SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

3e tworzy serwis internetowy Programu Rozwoju Bibliotek

Agencja 3e wygrała przetarg na przygotowanie strony internetowej Programu Rozwoju Bibliotek i jej zaplecza informatycznego. Podstawowa wersja serwisu została już uruchomiona.

W ramach prac nad stroną internetową Programu Rozwoju Bibliotek – mającym wspierać biblioteki z małych miejscowości w przekształcaniu się w centra wiedzy i aktywności lokalnej – agencja 3e przygotuje sam serwis, mechanizmy wspierające jego funkcje społecznościowe oraz część ekstranetową dla obsługi zgłoszeń do programu i ewidencji jego uczestników. Firma będzie też odpowiadać za bieżące utrzymanie infrastruktury informatycznej tego projektu oraz realizację zadań wynikających z nowych potrzeb.

Informacyjna wersja serwisu została już uruchomiona pod adresem www.biblioteki.org. Całe zlecenie agencja 3e pozyskała w ramach przetargu zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 3e tworzy serwis internetowy Programu Rozwoju Bibliotek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl