SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartosz Paprocki po 19 latach pracy w Polsacie przeszedł do Twenty4Seven

Pracę w firmie Twenty4Seven zaczął Bartosz Paprocki, będzie kierował zespołem pracującym nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla mediów. Poprzednio przez 19 lat Paprocki związany był z Telewizją Polsat.

Bartosz PaprockiArticle

Z branżą telewizyjną Bartosz Paprocki związany jest ponad 20 lat. Od 2001 do 2019 roku pracował w Telewizji Polsat, gdzie od 2014 roku zajmował stanowisko dyrektora pionu techniki. Zastąpił na tym stanowisku Adama Brodziaka.

W grudniu 2019 roku odszedł z Polsatu, by 7 maja dołączyć do firmy Twenty4Seven oferującej systemy dla czołowych firm w sektorze telewizyjnym i produkcyjnym. Zespół w tak wzmocnionym składzie ma zamiar pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla mediów.

- Zaprosiliśmy do zespołu Bartosza Paprockiego, eksperta z olbrzymim doświadczeniem i pasją do ciągłego rozwoju. Chcemy razem wejść na wyższy poziom, by lepiej pomagać naszym aktualnym i nowym klientom - komentuje Grzegorz Matysiewicz z Twenty4Seven.

- Obserwowałem, jak rozwijała się telewizja od momentu, gdy zaczęto ją oglądać w kolorze, a rozwiązania techniki cyfrowej dopiero pojawiały się w sprzęcie telewizyjnym. Kształtowało się wtedy moje poczucie celu, marzyłem, by kiedyś brać udział w wielkich projektach, by móc współtworzyć coś naprawdę znaczącego w świecie mediów. Od dziś czeka mnie nowe wyzwanie, będę pracował nad innowacjami dla potrzeb mediów z nowej perspektywy, mam przekonanie, że wraz z nowymi współpracownikami damy radę stworzyć nową synergię, która wyniesie nasze działania na zupełnie nowy poziom - podkreśla Bartosz Paprocki.

Rozwiązania oferowane przez Twenty4Seven wykorzystywane są przez stacje telewizyjne, czołowych producentów branży wideo, federacje czy ligi. Używane są na wozach transmisyjnych, planach filmowych, w domach produkcyjnych, czy przy produkcjach newsowych. Zespół dostarczył m.in. Centralny Ingest Plikowy TVP dla rejestracji i odtwarzania materiałów w studiach, newsowy system produkcyjny TAI, plikowy system obsługi materiałów sportowych kanałów Polsat Sport, czy system nadawczy dla śmigłowca EC135 Telewizji Polsat i zespół wozów VAR polskiej Ekstraklasy.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Paprocki po 19 latach pracy w Polsacie przeszedł do Twenty4Seven

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl