SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja Publicon utworzyła dział Governance. Na jego czele Jan Jakub Cendrowski

Do zespołu agencji Publicon dołączył - jako partner - Jan Jakub Cendrowski, który pokieruje Publicon Governance - działem wyspecjalizowanym w projektowaniu i wsparciu procesów komunikacji między podmiotami politycznymi, instytucjami publicznymi  i jednostkami samorządu terytorialnego, a ich otoczeniem.

Jan Jakub Cendrowski

Jan Jakub Cendrowski

Cendrowski pracował wcześniej m.in. w Telefonii Dialog i  Kosmet Rokita (Grupa PCC), jest także nauczycielem akademickim. Dodatkowo specjalizuje się w kwestiach związanych z komunikacją społeczną, przywództwem  politycznym i marketingiem politycznym, jest uważnym obserwatorem trendów polityczno-społecznych.

Jan Jakub Cendrowski ma 33 lata, jestem absolwentem Wydziału Filologicznego i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

- Chcemy wspierać dialog na linii administracja publiczna-obywatel  i pomagać instytucjom samorządowym tworzyć komunikację aktywną oraz efektywnie pozyskiwać uwagę oraz poparcie obywateli dla realizowanych przez nie przedsięwzięć. Wymaga to wdrożenia  kompleksowych rozwiązań  i uruchomienia interakcji na wielu płaszczyznach. Jesteśmy przekonani, że Publicon Governance okaże się istotnym wsparciem dla swoich klientów  w tym zakresie - mówi Szymon Sikorski, prezes zarządu agencji Publicon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja Publicon utworzyła dział Governance. Na jego czele Jan Jakub Cendrowski

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
loki
Co za bełkot. Nie było ciekawsze pomysłu na zaistnienie w wirtualnych mediach? W dodatku ten język... napewno nie wytłumaczycie nic na linie administracja - obywatele....
9 8
odpowiedź