SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akcja 'Vity' i Commercial Union

Ruszyła akcja bezpłatnych badań profilaktycznych magazynu „Vita” (Edipresse Polska) i grupy finansowo-ubezpieczeniowej Commercial Union.

Od 17 czerwca do 3 lipca w 10 miastach Polski już po raz czwarty będzie można dokonać bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach akcji Commercial Union Vita-tour, organizowanej przez magazyn o zdrowiu „Vita” i grupę finansowo-ubezpieczeniową Commercial Union. W tym roku po raz pierwszy miasta, które odwiedzi ambulans zdrowia wybrane zostały przez czytelników magazynu „Vita” w głosowaniu smsowym. – Dla magazynu o zdrowiu „Vita” akcja jest potwierdzeniem prawdziwego zaangażowania miesięcznika w problemy czytelników i okazją do bezpośredniego kontaktu z nimi – powiedziała Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna „Vity”.

W ramach akcji w godzinach od 11:00 do 20:00 będzie można wykonać bezpłatnie następujące badania profilaktyczne: USG piersi dla kobiet, pomiar ciśnienia tętniczego we krwi, pomiar poziomu cukru we krwi, badanie poziomu cholesterolu we krwi, badanie ortopedyczne (dla dzieci i osób młodych), ocena stanu skóry. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc możliwe jest poddanie się tylko jednemu spośród badań: USG, ortopedyczne oraz ocena stanu skóry. Na te badania prowadzone będą zapisy na miejscu akcji od godziny 11:00 do wyczerpania miejsc. Badanie poziomu glukozy, cholesterolu, pomiar ciśnienia tętniczego prowadzone są bez zapisów.

Celem ogólnopolskiej akcji bezpłatnych badań profilaktycznych Commercial Union VITA-tour jest przed wszystkim promowanie profilaktyki zdrowotnej. Poprzez systematyczne przypomnienie i uświadomienie społeczeństwu jak ważne są regularne badania profilaktyczne, a także szerzenie wiedzy o metodach zapobiegania chorobom i uświadomienie, że dzięki profilaktyce, wcześnie wykryta choroba może być pokonana skutecznie i w sposób nieinwazyjny. Akcja pozwala nie tylko na skorzystanie z bezpłatnych badań, ale także na wymianę doświadczeń i porad związanych z profilaktyką zdrowotną i zasadami zdrowego stylu życia, takimi jak prawidłowe żywienie czy aktywność fizyczna. – Commercial Union poprzez tę akcję realizuje jedną z wielu - misję społecznej odpowiedzialności biznesu – powiedziała Agnieszka Żebrowksa, wcedyrektor działu komunikacji korporacyjnej w Commercial Union Polska. Działania PR powierzono agencji Mediadem PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akcja 'Vity' i Commercial Union

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl