WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w PolsceByłem gangsterem

Tytuł: Byłem gangsterem
Kategoria: Dokument
Produkcja: Polska 2010
Opis: Bohaterami cyklu są przestępcy, którzy przeszli metamorfozę i zapragnęli żyć uczciwie. W pierwszym odcinku widzowie poznają Artura – byłego bandytę, który działał w zorganizowanych grupach przestępczych. Mężczyzna mający na sumieniu zabójstwo obecnie jest pastorem Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan. W filmie opowiada o przestępczej karierze, o spotkaniu Boga i o porzuceniu przestępczego świata. Ilustracją dokumentu są fragmenty kazań, a także fabularyzowane sceny z przestępczej działalności Artura.

Oceń program

Aktualna ocena: 4

*

*

  • Wojciech 2010-09-09 23:07

   Bardzo prosze o powtórke.

  • Tadek 2010-09-09 23:25

   Dziękuje Tvp1.Dziękuje za świadectwo.

  • dh 2010-09-12 15:08

   super

  • majka 2010-09-17 21:55

   Bardzo dziękuję ! świetny pomysł! Pani Atheno Sawidis, bardzo Pani dziękuję za ten program!

  • J52 2010-09-18 14:18

   Pani Atheno bardzo dziękuję za trafiony temat. Oglądaliśmy z rodziną dwa odcinki. Mam nadzieję, ze zaplanowała Pani cykl programów na conajmniej tysiąc odcinków, a może i więcej?. Polacy potrzebują prawdziwych scenariuszy, które pisze życie. Wierzę, że przebije Pani serial "M jak Miłość"

  • joel 2010-09-18 20:39

   Program jest po prostu rewelacyjny - brawo!!!!

  • VPS-jans 2010-09-18 22:33

   Dziękujemy za realizację udanej koncepcji filmowej. Z pewnością ukazanie po raz pierwszy tematyki zmienionego życia przez Chrystusa ( w ujęciu ewangelicznym), to milowy krok dla Polskiej Telewizji, podnoszący jej standardy do modelu Krajów Zachodnich. Warto podkreślić jednak zawsze,że to czyni jedynie Bóg i tylko On, nie "silna wola" człowieka, nie resocjalizacja ( chociaż bardzo się starają), ale tylko Jezus Chrystus, który jest żywy i realnie działającym Bogiem w tym kraju! Pani reżyser życzymy sukcesów w realizacji kolejnych odcinków i Łaski Bożej w życiu osobistym.

  • grigori80 2010-09-20 09:29

   TVP należą się uznania za odwagę, że pokazuje prawdę. Wątpie aby TVN czy Polsat odważyły by się coś takiego wyemitować! Czekamy na kolejne odcinki, które BYĆ MUSZĄ!!!

  • mieteksz 2010-09-20 14:44

   W całej rozciągłości pochwalam tego typu programy w TV. Nareszcie ktoś pomyślał aby przedstawić ludzi, którzy nie swoją mocą, ani mocą innych ludzi zostali uwolnieni z diabelskich pęt. Ludzi, nad którymi zostało złamane jarzmo grzechu i śmierci przez uwierzenie w Syna Bożego, Pana i Zbawiciela ludzkich dusz, Jezusa Chrystusa. To także uświadamia ludziom oglądających ten program, że istnieje w tym kraju ( oprócz Kościołów: Rzymsko Katolickiego, Prawosławnego, Grekokatolickiego, i sekt ) żywy Kościół Jezusa Chrystusa. Kościół stworzony przez samego Mistrza, Jezusa Chrystusa, nie z kamienia, cegieł i betonu, lecz żywych ludzkich serc (Dzieje Apostolskie 4; 12).

  • Iwona 2010-09-20 17:38

   Ten program jest wspaniały, chwyta serca. Czegość takiego powinno być więcej w telewizji. Gratuluję pomysłu i jestem wdzięczna, że coś podobnego trafiło na ekrany tvp1. Liczę na to, że transmija się nigdy nie skończy.

  • Arek 2010-09-22 22:06

   Pani Atheno Sawidis, bardzo Pani dziękuję za ten program!

  • mikhael 2010-09-22 22:32

   Bardzo się cieszę i jestem wdzięczny Bogu że powstał taki program,pełen niesamowitych świadectw Bożej mocy i miłości.To utwierdza w tym że tamto stare życie byłe nie takim do jakiego zostałem stworzony i nie jeden człowiek który poprzez grzech został oddzielony od relacji z żywym Stwórcą. Sam byłem kiedyś uzależniony od narkotyków i alkoholu.Co w konsekwencji również doprowadziło mnie na drogę przestępczą i do wiezienia. Bez żadnej nadziei,wiary pogrążony w ciemnościach życia, zrozpaczony straciłem wszystko- zaufanie w rodzinie,przyjaciół,bez żadnego wykształcenia i żadnej perspektywy na dobrą przyszłość.I właśnie wtedy, Bóg-żywy i bardzo realny Jezus Chrystus,zapukał do mojego serca i zaprosił mnie do swojej rodziny,odnalazł mnie jak zagubioną owcę,Uzdrowił mnie w ponad naturalny sposób i dał mi nowe życie.Otworzyłem się na niego i dziś żyję życiem o którym zawsze w głębi serca marzyłem. oprócz nowego życia Pan dał mi własną rodzinę.Przywrócił mi godność. ach, dużo by opowiadać ,Mam wspaniałą kochającą mnie żonę,wspaniałego synka,i następne dzieciątko w drodze.Poza tym mam pracę o której kiedyś marzyłem,to dowód na to że Pan Bóg spełnia marzenia (bada serca) o godnym życiu-,o rodzinie ,domu, pracy.Wiadomo ma tez jakieś tam codzienne problemy z którymi trzeba walczyć(czasami stara natura natura się odzywa) ale nie jestem z nimi już sam.Mam wspaniałego Ojca w niebie pana Jezusa i Ducha Świętego. Poprzez Pismo Święte i żywy kościół mam społeczność z Żywym Panem który ciągle zmienia i koryguje moje życie. Chwała Bogu za moich braci którzy mieli ta łaskę się nawrócić i na nowo narodzić.I za tak piękne świadectwa. Mam w wiezieniu kilku znajomych którzy też potrzebują Jezusa.Oby mieli tę łaskę usłyszeć ewangelię i w odpowiedzi oddać swoje życie Jezusowi.Ale największym skarbem jaki mam jest mój Jezus Chrystus.Jemu zawdzięczam praktycznie wszystko,całe swoje życie.

  • zainteresowany 2010-09-23 12:12

   Ten program podoba mi się bo wskazuje że każdy człowiek ,ma szansę zmiany swojego życia w sposób diametralny a szczególnie człowiek z marginesu społecznego.

  • Jasia 2010-09-23 12:58

   Oczekiwałam na tego rodzaju programy w TVP i doczekałam się - dziękuję Pani reżyser i kierownictwo pr. 1 TVP - to wielka sprawa pokazywać nadprzyrodzone pełne miłości Ojca działanie w nas grzesznych ludziach. To jest właśnie Dobra Nowina dla Polaków - Brawo !!!.

  • Daniel 2010-09-25 21:09

   Skąd się bierze zło? Jest wynikiem braku obecności Boga w sercu człowieka. Cieszę się z tego co oglądam. Telewizja w końcu naprawdę wprowadza prawdziwe programy chrześcijańskie. Jest to program który naprawdę może działać na młodzież i nie tylko. Powinno się go puszczać w każdym ośrodku resocjalizacyjnym w Polsce i nie tylko. Strzał w 10. Socjalizacja i resocjalizacja w prawdziwym wydaniu. Dziękuję Pani Atheno Sawidis. Dziękuję wszystkim mającym swój wkład w to Arcydzieło. Zachęcam do polecania wszystkim znajomym. Materiał ten powinien być wykorzystany w nauczaniu studentów resocjalizacji jako narzędzie najskuteczniejszej resocjalizacji jakim jest prawdziwa wiara w Boga. Chciałbym aby w ośrodkach resocjalizacji byli zatrudniani chrześcijanie praktykujący swoją wiarę. Złożę wniosek do dziekanatu o możliwość spotkania studentów z jednym z bohaterów. Chciałbym aby ten cykl programów trwał tak długo jak "Moda na sukces" Pozdrawiam i dziękuję

  • joel 2010-09-25 22:15

   rewelacja!!!

  • areo 2010-09-26 20:50

   bis bis bis

  • darek 2010-09-26 20:56

   takie programy jak Byłem Gansterem to super

  • hungry 2010-09-27 13:30

   Dzięki Bogu za te programy, w których głoszona jest ewangelia, jestem również wdzięczny Pani Reżyser, która podjęła się realizacji tegoż programu. Niech BÓG ją strzeże i błogosławi! Zapraszam więc wszystkich, którzy stracili sens życia, aby oglądali te odcinki w każdy czwartek o 22:15 gdzie zobaczą, że skoro życie tych gangsterów jest przemienione na lepsze, to i również życie każdego innego człowieka może być również odmienione, każdego człowieka bez wyjątku. Wszystkie odcinki emituje tvp.pl zapraszam, zebrałem je wszystkie w linkach... bylemgangsterem.glt.pl Pozdrawiam.

  • pit 2010-09-27 16:12

   Świetny program pokazujący prawdę, że jedyne uzdrowienie,uwolnienie i życie w sprawiedliwości, jest w Chrystusie Jezusie! Błogosławię pomysłodawców programu, już nadszedł czas na mówienie prawdy. Dość kłamstwa i obłudy. Program o Danielu otwiera oczy, jak ludzioe są związani w ciemności, a teraz Daniel jest świadectwem dla całej Polski, że to co u człowieka jest nie możliwe u Jezusa Chrystusa jest możliwe. Więcej takich programów

  • Fela 2010-09-27 17:49

   Mam do czynienia na codzień z takim przemienionym przestępcą i mogę zaświadczyć, że jego przemiana jest naprawdę prawdziwa.Naprawdę jest to Boży cud, aby tak zmienił się człowiek.Chwała za to Bogu, a za program dziękuję wszystkim, którzy się do jego powstania przyczynili.

  • jw 2010-10-07 13:35

   Cieszę się, że pokazujecie możliwość zmiany ze stanu beznadziejności do normalnego życia i uznania w społeczeństwie. A jednak z wyemitowanych odcinków jasno wynika, że Biblia nic nie straciła na swej wartości i mocy oddziaływania na grzeszną naturę człowieka. Łzy w oczach byłych gangsterów są na to żywym dowodem.

  • Marck5 2010-10-08 14:17

   Rewelacja. Widać wyraźnie jak Bóg zmienia ludzi. Więcej takich filmów :)

  • Michał Pązik 2010-10-17 16:34

   Rewelacyjny program , świetna sprawa i sposób ewangelizacji

  • Daniel Chrzanowski 2010-10-17 16:38

   Niesłychany Przekaz , Piotr Stępniak razem z zespołem Royal Rap robią niesłychaną robotę ostrzegając młodzież i dorosłych przed nałogami, używkami i niebezpieczeństwami tego świata, prezentując swoje rewelacyjne świadectwa nawrócenia i głosząc Ewangelię na chwałę Bożą. Cieszę się bardzo ,że program jest emitowany i że Piotr razem z grupa odwiedza coraz to wiecej miejsc-świetna robota i bardzo udany reportaż.

  • dziecko Boże 2010-10-19 13:50

   cudny program jak działa JEZUS CHRYSTUS W ZYCIU człowieka on wszystko może

  • max 2010-10-20 22:21

   Porusza mnie szczerość tych ludzi, to co przeżyli i to że na wolności są ponad 10 lat i dalej stronią od życia kryminalisty a trwają w tym co dobre - jednego z nich miałem okazję poznać osobiście. Ci ludzie mają naprawdę dużo życiowej mądrości, chociaż to nie ideały.

  • vinnica 2010-10-21 19:53

   Bardzo prosimy o jeszcze wiecej , to wazny temat i potrzebny dziekujemy i prosimy o wiecej....

  • Wilk 2010-10-23 04:12

   To już koniec, więcej odcinków nie będzie - według tvp za mała oglądalność

  • abel 2010-10-23 21:28

   to jest rewelacja!!!!!

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl


Dane do programu TV dostarcza :::media-press.tv:::Teraz w TV

Wasze ulubione

Polecamy

Gorące tematy

zobacz więcej