SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agata Młynarska rzadziej w „Świat się kręci”? „Każdy prowadzi tyle samo odcinków”

Agata Młynarska w drugiej połowie kwietnia prowadzić będzie program „Świat się kręci” tylko raz w tygodniu. To skutek dołączenia do zespołu gospodarzy magazynu Anny Popek. TVP zapewnia, że w tym miesiącu wszyscy prowadzący będą mieć dokładnie tyle samo wydań.

Agata Młynarska, fot. TVPArticle

Dotąd Młynarska dzieliła się pięcioma dyżurami w tygodniu z Arturem Orzechem. Od kwietnia br. program ma jednak trzech prowadzących - dołączyła do nich Anna Popek, która przeszła z nadawanego w TVP2 „Pytania na śniadanie”.

Od połowy kwietnia Młynarska prowadzić będzie magazyn raz w tygodniu, o czym w środę poinformowała na Facebooku. - Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni Świat kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1 - napisała dziennikarka.

 

Pod wpisem znalazło się wiele komentarzy widzów rozżalonych tym, że Młynarska pokazywać się będzie w programie tak rzadko. Pozostałe cztery dyżury w drugiej połowie miesiąca podzielone zostaną między Artura Orzecha i Annę Popek.

- Agata Młynarska, Anna Popek i Artur Orzech mają w kwietniu po siedem prowadzeń. Każdy z prowadzących wiele wnosi do programu. Wszyscy są lubiani przez widzów. Dlatego każda z gwiazd jest równie ważna dla programu i prowadzi tyle samo odcinków w miesiącu, co pozostali - zapewnia Wirtualnemedia.pl Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa TVP.

Popek będzie w najbliższych tygodniach częściej prowadzić „Świat się kręci” niż Młynarska, bo w roli gospodyni magazynu zadebiutowała dopiero we wtorek 12 kwietnia.

Dodajmy, że od startu „Świat się kręci" we wrześniu 2013 roku Agata Młynarska prowadziła magazyn sama. Program zyskał drugiego gospodarza - Macieja Kurzajewskiego - po tym jak w maju 2014 roku Młynarska poszła na dłuższe zwolnienie lekarskie. Od połowy września 2015 roku magazyn zamiast Kurzajewskiego na zmianę z Młynarską prowadzi Artur Orzech.

Kontrakt Agaty Młynarskiej z Telewizją Polską kończy się w czerwcu br. Prawdopodobne jest, że TVP go nie przedłuży, ale rzecznik prasowa spółki nie odpowiedziała na nasze pytanie w tej sprawie. Równocześnie skończy się dotychczasowa umowa telewizji publicznej z firmą Rochstar na realizację „Świat się kręci”.

Dołącz do dyskusji: Agata Młynarska rzadziej w „Świat się kręci”? „Każdy prowadzi tyle samo odcinków”

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widzka
Mimo, że w stylu prowadzenia Młynarskiej dałoby się wiele poprawić to po stokroć wolę Ją w roli prowadzącej, aniżeli mimozowatego Orzecha, który wyłącznie nadaje się do relacjonowania Eurowizji czy rozedrganej Popek, która... w sumie to nie wiem gdzie się nadaje. Swoją drogą, dobry humor ma ta cała Pani Rzecznik. "wszyscy są lubiani" - ta, pewnie ten wniosek wysnuła na podstawie komentarzy jakie pojawiły się na fp Śsk w dniu kiedy debiutowała p. Popek. Normalnie lawina pozytywów ;)
Szkoda, że nawet ten program chcą utopić. Z Młynarską jakoś się ten świat kręcił, a nowymi będzie się ledwie się toczył...
odpowiedź
User
widz
AGATKO..jeszcze trochę a nastąpi.."dobra zmiana "...czego Ci nie życzę.
odpowiedź
User
aa
Trzeba było siedzieć w Polsacie, praca byłaby nadal. (Patrz K. Ibisz)
odpowiedź