00:35
Ranczo Wilkowyje

Lucy i Kusy są w sobie zakochani. Ich sielankę przerywa przybycie jej męża ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis chce odzyskać uczucia żony.

02:25
Oficer

Tomasz Kruszyński, nazywany przez przyjaciół "Kruszonem", jest podkomisarzem w policji w Warszawie. Zajmuje się przenikaniem do grup przestępczych i rozpracowywaniem ich od środka.

03:30
Echo serca

Jan, Magda i Irena spotykają się na pogrzebie Ewy. Danuta zostaje potrącona przez pijanego kierowcę. Jej stan jest poważny, na dodatek podczas operacji pojawiają się komplikacje.

04:30
Echo serca

Do szpitala trafia Monika, która straciła przytomność na basenie. Jan nie potrafi określić, w jakim stopniu jest uszkodzony jej mózg. Narzeczony Moniki popełnia samobójstwo. Magda czuje się winna.

05:25
Rodzinka.pl

Kacper wyznaje Agacie, że w dzieciństwie był nią zauroczony. Ludwik myli krem do twarzy z kremem do depilacji. Natalia wymyśla nietuzinkowy sposób na zmotywowanie Kuby do sprzątnięcia pokoju.

05:50
Bulionerzy

Nagłe niedomagania zdrowotne i pobyt w szpitalu odmieniają mecenasa Murawskiego. Postanawia on zrezygnować z bankietów i zacząć prowadzić spokojne życie w domu.

06:25
Na dobre i na złe

Po wybudzeniu ze śpiączki Barbara dziwnie się zachowuje. Krzysztof próbuje pomóc Oli i Darkowi. Dziewczyna jest w ciąży bliźniaczej, ale życie jednego z dzieci jest zagrożone.

07:30
Na dobre i na złe

Maciek jest zazdrosny o relację Blanki z Krzysztofem. Pod opiekę Radwana trafia Alicja, która _ wbrew bliskim _ żyje w związku z kobietą. Doktor Sikorka ma pacjenta z guzem wątroby.

08:25
Na sygnale

Martyna traci przytomność. Doktor Góra próbuje pomóc mężczyźnie, który złamał nogę, i jego ciężko chorej matce. Na SOR-ze w Leśnej Górze zaczyna pracę nowa ordynator, doktor Górska.

08:55
Na sygnale

Ratownicy zostają wezwani do nastolatki, Kamili, która mogła zostać zgwałcona. Na miejscu zdarzenia niemal dochodzi do linczu na mężczyźnie podejrzewanym o zaatakowanie dziewczyny.

09:30
Ranczo

Kinga i Jakub remontują pustostan, który dostali od Więcławskiej, chcąc przekształcić go w kawiarnię artystyczną. Biskup Sądecki zjawia się w Wilkowyjach. Prezes Kozioł przygotowuje się do debaty.

10:30
Ranczo

Do punktu konsultacyjnego prowadzonego w kawiarni ustawiają się kolejki. Ksiądz Maciej ma pomysł, który spotyka się z dezaprobatą proboszcza i biskupa. Niespodziewanie w sukurs przychodzi Michałowa.

11:20
Ja to mam szczęście! _ ulubione skecze

Kilkuminutowe skecze z serialu "Ja to mam szczęście!".

11:35
Rodzinka.pl

Ludwik przedstawia chłopcom nowego członka rodziny. Ludwik szuka w Internecie domu do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. Kuba zwierza się mamie, że Paula go zdradziła. Tomek wyjeżdża do Londynu.

12:10
Rodzinka.pl

Ludwik cieszy się z nowego laptopa. Kacper wraca smutny do domu. Marek i Ludwik pomagają mu rozwiązać problemy z dziewczyną. Natalia przeszkadza Kubie i Filipowi w wygraniu w pokera on-line.

12:40
Rodzinka.pl

Rodzicielski pocałunek wywołuje dyskusję o zarazkach. Kuba i Filip martwią się, że będą tacy sami jak ojcowie. Kuba znajduje sposób na uzyskanie zgody na wycieczkę. Kacper chce przygarnąć kota.

13:20
Ojciec Mateusz

Adoptowana córka Magdy i Roberta, Gosia, znika. Policjanci próbują wytropić dziewczynkę dzięki sygnałowi z telefonu komórkowego. Mateusz odkrywa, że w sprawę jest zamieszany pierwszy mąż Magdy.

14:15
Ranczo

Do poradni w wiejskiej klubokawiarni zgłaszają się kolejne ofiary przemocy domowej. Klaudia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czerepach zwołuje nadzwyczajne zebranie partii.

15:10
Ranczo

W Wigilię w Wilkowyjach pada śnieg. Świąteczny nastrój psuje wszystkim myśl, że jest to także dzień wyborów. Główny kandydat zniknął. Kusy chce zagłuszyć ból, sięgając po alkohol.

16:15
Ranczo

Amerykanka polskiego pochodzenia dziedziczy stary dworek przodków w podlaskiej wsi Wilkowyje. Przyjeżdża do Polski z zamiarem wyremontowania go.

17:15
Pułkownik Kwiatkowski

Tytułowy bohater, lekarz ginekolog, wdaje się w awanturę z radzieckim wojskowym. Chcąc ratować skórę, podaje się za pułkownika UB. Podstęp się udaje, a Kwiatkowski postanawia kontynuować maskaradę.

19:30
Tygrysy Europy

Prezes Nowak rozpoczyna współpracę z Azjatami. W celu godnego zainaugurowania wspólnych interesów wydaje w rezydencji przyjęcie dla wietnamskich biznesmenów.

20:35
Ojciec Mateusz

Lekarz Andrzej Kosowski zostaje oskarżony w artykule prasowym o molestowanie stażystek. Możejko doradza Kosowskiemu, by zgłosił sprawę pomówienia.

21:35
Ojciec Mateusz

Zdenerwowana Natalia rankiem opuszcza plebanię i jedzie taksówką do miejscowości pod Sandomierzem. Babcia zostaje obudzona przez hałas. W przedpokoju znajduje zwłoki mężczyzny.

22:30
Ranczo

Wszyscy mieszkańcy Wilkowyj wiedzą, że Amerykanka postanowiła osiedlić się we wsi na stałe. Wójt jest wściekły. Jego żona też jest zdenerwowana takim obrotem sprawy.

23:35
Ranczo

Okazuje się, że obietnica dokonania remontu to jedno, a realizacja to drugie. Podobnie jest z ofertą Lucy gotowej nauczać angielskiego w szkole.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF