SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aplikacja Szybka Gotówka— jedna z najlepszych aplikacji mobilnych do otrzymania wsparcia finansowego

Obecnie świat przeniósł się w dużej mierze do internetu. W ciągu ostatnich kilku lat powstało wiele aplikacji mobilnych. Jedną z nich jest aplikacja mobilna Szybka Gotówka. Aplikacje mobilne sprawiają, że w jednej chwili możemy zrobić zakupy, zamówić transport, czy sprawdzić wizyty lekarskie w kalendarzu. Również chętnie korzystamy z bankowości elektronicznej, dzięki której możemy nie tylko sprawdzić stan konta, zlecić przelew, ale także zaciągnąć pożyczkę w przypadku pilnej potrzeby gotówki.

Article

Banki a wykorzystanie rozwiązań mobilnych do zarządzania finansami

Coraz więcej banków oferuję dostęp do bankowości elektronicznej poprzez aplikacje mobilne. O ile sprawdzenie swojego stanu konta i wykonanie przelewów jest możliwe, to niestety zaciągnięcie mniejszych lub większych pożyczek jest już dość problematyczne. Zaciąganie pożyczek w aplikacji mobilnej banków często wiąże się z różnymi dodatkowymi formalnościami i potwierdzeniem tożsamości.

Alior Bank — bankowość elektroniczna

Aplikacja mobilna Alior Banku oferuje sprawdzanie stanu konta i historii transakcji, a także generowanie kodu BLIK i powiadomienia push. Mamy możliwość sprawdzania salda lokat, spodziewanych zysków oraz mamy możliwość założenia nowej lokaty z poziomu aplikacji mobilnej. Aplikacja banku oferuje również sprawdzanie informacji o zaciągniętych pożyczkach, a także daje możliwość założenia konta osobistego, walutowego lub oszczędnościowego. Kredyty, jakie możemy zaciągnąć z poziomu aplikacji, dotyczą tylko podpisania umowy o kartę kredytową i pożyczę z oferty specjalnej. W razie potrzeby zakupu innych produktów bankowych można zamówić rozmowę z konsultantem.

ING — bankowość elektroniczna

Aplikacja mobilna ING daje możliwość robienia wielu rzeczy z poziomu telefonu. Możemy między innymi wykonywać różnego rodzaju przelewy, analizę wydatków czy podgląd wszystkich kart i kont posiadanych w ING. Mamy możliwość podglądania historii konta w różnych formatach, m.in. PDF, CSV. Możemy również otworzyć nowe rachunki bankowe oraz oszczędnościowe w tym konto IKZE. Pożyczki, które możemy zawrzeć z poziomu aplikacji, dotyczą kart kredytowych i małych pożyczek. Możemy również skontaktować się z bankiem oraz podglądać harmonogram i historię spłaty kredyty.

Santander — bankowość elektroniczna

Aplikacja mobilna Santander oferuje mobilną autoryzację, korzystanie z kodu BLIK oraz płatności mobilne. W sklepie możemy zapłacić telefonem. Z poziom aplikacji możemy również kupować bilety komunikacji miejskiej oraz opłacać parkingi. Istnieje możliwość wymiany waluty. Aplikacja oferuje również kontakt z doradcą bankowym poprzez aplikację mobilną. Aplikacja umożliwia użytkownikom zaciągnięcie kredytów gotówkowych.

Aplikacja mobilna umożliwiająca zaciągnięcie pożyczki w kilka minut

Pomimo bogatej oferty kredytowej banków to ich aplikacje mobilne nie są przystosowane do udzielania szybkich pożyczek z poziomu telefonu. Banki mają coraz bogatszą ofertę produktów, ale udzielenia pożyczek przez aplikację na telefonie nie jest ich głównym celem. Jest to dodatkowy produkt. W związku z tym, jeżeli jesteśmy zainteresowani ofertą pożyczki, lepiej jest skorzystać z aplikacji mobilnych czołowych firm udzielających tzw. chwilówek. Przy staraniu się o taką pożyczkę nie musimy dostarczać dodatkowych dokumentów, a wszystkie formalności są ograniczone do minimum. Aplikacje mobilne takich podmiotów są nakierowane na udzielanie pożyczek, aby wszystkie formalności trwały jak najkrócej i były przejrzyste dla klientów. Korzystanie z takich aplikacji daje możliwość pobrania pożyczki w każdym miejscu na ziemi i o każdej porze dnia i nocy. Obecnie coraz więcej firm korzysta z takiego sposobu sprzedaży swoich produktów. Aplikacje działają na różnych systemach telefonów m.in. Android i iOS, jedną z takich firm jest Szybka Gotówka.

Pożyczka z aplikacją Szybka Gotówka

Aplikacja mobilna ma bardzo przyjemny interfejs. Wszystkie czynności robimy niemal intuicyjnie. Aplikacja jest przystosowana do potrzeb użytkowników i umożliwia zaciągnięcie pożyczki w krótkim czasie z minimalną liczbą formalności. Aplikacja pozwala na wybranie dogodnej pożyczki według potrzeb klienta, a samo złożenie wniosku i oczekiwanie na decyzję trwa do kilkunastu minut. O pożyczkę możemy się starać na dowolny cel z dowolnego miejsca na ziemi. Po złożeniu wniosku następuje jego rozpatrzenie. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze trafią na konto klienta w ciągu maksymalnie  15 minut. 

Jak zaciągnąć pożyczkę przez aplikację?

 1. w pierwszej kolejności należy pobrać i zainstalować aplikację na telefonie,
 2. następnie należy uruchomić aplikację i suwakiem wybrać kwotę i okres trwania pożyczki,
 3. następnie należy wypełnić krótki wniosek,
 4. ostatnim krokiem jest otrzymanie pieniędzy na konto.

Wszystkie formalności robimy online z poziomu swojego smartfonu. Bez wychodzenia z domu. Bez potrzeby odwiedzania banków i innych instytucji finansowych.

Zalety korzystania z pożyczki:

 • maksymalna kwota pożyczki wynosi 15 000 zł,
 • możliwość długiego okresu spłaty zobowiązania,
 • istnieje możliwość wydłużenia pożyczki,
 • możliwość złożenia wniosku 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,

A także:

 • możliwość brania udziału w konkursach i promocjach,
 • korzystanie ze zniżek dla nowych i stałych klientów,
 • korzystanie z porad finansowych na stronie internetowej,

Czy warto korzystać z mobilnych aplikacji w celu zaciągnięcia pożyczki?

Aplikacje mobilne bez wątpienia ułatwiają życie zarówno użytkownikom aplikacji instytucji bankowych, jak i pozabankowych. Na rynku mamy szereg różnych firm i ofert. Korzystanie z pożyczek daje dużo możliwości, lecz nie można też zapominać o spłaceniu zobowiązania w terminie. Jedną z lepiej ocenianych aplikacji mobilnych, w celu zaciągnięcia pożyczki jest aplikacja mobilna Szybka Gotówka. Użytkownicy Google Play oceniają aplikacje na 4,2. Natomiast użytkownicy AppStore oceniają na 5 gwiazdek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej