05:30
Na żywo - Dzika kuchnia

W programie trójka kucharzy, którzy mają różne podejścia do gotowania, prezentują dania z polskiej dziczyzny oraz dzielą się różnymi kulinarnymi doświadczeniami.

06:00
Tylko podróże

Kamera podąża śladami Roberta Rose, który zwiedza świat własnymi ścieżkami. Widzowie poznają mieszkańców całego świata _ od Kolumbii po Trynidad i Tobago.

06:30
Przepis na ogród

Program o pielęgnacji roślin i ogrodów. Porady i wskazówki dotyczące uprawy roślin ozdobnych, warzyw czy drzew owocowych.

06:40
Rybalizacja

Grupa kochających wędkarstwo kobiet rzuca mężczyznom wyzwanie związane z połowem ryb. Każdego tygodnia na uczestników czekają nowe atrakcje i inne okazy do zdobycia.

07:10
Niesamowite wędkarstwo

Program przybliża widzom tajniki wędkarstwa, pokazując, że łowienie ryb jest ciekawym zajęciem.

07:40
W siodle _ śladami Dicka Kinga

Prowadzący program, Barry i Joe, wybierają się w dziesięciodniową podróż po Afryce ścieżkami, które Dick King przemierzył w 1842 roku.

08:40
Magiczne zakątki

Wyprawa po najpiękniejszych zakamarkach Ziemi, w trakcie której dzięki charyzmatycznemu prowadzącemu można poznać wiele ciekawostek o występującej w odwiedzanych miejscach kulturze i przyrodzie.

09:35
Strzeleckie ABC

Porady znanych specjalistów na temat bezpiecznego i sprawnego posługiwania się bronią sportową.

10:00
Teletubisie

Przygody niezwykłych Teletubisiów, mieszkających w zielonym domku. Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po uwielbiają technologię oraz kochają śpiewać i tańczyć.

10:30
Bob Budowniczy

Bob Budowniczy i jego paczka złożona z maszyn budowlanych _ koparek, betoniarek, buldożera, dźwigu i walca _ szanują się wzajemnie, współpracują ze sobą i rozwiązują rozmaite problemy.

10:45
Johnny Test

11-letni Johnny ma dwie siostry, które regularnie przeprowadzają na nim eksperymenty. Niestety, nie zawsze kończą się one sukcesem. Chłopiec może liczyć na pomoc Poochiego, gadającego psa.

11:15
Załoga Dino

W trakcie wycieczki szkolnej pięcioro nastoletnich przyjaciół zostaje oblanych dziwną substancją. Wkrótce odkrywają, że potrafią przemieniać się w dinozaury.

11:40
Czarnoksiężnik z krainy Oz

Przygody Dorotki, która trafia do krainy Oz. Dziewczynka chce wrócić do domu, a pomóc może jej tylko tajemniczy czarnoksiężnik. Dorotka wraz z przyjaciółmi rusza na jego poszukiwania.

12:10
Małgosia i buciki

Sześcioletnia Małgosia jest wnuczką szewca, który często się nią opiekuje. Za każdym razem gdy dziewczynka mierzy reperowane przez dziadka buty, dochodzi do niezwykłych wydarzeń.

12:35
Łebski Harry

Przygody psotnego kota, który wciąż wpada w kłopoty we własnej dzielnicy.

13:00
Witaj, Franklin

Przygody małego żółwia Franklina, który wciąż odkrywa uroki życia. Czasem żółw bywa zbyt pewny siebie i nie chce słuchać rad starszych przyjaciół. Z tego powodu często wpada w kłopoty.

13:25
Inspektor Gadżet

Przygody inspektora Gadżeta, bionicznego policjanta. Detektyw nie należy do osób rozgarniętych, ale za to wyposażony jest w arsenał gadżetów, które mają mu pomóc w walce z przestępczością i korupcją.

13:55
Gerald McBoing Boing

Opowieść o małym chłopcu, który podejmując pierwsze próby mówienia, może wydawać tylko dziwne dźwięki zamiast normalnych słów. Wraz z rodzicami i przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody.

14:20
Przygody Misia Paddingtona

Przygody pochodzącego z Peru misia, który przypadkowo trafia do Anglii. Na stacji znajduje go rodzina Brownów, która postanawia się nim zaopiekować i nadaje mu imię Paddington.

14:50
Strażak Sam

Opowieści o pracy dzielnego strażaka Sama z walijskiej wsi Pontypandy.

15:00
Smaki Afryki

Podróż po najskrytszych zakamarkach Afryki, w której ścierają się ze sobą odmienne zwyczaje i tradycje.

15:35
Mała Italia

Autorzy wyruszają w podróż do mało znanych zakątków Włoch, prezentując lokalnych szefów kuchni, regionalne produkty, wyroby rzemieślnicze i krajobrazy, o których nie sposób zapomnieć.

16:30
Tylko podróże

Kamera podąża śladami Roberta Rose, który zwiedza świat własnymi ścieżkami. Widzowie poznają mieszkańców całego świata _ od Kolumbii po Trynidad i Tobago.

17:00
Na osi

Audycja skierowana jest do osób zainteresowanych szeroko pojętą motoryzacją, które mogą czerpać z niej najświeższe informacje oraz znaleźć źródło wiadomości o wiodących na rynku rozwiązaniach.

17:40
Vademecum przetrwania

Program jest poświęcony sztukom przetrwania w terenie i w mieście. To cykl nie tylko dla osób rozpoczynających przygodę z survivalem, ale również dla ludzi doświadczonych.

18:15
Dzika kuchnia

W programie trójka kucharzy, którzy mają różne podejścia do gotowania, prezentują dania z polskiej dziczyzny oraz dzielą się różnymi kulinarnymi doświadczeniami.

18:45
Celnicy

Program poświęcony jest pracy celników, którzy każdego dnia prowadzą cichą wojnę z przemytnikami, codziennie zajmując nielegalne papierosy i narkotyki warte miliony dolarów.

19:15
Wędkarskie wyprawy

Program prezentuje tajniki wędkarstwa dla osób, które zaczynają przygodę z wędką, jak również dla zagorzałych miłośników łowienia ryb.

19:40
Kolekcjonerska pasja

Elyse Luray, historyk sztuki, wyrusza w podróż po Ameryce, by zobaczyć najciekawsze kolekcje na największych i najsłynniejszych wystawach i pchlich targach.

20:50
Cudowna planeta

W programie prezentowane są najważniejsze miejsca światowego dziedzictwa UNESCO. To przewodnik po najbardziej inspirujących miejscach na Ziemi.

21:40
Z adrenaliną na etacie

W programie widzowie poznają ludzi, którzy wykonują ciekawe i niebezpieczne zawody. Kamera śledzi ich codzienne życie i ukazuje kulisy ich pracy.

22:40
Niesamowite wędkarstwo

Program przybliża widzom tajniki wędkarstwa, pokazując, że łowienie ryb jest ciekawym zajęciem.

23:10
Smaki Afryki

Podróż po najskrytszych zakamarkach Afryki, w której ścierają się ze sobą odmienne zwyczaje i tradycje.

23:40
Projekt Zambezi

Kamera śledzi zmagania grupy śmiałków, która chce zbudować pięciogwiazdkowy hotel w środku afrykańskiego lądu.

Lista stacji

L
W

WDR

Z

ZDF