SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Awanse w DD Media

Awanse w dziale sprzedaży wydawnictwa DD Media

Marcin Androsiuk i Mariusz Gibała awansowali, obejmując stanowiska Kierowników Działu Sprzedaży DD Media. Będą odpowiedzialni za realizację projektów wydawnictwa związanych z nową strategią firmy. Do ich zadań należy także koordynowanie współpracy z kluczowymi klientami oraz kierowanie pracą działu sprzedaży wspólnie z Emiiliano Castagna -Dyrektorem Sprzedaży.

Mariusz Gibała jest związany z DD Media od czterech lat , do tej pory zajmował stanowisko Key Account Manager. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im.Bogdana Jańskiego w Warszawie, gdzie ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing. Doświadczenie zawodowe zdobywał w "Domu Wydawniczym Wolne Słowo", wydawcy dziennika Życie.

Marcin Androsiuk pracuje w wydawnictwie DD Media od roku dotychczas zajmował stanowisko Key Account Manager. Wcześniej pracował w dziale sprzedaży firmy Masterfoods Polska. Ukończył Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego specjalizuje się w społecznej psychologii stosowanej oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awanse w DD Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl