerwanie z nałogiem i postawa wobec dzieci, którym powtarza się, że palenie szkodzi. W tej sytuacji może pomóc przyjaciółka, Maria.

12:50
Rodzinka.pl

Natalia próbuje nauczyć Kubę podstaw gramatyki języka polskiego, co okazuje się trudnym wyzwaniem. Ludwik chciałby w spokoju obejrzeć dokument o mnichach buddyjskich.

13:25
Ojciec Mateusz

Dominik dostaje wysokiej gorączki, wymiotuje. Według lekarza to już szesnasty podobny przypadek. Policji udaje się ustalić, że wszyscy jedli takie same jogurty z przetwórni Syryjczyka Salacha Nasera.

14:20
Ranczo

Senator jest przerażony telefonami dziennikarzy. Czerepach przygotowuje go publicznych występów, ale Kozioł ignoruje wszystkie zalecenia. Idzie do apteki, gdzie dostaje silne środki.

15:20
Ranczo

Magister, oburzony zachowaniem wójta, rezygnuje z pracy w jego aptece i zatrudnia się u Więcławskiego. Solejukowa postanawia zdać maturę, co denerwuje jej męża. Violetka staje się zazdrosna o Staśka.

16:15
Ranczo

Więcławska niepokoi żony polityków, że po nowych stanowiskach, samochodach i garniturach małżonkom przyjdzie ochota na zmianę partnerek. Lodzia i wójtowa zaczynają dbać o siebie i uwodzić mężów.

17:15
Tygrysy Europy

Jan, kamerdyner, pojawia się w rezydencji Nowaków. Wraz z jego przybyciem zmienia się życie w posiadłości. Wszyscy muszą dostosować się do arystokratycznych wymogów ekskluzywnego służącego.

18:20
Rodzinka.pl

Potrzeby fizjologiczne Kacpra utrudniają Ludwikowi wyjście z domu. Marek wyśmiewa się z zachowań Ludwika. Zosia w inteligentny sposób zmusza Kacpra do przyznania się do pocałunku z ich koleżanką.

18:50
Rodzinka.pl

Kacper upomina Kubę w sprawie jego zachowania w stosunku do kobiet. Ludwik chce się wymknąć wieczorem na piwo z kolegami, co nie podoba się jego żonie.

19:55
Na sygnale

Po przylocie z Himalajów Wiktor chce wrócić do pracy, ale musi przejść badania kontrolne. Zespół doktora Góry pomaga kobiecie, która zraniła się, gdy upadła w domu na szklaną witrynę.

20:30
Ojciec Mateusz

Państwo Janasowie zgłaszają na komisariacie policji zaginięcie szesnastoletniej córki, Matyldy. Policjanci znajdują na poboczu drogi skuter dziewczyny ze śladami krwi.

21:30
Ojciec Mateusz

Księża Mateusz, Roman i Antek spotykają się na urodzinach ks. prof. Cynamonowicza. W nocy dochodzi do wypadku. Ktoś zepchnął auto prof. Kołek do rowu. Siostra Romana i Antka zgłasza się na policję.

22:25
Ranczo

Solejukowa oznajmia mężowi, iż zamierza pójść na studia zaoczne. Dom weselny ma problemy finansowe, trzeba wprowadzić oszczędności. Więcławska i Hadziukowa rezygnują z profesjonalnej ochrony.

23:25
Ranczo

Więcławska i Hadziukowa proponują Francesce pracę ochroniarza na weselu. Halina i Lodzia nabierają podejrzeń, że ich mężowie układają sobie drugie życie w Warszawie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF