SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

3,8 miliona zł przychodów Bankiera w I półroczu 2006

Bankier.pl S.A. ogłosił wyniki finansowe za drugi kwartał i pierwsze półrocze 2006 roku.

Znane są już oficjalne wyniki finansowe Bankier.pl S.A., spółki notowanej na GPW w Warszawie, za drugi kwartał i pierwsze półrocze bieżącego roku. W drugim kwartale Spółka ponad trzykrotnie zwiększyła zysk netto - do poziomu 446 tysięcy złotych. W całym pierwszym półroczu zysk spółki wyniósł 584 tysiące złotych, ponad dwa razy więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Przychody ze sprzedaży firmy w drugim kwartale wyniosły 2,36 miliona złotych i były wyższe od ubiegłorocznych o prawie 40 procent. W całym pierwszym półroczu przychody ze sprzedaży wyniosły 3,8 miliona złotych.

"Wyniki finansowe Bankier.pl świadczą o stałym i bardzo dynamicznym rozwoju spółki - mówi Prezes Zarządu Tomasz Jażdżyński. - Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Szybko rozwija się zarówno rynek reklamy internetowej jak i rynek pośrednictwa finansowego. Założone plany realizujemy szybciej niż się spodziewaliśmy, w związku z tym realizacja ogłoszonych prognoz finansowych jest niezagrożona."

O około 90% w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła liczba osób które za pośrednictwem Bankier.pl zamówiły produkty finansowe w instytucjach finansowych. Portal poprzez platformę transakcyjną "Centrum Finansowe" oraz programy partnerskie oferuje produkty i usługi blisko 40 instytucji finansowych. W drugim kwartale 2006 Bankier.pl realizując strategię dywersyfikacji źródeł przychodów wprowadził dwa nowatorskie produkty: pożyczkę pod zastaw pojazdu oraz kredyt na ubezpieczenie. "Dynamicznie rosnące zainteresowanie użytkowników portalu produktami finansowymi we wszystkich kanałach dystrybucji Bankier.pl pozwala nam z optymizmem patrzeć na przyszłe zyski firmy" - powiedziała Joanna Kuzdak, Członek Zarządu Bankier.pl S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 3,8 miliona zł przychodów Bankiera w I półroczu 2006

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl