00:10
Korona królów

Jadwiga uważa, że jej synowa nie jest godna pełnienia funkcji królowej. Kazimierz zabiera żonę na przejażdżkę konną w lesie. Przyszły król zostaje rozpoznany w karczmie.

00:45
Korona królów

Kazimierz nie chce prowadzić wojny z Krzyżakami. Pokojowe stanowisko popiera kasztelan krakowski Spytko z Melsztyna, który jako jedyny rozumie punkt widzenia przyszłego króla.

01:15
Rodzinka.pl

Maria przybiega do Natalii z niesamowitą wiadomością. Tymczasem Viola wpada bez zapowiedzi, psując dziewczynom plany.

01:50
Rodzinka.pl

Paula ma pretensje do Kuby o zjedzenie lodów, których nie lubi. Kacper potrzebuje zdjęcia swoich rodziców do "castingu na teściów". Powrót Magdy nie przypadł do gustu wszystkim domownikom.

02:25
Wojenne dziewczyny

Ewka dowodzi akcją w Europejskim. Pomagają jej Irka i Marysia. Kamil wymyka się z kryjówki i idzie do domu publicznego. Volksdeutsch Polanek go rozpoznaje. Orsza zostaje zatrzymany przez żandarmów.

03:25
Oficer

Kruszon próbuje wymusić na wicepremierze przyznanie się do tego, że kierował akcją przelania za granicę ogromnej sumy pieniędzy. Chce nagrać jego słowa, ale polityk nie daje się zwieść.

04:25
Komisariat

Znany piosenkarz Oskar Wieluń umiera w wyniku pobicia. Okazuje się, że mężczyzna nadużywał alkoholu i narkotyków. Pierwszą podejrzaną w sprawie jest żona Oskara, Lauretta.

04:55
Komisariat

Serial fabularno-dokumentalny o pracy polskiej policji.

05:55
Bulionerzy

Podczas długiego weekendu Piotr przekonuje się, że nie potrafi żyć bez pracy. Od sąsiada, który cierpi na podobne schorzenie, dowiaduje się, że jest pracoholikiem.

06:35
Alternatywy 4

Stanisław Anioł zostaje gospodarzem bloku i kieruje ruchem podczas przeprowadzki. Zamieszanie jest spore. Dwaj lokatorzy _ Zygmunt Kotek i Zdzisław Kołek _ otrzymali przydziały na to samo mieszkanie.

07:40
Alternatywy 4

Radni debatują nad nazwą ulicy. Kandydatury związane z nazwiskami zasłużonych osób nie znajdują uznania _ ostatecznie ulica zostaje nazwana Alternatywy. Wprowadzają się kolejni lokatorzy.

08:45
Na żywo - O mnie się nie martw

Iga i Marcin szukają większego mieszkania. Krzysiek próbuje manipulować Polą w nadziei, że wzbudzi zazdrość Igi. Alicja, która samotnie wychowuje nastoletniego Patryka, powraca do kancelarii.

09:45
Ranczo

Paweł Kozioł zostaje senatorem. Nowy wikary, Maciej, przyjeżdża na plebanię. Biskup prosi proboszcza, by obserwował młodego księdza. Lucy i Kusy mają problemy z Kingą. Dostają wezwanie do szkoły.

10:45
Ranczo

Z racji braku polskiego obywatelstwa Francesca nie może wstąpić do policji. Specjalnie dla niej zostaje stworzona jednoosobowa straż gminna. Michałowa usiłuje zaprzyjaźnić się z wikarym Maciejem.

11:40
Rodzinka.pl

Kuba zakłada zespół, razem z kolegami ćwiczy w piwnicy. Dziadkowie martwią się o zdrowie psychiczne wnuków. U Boskich gaśnie światło, rodzina musi spędzić wieczór bez prądu.

12:15
Rodzinka.pl

Ludwik i Natalia rozpieszczają Kacpra, fundują mu wyjazdy do lunaparku i do kina. Spotyka się to ze sprzeciwem Kuby i Tomka. Okazuje się, że miała to być dla nich nauka.

12:45
Rodzinka.pl

Natalia robi chłopcom awanturę w sprawie domowych obowiązków. Kuba jedzie na wycieczkę, usiłuje wyciągnąć od Kacpra oszczędności. Ludwik wykorzystuje niechęć chłopców do prac domowych.

13:25
Ojciec Mateusz

W laboratorium Flemlabu trwa konferencja prasowa. Prof. Feldrecht przekazuje informację o odkryciu cudownego leku na raka. Wkrótce w gazecie ukazuje się reportaż zatytułowany "Kłamcy z Flemlabu".

14:20
Ranczo

Senator jest przerażony telefonami dziennikarzy. Czerepach przygotowuje go publicznych występów, ale Kozioł ignoruje wszystkie zalecenia. Idzie do apteki, gdzie dostaje silne środki.

15:20
Ranczo

Magister, oburzony zachowaniem wójta, rezygnuje z pracy w jego aptece i zatrudnia się u Więcławskiego. Solejukowa postanawia zdać maturę, co denerwuje jej męża. Violetka staje się zazdrosna o Staśka.

16:15
Ranczo

Więcławska niepokoi żony polityków, że po nowych stanowiskach, samochodach i garniturach małżonkom przyjdzie ochota na zmianę partnerek. Lodzia i wójtowa zaczynają dbać o siebie i uwodzić mężów.

17:15
07 zgłoś się

Nieznani sprawcy, włamawszy się do wagonu pocztowego, kradną pół miliona złotych. Okazuje się, że konwojenci zostali uśpieni środkiem nasennym podanym w piwie. Borewicz prowadzi śledztwo.

18:25
O mnie się nie martw

Dochodzi do konfrontacji między Sylwią a włamywaczem, który doznaje poważnej kontuzji w jej domu pod nieobecność Grażyny i Jacka. Sylwia chce wezwać na pomoc Mariusza.

19:20
Rodzinka.pl

Paula ma pretensje do Kuby o zjedzenie lodów, których nie lubi. Kacper potrzebuje zdjęcia swoich rodziców do "castingu na teściów". Powrót Magdy nie przypadł do gustu wszystkim domownikom.

19:50
Na sygnale

Ekipa doktora Góry trafia na znanego aktora, Krzysztofa, który sądzi, że śledzi go jakiś psychofan. Potrąca nachalnego mężczyznę autem. Tymczasem nieznajomy twierdzi, że jest ojcem gwiazdora.

20:30
Ojciec Mateusz

Pluskwa zostaje zatrzymany jako posiadacz fałszywych banknotów. Mateusz odwiedza Andrzeja Kromera, który ma nadzieję, że ksiądz przemówi do rozumu jego synowi Igorowi.

21:25
Ojciec Mateusz

Rolnik znajduje postrzeloną dziewczynę. Policjanci potwierdzają, że poszkodowana to Marcelina Cichosz, której zaginięcie wcześniej zgłosił mąż. Okazuje się, że kobieta miała romans.

22:20
Ranczo

Solejukowa oznajmia mężowi, iż zamierza pójść na studia zaoczne. Dom weselny ma problemy finansowe, trzeba wprowadzić oszczędności. Więcławska i Hadziukowa rezygnują z profesjonalnej ochrony.

23:20
Ranczo

Więcławska i Hadziukowa proponują Francesce pracę ochroniarza na weselu. Halina i Lodzia nabierają podejrzeń, że ich mężowie układają sobie drugie życie w Warszawie.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF