01:40
Londyńczycy

Asia przychodzi na rozmowę do domu Foksów. Veronica, polska żona Foksa, akceptuje ją. Kobieta oprowadza Asię po domu, opowiadając o ekscentrycznym mężu.

02:35
Pitbull

W podwarszawskiej miejscowości dochodzi do morderstwa. Na miejscu zdarzenia Igor i Łapka znajdują kolejne ofiary. Zamordowani to właściciel mieszkania, jego 16-letnia córka i 17-letni syn.

03:35
Komisarz Alex

Bożena Bogusz od dzieciństwa marzy o sławie. Podczas wernisażu w Łodzi chce za wszelką cenę się sfilmować z aktorką Margaretą Rozowską. Dochodzi do tragedii.

04:25
Ja to mam szczęście!

Joanna podejmuje plan ćwiczeń połączonych z racjonalną dietą. Ojciec musi uporać się z fascynacją Zosi. Tadeusz poszukuje sposobu na miłość i większą liczbę kobiet.

04:55
Ja to mam szczęście!

Zajęci obowiązkami służbowymi Jerzy i Joanna zostają dłużej w pracy. Iwona przejmuje opiekę nad dziewczynkami. Te zaczynają interesować się przekleństwami. Rodzice próbują z tym walczyć.

06:05
Bulionerzy

W mieszkaniu hrabiny Lubeckiej pojawia się duch. Seans spirytystyczny z udziałem zaufanych sąsiadów, w tym Piotra, przynosi skutki odwrotne do zamierzonych.

06:40
Dom

Leszek przegrywa na wyścigach, potem rozbija syrenkę. Życie gmatwa mu się coraz bardziej. Przyszłość lokatorów domu przy ul. Złotej jest niepewna, ich kamienica została przeznaczona do wyburzenia.

08:35
Blondynka

Sylwia od początku jest obiektem westchnień Michała Auguścika, leśniczego. Auguścik dwa razy wybawia Kubusównę z opresji i w nagrodę zabiera ją na rykowisko.

09:35
Ranczo

Amerykanka polskiego pochodzenia dziedziczy stary dworek przodków w podlaskiej wsi Wilkowyje. Przyjeżdża do Polski z zamiarem wyremontowania go.

10:35
Ranczo

Wszyscy mieszkańcy Wilkowyj wiedzą, że Amerykanka postanowiła osiedlić się we wsi na stałe. Wójt jest wściekły. Jego żona też jest zdenerwowana takim obrotem sprawy.

11:40
Rodzinka.pl

Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja. Sam zostaje trenerem. Natalia walczy z bałaganiarstwem synów. Marek tłumaczy Kacprowi znaczenie grilla. Zbliża się Halloween.

12:10
Rodzinka.pl

Ludwik usiłuje nowocześnie wychowywać chłopców. Natalia ucieka się do tradycyjnych metod. Gdy Kuba nie chce sprzątać, Ludwik korzysta z szantażu. Kacper i Zosia zadają poważne pytania.

12:45
Na żywo - Rodzinka.pl

Kuba często zmienia dziewczyny. Natalia uczy Kacpra rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Kuba wybiera się na koncert. Ludwik urządza wieczór piosenki turystycznej, a Tomek dostaje pierwszą wypłatę.

13:20
Ojciec Mateusz

Mateusz odwiedza dom pogodnej starości. Sanitariusz Maciej Grajewski jest zaniepokojony, ponieważ jeden z pensjonariuszy, Eugeniusz Helski, nie wrócił na noc. Mężczyzna jest chory na cukrzycę.

14:20
Ranczo

Okazuje się, że obietnica dokonania remontu to jedno, a realizacja to drugie. Podobnie jest z ofertą Lucy gotowej nauczać angielskiego w szkole.

15:20
Ranczo

W salce parafialnej odbywają się lekcje angielskiego dla dzieci, prowadzone przez Lucy. Jako pedagog Amerykanka zderza się z różnymi patologiami, których wspólnym źródłem jest nadużywanie alkoholu.

16:20
Ranczo

Polonista Witebski wpada na pomysł, by założyć niezależną lokalną gazetę "Wieść Gminna". Zgłosił już projekt do gminy i czeka na decyzję władz, która działają wyjątkowo opieszale.

17:25
Rozmowy kontrolowane

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Akcja przybiera nieoczekiwany obrót.

19:05
U Pana Boga w ogródku

Pod osłoną nocy trzej uzbrojeni bandyci skradają się w stronę willi Jerzego Bociana. Świadek koronny śpi, gdy nagle ze ściany spada obrazek Matki Boskiej.

19:55
Ojciec Mateusz

Możejko informuje swoich podwładnych, że od pewnego czasu w placówkach handlowych dochodzi do kradzieży. Rozpoczyna się dochodzenie w tej sprawie. Tymczasem kuzynka Pluskwy podjęła pracę w markecie.

20:50
Ojciec Mateusz

Podczas kongresu medycznego zostaje zamordowana dziennikarka Marzena. Kobieta odkryła, że wprowadzany na rynek przez firmę nowy lek był testowany w azjatyckich dzielnicach nędzy.

21:45
Ranczo

Po ukazaniu się artykułu w "Wieści Gminnej", obnażającego nieudolność lokalnych władz, redaktor naczelny Tomasz Witebski obawia się reakcji wójta. Jest przekonany, że teraz straci pracę w szkole.

22:50
Ranczo

Polonista Witebski redaguje "Wieść Gminną" i "Wieść Parafialną". Pierwsza podlega cenzurze wójta, druga _ księdza, który okazuje się surowszy niż brat. Krewni różnie postrzegają te same sprawy.

23:50
Rozmowy kontrolowane

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Akcja przybiera nieoczekiwany obrót.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF